×

Wyszukaj artykuł

Program tvDomo+ program TV. Program telewizyjny Domo+ na dziś, jutro i weekend

 • Pokaż mi, gdzie mieszkasz 1:30

  Program odpowiada na pytanie, w jaki sposób powinno się budować bezpieczną przestrzeń do życia w zgodzie i harmonii ze środowiskiem naturalnym. Philippe Simay zabiera widzów w podróż po świecie ludzi z różnych kręgów kulturowych i geograficznych. Pokazuje ich codzienne życie. Jest niestrudzonym podróżnikiem, który odkrywa to, jak mieszkańcy najdalszych zakątków świata kształtują przestrzeń, którą zajmują.(n)

 • Nowy taras od zaraz. Disaster Decks, s01e13 2:00

  Paul Lafrance i jego niesamowita ekipa udowadniają, że warto zadbać o przestrzeń wokół domu. Specjaliści przychodzą z pomocą właścicielom tarasów, którzy nie są zadowoleni z ich obecnego wyglądu. Projektanci angażują do rewolucji domowników, powierzając im często dziwaczne i zabawne zadania. W obliczu nowych i niecodziennych wyzwań, lokatorzy często zastanawiają się, czy nie zrezygnować z remontu. Jednak widok nowego tarasu rekompensuje wszelkie trudy metamorfozy.(n)

 • Wielkie projekty: Australia . Grand Designs Australia 7, s07e13 2:25

  "Wielkie projekty: Australia 7" to siódma odsłona serialu dokumentalnego opowiadającego o budowie wymarzonych domów. Pochodzący z Australii architekt Peter Maddison zagląda na place budów rozsiane po całym kraju. Punktem wspólnym wszystkich powstających budynków jest fakt, że narodziły się z pasji i marzeń. Peter wraz z kamerą przypatruje się procesowi stawiania budynków: od fazy projektowej przez kładzenie fundamentów po wykończenie wnętrz. Bohaterami siódmek serii programu "Wielkie projekty: Australia" są m.in. dwaj przyjaciele z Tasmanii chcący zaadaptować opuszczony wiatrak na swój nowy dom, a także para zmieniająca ogromną szopę w szkołę gotowania. Widzowie zobaczą także proces powstawania nowoczesnego, ekologicznego domu na przedmieściach Canberry.(n)

 • Domy gwiazd . s07e07 3:15

  Omenaa Mensah pokazuje, jak mieszkają osoby ze świata filmu, mediów, mody, sztuki, sportu czy polityki. Z kamerą zagląda do wnętrz domów, które do tej pory były znane tylko właścicielom i ich bliskim. W siódmej serii programu widzowie poznają domowe królestwa m.in. dziennikarki Katarzyny Dowbor, kucharza Dariusza Kuźniaka, specjalistki od hygge Izy Wojnowskiej, prezentera Irka Bieleninika oraz gwiazdy muzyki disco polo, Tomasza Niecika.(n)

 • Meblokreacje . s04e01 3:40

  Program udowadnia, że niewielkim kosztem i przy użyciu ogólnodostępnych materiałów można odnowić każdy stary mebel i uczynić z niego nietuzinkową ozdobę każdego wnętrza. W czwartym sezonie programu projektant wnętrz Artur Indyka pokaże m.in. jak wykorzystać stare ławy do urządzenia kawalerki, jak zaaranżować pokój we wschodnim stylu oraz jak wykonać żyrandol ze starych winyli. Podejmie się też zrobienia pomocy terapeutycznych do pracy z dziećmi i dorosłymi w świetlicy psychologicznej.(n)

 • Home staging - mieszkania do sprzedania . s06e09 4:05

  Maria Semczyszyn po raz kolejny pomaga osobom planującym sprzedać lub wynająć dom czy mieszkanie. Ich właściciele próbowali różnych sposobów, by na nich zarobić, ale efekty nie były zadowalające. Dzięki Marii, dyplomowanej home stagerce, to się zmieni. Widzowie przekonają się, że połączenie wiedzy z architektury wnętrz, marketingu i psychologii z umiejętnościami fachowców od remontów może czynić cuda.(n)

