Program tvDiscovery Turbo Xtra program TV. Program telewizyjny Discovery Turbo Xtra na dziś, jutro i weekend

 • Fani czterech kółek: Land rover defender 8:00

  Mike poszukuje taniego samochodu marki Land Rover Defender V8. Edd ma zamienić pojazd w elegancki miejski krążownik. Budżet przedsięwzięcia to jedynie 5000 funtów.(n)

 • Śmieszny gadżet - poważny biznes: Szansa dla prostaka 9:00

  Jonah rozważa zainwestowanie w procę. Angażuje swoją ekipę doradców w tworzenie prototypu, który pomógłby wejść jego firmie na rynek motoryzacyjny.(n)

 • Ile warta jest ta bryka 10:00

  W Stanach Zjednoczonych nie brakuje maniaków motoryzacji i kolekcjonerów, którzy od lat zajmują się tropieniem starych i rzadkich pojazdów. Na podwórkach, w szopach czy garażach poukrywanych jest mnóstwo cennych skarbów. Dennis Pittsenbarger to miłośnik zabytkowych maszyn, który podróżuje po kraju w poszukiwaniu jedynych w swoim rodzaju aut. Jego głównym celem są prywatne posiadłości oraz giełdy i targi samochodowe. Po potwierdzeniu autentyczności swoich znalezisk, mężczyzna dokonuje drobiazgowej wyceny. W tym sezonie widzowie zobaczą między innymi dodge'a chargera z 1973 roku i kellera super chiefa z 1948 roku.(n)

 • Amerykański chopper. American Chopper 3, s03e02 11:00

  Aktor Bill Murray kończy budowę motocykla związanego z filmem "Golfiarze". By uczcić zakończenie prac rozgrywa partię golfa, po czym wystawia gotowy pojazd na aukcję charytatywną.(n)

 • Auto-naprawa: Kabriolet Chevrolet IROC 12:00

  Jared Zimmerman i Lou Santiago mają w swoim warsztacie Chevroleta Camaro z 1986 r. Wyjaśnią, jak ważne są złącza ramy pomocniczej w kabriolecie IROC.(n)

 • Auto-naprawa: Hot Rod Power Tour 12:30

  Jared i Lou modernizują Chevroleta Camaro Pro Touring z 1968 roku z silnikiem turbo. Chcą wziąć w nim udział w Hot Rod Power Tour.(n)

 • Wyścig pełen ryzyka: Pierścień ognia 13:00

  Na usytuowanym w mieście Winston-Salem (Karolina Północna) stadionie Bowman Gray odbywa się inauguracja nowego sezonu wyścigów. Kierowcy przygotowują się do pierwszego starcia. W walce o tytuł na pewno będzie się liczył były mistrz, Tim Brown.(n)

 • Wyścig pełen ryzyka: Starcie tytanów 14:00

  Aktualny lider Burt Myers spodziewa się kolejnych dwóch zwycięstw. Tim Brown niepokoi się, że kontuzja ręki może wymusić na nim przedwczesne wycofanie się z zawodów. Jason Myers naprawia zniszczone auto.(n)

 • Wyścig pełen ryzyka: Trzy szerokości 15:00

  Burt Myers pragnie umocnić się na pozycji lidera. Tim Brown zamierza mu w tym przeszkodzić, gdyż koniecznie musi wygrać ten wyścig.(n)

 • Wyścig pełen ryzyka: Bracia na starcie 16:00

  Burt Myers z trudem broni pozycji lidera. Jego brat Jason ma już dość życia w cieniu i z całej siły pragnie wywalczyć swój pierwszy mistrzowski tytuł.(n)

 • Wyścig pełen ryzyka: Garść dolarów 17:00

  Ostatni wyścig sezonu zapowiada się niezwykle emocjonująco. Jonathan Brown i Jason Myers rozpoczynają zawody z ostatnich pozycji. Jeśli uda im się przebić na czoło stawki wygrają aż 9 tysięcy dolarów.(n)

 • Wyścig pełen ryzyka: Moja zemsta 18:00

  Jonathan Brown szykuje się do detronizacji Burta Myersa. Tymczasem Jason Myers musi pogodzić się z konsekwencjami dewastacji auta.(n)

 • Wyścig pełen ryzyka 19:00

  Działający nieprzerwanie od 1949 roku stadion Bowman Gray usytuowany jest w centrum miasta Winston-Salem położonego w Karolinie Północnej. Jest to jeden z najdoskonalszych krótkich torów wyścigowych na świecie. W każdy sobotni wieczór wiosną i latem trybuny tego obiektu wypełniają tysiące wielbicieli NASCAR. Na początku nowego sezonu kierowcy przygotowują swoje potężne samochody do zaciekłej bitwy. Jednym z nich jest były mistrz Tim Brown, który zamierza odebrać tytuł swojemu największemu rywalowi, Burtowi Myersowi. Musi się jednak liczyć z tym, że podczas liczącego 200 okrążeń wyścigu może się wszystko wydarzyć. Stadion był już świadkiem niejednego wypadku, z którego kierowcy nie wychodzili cało.(n)

 • Wyścig pełen ryzyka: Wypalenie 20:00

  To ostatni wyścig w sezonie. Broniący tytułu mistrza Burt Myers ma problemy z samochodem. Tim Brown wykorzystuje pech rywala i próbuje wygrać to starcie.(n)

 • Meksykański garaż: Grunt to rozsądek 21:00

  Chevrolet bubble top z 1962 roku ma zostać najwspanialszym autem w dorobku Ralpha. Po daleko posuniętych przeróbkach samochód ma ręcznie wykończone, luksusowe wnętrze i lśniące zderzaki.(n)

 • Uliczne wyścigi Ameryki: Nokaut podczas pierwszej rundy 22:00

  Drużyna NOLA mierzy się z kierowcami z Teksasu. Pojedynek ma szansę wygrać załoga, która poradzi sobie z presją.(n)

 • Auto-naprawa: Cadillac CTS-V z 2012 roku 23:00

  Jared i Lou dokonują przeróbek w silniku cadillaca CTS-V z 2012 roku. Chłopaki wymieniają wlot powietrza oraz rurę wydechową, dzięki którym osiągi maszyny znacząco wzrastają.(n)

 • Auto-naprawa: Lamborghini celebryty 23:30

  W garażu pojawia się auto znanego celebryty Johna Ceny, lamborghini diablo z 1999 roku. Mechanicy staja przed trudnym wyzwaniem odpalenia silnika V12 BMW.(n)

Lista stacji

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO