×

Wyszukaj artykuł

Program tvDiscovery Turbo Xtra program TV. Program telewizyjny Discovery Turbo Xtra na dziś, jutro i weekend

 • Auto-twórcy: Mechanik za wielkie pieniądze, część 2 7:00

  Shane po raz kolejny proponuje Nate'owi połowę zysków z chevroleta nomada z 1956 roku. Inwestycja wymaga dużych nakładów finansowych oraz ogromu prac. Sukces projektu nie jest jednak pewny.(n)

 • Turbo Arena: Sprzeczka 8:00

  Świat auto rodeo rządzi się jedną prostą zasadą: roztrzaskaj albo zostań roztrzaskany. Mimo to drużyny Mountain Guys i City Idiots sprzeczają się o reguły gry.(n)

 • Niechciani w Gas Monkey: Niezwykłe metamorfozy 9:00

  Mechanicy zabierają się za przeróbkę forda fairlane z 1967 r. Zamieniają go w maszynę do wyścigów ulicznych. Thomas pracuje nad samochodem AMC gremlin z 1973 r. Zamierza pobić nietypowy rekord świata.(n)

 • Samochody - klasyka gatunku. Chasing Classic Cars, s11e07 10:00

  Wayne Carini z Connecticut to znawca marki Ferrari i doświadczony renowator zabytkowych aut. Mężczyzna zajmuje się odnajdywaniem starych i zaniedbanych samochodów, które w jego rękach odzyskują dawny blask. Każdy sprowadzony do warsztatu pojazd jest inny i ma do opowiedzenia ciekawą historię. Po odrestaurowaniu, auta wystawiane są na aukcjach, podczas których trafiają w ręce kolejnych entuzjastów starej motoryzacji.(n)

 • Obsesja 4 kółek: Po co komu partner? 11:00

  Para kolekcjonerów klasyków odkrywa prawdziwą perełkę - zbiór starych chryslerów. Nie wiadomo jednak, czy jej właściciel, Hugo, zechce się rozstać ze swoimi zbiorami.(n)

 • Terenowe szaleństwo: Dirty 7 kontra Karolina Południowa 12:00

  Dirty 7 mierzy się z ekipą z Karoliny Północnej. Kierowcy przygotowują swoje potężne ciężarówki do zawodów. Każdy z nich pragnie wygrać to starcie.(n)

 • Chłopcy z komisu: Samochód policyjny 13:00

  Tommie jedzie do Brooklynu, aby obejrzeć fascynującą kolekcję starych aut. Mikey i Mario zwracają się z prośbą do rzeczoznawców w sprawie wyceny Chevroleta Camaro z 1968 roku.(n)

 • Chłopcy z komisu: Wiśniowy mustang 13:30

  Przepiękny wiśniowy Ford Mustang z 1968 roku budzi w Mikeyu nostalgiczne wspomnienia. Tommie traci głowę dla pięknej klientki, która chce sprzedać zdezelowany samochód.(n)

 • Ile warta jest ta bryka: Camaro, Corvette czy Keller 14:00

  Rzeczoznawca Randy Carlson przekazuje Samowi dobre wiadomości na temat jego kellera super chiefa z 1948 roku. Auto jest naprawdę cenne i można sprzedać je za bardzo dużą sumę pieniędzy. Tymczasem dodge charger SE z 1973 roku budzi nostalgiczne emocje.(n)

 • Ile warta jest ta bryka: Szybkie maszyny i samochód mleczarza 15:00

  Dennis ma szokującą wiadomość dla Mike'a, który jest właścicielem auta Dodge R/T z 1970 roku. Rzeczoznawca Todd Wertman zachwyca się samochodem mleczarza Divco z 1951 roku.(n)

 • Ile warta jest ta bryka: Samochód bezpieczeństwa i gwiazda 16:00

  Nick Smith wycenia dwa samochody: Pontiaca Bonneville z 1981 roku i Forda Mustanga z 1967 roku. Cadillac El Dorado z 1973 roku brał udział w wyścigach Indy 500.(n)