 • Twój kawałek ogrodu. s01e06 4:35

  Architekt krajobrazu Katarzyna Kusiak pomaga osobom pragnącym przeprowadzić metamorfozę swojego miniogródka. Niektóre są na balkonie, w loggii lub na parterze, inne na tarasie ulokowanym na dachu budynku. Prowadząca udowadnia, że z każdego można zrobić małe dzieło ogrodniczej sztuki. Widzowie prześledzą cały proces - od pierwszego spotkania z właścicielami i poznania ich pomysłów oraz ogrodowych potrzeb przez tworzenie projektu, zakupy w centrum ogrodniczym po prace remontowe i aranżację ogródka. W programie nie zabraknie też praktycznych porad dotyczących nie tylko doboru roślin, ale także innych rozwiązań związanych z projektowaniem terenów zielonych. Część zdjęć jest realizowana w domu i ogrodzie Katarzyny Kusiak oraz jej męża Jerzego.(n)

 • Remont w 48h . s07e10 5:00

  Ekipa nadaje nowe oblicze małej łazience. Urządza ją w bieli i szarościach.(n)

 • Daleko od miasta . s05e01 5:30

  Natalia Sosin-Krosnowska przemierza Polskę w poszukiwaniu ludzi, którzy zdecydowali się porzucić miejskie życie i zamieszkać z dala od korków, hałasu i pośpiechu - na wsi. Bohaterowie opowiedzą o swoim nowym życiu, jego wadach i zaletach, a także zdradzą, czego im brakuje, a za czym nie tęsknią.(n)

 • TkaniNOWE kreacje. s01e08 6:00

  Program prowadzony przez projektanta wnętrz i miłośnika nietuzinkowych rozwiązań, Artura Indykę. Specjalista podpowiada, jak dokonać szybkiej metamorfozy przestrzeni i odmienić oblicze sypialni, salonu czy pokoju dziecięcego. Pokaże widzom, jak wykorzystać do tego tkaniny dekoracyjne, użytkowe czy ozdobne, w tym również zasłony, dywany oraz wiele innych nieoczywistych materiałów.(n)

 • Twój kawałek ogrodu . s03e07 6:30

  Architekt krajobrazu Katarzyna Kusiak po raz trzeci pomaga osobom pragnącym przeprowadzić metamorfozę swojego miniogródka. Niektóre są na balkonie, w loggii lub na parterze, inne na dachowym tarasie. Prowadząca udowadnia, że z każdego można zrobić małe dzieło ogrodniczej sztuki. Widzowie prześledzą cały proces - od pierwszego spotkania z właścicielami i poznania ich pomysłów oraz ogrodowych potrzeb przez tworzenie projektu, zakupy w centrum ogrodniczym po prace remontowe i aranżację ogródka. W programie nie zabraknie też praktycznych porad dotyczących nie tylko doboru roślin, ale także innych rozwiązań związanych z projektowaniem terenów zielonych. Część zdjęć jest realizowana w domu i ogrodzie Katarzyny Kusiak oraz jej męża Jerzego.(n)

 • Telesprzedaż 7:00

  Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić nie wychodząc z domu.(n)

 • Ucieczka na wieś . Escape to the Country 26, s18e41 7:45

  Widzowie wraz z uczestnikami programu wyruszają na poszukiwanie wymarzonych domów na brytyjskiej prowincji. Prowadzący przedstawia każdej z rodzin trzy nieruchomości, mówiąc o ich mocnych i słabych stronach. Pokazuje też najbliższą okolicę oraz jej walory. Decyzja o przeprowadzce leży ostatecznie w rękach osób, które konfrontują swoje wyobrażenia, plany i oczekiwania z rzeczywistością.(n)

 • Ucieczka na wieś . Escape to the Country 26, s18e42 8:40

  Widzowie wraz z uczestnikami programu wyruszają na poszukiwanie wymarzonych domów na brytyjskiej prowincji. Prowadzący przedstawia każdej z rodzin trzy nieruchomości, mówiąc o ich mocnych i słabych stronach. Pokazuje też najbliższą okolicę oraz jej walory. Decyzja o przeprowadzce leży ostatecznie w rękach osób, które konfrontują swoje wyobrażenia, plany i oczekiwania z rzeczywistością.(n)

 • Kapitalna przebudowa . Renovation A-Team 2, s02e11 9:35

  Jedna rodzina, jeden dom i tylko jeden tydzień. Remontowa drużyna kolejny raz przychodzi z pomocą ludziom, którzy mieszkają w lokalach nadających się do generalnego remontu. Metamorfoza domu wymaga pracy od rana do wieczora, ale zespół Lindy Steen jest gotowy na nowe wyzwania. Zamieni niewygodne i niepraktyczne przestrzenie w takie, które zachwycą domowników.(n)

