Program tvDiscovery Channel program TV. Program telewizyjny Discovery Channel na dziś, jutro i weekend

 • Królowie asfaltu. Asphalt Cowboys 5, s05e01 3:00

  "Królowie asfaltu" to zawodowi kierowcy ciężarówek, którzy spędzają wiele dni w trasie i rzadko widują się z rodzinami. Ich praca jest naznaczona presją ze strony klientów, którzy chcą jak najszybciej otrzymać zamówione towary. Każdy z zapytanych kierowców deklaruje jednak, że nie zamieniłby tej roboty na inną. Widzowie śledzą losy niemieckich "królów asfaltu" - Mike'a, Martena, Guntera i Daniela. Wraz z nimi przemierzają Europę, stojąc w korkach czy przechodząc drobiazgowe kontrole. W piątej odsłonie programu gadatliwy Mike planuje oświadczyny, a Gunter doświadcza, czym jest "ciężarówkowy ślub".(n)

 • Łowcy staroci: Renowacje. Salvage Hunters: The Restorers 2, s02e07 4:00

  Alex, specjalista od politur, odnawia konia na biegunach z lat 30. XX wieku. Nick ratuje rzeźbę z połowy XX w. Tapicer Craig zajmuje się klasycznym wiktoriańskim krzesłem.(n)

 • Fani czterech kółek: Mini 1000 city. Wheeler Dealers 6, s06e01 5:00

  Tym razem Mike Brewer i Edd China podejmują się niełatwego zadania wyremontowania auta mini 1000 city. Po renowacji mechanicy spróbują znaleźć nowego właściciela dla maszyny.(n)

 • Fani czterech kółek: Mini 1000 city. Wheeler Dealers 6, s06e02 5:30

  Tym razem Mike Brewer i Edd China podejmują się niełatwego zadania wyremontowania auta mini 1000 city. Po renowacji mechanicy spróbują znaleźć nowego właściciela dla maszyny.(n)

 • Łowcy staroci. Salvage Hunters 10, s10e10 6:00

  Drew trafia do największego magazynu antyków, jaki kiedykolwiek widział. Następnie w szkole w Ipswich odkrywa pewien historyczny przedmiot.(n)

 • Hotrod wg Kindiga: Unikatowy projekt 7:00

  Dave i Kevin rozpoczynają prace nad wyjątkowym projektem. Dowiadują się także, czy chevrolet nova z 1967 roku, który kupili przez internet, będzie wymagał dużych nakładów pracy.(n)

 • Fani czterech kółek: Mazda RX7 z 1985 roku 8:00

  Mazda RX7 była bardzo popularnym modelem samochodu w latach 80. I to po obu stronach Atlantyku. Jeden z egzemplarzy trafia w ręce Mike'a. Kolejny nabytek to volkswagena Golf MK1 z 1985 r.(n)

 • Klan z Alaski: Ruszamy z budową! 9:00

  Brownowie zaczynają budowę stodoły, kluczowego elementu wizji Billy'ego. Do rodziny powraca Noah.(n)

 • Ekstremalna Alaska: Toaleta dla faceta 10:00

  Zespoły śmiałków podążają przez tundrę Alaski w ekstremalnych warunkach. Podczas podróży stawiają czoło wielu przeciwnościom natury, takim jak dotkliwy mróz czy niespodziewany atak dzikich niedźwiedzi. Ekipa telewizyjna pokazuje nie tylko odwagę podróżników, lecz również nieskażony cywilizacją krajobraz odsłaniający piękno przyrody słynnego mroźnego regionu USA.(n)

 • Ocalić dom: Po kataklizmie - część 1 11:00

  Raneyowie przybywają do stanu Missouri. Ich celem jest pomoc rodzinie, która przetrwała tornado, a teraz mieszka w rozpadającej się chatce i nie ma dostępu do pitnej wody.(n)

 • Morze złota: Amerykańskie marzenie 12:00

  Sezon kończy się dla Scotta porażką. Zeke wini siebie za śmierć Johna. Pogłębiarki przebijają się przez już zamarznięte wody i po raz ostatni wypływają z portu w Nome.(n)

 • Nagi instynkt przetrwania: Koszmarna ulewa 13:00

  Miłośniczka przygód Kaila wraz z ekspertem w sztuce przetrwania, Trevorem, spróbują poradzić sobie w lesie mglistym w Ekwadorze. To bardzo wymagający teren.(n)

