×

Wyszukaj artykuł

Program tvDiscovery Channel program TV. Program telewizyjny Discovery Channel na dziś, jutro i weekend

 • NASA - archiwum tajemnic: Dziwactwa z Plutona 4:00

  W programie dowiemy się, czy astronauci ze statku Apollo rzeczywiście słyszeli dziwne dźwięki dobiegające z odległej części Księżyca. Tymczasem pewien stronom zwraca uwagę na anomalie w atmosferze Marsa.(n)

 • Jak to jest zrobione - samochody marzeń 2: Chevrolet corvette stingray 5:00

  Wizyta w fabryce, w której powstał projekt chevroleta corvette stingray. Widzowie poznają też szczegóły konstrukcji tego auta.(n)

 • Na bagnach Florydy: Zapach śmierci 5:30

  Bracia muszą zebrać jaja aligatorów, zanim rozpęta się burza. Niepokoi ich intensywny odór zgnilizny.(n)

 • Łowcy staroci: Podejmowanie ryzyka 6:00

  Biznes Drew rozwija się, więc kupiec potrzebuje coraz więcej towaru na sprzedaż. W Suffolk odkrywa ekscentryczny dom z szopą pełną skarbów z całego świata.(n)

 • Ciężarówką po antypodach. Outback Truckers 4, s04e08 7:00

  Bracia Mackayowie wjeżdżają ciężarówką w przydrożne zarośla. Robią wszystko, by uniknąć zniszczenia samochodu. Z kolei kierowca Farrell staje przed nie lada wyzwaniem. Czeka go załadunek transportu siana o rozmiarach znacznie przekraczających pojemność jego pojazdu.(n)

 • Fani czterech kółek: Ford F100 - Seattle 8:00

  Furgonetka to jedna z ikon amerykańskiej motoryzacji. Mike za wszelką cenę chce zaistnieć na rynku klasycznych ciężarówek. W końcu udaje mu się znaleźć pikapa marki Ford z lat 50.(n)

 • Militaria na warsztat. Steel Buddies 5, s05e13 9:00

  Michael Manousakis i jego mechanicy z warsztatu Morlock Motors nie pogardzą żadnym pojazdem militarnym. To pasjonaci, którzy mogą pochwalić się długą listą projektów.(n)

 • Stacja Australia. Railroad Australia, s01e02 10:00

  Pod Sydney bardzo długi pociąg towarowy jest przygotowywany do trudnej podróży przez Góry Błękitne. Linia kolejowa, która przemierza ten piękny region, jest pełna stromych podjazdów i ostrych zakrętów. Maszynista Cookie szykuje się do dalekiej trasy za sterami prawie dwukilometrowego składu towarowego. Otrzymuje ostrzeżenie przed wałęsającymi się owcami. Leigh Johns i Wil Kemp jadą swoją zabytkową lokomotywą przez dzikie rejony tropikalnego Queensland. Natykają się na uwięzionego krokodyla.(n)

 • Życie na tafli lodu: Wolność i swoboda 11:00

  Stephen i Allyce eksplorują dzikie tereny wokół swojego nowego domu. Tymczasem Henry potrzebuje pomocy podczas rekonwalescencji po poważnej operacji.(n)

 • Największe polskie katastrofy 12:00

  Seria przybliża najbardziej spektakularne i tragiczne w skutkach katastrofy komunikacyjne oraz budowlane ostatnich lat, które wydarzyły się w Polsce. Z pomocą ekspertów prowadzący przedstawiają przebieg wydarzeń minuta po minucie.(n)

 • Ekstremalna Alaska: Wesołe święta 13:00

  Kilcherowie po raz pierwszy robią sobie świąteczne prezenty w parach.(n)

 • Bimbrownicy: Szaleństwo 14:00

  Tickle ogłasza swoje zaręczyny. Tim dowiaduje się, dlaczego jego najlepszy przyjaciel nie może porzucić łamania prawa. Mike ma kłopot z upłynnieniem bimbru swojej produkcji.(n)

 • Złomowisko PL. Scrappers 10, s10e15 15:00

  Spotkanie z ludźmi, którzy zarabiają na życie, handlując złomem. Ich praca jest ciężka, a czasami również bywa bardzo niebezpieczna. Choć dla większości społeczeństwa porzucone żelastwo nie przedstawia żadnej wartości, oni potrafią zrobić na nim bardzo opłacalny biznes. To zajęcie dla ludzi, którzy nie boją się pobrudzić sobie rąk i mają intuicję do ryzykownych transakcji.(n)

 • Parker na złotym szlaku: Próba ognia 16:00

  Parker przeszukuje nowe tereny. Udaje mu się dokonać wielkiego odkrycia. Musi jednak najpierw zyskać zaufanie rodziny, z którą chce zawrzeć umowę.(n)

 • Uliczne laboratorium: Żywe kule armatnie 17:00

  Kevin i jego ekipa chcą poznać wszystkie sekrety żywych kul armatnich, czyli ludzi wystrzeliwanych z armat. Potem Kevin, dzięki sile ciśnienia, zgniecie ogromny stalowy bęben.(n)

 • Uliczne laboratorium: Siły natury 17:30

  Kevin i jego ekipa wykorzystują ogromną moc sił magnetycznych. Dzięki niej zniszczą przedmioty, a także zaprezentują niezwykłe wyczyny lewitacyjne.(n)

 • Nic do zgłoszenia. s03e01 18:00

  Codzienna praca Służby Celno-Skarbowej pokazana z bliska. Funkcjonariusze poszukują nielegalnych i niebezpiecznych towarów oraz rozpracowują i rozbijają kontrabandy, których działalność naraża Polskę straty. Kamery towarzyszą mundurowym podczas nalotów na nielegalne fabryki tytoniu, bimbrownie, przemyt narkotyków, papierosów, alkoholu, mięsa, złota, walut czy gatunków zagrożonych wyginięciem. Dzięki skuteczność ich działań, każdego roku nasz kraj zabezpiecza ogromne sumy pieniędzy, które chciano ukryć przed fiskusem.(n)

 • Przystanek Bieszczady. Bieszczady Last Frontier 3, s03e04 19:00

  Drwale z Bukowca usuwają stare drzewa, które utrudniają ruch na drogach i całkowicie blokują przejazdy. Między lokalnymi kierowcami dochodzi do poważnego konfliktu.(n)

 • Złomowisko PL. Scrappers 9, s09e12 20:00

  Dalsze potyczki ludzi, którzy mają smykałkę do robienia nietypowych interesów. Oni wiedzą, że pozornie niepotrzebne nikomu odpady można obrócić w pieniądze i naprawdę dobrze przy tym zarobić. Widzowie mogą znów śledzić losy dobrze im znanych złomiarzy m.in. Marka z Edkiem czy ekipy z Piotro-Stalu.(n)

 • Nic do zgłoszenia. s03e02 21:00

  Codzienna praca Służby Celno-Skarbowej pokazana z bliska. Funkcjonariusze poszukują nielegalnych i niebezpiecznych towarów oraz rozpracowują i rozbijają kontrabandy, których działalność naraża Polskę straty. Kamery towarzyszą mundurowym podczas nalotów na nielegalne fabryki tytoniu, bimbrownie, przemyt narkotyków, papierosów, alkoholu, mięsa, złota, walut czy gatunków zagrożonych wyginięciem. Dzięki skuteczność ich działań, każdego roku nasz kraj zabezpiecza ogromne sumy pieniędzy, które chciano ukryć przed fiskusem.(n)

 • Brudna robota - czysty zysk. s03e02 22:00

  Program pokazuje, jak wygląda pracy polskich śmieciarzy w Wielkiej Brytanii. W tym celu ekipa telewizyjna śledzi każdy dzień pracy firmy HAWK w Londynie, która dba, by śmieci wytwarzane przez osiem milionów mieszkańców tej metropolii nie trafiało na ulicę, lecz do wyznaczonych miejsce, gdzie będą utylizowane.(n)

 • Przygody truckerki 23:00

  Doświadczona za kierownicą Iwona Blecharczyk wyrusza w trasę do Turcji. Lokalne serpentyny przemierzy ciężarówką z ponad milionowym przebiegiem.(n)

Lista stacji