×

Wyszukaj artykuł

Program tvDomo+ program TV. Program telewizyjny Domo+ na dziś, jutro i weekend

 • Home staging - mieszkania do sprzedania . s05e12 4:05

  Maria Semczyszyn po raz kolejny pomaga osobom planującym sprzedać lub wynająć dom czy mieszkanie. Ich właściciele próbowali różnych sposobów, by na nich zarobić, ale efekty nie były zadowalające. Dzięki Marii, dyplomowanej home stagerce, to się zmieni. Widzowie przekonają się, że połączenie wiedzy z architektury wnętrz, marketingu i psychologii z umiejętnościami fachowców od remontów może czynić cuda.(n)

 • Twój kawałek ogrodu. s01e09 4:35

  Architekt krajobrazu Katarzyna Kusiak pomaga osobom pragnącym przeprowadzić metamorfozę swojego miniogródka. Niektóre są na balkonie, w loggii lub na parterze, inne na tarasie ulokowanym na dachu budynku. Prowadząca udowadnia, że z każdego można zrobić małe dzieło ogrodniczej sztuki. Widzowie prześledzą cały proces - od pierwszego spotkania z właścicielami i poznania ich pomysłów oraz ogrodowych potrzeb przez tworzenie projektu, zakupy w centrum ogrodniczym po prace remontowe i aranżację ogródka. W programie nie zabraknie też praktycznych porad dotyczących nie tylko doboru roślin, ale także innych rozwiązań związanych z projektowaniem terenów zielonych. Część zdjęć jest realizowana w domu i ogrodzie Katarzyny Kusiak oraz jej męża Jerzego.(n)

 • Remont w 48h . s06e01 5:00

  Architekt Tomasz Pągowski po raz kolejny podejmuje wyzwanie i stara się przeprowadzić remonty w zaledwie dwa dni. Widzowie przekonają się, czy zdoła zadowolić wymagających uczestników - poznają tancerkę i miłośniczkę crossfitu, która pragnie odświeżyć wygląd swojego mieszkania tak, by podkreślał jej osobowość, sportsmenkę oraz kolekcjonera starych samochodów. Zobaczą również, czy Tomaszowi uda się spełnić oczekiwania pewnej pary, która chce połączyć pasję do stylu lat PRL-u ze współczesnymi systemami multimedialnymi.(n)

 • Daleko od miasta . s02e02 5:30

  Natalia Sosin odwiedza osoby, które miały dość życia w mieście, ciągłego pędu za sukcesem, hałasu, korków i podjęły decyzję o przeprowadzce w dużo spokojniejsze okolice. Sprawdza, co teraz robią, z czego się utrzymują i czy nie brakuje im miejskich atrakcji. Wśród bohaterów drugiego sezonu programu jest m.in. Magda, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych, która w swoim domu-pracowni tworzy szklane cuda. Prowadząca odwiedzi nadmorską miejscowość, gdzie Janusz i Magda prowadzą gospodarstwo agroturystyczne Cisowy Zakątek. Uda się także w Góry Izerskie. Właśnie tam w ponad stuletnim pensjonacie Marcin i Beata projektują i tworzą witraże. W jednym z odcinków wystąpi Marion, która dla Andrzeja opuściła Holandię, i razem z nim ratuje oryginalne wiejskie antyki.(n)

 • Kupione i co dalej . s02e03 6:00

  Drugi sezon programu z Martą Czerkies, projektantką wnętrz, w roli prowadzącej. Zakup mieszkania jest jedynie początkiem przygody dla przyszłych lokatorów - przed nimi jeszcze proces urządzania swojego lokum. Ekipa programu pomoże im zweryfikować i zaplanować budżet remontowy nowo zakupionych nieruchomości. Poradzi, jak uniknąć niespodzianek i podstawowych błędów, które czekają na nowych właścicieli. W programie pojawią się też wskazówki, czym kierować się przy wyborze firmy wykończeniowej i fachowców, a także jak stworzyć przestrzeń, w której będzie żyło się komfortowo.(n)

 • Twój kawałek ogrodu . s02e09 6:30

  Architekt krajobrazu Katarzyna Kusiak już po raz drugi pomaga osobom pragnącym przeprowadzić metamorfozę swojego miniogródka. Niektóre są na balkonie, w loggii lub na parterze, inne na tarasie ulokowanym na dachu budynku. Prowadząca udowadnia, że z każdego można zrobić małe dzieło ogrodniczej sztuki. Widzowie prześledzą cały proces - od pierwszego spotkania z właścicielami i poznania ich pomysłów oraz ogrodowych potrzeb przez tworzenie projektu, zakupy w centrum ogrodniczym po prace remontowe i aranżację ogródka. W programie nie zabraknie też praktycznych porad dotyczących nie tylko doboru roślin, ale także innych rozwiązań związanych z projektowaniem terenów zielonych. Część zdjęć jest realizowana w domu i ogrodzie Katarzyny Kusiak oraz jej męża Jerzego.(n)

 • Telesprzedaż 7:00

  Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić nie wychodząc z domu.(n)

 • Ucieczka na wieś . Escape to the Country 26, s18e43 7:40

  Widzowie wraz z uczestnikami programu wyruszają na poszukiwanie wymarzonych domów na brytyjskiej prowincji. Prowadzący przedstawia każdej z rodzin trzy nieruchomości, mówiąc o ich mocnych i słabych stronach. Pokazuje też najbliższą okolicę oraz jej walory. Decyzja o przeprowadzce leży ostatecznie w rękach osób, które konfrontują swoje wyobrażenia, plany i oczekiwania z rzeczywistością.(n)

 • Ucieczka na wieś . Escape to the Country 26, s18e44 8:35

  Widzowie wraz z uczestnikami programu wyruszają na poszukiwanie wymarzonych domów na brytyjskiej prowincji. Prowadzący przedstawia każdej z rodzin trzy nieruchomości, mówiąc o ich mocnych i słabych stronach. Pokazuje też najbliższą okolicę oraz jej walory. Decyzja o przeprowadzce leży ostatecznie w rękach osób, które konfrontują swoje wyobrażenia, plany i oczekiwania z rzeczywistością.(n)

 • Gardeners' World . s11e02 9:30

  Wiosna jest bardzo pracowitym czasem dla ogrodników. Monty Don oraz jego ekipa porządkują teren, przygotowują glebę, przycinają krzewy i drzewa, sieją, sadzą oraz projektują rabaty. Pokazują też ciekawe odmiany roślin i radzą, jak je pielęgnować. Odwiedzają nietuzinkowe ogrody w różnych zakątkach Wielkiej Brytanii i rozmawiają z ich twórcami.(n)

 • Telesprzedaż 10:30

  Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić nie wychodząc z domu.(n)

 • Pokaż mi, gdzie mieszkasz 11:35

  Filozof Philippe Simay bada, w jaki sposób architektura opisuje styl życia człowieka. Prowadzący zwiedza i odkrywa najbardziej unikalne miejsca na Ziemi, aby odkryć ich znaczenie. Odwiedzi m.in. górzystą prowincję południowo-wschodnich Chin, Iquitos w Peru, do którego można dostać się tylko łodzią lub samolotem, Tokio, a także amerykańską Luizianę, Andaluzję w Hiszpanii, Grecję i Indie.(n)

 • Luksusowe domy z Omeną 12:05

  Omenaa Mensah rozmawia z architektami, aby poznać ich inspiracje oraz nowoczesne rozwiązania. Dowiaduje się, jak spełnić marzenie o idealnie zagospodarowanej przestrzeni. Zdradza też ceny ekskluzywnych inwestycji. Program pokazuje najciekawsze, najpiękniejsze i najbardziej niesamowite projekty domów w Polsce - miejsca, które istnieją naprawdę, nie tylko w komputerach kreatywnych grafików.(n)

 • Remont szyty na miarę 12:30

  Mistrz remontów Paul Lafrance wraz z ekipą przekształca zwykłe domy w niezapomniane, nowoczesne przestrzenie. Zajmą się wszelkimi pracami remontowymi - od wykończeń kuchni i łazienek po innowacyjne i jedyne w swoim rodzaju kreacje. W każdym odcinku fachowcy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom właścicieli nieruchomości i próbują z pełną kreatywnością i fantazją spełnić ich marzenia.(n)

 • Telesprzedaż 13:00

  Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić nie wychodząc z domu.(n)

 • Lifting wnętrz z Marią Semczyszyn . s02e04 14:10

  Maria Semczyszyn wraz z Wieśkiem Skibą pomaga osobom, które rozpoczynają nowy rozdział w życiu i potrzebują zmian we wnętrzach swoich mieszkań. Uczestników programu wspierają też rodzina oraz przyjaciele. Dzięki ekspertom wnętrza zyskają nowe oblicze w krótkim czasie. Efekt końcowy wynagrodzi wysiłki prowadzących.(n)

