Program tvDiscovery Life program TV. Program telewizyjny Discovery Life na dziś, jutro i weekend

 • Modny profil. Love at First Swipe, s01e21 15:20

  Styliści Clinton Kelly i Devyn Simone pomagają randkowiczom, którzy szukają miłości w internecie, uatrakcyjnić ich profile na portalach społecznościowych. Podpowiadają, jak zrobić idealne selfie oraz jakich błędów unikać. Po takiej lekcji zmieniony profil ogląda stu mężczyzn. Bohaterka programu może znaleźć wśród nich tego, którego zaprosi na spotkanie.(n)

 • Klinika marzeń 15:50

  Joanna ma 38 lat i dwójkę dzieci. Cierpi na schorzenie nietrzymania moczu. Sztab specjalistów zajmie się jej problemem ginekologicznym i zadba o lepsze samopoczucie kobiety. Ekspert zaproponuje jej kompleksowe leczenie laserowe oraz wzmocnienie okolic intymnych za pomocą nici liftingujących.(n)

 • Aktywny ranking 16:20

  Zestawienie rozmaitych "naj" dotyczących zdrowego trybu życia. Widzowie poznają m.in. najtrudniejsze ćwiczenia do wykonania, najskuteczniejsze sposoby na chandrę czy najbardziej niezdrowe przekąski.(n)

 • Medyczne hity i kity. s01e01 16:50

  W programie widzowie zobaczą brawurowo wykonane skomplikowane operacje medyczne, dowiedzą się także o oburzających warunkach higienicznych panujących w zakładach kosmetycznych czy przy leczeniu prądem.(n)

 • Medyczne hity i kity. s01e02 17:20

  W programie widzowie zobaczą brawurowo wykonane skomplikowane operacje medyczne, dowiedzą się także o oburzających warunkach higienicznych panujących w zakładach kosmetycznych czy przy leczeniu prądem.(n)

 • Życie bez wstydu. s03e11 17:50

  41-letnia Katarzyna marzy o założeniu rodziny. Kobieta jest przekonana, że nie może poznać właściwego mężczyzny przez szpecące jej twarz worki pod oczami. Niespodziewanie w klinice pojawi się 12-letnia Kamila, która rok wcześniej rozpoczęła walkę z olbrzymim naczyniakiem na twarzy. Dziś, po kilkunastu zabiegach, nie przypomina już nieśmiałej i zamkniętej w sobie bohaterki drugiej serii programu. Piersi Kingi wywołują u niej olbrzymie kompleksy. Kobieta chce mieć normalny biust.(n)

 • Życie bez wstydu. s03e10 18:50

  Wiadomość o raku była dla Moniki ogromnym szokiem. Świadomość, że walkę z chorobą stoczy bez wsparcia rodziny, wpędziła ją w alkoholowy nałóg. Dziś, po zwycięstwie, na nodze dziewczyny pozostała duża, szpecąca blizna, która przypomina jej o traumatycznych przeżyciach. Do kliniki doktora Ambroziaka zawita też gość specjalny - Bogna Sworowska. Była modelka, obecnie zajmująca się PR-em kliniki, prywatnie przyjaciółka właścicieli oraz szczęśliwa matka, podda się odświeżającemu zabiegowi. Tym samym zamierza pokazać kobietom, że nawet w codziennej gonitwie warto znaleźć czas dla siebie. Pozory mylą, o czym najlepiej wie 19-letnia Wiola. Pod maską uśmiechniętej i pewnej siebie osoby, skrywa prawdziwe, pełne kompleksów oblicze. Przez wygląd swoich piersi dziewczyna czuje do siebie obrzydzenie.(n)

 • Szpital. s04e388 19:50

  Ratownicy pogotowia przywożą na oddział Jarosława Michalika. Mężczyzna wraz z dziewczyną, z którą od niedawna się spotyka, mieli niezbyt groźny wypadek samochodowy. Para trafia pod opiekę dr. Piotra Wójtowicza. Pacjent jest karłem i ma rozcięty łuk brwiowy, zawroty głowy oraz nudności. Jego dziewczyna niedawno rozstała się z narzeczonym. Mężczyzna przyjeżdża na odział, by ją odzyskać... Do szpitala trafia też 20-letni Wojciech Grabysa, który urządza pokazy połykania i wypluwania drobnych przedmiotów. Podczas jednego z występów na dyskotece, nie udało mu się ich odkrztusić. W szpitalu towarzyszą mu poznane w klubie dziewczyny. Chcąc im zaimponować, połyka kolejny przedmiot.(n)

 • Klinika urody. s06e03 20:50

  Natalia w wieku 18 lat zdecydowała się na zrobienie tatuażu. Dziś 26-letnia kobieta bardzo żałuje swojej młodzieńczej decyzji. Widzowie zobaczą, czy usunięcie z ciała niechcianego malunku naprawdę jest możliwe. Anna Orłowska zaprezentuje, jak powinny się malować panie o oliwkowej cerze. Paulina Krupińska zdradzi przepis na cień do powiek domowej roboty. Prowadząca udowodni, że biały t-shirt i jeansy pasują na naprawdę wiele okazji. Na koniec specjaliści zdradzą domowe sposoby na idealny wygląd szyi i dekoltu. Gościem specjalnym będzie aktorka Joanna Kurowska, która podda się specjalnemu zabiegowi.(n)

 • Studio urody. s01e06 21:35

  Anna Galińska podsunie widzom ciekawe pomysły na makijaż ślubny panny młodej i jej matki. Prowadząca zaprezentuje, jak we własnym domu wykonać profesjonalny i elegancki ślubny make-up. Doradzi też, co zrobić, by przetrwał całe wesele.(n)

 • Klinika naturalnego piękna 22:05

  Natalię do programu zgłosił jej mąż. Na czole pacjentki pojawił się tłuszczak, który szybko się powiększa. Zmianę usunie dr Adam Sidorowicz, lekarz medycyny estetycznej. W czasie spotkania z doktorem Krzysztofem Mirackim Natalia przyznaje, że kłopot stanowi dla niej także broda, która wyraźnie odstaje.(n)

 • Niezwykłe przypadki medyczne . Mystery Diagnosis 3, s03e06 22:35

  Ania ma 43 lata i mieszka w Gdańsku. Wychowała pięciu synów, poświęcając im całą swoją energię. Marzy o tym, żeby w końcu zająć się sobą i poczuć się pełnowartościową kobietą. Urodzenie pięciorga dzieci zmieniło jej fizjonomię. Kobieta boryka się ze wstydliwym problemem, który negatywnie wpływa na jej codzienne życie. Postanowiła poprosić doktora Gojdzia o pomoc w pozbyciu się kompleksu.(n)

 • Dr Christian i wstydliwe choroby . Dr Christian Will See You Now 3, s03e03 23:05

  Doktor Christian prowadzi supernowoczesną klinikę. Na co dzień medyk wraz z zespołem doświadczonych i cenionych lekarzy udziela specjalistycznej pomocy medycznej pacjentom z najróżniejszymi problemami.(n)

Lista stacji

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO