×

Wyszukaj artykuł

Program tvDiscovery Life program TV. Program telewizyjny Discovery Life na dziś, jutro i weekend

 • Co mi dolega? 5:20

  Lekarze i specjaliści zmierzą się z niecodziennymi przypadkami medycznymi. Staną przed wyzwaniem postawienia trafnej diagnozy i zaproponowania skutecznej terapii. Nietypowe dolegliwości i schorzenia pacjentów zostaną poddane wnikliwej analizie lekarskiej. Widzowie poznają m.in. historię Marty, która w zastraszającym tempie traci włosy.(n)

 • Bez diagnozy 5:50

  Tajemnicza choroba sprawia, że kończyny pewnego mężczyzny stają się czarne. Być może czeka go amputacja. Młodą kobietę ogarnia paraliżujący strach na widok przedmiotów codziennego użytku.(n)

 • Dzień dobry zdrowie 6:50

  Cykl dotyczący szeroko pojętej tematyki zdrowia, medycyny oraz psychologii. Program przybliża widzom wiedzę na temat dbania o różne aspekty życia, przedstawia nowinki, fakty i mity o dietach, a także proponuje domowe sposoby na przeziębienie oraz inne choroby. Eksperci i goście dzielą się własnymi doświadczeniami. Każdy odcinek poświęcony jest konkretnemu zagadnieniu.(n)

 • Dzień dobry zdrowie 7:20

  Cykl dotyczący szeroko pojętej tematyki zdrowia, medycyny oraz psychologii. Program przybliża widzom wiedzę na temat dbania o różne aspekty życia, przedstawia nowinki, fakty i mity o dietach, a także proponuje domowe sposoby na przeziębienie oraz inne choroby. Eksperci i goście dzielą się własnymi doświadczeniami. Każdy odcinek poświęcony jest konkretnemu zagadnieniu.(n)

 • Schudnij jak ja! 7:50

  Historie ludzi, których walka z nadwagą zakończyła się sukcesem. Bohaterowie programu opowiadają o swoich metamorfozach i zdradzają, jak udało im się skutecznie schudnąć i wytrwać w zdrowych postanowieniach.(n)

 • Beauty ekspert. s02e11 8:20

  Lidia Piechota sprawdza, czy niebieskie światło i ozon skutecznie pomogą w walce z trądzikiem. Urszula Chincz zdradza patent na żel na wypryski i perfumy w kremie.(n)

 • Wyswatani przez rodziców. Married by Mom and Dad 2, s02e09 8:50

  Młodzi ludzie, którzy jeszcze nie znaleźli szczęścia w miłości, decydują się zawierzyć osobom znającym ich najlepiej. Rodzice samotnych mężczyzn i kobiet zostają poproszeni o pomoc w wyborze życiowych partnerów.(n)

 • Modny profil. Love at First Swipe, s01e01 9:50

  Styliści Clinton Kelly i Devyn Simone pomagają randkowiczom, którzy szukają miłości w internecie, uatrakcyjnić ich profile na portalach społecznościowych. Podpowiadają, jak zrobić idealne selfie oraz jakich błędów unikać. Po takiej lekcji zmieniony profil ogląda stu mężczyzn. Bohaterka programu może znaleźć wśród nich tego, którego zaprosi na spotkanie.(n)

 • Modny profil. Love at First Swipe, s01e02 10:20

  Styliści Clinton Kelly i Devyn Simone pomagają randkowiczom, którzy szukają miłości w internecie, uatrakcyjnić ich profile na portalach społecznościowych. Podpowiadają, jak zrobić idealne selfie oraz jakich błędów unikać. Po takiej lekcji zmieniony profil ogląda stu mężczyzn. Bohaterka programu może znaleźć wśród nich tego, którego zaprosi na spotkanie.(n)

 • Na kłopoty Zawadzka 10:50

  Znana i lubiana psycholog Dorota Zawadzka po raz kolejny pomaga rodzicom, którzy nie radzą sobie ze swoimi dziećmi. W programie pojawi się także wiele trudnych tematów, o których opiekunowie dorastających pociech nie mają odwagi nawet wspominać. Poznamy dzieci, które okradają swoich rodziców, a także dowiemy się, jak radzić sobie z anoreksją czy dziecięcym onanizmem. Dorota Zawadzka udowodni, że maluchy i nastolatki zdolne są niemal do wszystkiego, gdy nikt nad nimi nie czuwa.(n)

 • Idealna niania . s03e07 11:20

  Kasia i Marek są rodzicami 6-letniego Piotrusia, który w tym roku zaczyna szkołę i dojdą mu nowe obowiązki. Rodzina musi zmienić plan dnia i znaleźć nianię.(n)

 • Idealna niania . s03e09 12:05

  Rodzina Nagieckich to tak naprawdę dwie rodziny. Emil i Ania, rodzice 5-miesięcznej Nikoli mieszkają wraz z Lidką, mamą Emila i jego 8-letnim bratem Kacprem. Ania chciałaby wrócić do pracy i dlatego rodzina poszukują niani, która będzie potrafiła zająć się niemowlakiem, ale też przypilnuje rozrabiakę Kacprę.(n)

 • Sablewskiej sposób na modę. s01e03 12:50

  W odróżnieniu od pozostałych uczestniczek programu Kasi nie brakuje pewności siebie. Cierpiała na raka piersi, ale o swojej chorobie mówi jak o błahostce - jej zdaniem istnieją groźniejsze nowotwory. Nie miała szczęścia do mężczyzn, ale dzięki dwóm nieudanym związkom może się dziś cieszyć obecnością ukochanych dzieci. Dla tej kobiety szklanka jest zawsze do połowy pełna. Istnieje tylko jedna dziedzina, która sprawia jej trudności - moda. Doszło do tego, że dzieci Kasi wstydzą się wyjść z nią do supermarketu. Kobieta swoje ubrania pożycza od córki, często można ją też zobaczyć w skarpetkach połączonych z sandałami. Maja będzie musiała dokonać całkowitej metamorfozy. Zadba o strój, fryzurę i makijaż, poza tym przeprowadzi szybki kurs chodzenia na szpilkach. Stylistka odkryje, że barwna osobowość Kasi tylko czeka, aby ją wydobyć.(n)

 • Druga twarz 13:35

  Uczestnicy zabawy przez miesiąc uczą się całkowicie nowego zawodu pod okiem specjalistów w danej dziedzinie. Po ukończeniu szkolenia przystępują do egzaminu, podczas którego oceniają ich fachowcy. Komisja egzaminacyjna nie wie o tym, że wśród kilku testowanych przez nich osób znajduje się amator, który do niedawna nie miał nic wspólnego z danym zawodem.(n)

 • W poszukiwaniu piękna 14:20

  Związek 39-letniej Joanny przeżywa kryzys. Brak zainteresowania ze strony partnera bardzo obniżył jej poczucie własnej wartości. Po latach kobieta postanowiła zawalczyć o siebie. Katarzyna Chwedoruk zaproponuje Joannie m.in. zabiegi wolumetrii, czyli przywrócenia objętości twarzy. Kobieta spotka się z Magdą Fedor, trenerką zmiany życia. Będzie musiała przełamać bariery w zadaniu specjalnym - sensualnym tańcu z krzesłem. Następnie Joasia odda się w ręce stylistów, którzy pomogą podkreślić jej piękno i seksapil. Dopełnieniem makijażu będzie nowy kolor włosów. Basia Kohlbrenner zaproponuje uczestniczce styl, który ocieka seksapilem, ale nie ma nic wspólnego z wulgarnością.(n)

 • Powrót doktora Szczyta 14:50

  Były partner Reni niejednokrotnie dawał odczuć, że nie akceptuje jej wyglądu. Kobiecie udało się zrzucić aż pięćdziesiąt kilogramów, jednak zmaga się teraz ze zwisającą fałdą skóry. Dlatego właśnie zgłosiła się do doktora Michała Charytonowicza, który wykona odpowiednią operację plastyczną. Będzie musiał jednak wyciąć zbędną tkankę nie tylko z brzucha, ale też z boków i pleców. Paulina ma kompleksy na punkcie swoich asymetrycznych nóg. Od urodzenia cierpi na prawostronne porażenie mózgowe, które powoduje kulenie i brak mięśni w prawej kończynie. Mąż wspiera ją w decyzji o operacji.(n)

 • Schudnij jak ja! 15:50

  Historie ludzi, których walka z nadwagą zakończyła się sukcesem. Bohaterowie programu opowiadają o swoich metamorfozach i zdradzają, jak udało im się skutecznie schudnąć i wytrwać w zdrowych postanowieniach.(n)

 • Sablewskiej sposób na... 16:20

  33-letnia Agata pracuje jako bibliotekarka i samotnie wychowuje syna. Kiedyś była tancerką, czynnie uprawiała sport. Niestety jej kariera zakończyła się z powodu kontuzji. Agata miała wtedy 21 lat. Kłopoty ze zdrowiem w połączeniu z brakiem ruchu zaowocowały dużą nadwagą. Wówczas kobieta znienawidziła swoje ciało. Następnie zadziałał stres związany z problemami partnera, a także chorobą nowotworową synka. Mężczyzna był narkomanem, ale popadł w jeszcze jeden nałóg - uzależnił się od dopalaczy. Natomiast u dwuipółletniego Bartka zdiagnozowano raka wątroby. Agata traktuje udział w programie jak symboliczne zamknięcie trzech trudnych rozdziałów w życiu. Obecnie jej synek jest już zdrowy. Uczestniczka programu chce o siebie zadbać właśnie dla niego.(n)

 • 36,6°C. s01e03 16:50

  Odcinek poświęcony nowotworom. Widzowie dowiedzą się, jak sprawdzić swoje predyspozycje do zachorowania. Liczba osób, u których wykryto tę chorobę, rośnie z każdym rokiem. Współczesna medycyna ma na to rozwiązanie - badania genetyczne, które umożliwiają ocenę ryzyka zachorowania. Można uzyskać je za pośrednictwem internetu, ale są bardzo drogie. Ewa Drzyzga i dr habilitowany nauk medycznych Krzysztof Łabuzek podpowiadają, jak z nich korzystać. Drugim tematem odcinka jest rosnąca popularność środków na potencję, co każe przypuszczać, że problem ten zaczyna dotyczyć coraz większej liczby mężczyzn. Specjalista seksuolog przedstawia przyczyny tego zjawiska, opowiada o zagrożeniach związanych z niewłaściwym stosowaniem leków, podaje bezpieczne rozwiązania, a także odpowiada na wszystkie pytania dotyczące tego wstydliwego problemu. W programie gości ponadto legenda polskiej transplantologii, prof. Jerzy Jabłecki, który opowiada o swojej pracy.(n)

 • Życie bez wstydu. s03e02 17:50

  Rafał chce dać swojemu bratu nietypowy prezent na osiemnaste urodziny. Przez upominek solenizant trafia do kliniki doktora Ambroziaka. Paweł poprawia swój wygląd za pomocą kleju. Jednak może to być niebezpieczne dla jego zdrowia. Basia ciągle słyszy, że jest narkomanką lub anorektyczką. W rzeczywistości jej wygląd jest wynikiem choroby.(n)

 • Szpital. s02e159 18:50

  Dr Anna Nowicka bada 6-letniego Maksa. Chłopiec od kilku godzin wymiotuje i ma halucynacje. Rodzice nie mają pojęcia, że córka i starszy syn dla zabawy zmusili sześciolatka do palenia papierosów. W tym czasie karetka przywozi na SOR Wiktora, którego przygniotła paleta z proszkiem do prania. Mężczyzna skarży się na ból kręgosłupa i prawdopodobnie ma złamaną nogę. Jego obrażenia ustala dr Robert Szewczyk.(n)

 • Szpital. s03e290 19:50

  Do szpitala zgłasza się 20-latka z silnym bólem brzucha. Pacjentkę przyjmuje dr Eryk Wajman. Karetka pogotowia przywozi do szpitala 25-letniego Wojtka. Chłopak miał wypadek na planie filmowym podczas wykonywania sceny kaskaderskiej. Pacjent złamał obie nogi.(n)

 • Co mi dolega? 20:50

  Lekarze i specjaliści zmierzą się z niecodziennymi przypadkami medycznymi. Staną przed wyzwaniem postawienia trafnej diagnozy i zaproponowania skutecznej terapii. Nietypowe dolegliwości i schorzenia pacjentów zostaną poddane wnikliwej analizie lekarskiej. Widzowie poznają m.in. historię Marty, która w zastraszającym tempie traci włosy.(n)

 • Włącz zdrowie 21:20

  W pierwszym odcinku Agata Młynarska porozmawia z Małgorzatą Rozenek-Majdan. Prezenterka podzieli się historią swojego macierzyństwa i opowie o zabiegu in vitro, który umożliwił jej urodzenie upragnionego dziecka.(n)

 • In vitro. Nauka czy cud 21:50

  Małgorzata Rozenek-Majdan jako mama dwóch synów nie ukrywa, że w ciążę pomogła jej zajść metoda in vitro. Prowadząca rozwiewa wątpliwości dotyczące tego sposobu i obala mity na jego temat. Dzieli się z widzami rzetelną wiedzą i przybliża, na czym polega in vitro, ile trwa oraz jak wygląda przygotowanie do całego procesu. Nie brakuje też intymnych rozmów z parami, które opowiadają o swoich doświadczeniach.(n)

 • Powrót doktora Szczyta 22:50

  Były partner Reni niejednokrotnie dawał odczuć, że nie akceptuje jej wyglądu. Kobiecie udało się zrzucić aż pięćdziesiąt kilogramów, jednak zmaga się teraz ze zwisającą fałdą skóry. Dlatego właśnie zgłosiła się do doktora Michała Charytonowicza, który wykona odpowiednią operację plastyczną. Będzie musiał jednak wyciąć zbędną tkankę nie tylko z brzucha, ale też z boków i pleców. Paulina ma kompleksy na punkcie swoich asymetrycznych nóg. Od urodzenia cierpi na prawostronne porażenie mózgowe, które powoduje kulenie i brak mięśni w prawej kończynie. Mąż wspiera ją w decyzji o operacji.(n)

 • Obcy wewnątrz nas. Monsters Inside Me 4, s04e09 23:50

  Historie obłożnie chorych osób, które zmagają się z pasożytami. Maleńkie stworzenia pustoszą organizmy swoich ofiar. Kamera pokazuje ludzkie dramaty oraz walkę podejmowaną przez lekarzy i naukowców.(n)

Lista stacji