 • Ile warta jest ta bryka 17:00

  W Stanach Zjednoczonych nie brakuje maniaków motoryzacji i kolekcjonerów, którzy od lat zajmują się tropieniem starych i rzadkich pojazdów. Na podwórkach, w szopach czy garażach poukrywanych jest mnóstwo cennych skarbów. Dennis Pittsenbarger to miłośnik zabytkowych maszyn, który podróżuje po kraju w poszukiwaniu jedynych w swoim rodzaju aut. Jego głównym celem są prywatne posiadłości oraz giełdy i targi samochodowe. Po potwierdzeniu autentyczności swoich znalezisk, mężczyzna dokonuje drobiazgowej wyceny. W tym sezonie widzowie zobaczą między innymi dodge'a chargera z 1973 roku i kellera super chiefa z 1948 roku.(n)

 • Ile warta jest ta bryka 18:00

  W Stanach Zjednoczonych nie brakuje maniaków motoryzacji i kolekcjonerów, którzy od lat zajmują się tropieniem starych i rzadkich pojazdów. Na podwórkach, w szopach czy garażach poukrywanych jest mnóstwo cennych skarbów. Dennis Pittsenbarger to miłośnik zabytkowych maszyn, który podróżuje po kraju w poszukiwaniu jedynych w swoim rodzaju aut. Jego głównym celem są prywatne posiadłości oraz giełdy i targi samochodowe. Po potwierdzeniu autentyczności swoich znalezisk, mężczyzna dokonuje drobiazgowej wyceny. W tym sezonie widzowie zobaczą między innymi dodge'a chargera z 1973 roku i kellera super chiefa z 1948 roku.(n)

 • Fani czterech kółek: Mercedes, część 1. Wheeler Dealers: On the Road, s02e01 19:00

  Mike jedzie do Niemiec, aby zakupić starego mercedesa. Po trudnych negocjacjach zostaje dumnym właścicielem modelu 280SL z 1984 roku. Edd nie jest zachwycony tym zakupem.(n)

 • Fani czterech kółek: Mercedes, część 2. Wheeler Dealers: On the Road, s02e02 19:30

  Edd kontynuuje renowację mercedesa 280SL. W tym odcinku obserwujemy, jak mechanik wymienia kierownicę, maskę i koła auta. Po przeprowadzeniu remontu Mike próbuje sprzedać samochód z zyskiem.(n)

 • Ale jazda. s01e02 20:00

  W programie "Ale jazda" prezentowane są zabawne, niekiedy szokujące nagrania, zarejestrowane przez kierowców amatorskimi kamerami. W tej serii obok trudnych do uwierzenia sytuacji z dróg zza naszej wschodniej granicy zobaczymy również filmiki przedstawiające wyczyny na drogach Ameryki i Azji. "Ale jazda" to również komentarze dziennikarzy TVN Turbo, którzy dzielą się swoimi przemyśleniami na temat przedstawianych materiałów. W magazynie występują Adam Kornacki, Emil Rau, Tomasz Kuchar, Jakub Bielak, Radosław Majdan i Monika Pietrasińska.(n)

 • Hazard w lombardzie: Szczęśliwy dzień Scotta 20:30

  W lombardzie panuje wielki ruch. Na sprzedaż wystawiono butelkę na leki Evela Knievela, licencję Elvisa Presleya oraz obraz z wizerunkiem Beatlesów namalowany na aksamicie.(n)

 • Aaron Kaufman szuka pracy: Nauka latania 21:00

  Aaron Kaufman zgłębia możliwości ludzkiego przetrwania i naszej przyszłości w kosmosie. W głównej siedzibie NASA poznaje i testuje samochody przeznaczone do jazdy po Księżycu.(n)

 • Goblin Works Garage: Mini 22:00

  Jimmy deVille znajduje oryginalny, ale zardzewiały model auta Mini Clubman. Ekipa zabiera się za remont i wstawienie podstrojonego silnika. Ant jedzie do Szwecji sprzedać harleya.(n)

 • Mieszkanie na pniu: Irlandzka chata 23:00

  Pete projektuje kolejny dom na drzewie. Tym razem jest to chatka w stylu celtyckim dla rodziny pochodzącej z Irlandii. Sprytny budowniczy konstruuje nawet urządzenie, które stworzy iluzję wilgotnego klimatu, panującego w ojczystym kraju jego klientów.(n)

Lista stacji