×

Wyszukaj artykuł

Program tvDiscovery Channel program TV. Program telewizyjny Discovery Channel na dziś, jutro i weekend

 • Tajemnice oceanów: Spisek w Trójkącie Bermudzkim 19:00

  Jeremy Wade bada sprawę pewnego zniknięcia w Trójkącie Bermudzkim. Szuka związku między tym incydentem a spiskiem pewnego tajnego agenta walczącego z USA.(n)

 • Samochody Jaya Leno. Jay Leno's Garage 4, s04e14 20:00

  Słynny dziennikarz Jay Leno pokazuje swoją przepastną kolekcję 169 samochodów i 117 motocykli. Odbywa także spotkania z innymi słynnymi pasjonatami motoryzacji.(n)

 • Gorączka złota: zapomniane kopalnie: Naruszenie granic 21:00

  Turin i jego ekipa przeczuwają, że w pobliżu jest gdzieś złoto. Narażają się właścicielowi terenu, przecinając ogrodzenie, aby uzyskać dostęp do ziemi, na której pasą się jego krowy.(n)

 • Ciężarówką przez Route . 18 Wheels Across Route 66, s01e07 22:00

  Route 66 to kultowa trasa licząca 4000 kilometrów. Była ona najważniejszą nitką komunikacyjną między Chicago i Los Angeles oraz miała ogromne znaczenie gospodarcze dla całego USA, w tym także dla mieszkańców małych miasteczek, przez które przebiegała. Skreślona z listy autostrada w 1985 roku, dziś stała się atrakcją turystyczną. Dawid Andres zabierze widzów w podróż pełną niezapomnianych historii i pokaże tę legendarną trasę z perspektywy kierowcy ciężarówki.(n)

 • Nagi instynkt przetrwania: Piekielna podróż poślubna 23:00

  Para nowożeńców wyrusza w głąb niebezpiecznej dżungli na Filipinach. Czeka ich spotkanie z insektami, dzikimi świniami, a także plaga ulewnych deszczy. To będzie tez próba dla ich związku.(n)

Lista stacji