 • Cudotwórcy u siebie: Drew się żeni 14:40

  Bracia Scott to znani eksperci w dziedzinie nieruchomości. W tym sezonie do prowadzących dołącza z najbardziej wymagających uczestniczek programu, narzeczona Drew. Jej przyszły mąż odpowiada za znalezienie odpowiedniej nieruchomości, w której będą mogli razem zamieszkać. Jonathan zajmie się projektem, ale to Linda będzie miała ostatnie słowo w sprawie wyboru dekoracji i wyglądu domu. Termin ślubu zbliża się wielkimi krokami, a czasu na remont zostaje coraz mniej.(n)

 • Wielkie projekty . Grand Desgins 15, s15e07 15:35

  "Wielkie projekty 15" to kolejna seria spotkań z osobami, które podjęły się budowy domów według własnych pomysłów. Gospodarzem programu jest Kevin McCloud, pochodzący z Wielkiej Brytanii projektant, pisarz i prezenter. Rozmawia on z bohaterami, którzy mieli odwagę samodzielnie stworzyć nietuzinkowe projekty oraz je zrealizować. W serii "Wielkie projekty 15" Kevin McCloud przybliża widzom cały proces powstawania domu. Rozmawia z inwestorami o wstępnych szkicach, a następnie o projekcie, łącznie z pomysłami na dekorację wnętrz. Następnie odwiedza plac budowy, gdzie śledzi wszystkie kolejne etapy stawiania budynku. Po wydaniu pozwolenia na budowę, wylaniu fundamentów, zbudowaniu ścian i wykończeniu wnętrz Kevin towarzyszy swoim rozmówcom w dniu przeprowadzki. Gospodarz serii "Wielkie projekty 15" jest świadkiem zarówno wybuchów radości, jak i złości swoich bohaterów, którzy czasem napotykają rozmaite problemy. Najczęściej są to przeszkody natury materialnej, zwłaszcza finansowej. Niekiedy jednak górę biorą emocje, które trudniej okiełznać niż prawa fizyki.(n)

 • Remont w 48h . s09e09 16:30

  Samotny przewodnik turystyczny urządził się w kawalerce po babci. Pokój oraz kuchnia są schludne i nowoczesne. Natomiast w łazience znaleźć można plątaninę rur i wiekową wannę. Tomasz zajmie się remontem łazienki, która pamięta lata 50. XX wieku.(n)

 • Gardeners' World . s11e03 17:00

  Wiosna jest bardzo pracowitym czasem dla ogrodników. Monty Don oraz jego ekipa porządkują teren, przygotowują glebę, przycinają krzewy i drzewa, sieją, sadzą oraz projektują rabaty. Pokazują też ciekawe odmiany roślin i radzą, jak je pielęgnować. Odwiedzają nietuzinkowe ogrody w różnych zakątkach Wielkiej Brytanii i rozmawiają z ich twórcami.(n)

 • Ucieczka na wieś . Escape to the Country 26, s18e45 18:00

  Widzowie wraz z uczestnikami programu wyruszają na poszukiwanie wymarzonych domów na brytyjskiej prowincji. Prowadzący przedstawia każdej z rodzin trzy nieruchomości, mówiąc o ich mocnych i słabych stronach. Pokazuje też najbliższą okolicę oraz jej walory. Decyzja o przeprowadzce leży ostatecznie w rękach osób, które konfrontują swoje wyobrażenia, plany i oczekiwania z rzeczywistością.(n)

 • Ucieczka na wieś . Escape to the Country 26, s18e46 18:50

  Widzowie wraz z uczestnikami programu wyruszają na poszukiwanie wymarzonych domów na brytyjskiej prowincji. Prowadzący przedstawia każdej z rodzin trzy nieruchomości, mówiąc o ich mocnych i słabych stronach. Pokazuje też najbliższą okolicę oraz jej walory. Decyzja o przeprowadzce leży ostatecznie w rękach osób, które konfrontują swoje wyobrażenia, plany i oczekiwania z rzeczywistością.(n)

