×

Wyszukaj artykuł

Program tvEpic Drama program TV. Program telewizyjny Epic Drama na dziś, jutro i weekend

 • Zagadki kryminalne panny Fisher : Gem, set i śmierć. Miss Fisher's Murder Mysteries, s03e07 12:40

  Tenisistka Belinda Roswell zostaje zamordowana w wymyślny sposób - ktoś zostawia w jej bucie jadowitego pająka. Od tej pory na kortach wiedzie prym jej dotychczasowa rywalka, niepokonana Constance Burrows, ze swoim mężem trenerem u boku. Wkrótce jednak i ona zostaje zabita. Mnożą się pytania dotyczące tych zagadkowych zbrodni. W śledztwo angażuje się panna Fisher. W prowadzeniu sprawy nie pomaga wyjątkowo wścibski paparazzo oraz arachnofobia pani detektyw.(n)

 • Zagadki kryminalne panny Fisher -ost.: Póki nas śmierć nie rozłączy 13:40

  Ze szpitala ucieka człowiek podejrzewany o próbę zabójstwa barona Fishera. Tej samej nocy zostaje zamordowany wybitny naukowiec. Phryne wraz z detektywem Jackiem musi odnaleźć zbiega i uchronić ojca przed kolejnym atakiem. Próbuje również się poznać skrywane przez seniora tajemnice i dowiedzieć się, kim jest jego śmiertelny wróg.(n)

 • Zagadki kryminalne panny Fisher: Kokainowy blues. Miss Fisher's Murder Mysteries, s01e01 14:40

  Po latach za granicą panna Phryne Fisher wraca do Melbourne. Melduje się w hotelu, a niedługo potem wpada na trop pierwszej kryminalnej sprawy, dotyczącej otrutego męża. Zamieszani są w nią szmuglerzy kokainy i skorumpowani policjanci. Rozwiązując zagadkę morderstwa, rezolutna kobieta znajduje jeszcze czas na znajomość z przystojnym, rosyjskim tancerzem - Sashą De Lisse.(n)

 • Zagadki kryminalne panny Fisher: Morderstwo w pociągu. Miss Fisher's Murder Mysteries, s01e02 15:45

  Phryne i jej wierna pokojówka Dot wyruszają koleją na australijską prowincję, by odpocząć od miejskiego gwaru. Ich podróż daleka jest jednak od spokoju i panna Fisher będzie musiała zrobić użytek ze swojego eleganckiego kieszonkowego pistoletu. W pociągu dochodzi do morderstwa. Phryne zostaje zamieszana w intrygę, która obraca się wokół dotkniętej amnezją tajemniczej dziewczyny oraz skradzionych szmaragdów.(n)

 • Zagadki kryminalne panny Fisher: Morderstwo w klubie Green Mill. Miss Fisher's Murder Mysteries, s01e03 16:50

  Przyjęcie, na które przybywa Phryne, zostaje gwałtownie przerwane. Okazuje się, że doszło do morderstwa. Panna Fisher rozpoczyna własne śledztwo. Tym razem przyda jej się umiejętność pilotowania samolotu.(n)

 • Zagadki kryminalne panny Fisher : Skandaliczna zbrodnia. Miss Fisher's Murder Mysteries 2, s02e01 17:55

  Detektyw Jack Robinson próbuje oczyścić dobre imię swojego byłego teścia, komisarza George'a Sandersona. Mężczyzna został oskarżony o zamordowanie prostytutki. Jack prosi Phyryne, by nie mieszała się do sprawy. Nie chce, by angażowała się w coś, co dotyczy jego dawnego życia i byłej żony. Panna Fisher nie potrafi jednak trzymać się z boku. Postanawia działać pod przykrywką.(n)

 • Sprawy Frankie Drake : Bomba zapalająca. Frankie Drake Mysteries, s03e08 18:55

  Nieznany sprawca podłożył bombę zapalającą w biurze kampanii wyborczej jednej z kandydatek. Trudy i Etta skupiają się na dochodzeniu w szeregach osób z kampanii. Frankie, Flo i Mary badają, kto mógł przygotować bombę.(n)

 • Detektyw Murdoch : Na nabrzeżu (część 1). Murdoch Mysteries, s08e01 19:45

  Detektyw Murdoch bada morderstwo Richarda Dawkinsa (Jarrod MacLean), który został pobity na śmierć przy obiedzie przez dwóch zamaskowanych mężczyzn. Zabity miał właśnie przekazać swoim współpracownikom ważną wiadomość. W trakcie dochodzenia kapitan portu (Chad Allen) sugeruje, że ofiara mogła prowadzić podejrzane interesy. Konstabl Jackson zostaje ciężko pobity przez dwóch zbirów. To pozwala sądzić Murdochowi, że ludzie, którzy zaatakowali inspektora Brackenreida, są tymi samymi, którzy zabili Dawkinsa. Niedługo później na brzegu zostaje znaleziona martwa kobieta. Dr Grace stwierdza, że została ona śmiertelnie pobita w noc przed atakiem na Dawkinsa, a przed śmiercią była skuta kajdanami.(n)

 • Detektyw Murdoch : Na nabrzeżu (część 2). Murdoch Mysteries, s08e02 20:30

  Policja kontynuuje poszukiwania Micka i Tima O'Shei. Tropi ich także inspektor Brackenreid. Murdoch znajduje osobę, która potwierdza, że bracia zabili Richarda Dawkinsa. Informator sugeruje również, że nie pracują oni sami. Dr Ogden i dr Grace nadal są w więzieniu. W sądzie dowiadują się, że Leslie Garland (Giacomo Gianniotti) jest jednym z oskarżycieli koronnych.(n)

 • Świat w ogniu: Początki. World on Fire, s01e04 21:30

  W Louvain Harry zostaje postawiony w bardzo trudnej sytuacji, a jego odwaga zostaje wystawiona na próbę. Kasia coraz mocniej angażuje się w działania ruchu oporu.(n)

 • Okręt . Das Boot, s02e02 22:35

  Zaskakujące wiadomości od Ehrenberga (Franz Dinda) mają poważne konsekwencje dla załogi U-612. W Nowym Jorku prawnik Berger otrzymuje informacje, które mogą umożliwić podróż powrotną Hoffmanna. Forster szuka Goldblatts.(n)

 • List do Evity 23:45

  Grudzień 1946 roku. W Nowym Jorku Zgromadzenie Ogólne ONZ przytłaczającą większością głosów decyduje o wycofaniu ambasadorów z Madrytu. Hiszpania zostaje odizolowana od świata...(n)

Lista stacji