Program tvEpic Drama program TV. Program telewizyjny Epic Drama na dziś, jutro i weekend

 • Endeavour: Sprawy młodego Morsa -ost.: Plon 6:25

  Na okolicznych bagnach zostaje znalezione ciało mężczyzny. Wszyscy podejrzewają, że to botanik, który przed pięcioma laty zaginął w tajemniczych okolicznościach. Endeavour i Thursday udają się do pobliskiej wioski Bramford. Kryją się tam liczne tajemnice, które mogą im pomóc w rozwiązaniu zagadki.(n)

 • Endeavour: Sprawy młodego Morsa : Muza. s05e01 8:15

  W Lonsdale College dochodzi do licytacji bezcennego dzieła sztuki - jajka Faberge. W tym samym czasie dochodzi do serii okrutnych morderstw, których ofiarami są mężczyźni. Poszukując zabójcy, Endeavour wpada na trop tajnego stowarzyszenia sprzed lat.(n)

 • Endeavour: Sprawy młodego Morsa : Klątwa. s05e02 10:10

  Jeden z byłych policjantów zostaje zatruty. Trop prowadzi Morse'a i inspektora Thursday'a do lokalnego kina.(n)

 • Detektyw Murdoch : Na nabrzeżu (część 2). Murdoch Mysteries, s08e02 12:05

  Policja kontynuuje poszukiwania Micka i Tima O'Shei. Tropi ich także inspektor Brackenreid. Murdoch znajduje osobę, która potwierdza, że bracia zabili Richarda Dawkinsa. Informator sugeruje również, że nie pracują oni sami. Dr Ogden i dr Grace nadal są w więzieniu. W sądzie dowiadują się, że Leslie Garland (Giacomo Gianniotti) jest jednym z oskarżycieli koronnych.(n)

 • Detektyw Murdoch : Dni chwały. Murdoch Mysteries, s08e03 13:00

  Higgins i Jackson zatrzymują mężczyznę, który wyciągnął broń na meczu bokserskim. Okazuje się, że policjanci zatrzymali słynnego prawnika, Williama Barclaya Mastersona (Steven Ogg).(n)

 • Detektyw Murdoch : Murdoch przed ołtarzem. Murdoch Mysteries, s08e04 13:55

  Dr Ogden zeznaje w procesie Mary Thompson (Alexandra Castillo), oskarżonej o zamordowanie męża Percivala (Matthew Nette). Lekarka stwierdza, że kobieta jest niepoczytalna i powinna zostać zamknięta w zakładzie dla obłąkanych. Niedługo potem dostaje anonimową pocztówkę z informacją, że potępiła niewinną osobę. Razem z Murdochem ponownie bada sprawę i znajduje dowód na korzyść oskarżonej. Jednak prokurator nie jest zainteresowany wznowieniem śledztwa. Dalsze dochodzenie ujawnia, że partner biznesowy Percivala Thompsona, Alexander Wainwright, automatycznie przejął całą firmę po śmierci Thompsona na mocy porozumienia, które podpisali zaledwie tydzień przed morderstwem.(n)

 • Detektyw Murdoch : Murdoch na Manhattanie. Murdoch Mysteries, s08e05 14:50

  Podczas miesiąca miodowego w Nowym Jorku Murdoch i dr Ogden odkrywają spisek na życie prezydenta USA, Teddy'ego Roosevelta (Marty Moreau). W Toronto Brackenreid i dr Grace prowadzą śledztwo w sprawie morderstwa.(n)

 • Detektyw Murdoch : Towarzystwo miłośników Murdocha. Murdoch Mysteries, s08e06 15:45

  Murdoch odkrywa, że powstała grupa, która śledzi jego działania. Dr Ogden coraz aktywniej działa w ruchu sufrażystek. Kobieta zastanawia się nad zaangażowaniem się w politykę.(n)

 • Detektyw Murdoch : Szkielet w piwnicy. Murdoch Mysteries, s08e07 16:40

  W piwnicy posterunku zostaje znaleziony szkielet zamordowanego policjanta. Prowadzący śledztwo Murdoch o dokonanie zbrodni zaczyna podejrzewać swoich kolegów.(n)