 • Telesprzedaż 10:30

  Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić nie wychodząc z domu.(n)

 • Nowy taras od zaraz . Disaster Decks 2, s02e10 11:40

  Paul Lafrance i jego niesamowita ekipa wyruszają na pomoc zakłopotanym właścicielom tarasów. Projektanci angażują do rewolucji domowników, powierzając im dziwaczne zadania. W obliczu nowych oraz niecodziennych wyzwań, uczestnicy często zastanawiają się, czy nie zrezygnować z remontu. Jednak widok nowego tarasu rekompensuje wszelkie trudy metamorfozy.(n)

 • Nowy taras od zaraz . Disaster Decks 3, s03e01 12:05

  Paul Lafrance wraca ze zdwojoną siłą i zabiera się za urządzanie tarasów, które pozostawiają wiele do życzenia. Ekipa podejmuje się nowych wymagających zadań. Specjaliści pomagają m.in. połączyć na jednej przestrzeni zainteresowania miłośniczki jogi z hobby jej partnera, który jest myśliwym.(n)

 • Domy jak marzenie 12:30

  Zespół najlepszych architektów, budowniczych, projektantów wnętrz dzieli się pomysłami i poradami dla każdego, kto szuka inspiracji do odświeżenia czy urządzenia wymarzonej domowej przestrzeni. Ekipa stworzy szereg kreatywnych projektów, a każdy odcinek dedykowany będzie innemu zagadnieniu.(n)

 • Telesprzedaż 13:00

  Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić nie wychodząc z domu.(n)

 • Pogotowie remontowe Wieśka . s04e04 14:05

  Wiesiek Skiba pomaga ludziom, którzy stali się ofiarami nierzetelnych firm remontowych. Specjalista naprawi rozmaite usterki zgłoszone przez widzów. Udowodni też, że wiele drobnych remontów w kuchni, łazience, salonie czy na tarasie można zrobić samodzielnie.(n)

 • Zachwycające kurorty Tajlandii 14:35

  Tajlandia od lat podbija serca turystów. Widzowie poznają największe umysły współczesnego designu, które zdradzą tajniki swoich oryginalnych dzieł. Twórcy programu szykują podróż od kurortów w Chiang Mai, po rekolekcje na odległych tropikalnych wyspach. Pomysłowa architektura szanująca lokalną tradycję wpisuje się w piękny krajobraz tego kraju.(n)

 • Zachwycające kurorty Tajlandii 15:05

  Tajlandia od lat podbija serca turystów. Widzowie poznają największe umysły współczesnego designu, które zdradzą tajniki swoich oryginalnych dzieł. Twórcy programu szykują podróż od kurortów w Chiang Mai, po rekolekcje na odległych tropikalnych wyspach. Pomysłowa architektura szanująca lokalną tradycję wpisuje się w piękny krajobraz tego kraju.(n)

 • Wielkie projekty: nasza ulica 15:35

  Kevin McCloud przedstawia 10 prywatnych inwestorów z Oxfordshire, którzy chcą spełnić swoje marzenia. Postanawiają zbudować domy w szczerym polu, wzdłuż nieistniejącej jeszcze ulicy. Ich skromne budżety i wielki entuzjazm zderzą się z rzeczywistością.(n)

 • Hotelowa Polska . s02e06 16:30

  Hasłem przewodnim drugiego sezonu programu jest różnorodność. Damian Urbańczyk odwiedzi hotele ze ścisłej czołówki obiektów prestiżowych - warszawski Bristol i sopocki Grand. Widzowie zobaczą też kameralne pensjonaty w górach i nad morzem, m.in. w Łebie, Pobierowie, Jastrzębiej Górze, Ustroniu Morskim, Zakopanem, Karpaczu, Szczawnicy, Polańczyku oraz Tucholi.(n)

 • Wielkie projekty: Australia . Grand Designs Australia 7, s07e13 17:00

  "Wielkie projekty: Australia 7" to siódma odsłona serialu dokumentalnego opowiadającego o budowie wymarzonych domów. Pochodzący z Australii architekt Peter Maddison zagląda na place budów rozsiane po całym kraju. Punktem wspólnym wszystkich powstających budynków jest fakt, że narodziły się z pasji i marzeń. Peter wraz z kamerą przypatruje się procesowi stawiania budynków: od fazy projektowej przez kładzenie fundamentów po wykończenie wnętrz. Bohaterami siódmek serii programu "Wielkie projekty: Australia" są m.in. dwaj przyjaciele z Tasmanii chcący zaadaptować opuszczony wiatrak na swój nowy dom, a także para zmieniająca ogromną szopę w szkołę gotowania. Widzowie zobaczą także proces powstawania nowoczesnego, ekologicznego domu na przedmieściach Canberry.(n)

 • Ucieczka na wieś . Escape to the Country 26, s18e43 18:00

  Widzowie wraz z uczestnikami programu wyruszają na poszukiwanie wymarzonych domów na brytyjskiej prowincji. Prowadzący przedstawia każdej z rodzin trzy nieruchomości, mówiąc o ich mocnych i słabych stronach. Pokazuje też najbliższą okolicę oraz jej walory. Decyzja o przeprowadzce leży ostatecznie w rękach osób, które konfrontują swoje wyobrażenia, plany i oczekiwania z rzeczywistością.(n)

 • Ucieczka na wieś . Escape to the Country 26, s18e44 18:50

  Widzowie wraz z uczestnikami programu wyruszają na poszukiwanie wymarzonych domów na brytyjskiej prowincji. Prowadzący przedstawia każdej z rodzin trzy nieruchomości, mówiąc o ich mocnych i słabych stronach. Pokazuje też najbliższą okolicę oraz jej walory. Decyzja o przeprowadzce leży ostatecznie w rękach osób, które konfrontują swoje wyobrażenia, plany i oczekiwania z rzeczywistością.(n)

 • Daleko od miasta . s07e04 19:40

  W czasach pandemii coraz więcej osób dostrzega wady mieszkania w mieście i marzy o własnym domu oraz ogródku. Życie blisko natury daje poczucie bezpieczeństwa. W programie pojawią się śmiałkowie, którzy zdecydowali się zrealizować swoje odważne plany i zmienili dotychczasowy tryb życia.(n)

 • Cudotwórcy - kupno, sprzedaż . Buying and Selling 6, s06e03 20:10

  Jonathan i Drew Scott wspierają bohaterów programu w przygotowaniu ich starego mieszkania do sprzedaży tak, aby uzyskało jak najwyższą cenę. Szukają też nieruchomości, którą można nabyć. Efektem swoich działań udowadniają, że warto zainwestować pieniądze w remont lokalu.(n)

 • Cudotwórcy - podwójna stawka 21:00

  Po wyremontowaniu dziesiątków domów bracia Scott przypominają sobie najbardziej spektakularne, pracochłonne i wymagające metamorfozy, których dokonali. Wracają do bohaterów programu, z którymi współpraca była ciekawa, twórcza, ale również stresująca. Efekt końcowy wynagradza jednak wszelkie trudy tak, jak miało to miejsce w przypadku Nicole, która przeprowadzała się 27 razy, zanim zdecydowała się zamieszkać w Nashville.(n)

 • Express domowy. s09e236 21:50

  Informacje z branży designerskiej i architektonicznej. Reportaże z największych wydarzeń tematycznych.(n)

 • Wszystkie remonty, duże i małe. Big House, Little House, s01e15 22:00

  Projektant wnętrz Aidan Keane pomaga właścicielom domów w tworzeniu nowych i niesamowitych przestrzeni. W każdym odcinku zajmie się remontem małej i dużej nieruchomości. Bohaterowie mają do dyspozycji dwa różne budżety, ale muszą mieć stale na uwadze stosunek kosztów remontu do wartości ich domu. Aidan udzieli im niezbędnych wskazówek i podzieli się sprytnymi sztuczkami. Pomoże właścicielom podjąć racjonalne decyzje, by ich remont okazał się trafioną inwestycją.(n)

 • Wszystkie remonty, duże i małe. Big House, Little House, s01e16 23:00

  Projektant wnętrz Aidan Keane pomaga właścicielom domów w tworzeniu nowych i niesamowitych przestrzeni. W każdym odcinku zajmie się remontem małej i dużej nieruchomości. Bohaterowie mają do dyspozycji dwa różne budżety, ale muszą mieć stale na uwadze stosunek kosztów remontu do wartości ich domu. Aidan udzieli im niezbędnych wskazówek i podzieli się sprytnymi sztuczkami. Pomoże właścicielom podjąć racjonalne decyzje, by ich remont okazał się trafioną inwestycją.(n)

Lista stacji