 • Daleko od miasta. s01e11 19:40

  Natalia Sosin odwiedza osoby, które miały dość życia w mieście, ciągłego pędu za sukcesem, hałasu, korków i podjęły decyzję o przeprowadzce w dużo spokojniejsze okolice. Sprawdza, co teraz robią, z czego się utrzymują i czy nie brakuje im miejskich atrakcji. Wśród bohaterów programu jest m.in. Wojtek, były warszawski architekt i pracoholik zaniedbujący zdrowie, który od kilku lat mieszka w podlaskiej wiosce i produkuje ekologiczne dżemy. Natalia Sosin złoży także wizytę Asi, przed laty zmęczonej życiem brokerce, a dziś szczęśliwej rolniczce uprawiającej lawendę na malowniczych terenach Warmii. Każda z osób występujących w programie w pewnym momencie swojego życia powiedziała sobie: stop. Porzuciła duszne biura w wielkim mieście na rzecz czystego powietrza, ciszy i spokoju. Czy było warto - odpowiedź na to pytanie widzowie poznają oglądając kolejne odcinki programu.(n)

 • Cudotwórcy . My Dream Home 8, s08e18 20:10

  Jonathan i Drew Scott pomagają rodzinom w realizacji marzenia o idealnym domu. Na początku poznają oczekiwania oraz możliwości finansowe kupujących. Następnie eksperci dopasowują je do realiów lokalnego rynku nieruchomości. W końcu znajdują dom do remontu, który dzięki wytężonej pracy ujawnia swój ukryty potencjał.(n)

 • Wyzwanie - nowe mieszkanie . s11e04 21:00

  Damian Urbańczyk wprowadza widzów w tajniki rynku nieruchomości i radzi, na co zwrócić uwagę kupując mieszkanie. Prowadzący wyjaśni m.in. zjawisko o nazwie house flipping. To sposób inwestowania, który wymaga wolnych zasobów gotówki i wiedzy w zakresie budownictwa. Polega na tym, by znaleźć lokal w niskiej cenie i po przeprowadzeniu remontu sprzedać go z zyskiem.(n)

 • Remont w 48h . s09e10 21:30

  Widzowie poznają aktywną emerytkę, która realizuje swoje cele i ciągle podejmuje nowe wyzwania. Marzy jej się jednak remont sypialni urządzonej w przestarzałym stylu. Tomasz postara się zrozumieć potrzeby lokatorki i wykreować przestrzeń, która spodoba się jej powracającemu z delegacji mężowi.(n)

 • Meblokreacje . s05e05 22:05

  Artur Indyka podejmuje się ciekawych wyzwań. Przedstawia świeże pomysły na stare meble i dodatki do wnętrz. Pozornie bezużyteczne przedmioty zyskują drugie życie i nowe funkcje. Ekspert zajmuje się m.in. starymi skrzyniami wojskowymi, z których powstaje designerski regał pod RTV czy dziecięcym łóżkiem, przerobionym na serwantkę. Nie brakuje też rozwiązań w duchu "zero waste", takich jak wykorzystanie plastikowych słomek jako tworzywa do ramy lustra.(n)

 • Pogotowie remontowe Wieśka . s02e01 22:40

  Dla wielu ludzi już sama wizja remontu jest niezwykle stresująca. Obawy okazują się uzasadnione, gdy pracownicy niesprawdzonych firm remontowych wyrządzają niewybaczalne szkody. Drugi sezon programu, w którym ceniony specjalista budowlany, Wiesław Skiba, naprawi błędy popełnione przez niekompetentnych kolegów po fachu oraz podpowie widzom, jak samodzielnie uporać się z drobnymi usterkami.(n)

 • Lifting wnętrz z Marią Semczyszyn . s02e05 23:10

  Maria Semczyszyn wraz z Wieśkiem Skibą pomaga osobom, które rozpoczynają nowy rozdział w życiu i potrzebują zmian we wnętrzach swoich mieszkań. Uczestników programu wspierają też rodzina oraz przyjaciele. Dzięki ekspertom wnętrza zyskają nowe oblicze w krótkim czasie. Efekt końcowy wynagrodzi wysiłki prowadzących.(n)

 • Rośliny Karoliny . s04e06 23:40

  Bohaterowie programu marzą o własnym miejscu na świeżym powietrzu, w którym mogliby odpocząć w gronie najbliższych. Do dyspozycji mają jedynie zaniedbany balkon, przydomowy ogródek lub taras dający wiele do życzenia. Brakuje im pomysłów i czasu, by efektownie zaaranżować dostępną przestrzeń. Karolina pomoże uczestnikom stworzyć uroczy, zielony zakątek, do którego dobierze też rośliny, meble i dodatki.(n)

Lista stacji