×

Wyszukaj artykuł

Program tvEpic Drama program TV. Program telewizyjny Epic Drama na dziś, jutro i weekend

 • Detektyw Murdoch : Wyprawa do centrum Toronto. Murdoch Mysteries 7, s07e11 9:40

  W Toronto dochodzi do serii napadów na bank. Nikomu nie udaje się jednak namierzyć tajemniczego złodzieja. Wiadomo jedynie, że porusza się on podziemnymi korytarzami. Błyskawicznie pojawia się plotka, jakoby w Toronto grasował niespotykany gatunek ludzi-kretów, dokonujący tych zuchwałych kradzieży. Sierżant Crabtree od razu daje się zwieść nierealnym doniesieniom. Murdoch ignoruje jednak sensacyjne pogłoski i próbuje znaleźć sposób na schwytanie złodzieja. Detektyw konstruuje urządzenie, które śledzi ruchy przestępcy pod ziemią.(n)

 • Detektyw Murdoch : Niedokończone sprawy. Murdoch Mysteries 7, s07e12 10:40

  Pewien mężczyzna na łożu śmierci wyznaje, że osiem lat temu zabił swoją żonę. Murdochowi trudno jest dać wiarę tym rewelacjom, gdyż sądzi, że ta sprawa została dawno wyjaśniona i zamknięta. Postanawia jednak bliżej się temu przyjrzeć. Jego śledztwo wykazuje, że mężczyzna nie miał możliwości popełnić tej zbrodni. Zaintrygowany detektyw prosi dr Ogden o pomoc w rozwikłaniu zagadki. Murdoch podejrzewa bowiem, że niewyjaśnione morderstwo ma związek z inną sprawą sprzed lat, którą po raz pierwszy wspólnie prowadzili.(n)

 • Endeavour: Sprawy młodego Morsa : Nokturn. Endeavour 2, s02e02 11:35

  Ceniony genealog Adrian Weiss zostaje zamordowany w oksfordzkim muzeum. Mężczyznę ugodzono indyjskim sztyletem obrzędowym. Okazuje się, że tego samego dnia były w placówce na wycieczce uczennice z żeńskiej szkoły Blythe Mount. Morse postanawia porozmawiać z dziewczętami, w nadziei, że być może któraś z nich zauważyła coś podejrzanego. Gdy opuszcza mury szkoły, nie dowiedziawszy się niczego istotnego, znajduje w kieszeni karteczkę z napisem "Uratuj mnie". Śledztwo naprowadza go na popełnione sto lat temu w Blythe Mount morderstwa, których ofiarami byli członkowie rodziny Blaise-Hamilton. W międzyczasie ze szkoły znika jedna z uczennic. Panna Symes, dyrektorka placówki, twierdzi, że szkołę nawiedza duch Charlotte Blaise-Hamilton. Morse dociera do Stephena Fitzowena, autora książki o morderstwach w tajemniczej rodzinie. Wychodzi na jaw, że tuż przed śmiercią Adrian Weiss próbował spotkać się z pisarzem.(n)

 • Endeavour: Sprawy młodego Morsa : Kołysanie. Endeavour 2, s02e03 13:35

  Thursday i Morse prowadzą śledztwo w sprawie śmierci trzech kobiet. Wszystkie ofiary zginęły w ten sam sposób - sprawca udusił je jedwabnymi pończochami, po czym zdjął im obrączki. Jedna z nich, Vivienne Haldane, była z mężem w separacji i potajemnie spotykała się z kochankiem, którego w swoim pamiętniku nazywała "X". Zarówno ona, jak i druga z ofiar, na krótko przed śmiercią była widziana w zielonym samochodzie. Jedyny trop, jaki posiadają detektywi, to jedwabne pończochy - ten ekskluzywny towar unikalnej marki Le Minou Noir można kupić tylko w jednym sklepie w Oksfordzie.(n)

 • Endeavour: Sprawy młodego Morsa -ost.: Kraina marzeń 15:30

  Morse zajmuje się sprawą zabójstwa byłego reportera, Erica Pattersona. Jego ciało zostało znalezione przy torach kolejowych. Śledztwo wykazuje, że ostatnią osobą, która widziała ofiarę, był Alderman Wintergreen. Mężczyźni pokłócili się wówczas o rozbudowę poprawczaka Blenheim Vale przez firmę, której właścicielem jest niejaki Landesman. W międzyczasie 10-letni Tommy Cork ucieka z domu. Okazuje się, że nad chłopcem znęca się ojciec. Niebawem z więzienia ucieka George Aldridge, wychowanek poprawczaka Blenheim Vale. Kilka dni później policja znajduje ciało zbiega. Morse podejrzewa, że mały Tommy mógł być świadkiem morderstwa, dlatego teraz się ukrywa. Nieoczekiwanie z Endeavourem kontaktują się trzej koledzy George'a z poprawczaka. Zgodnie zeznają, że w czasie rządów Wintergreena i Landesmana w Blenheim Vale dochodziło do seksualnego wykorzystywania wychowanków. Głośna sprawa została jednak szybko zatuszowana. Morse musi zbadać, czy szereg następujących w podobnym czasie wydarzeń to czysty zbieg okoliczności, czy poszczególne części układanki, która ma związek z mrocznymi tajemnicami z przeszłości.(n)

 • Zagadki kryminalne panny Fisher : Morderstwo i mozzarella. Miss Fisher's Murder Mysteries, s03e03 17:25

  W restauracji prowadzonej przez włoskich imigrantów zostaje zamordowana ich rodaczka, staruszka, mistrzyni gotowania. Jej śmierć nie tylko wpływa na reputację lokalu, ale również ujawnia kulisy rywalizacji dwóch włoskich rodzin o wpływy w dzielnicy.(n)

 • Sprawy Frankie Drake : Szum w eterze. Frankie Drake Mysteries, s02e04 18:40

  Zespół zostaje wynajęty do odnalezienia Davida Pike'a, kuriera bankowego, który zniknął wraz z 7,5 tysiącami dolarów. Policja jest przekonana, że mężczyzna ukradł pieniądze. Żona Davida wierzy w jego niewinność.(n)

 • Detektyw Murdoch : Podwójne życie. Murdoch Mysteries, s09e03 19:35

  Murdoch i jego współpracownicy prowadzą śledztwo w sprawie morderstwa młodej sufrażystki.(n)

 • Detektyw Murdoch : Nagie figury. Murdoch Mysteries, s09e04 20:30

  Dochodzi do makabrycznego odkrycia. Zostają znalezione figury złożone z ciał nagich kobiet. Śledztwo prowadzi Murdocha do seryjnego mordercy, który znał wszystkie ofiary.(n)

 • Maltese: Na tropie mafii 21:30

  Maltese dochodzi do wniosku, że jego przyjaciel zginął, ponieważ prowadził nieoficjalnymi kanałami śledztwo w sprawie handlu narkotykami w Trapani.(n)

 • Ręka La Garduni . La peste: La mano de La Garduna, s02e05 22:35

  María de la O rozkazuje Baezie zabić Conrada i zająć jego miejsce. Conrado ucieka i oferuje Pontecorvo współpracę w zamian za ochronę.(n)

 • Projekt Błękitna Księga: Operacja "Paperclip" 23:30

  Spotkanie pasażerskiego samolotu z UFO naprowadza Hynka i Quinna na trop tajnego programu, nad którym pracują między innymi dawni nazistowscy naukowcy. Chodzi o Operację "Paperclip".(n)

Lista stacji