 • Bimbrownicy: Ukryta moc żyta 14:00

  Bimbrownicy próbują jak najdłużej pracować bez prądu. Patti podejmuje działania, które mają chronić jej przedsięwzięcie. Jeff, Mark i Lance szukają nowego miejsca na swój biznes.(n)

 • Złomowisko PL. Scrappers 6, s06e13 15:00

  Ekipa Stalowego musi rozebrać likwidowane pod budowę obwodnicy znane warszawskie targowisko na Ursynowie - "Giełda Na Dołku".(n)

 • Gorączka złota: rzeka skarbów: Złota jaskinia 16:00

  Dustin i jego ekipa starają się dostać na dno kotła eworsyjnego. Carlos dokonuje odkrycia, które może odmienić sytuację całego zespołu.(n)

 • Straż graniczna USA. Mosty na Rio Grande. Borderforce USA: The Bridges, s01e08 17:00

  Stany Zjednoczone są połączone z Meksykiem za pomocą dwudziestu trzech mostów. Każdego dnia pokonuje je ćwierć miliona ludzi. Amerykański Departament Bezpieczeństwa Krajowego ma nad nimi teraz pełną kontrolę.(n)

 • Nietypowe transporty. s01e04 18:00

  Kulisy pracy związanej z logistyką towarów nietypowych bądź o niestandardowych gabarytach. Kamery prześledzą proces, od planowania całej operacji po realizację transportu i oddanie go w ręce klienta. Fachowcy odpowiadający za prawidłową realizację różnych zadań, które wchodzą w skład procesu, zdradzą, z jakimi problemami mierzyli się dotychczas w swojej pracy.(n)

 • Zawodowcy: drwale. s02e07 19:00

  Autorzy programu przybliżają profesję drwala. Ludzie, którzy zdecydowali się na pracę w tym zawodzie, muszą odznaczać się wyjątkową siłą fizyczną, sprytem, odwagą i odpornością na stres. Dla nich wyczerpująca praca to codzienność. Wykonując ją, muszą także walczyć z technologią i naturą, co oznacza operowanie ciężkimi maszynami w trudno dostępnych górskich rejonach. Tylko najlepsi fachowcy mogą sobie z tym poradzić.(n)

 • Złomowisko PL. Scrappers 5, s05e02 20:00

  Stalowy jak zwykle nie daje wytchnienia swoim podwładnym. Wszystko musi być gotowe od ręki. Ceny metali kolorowych poszły w górę i trzeba działać szybko.(n)

 • Nic do zgłoszenia. s02e07 21:00

  Codzienna praca Służby Celno-Skarbowej pokazana z bliska. Funkcjonariusze poszukują nielegalnych i niebezpiecznych towarów oraz rozpracowują i rozbijają kontrabandy, których działalność naraża Polskę straty. Kamery towarzyszą mundurowym podczas nalotów na nielegalne fabryki tytoniu, bimbrownie, przemyt narkotyków, papierosów, alkoholu, mięsa, złota, walut czy gatunków zagrożonych wyginięciem. Dzięki skuteczność ich działań, każdego roku nasz kraj zabezpiecza ogromne sumy pieniędzy, które chciano ukryć przed fiskusem.(n)

 • Truckerki. s03e07 22:00

  Tytułowe "truckerki" to kobiety, dla których żadne wyzwanie nie jest straszne. Przemierzą tysiące kilometrów, prowadząc ogromne ciężarówki. W trasie stawiają czoło niespodziewanym sytuacjom. Noce spędzają na zatłoczonych parkingach, realizują skomplikowane załadunki i rozładunki, wreszcie - walczą z ciągle upływającym czasem oraz zatłoczonymi drogami. Widzowie poznają sześć kochających motoryzację kobiet, a także towarzyszące im wyzwania. To dla nich zarówno zawód, jak i pasja. Mimo wielu wyznań i niedogodności, nie zamierzają zamieniać obecnego sposobu na życie. Kabina kierowcy jest drugim domem bohaterek dokumentu, często spędzają tam wiele dni czy nawet tygodni.(n)

 • Najniebezpieczniejszy zawód świata: Bomba niżowa 23:00

  W czasie tzw. bomby niżowej, czyli gwałtownego sztormu, na pokładzie Wizarda wybucha pożar. Josh i Casey walczą z falami sięgającymi 10 metrów wysokości. Ludzie Billa są na nogach od 72 godzin.(n)

Lista stacji

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO