×

Wyszukaj artykuł

Program tvDiscovery Life program TV. Program telewizyjny Discovery Life na dziś, jutro i weekend

 • Obcy wewnątrz nas. Monsters Inside Me 8, s08e12 1:05

  Historie ludzi, zmagających się z różnego rodzaju pasożytami. Eksperci szukają także przyczyn, które doprowadziły do tej przerażającej koegzystencji. Niebezpieczne stworzenia czyhają na ludzi w najbardziej nieprawdopodobnych miejscach. Kamera pokazuje ludzkie dramaty oraz walkę podejmowaną przez lekarzy i naukowców.(n)

 • Małżeństwo pełne tajemnic. Married with Secrets, s02e02 2:05

  Każde małżeństwo chce żyć długo i szczęśliwie. Niekiedy jednak sielanka zamienia się w koszmar. Program prezentuje oparte na faktach historie małżonków, których związek skończył się tragicznie.(n)

 • Moje paranoje. My Strange Addiction 3, s03e08 3:05

  Nowe niewiarygodne historie ludzi uzależnionych od bardzo dziwnych zachowań, nawyków i produktów. Poznamy również ich rodziny i znajomych, którzy za wszelką cenę próbują pomóc im zwalczyć te niezrozumiałe przyzwyczajenia.(n)

 • Moje paranoje. My Strange Addiction 4, s04e01 3:35

  Kolejny cykl spotkań z ludźmi o niecodziennych fobiach i obsesjach. Niektórzy z nich zamierzają walczyć o powrót do normalnego życia, inni czują się doskonale ze swoimi nałogami.(n)

 • Szpital. s04e308 4:05

  Matka przywozi do szpitala 6-letnią Nikolę chorą na mukowiscydozę, która jest bardzo osłabiona i ma kłopoty z oddychaniem. Dziewczynką zajmuje się dr Anna Nowicka. Stan dziecka uległ pogorszeniu, gdyż rodziców dziecka nie stać na kosztowną kurację. Ojciec zgadza się wymusić haracz, żeby zdobyć fundusze na ratowanie córki. Karetka przywozi także do szpitala 15-letnią Magdę. Dziewczyna w tajemnicy przed matką była na koncercie. Podczas występu wokalista zespołu skoczył ze sceny na widownię i przygniótł nastolatkę. Ranną pacjentką zajmuje się dr Eryk Wajman. Lekarze diagnozują wstrząśnienie mózgu. Wkrótce w szpitalu zjawia się również poturbowany piosenkarz, a także matka nastolatki.(n)

 • Zakończenie programu 5:05

 • Dorota Zawadzka. Do tablicy 5:20

  Odważny program Doroty Zawadzkiej dotyczący edukacji i instytucji szkoły w Polsce. Dzieci spędzają tam większość dnia. Znajdują się pod opieką ludzi, których rodzice często nie znają lub nie mają do nich zaufania. Prowadząca zaprasza do programu zarówno rodziców, uczniów jak i nauczycieli, wychowawców, dyrektorów szkół oraz psychologów. Poruszy wiele niewygodnych kwestii. Na podstawie prawdziwych historii omówi ważne tematy, takie jak edukacja seksualna dziecka w szkole, różnice między placówkami publicznymi i prywatnymi, czy szkolny bulling - znęcanie się nad słabszymi fizycznie i psychicznie kolegami.(n)

 • Na kłopoty Zawadzka 5:50

  Znana i lubiana psycholog Dorota Zawadzka po raz kolejny pomaga rodzicom, którzy nie radzą sobie ze swoimi dziećmi. W programie pojawi się także wiele trudnych tematów, o których opiekunowie dorastających pociech nie mają odwagi nawet wspominać. Poznamy dzieci, które okradają swoich rodziców, a także dowiemy się, jak radzić sobie z anoreksją czy dziecięcym onanizmem. Dorota Zawadzka udowodni, że maluchy i nastolatki zdolne są niemal do wszystkiego, gdy nikt nad nimi nie czuwa.(n)

 • Bez diagnozy 6:20

  Kobieta usuwa się w cień, ponieważ każdy usłyszany dźwięk działa na nią ogłuszająco. Zatrudnienie pewnego mężczyzny staje pod znakiem zapytania, gdy ten upija się, nie tykając alkoholu.(n)

 • Co mi dolega? 7:20

  Lekarze i specjaliści zmierzą się z niecodziennymi przypadkami medycznymi. Staną przed wyzwaniem postawienia trafnej diagnozy i zaproponowania skutecznej terapii. Nietypowe dolegliwości i schorzenia pacjentów zostaną poddane wnikliwej analizie lekarskiej. Widzowie poznają m.in. historię Marty, która w zastraszającym tempie traci włosy.(n)

 • Rozmowy w biegu 7:50

  Cotygodniowy program dla biegaczy - zarówno tych biegających od dawna, początkujących oraz tych, którzy dopiero myślą o bieganiu. Specjaliści podpowiadają, jaki plan treningowy wybrać, co i jak robić, a czego lepiej unikać. Twórcy pytają znanych biegaczy, dlaczego poświęcili się tej dyscyplinie. Ponadto fachowcy radzą, w jaki sposób osiągać cele i jak radzić sobie z kontuzjami. Przy okazji odsłaniają tajniki fizjologii.(n)

 • Czas na zmianę - Brzezińscy trenują 8:20

  Trenerzy personalni Joanna i Dariusz Brzezińscy pomagają bohaterom programu wrócić do formy lub pozbyć się zbędnych kilogramów. Jako eksperci w tej dziedzinie podpowiadają, jak ćwiczyć i dobrać odpowiednią dietę. Pod okiem trenerów uczestnicy programu przez dwanaście tygodni walczą o lepszy wygląd i właściwą wagę.(n)

 • Wyswatani przez rodziców. Married by Mom and Dad 2, s02e10 8:50

  Młodzi ludzie, którzy jeszcze nie znaleźli szczęścia w miłości, decydują się zawierzyć osobom znającym ich najlepiej. Rodzice samotnych mężczyzn i kobiet zostają poproszeni o pomoc w wyborze życiowych partnerów.(n)

 • Mali ludzie, wielka rodzina. 7 Little Johnstons 3, s03e05 9:50

  Trent daje Annie lekcje jazdy samochodem. Jednak jej zachowanie sprawia, że Trent i Amber nie są pewni, czy mogą powierzyć dziewczynie prowadzenie auta.(n)

 • Na kłopoty Zawadzka 10:50

  Znana i lubiana psycholog Dorota Zawadzka po raz kolejny pomaga rodzicom, którzy nie radzą sobie ze swoimi dziećmi. W programie pojawi się także wiele trudnych tematów, o których opiekunowie dorastających pociech nie mają odwagi nawet wspominać. Poznamy dzieci, które okradają swoich rodziców, a także dowiemy się, jak radzić sobie z anoreksją czy dziecięcym onanizmem. Dorota Zawadzka udowodni, że maluchy i nastolatki zdolne są niemal do wszystkiego, gdy nikt nad nimi nie czuwa.(n)

 • Idealna niania. s04e01 11:20

  Basia i jej mąż postanawiają zorganizować casting na nianię dla trójki uroczych urwisów: 4-letnich bliźniaków Jamesa i Seana oraz 2,5-letniej Arielki. Matka dzieci po czterech latach spędzonych w domu postanawia wrócić do pracy. Pierwsze kandydatki wzbudzają w małżeństwie rozczarowanie i zniechęcenie. Potem jest jeszcze gorzej... Jeden z kandydatów, Mikołaj, okazuje się być zwykłym złodziejem. Niezrażeni porażkami rodzice zapraszają na dzień próbny Dagmarę, która podczas rozmowy o pracę zyskała ich sympatię.(n)

 • Idealna niania. s04e02 12:05

  Patrycja wraz z partnerem wychowują dwójkę dzieci: 2,5-letnią Nikolę oraz rocznego Nikodema. Zapracowany ojciec często wyjeżdża służbowo, a ciężar wychowania spada na barki mamy. Patrycja w końcu postanawia wrócić do swej największej pasji - tańca. Para rozpoczyna poszukiwania troskliwej opiekunki. Pierwsze próby kończą się totalnym rozczarowaniem. Pan niania okazuje się być imprezowiczem, a młoda dziewczyna - złodziejką.(n)

 • Sablewskiej sposób na modę. s01e01 12:50

  Bohaterką pierwszego odcinka jest mama trójki dzieci. W programie chciała nauczyć się nie tylko ubierać elegancko, ale także szanować samą siebie. Prowadząca pokazała Kasi sposób na wygodną marynarkę, a także udowodniła, że jasne kolory i szerokie fasony nie pogrubiają. To ważny odcinek również dla Mai Sablewskiej, która zdała sobie sprawę, że nie chce zajmować się gwiazdami, a zwykłymi Polkami.(n)

 • Klinika urody. s07e05 13:35

  Eksperci zdradzą metody, które pomagają w walce z problemem asymetrii piersi. Widzowie poznają historię młodej Oktawii, u której różnica w wielkości wynosi ponad 3 rozmiary. Kobieta chciałaby w końcu bez wstydu pokazać swoje ciało partnerowi. Specjaliści pomogą jej spełnić marzenie. W programie także słów kilka na temat brwi. Ania Orłowska pokaże, jak je zaakcentować makijażem, a Paulina Krupińska stworzy żel, który je podkreśli i ujarzmi. Prowadząca zdradzi, jakie inne zastosowania mogą mieć kosmetyki. Ekipa programu zabierze się też za wiosenne porządki w szafie, a mistrz nożyczek odświeży fryzurę. Gościem odcinka będzie aktorka Dominika Figurska, która zadba o swoją twarz.(n)

 • Klinika urody gwiazd 14:20

  Celebryci, aby pozbyć się swoich kompleksów, poddają się zabiegom medycyny estetycznej. Zdradzają też widzom, jak dbają o swoją urodę na co dzień.(n)

 • Bajeczna przemiana 14:50

  Noemi jest młodą matką, ale jej sposób ubierania się przypomina styl nastolatki. Bohaterka poszukuje pomocy i inspiracji, co zrobić, by wyglądać na świadomą i dorosłą kobietę.(n)

 • Świeże kosmetyki. s01e02 15:50

  Anna Nałęcz przybliży techniki facefitness, które są przydatne dla osób z suchą skórą. Ćwiczenia o nazwach Chinka, Angelina Jolie i żuraw pomagają walczyć z upływem czasu. Kompleksowa pielęgnacja i zdrowe odżywianie są skutecznymi sposobami na piękny wygląd oraz opóźnienie procesu starzenia. Anna Galińska zaprezentuje makijaż "wet look", który ma za zadanie nawilżyć i rozświetlić cerę.(n)

 • Aktywny ranking 16:20

  Zestawienie rozmaitych "naj" dotyczących zdrowego trybu życia. Widzowie poznają m.in. najtrudniejsze ćwiczenia do wykonania, najskuteczniejsze sposoby na chandrę czy najbardziej niezdrowe przekąski.(n)

 • 36,6°C. s04e09 16:50

  Alergie stały się epidemią XXI wieku. Obecnie cierpi na nie już 15 milionów Polaków, zaś prognozy pokazują, że w 2025 roku będą dotyczyć 60% ludzi. Twórcy programu opowiadają o najpopularniejszych alergenach, a także radzą, jak skutecznie je zwalczać. Ewa Drzyzga i profesor Krzysztof Łabuzek sprawdzają, czy niebawem pojawi się szczepionka na alergie pokarmowe. Problemem wielu rodziców jest nocne moczenie się ich dzieci. Prowadząca radzi, kiedy należy iść do lekarza. Urolog, profesor Rafał Chrzan, podaje skuteczne i proste sposoby walki z tą przypadłością. Rak płuc to najczęściej występujący nowotwór na całym świecie. Każdego roku dotyka ponad 20,000 Polaków. Doktor habilitowany Jarosław Pieróg opowiada o bronchonawigacji - urządzeniu, które bezbłędnie dociera do złośliwych zmian oraz pozwala pobrać wycinek płuc. Każdy doświadcza stresu. Widzowie dowiedzą się, czy na pewno zawsze jest on wrogiem człowieka; jakie konsekwencje przynosi życie w ciągłym stresie; dlaczego nie należy go ignorować.(n)

 • Życie bez wstydu. s03e05 17:50

  Obgryzanie paznokci, bawienie się włosami czy strzelanie kostkami u palców to typowe reakcje na stres. Paulina niwelowała nadmierne napięcie poprzez skubanie brwi, do tego stopnia, że nowe włoski przestały jej w końcu wyrastać. Dla Joanny czas, kiedy mogła czerpać radość z seksu, osiągnął kres wraz z porodami. Kobieta bardzo kocha swoje dzieci, ale uważa też, że życie intymne w jej związku dobiegło już końca. Przez swój kompleks Iwona zamyka się przed innymi domownikami. Obce spojrzenia przerażają ją na tyle, że kłamie, żeby tylko nigdzie się z nimi nie pokazywać.(n)

 • Życie bez wstydu. s03e04 18:50

  Dla Wioletty pozornie niewinna zabawa z ogniem miała tragiczny finał. Aby ratować życie dziewczyny, jej rodzice zdzierali z niej płonące ubranie, niestety razem ze skórą. Kobieta wstydzi się swojego ciała tak bardzo, że mąż nigdy nie widział jej nago. Otyłość od zawsze towarzyszyła Jackowi. W pewnym momencie ważył nawet 160 kilogramów. Na szczęście przy wsparciu żony udało mu się zrzucić 77 kilogramów. Jednak to dopiero początek walki z przykrymi skutkami odchudzania. Wiola już od wczesnego dzieciństwa ma na udach "buły" o nieregularnym kształcie, które rosną razem z nią. Konsultacja z lekarzem będzie dla niej ogromnym zaskoczeniem.(n)

 • Szpital. s04e306 19:50

  Pogotowie przywozi do szpitala 20-letniego Pawła. Chłopak wyskoczył z okna drugiego piętra bloku, w którym mieszka. Jest ciężko ranny. Zajmie się nim dr Piotr Wójtowicz. Na SOR trafia 30-letni Artur. Podczas rodzinnego obiadu mężczyzna dostał ataku silnych duszności. Pacjenta przyjmuje dr Eryk Wajman.(n)

 • Klinika urody. s07e05 20:50

  Eksperci zdradzą metody, które pomagają w walce z problemem asymetrii piersi. Widzowie poznają historię młodej Oktawii, u której różnica w wielkości wynosi ponad 3 rozmiary. Kobieta chciałaby w końcu bez wstydu pokazać swoje ciało partnerowi. Specjaliści pomogą jej spełnić marzenie. W programie także słów kilka na temat brwi. Ania Orłowska pokaże, jak je zaakcentować makijażem, a Paulina Krupińska stworzy żel, który je podkreśli i ujarzmi. Prowadząca zdradzi, jakie inne zastosowania mogą mieć kosmetyki. Ekipa programu zabierze się też za wiosenne porządki w szafie, a mistrz nożyczek odświeży fryzurę. Gościem odcinka będzie aktorka Dominika Figurska, która zadba o swoją twarz.(n)

 • Studio urody. s01e03 21:35

  W tym odcinku Anna Galińska zaprezentuje makijaż idealny na ważniejsze wyjścia. Pokaże, w jaki sposób malować się do teatru, na imprezę okolicznościową czy randkę. Julia, studentka architektury, zwykle na wieczorne spotkania nakłada taki sam makijaż jak codziennie rano. Ma jednak ochotę na coś bardziej szalonego, a zbliża się właśnie wieczór panieński jej przyjaciółki. Pracująca w przedszkolu Asia stroni od makijażu. Poczuła jednak potrzebę, żeby coś zmienić i pokazać się bliskim z nową fryzurą i widocznym make-upem.(n)

 • Medyczne hity i kity. s01e04 22:05

  W programie zobaczymy brawurowo wykonane operacje medyczne, ale dowiemy się także o oburzających warunkach higienicznych panujących w zakładach kosmetycznych czy przy leczeniu prądem.(n)

 • Niezwykłe przypadki medyczne. s01e08 22:35

  Aleksandra - wyjątkowo piękna, młoda dziewczyna - jest też bardzo nieśmiała i zamknięta w sobie. Jej problemem pozostaje naczyniak płaski, który ma od urodzenia. Pokrywa on prawie całą prawą rękę i dłoń, a przez sino-granatową barwę trudno zakamuflować go podkładem. Dlatego Ola nosi bluzki z długimi rękawami odkąd pamięta. Ludzie często pytają, czy to poparzenie, co przypomina jej, że nie jest taka, jak inni. Przez znamię nie podjęła studiów w szkole teatralnej. Do programu zgłosiła Aleksandrę jej mama.(n)

 • Dr Christian i wstydliwe choroby. Dr Christian Will See You Now, s01e03 23:05

  W swojej nowej, supernowoczesnej klinice dr Christian razem z zespołem doświadczonych specjalistów udziela cennych porad i pomocy medycznej każdemu, kto się do niego zgłosi.(n)

Lista stacji