 • Detektyw Murdoch : Wysokie napięcie. Murdoch Mysteries, s08e08 17:35

  Grupa szanowanych wynalazców przybywa do Toronto na wystawę medyczną. Jeden z nich zostaje porażony prądem. Murdoch bada przyczyny wypadku. Zwraca uwagę na Thomasa Edisona (David Storch).(n)

 • Zagadki kryminalne panny Fisher : Krew na kierownicy. Miss Fisher's Murder Mysteries 2, s02e07 18:30

  Phryne i jej przyjaciółka Gerty, które przygotowują się do udziału w corocznym wyścigu samochodowym, który organizuje Wiktoriańskie Stowarzyszenie Automobilowe. Jednak znajoma panny Fisher niespodziewanie ginie w wypadku. Może to oznaczać, że w konkursie zabraknie przedstawicielek płci pięknej. Phryne podejrzewa, że wypadek Gerty został zaaranżowany. Komuś mogło zależeć na wykluczeniu kobiet z wyścigów.(n)

 • Sprawy Frankie Drake : Przyjaźń przede wszystkim. Frankie Drake Mysteries, s03e01 19:40

  Frankie stara się rozwiązać tajemnicę zniknięcia swojej przyjaciółki Louise. Współpracuje z samą Agathą Christie.(n)

 • W kręgu zbrodni . The Bletchley Circle 2, s02e01 20:35

  Alice, była pracowniczka Bletchley Park, czeka w areszcie na proces za zabójstwo słynnego naukowca, Johna Richardsa. Jean głęboko wierzy w niewinność dziewczyny i próbuje ponownie zebrać przyjaciółki, by pomóc Alice.(n)

 • Anna Karenina 21:30

  Wroński jedzie za Anną do Petersburga i wyznaje jej swoje uczucia. Ona jednak odrzuca go, by wrócić do męża i syna. Karenin pyta Annę o jej relacje z Wrońskim.(n)

 • Pani Wilson. Mrs. Wilson, s01e01 22:30

  Alison Wilson wraca do domu. Gdy dociera na miejsce, jej mąż Alexander niespodziewanie umiera. Pogrążona w żałobie Alison przeżywa kolejny szok, kiedy pod jej drzwiami staje Gladys Wilson. Kobieta twierdzi, że to ona była żoną Aleca.(n)

 • Zaginione 23:45

  "Zaginione" to western Rona Howarda, nagrodzonego dwoma Oscarami twórcy "Pięknego umysłu". Scenariusz tego wciągającego i trzymającego w napięciu filmu powstał na podstawie powieści Toma Eidsona pod tym samym tytułem. Atut obrazu - dobra obsada. Akcja westernu "Zaginione" osadzona jest w roku 1885. Na położonej w odludnej okolicy farmie w Nowym Meksyku mieszka Maggie Gilkeson (Cate Blanchett), która samotnie wychowuje dwie córki - Lilly (Evan Rachel Wood) i Dot (Jenna Boyd). W pracy pomaga kobiecie Brake Baldwin (Aaron Eckhart). Pewnego dnia nieoczekiwanie zjawia się tam ojciec Maggie - Samuel (Tommy Lee Jones). Nie widzieli się ze sobą od lat. Maggie wciąż nie potrafi mu wybaczyć, że porzucił niegdyś rodzinę, by rozpocząć życie wśród Apaczów. Pewnego dnia na farmę Maggie napada banda zdegenerowanych handlarzy ludźmi. Dowodzi nimi psychopata o nadprzyrodzonych zdolnościach Pesh-Chidin (Eric Schweig). Przestępcy zabijają Brake'a i porywają Lilly. Maggie decyduje się zapomnieć o dawnych urazach i prosi ojca o pomoc. Razem ruszają za bandytami. Muszą działać bardzo szybko - jeśli banda przekroczy granicę Meksyku, nie uda im się odnaleźć dziewczynki.(n)

Lista stacji

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO