Program tvDiscovery Life program TV. Program telewizyjny Discovery Life na dziś, jutro i weekend

 • Odnaleźć się w chorobie 15:50

  Serial ukazuje wyjątkowe, pełne wzruszeń i nadziei spotkania dwóch osób, które cierpią na to samo bardzo rzadkie schorzenie. Widzowie poznają najzwyklejszych ludzi dotkniętych syndromem Schwartza-Jampela, rybią łuską blaszkowatą czy zespołem Goldenhara. Dowiedzą się, czym charakteryzują się te często nie do końca poznane przez medycynę schorzenia. Zobaczą także, jak chorzy na nie ludzie wreszcie spotkają kogoś, kto na co dzień musi stawiać czoło takim samym problemom.(n)

 • Dr Christian i wstydliwe choroby. Dr Christian Will See You Now 3, s03e03 16:50

  Doktor Christian prowadzi supernowoczesną klinikę. Na co dzień medyk wraz z zespołem doświadczonych i cenionych lekarzy udziela specjalistycznej pomocy medycznej pacjentom z najróżniejszymi problemami.(n)

 • Życie bez wstydu. s04e02 17:50

  Beata przychodzi do kliniki, by poprosić doktora Marcina Ambroziaka o zmniejszenie jej piersi. Obecnie stanowią zbyt duże obciążenie dla kręgosłupa. Pojawia się pytanie, jak na tę operację zareaguje partner kobiety. Druga pacjentka, Emilia, ma problem z płaską, obwisłą i - jak sama twierdzi - zbyt zwyczajną pupą. Dziewczyna marzy o tym, żeby znaleźć się w blasku fleszy. Uczestniczką medycznego eksperymentu zostanie także przyjaciółka Emilii, która pełnić będzie rolę żywego manekina.(n)

 • Życie bez wstydu. s03e12 18:50

  Monika nie może znieść spojrzeń ludzi, których mija na ulicy lub spotyka w szpitalnych korytarzach. Rok temu dziewczyna cudem przeżyła wypadek samochodowy. Pozostawił on jednak po sobie bolesne blizny i zniekształcenia twarzy. Dorota i jej jedenaście lat starsza siostra, Aneta, chcą zrobić sobie operację szpecących, orlich nosów. Okazuje się, że najprawdopodobniej tylko jedna z nich będzie mogła poddać się zabiegowi.(n)

 • Szpital. s04e390 19:50

  Pogotowie przywozi do szpitala Zenona Lisiaka. Mężczyzna, który mieszka i pracuje na wsi, wpadł pod ciągnik. Ma bardzo poważnie uszkodzoną rękę. Na oddział przyjeżdża żona mężczyzny i jego młoda sąsiadka, która jest zakochana w synu pacjenta. Chłopak jednak wyprowadził się do miasta i nie chce słyszeć o powrocie na wieś. Do szpitala trafia również Lucyna Czerska. Kobieta znalazła nieprzytomną przyjaciółkę w jej gabinecie dentystycznym. Pacjentka jest związana z dużo młodszym mężczyzną i niedawno odkryła jego zdradę. Mężczyzna wykorzystywał kobietę także finansowo. W trakcie badań doktor Piotr Wójtowicz odkrywa, że pacjentka zatruła się rtęcią.(n)

 • Druga twarz . s02e03 20:50

  Olga jest gwiazdą internetu, jednak zwykły spacer po galerii handlowej stanowi dla niej wyzwanie. Dziewczyna założyła się ze swoją koleżanką, że ekspertom uda się zmienić jej styl pastel goth na bardziej elegancki. Kolejną bohaterką jest Gosia, która ostatnio bardzo schudła. Eksperci postarają się pomóc jej w doborze garderoby. Trzecia uczestniczka, Justyna, bardzo wiele przeszła. Chce uporządkować swoje życie i dowiedzieć się, kim jest naprawdę.(n)

 • Sekrety chirurgii. s03e03 21:50

  Marta nienawidzi swoich małych obwisłych piersi. Zdesperowana kobieta zrobi wszystko, by zmienić ich wygląd. Małgorzata podda się skomplikowanej, wielogodzinnej operacji rekonstrukcji ucha. Agata z kolei przeszła całkowitą korekcję nosa., teraz czeka ją usunięcie setonów. Ostatnia z bohaterek, Julita, cierpi na zespół wad wrodzonych, co objawia się m.in. płetwistością szyi. Widzowie dowiedzą się, czy stan serca pacjentki pozwoli na bezpieczną narkozę.(n)

 • Historie wielkiej wagi . My 600lb Life 3, s03e02 22:50

  Historie osób, które zmagają się z otyłością. Bohaterowie opowiadają, w jaki sposób chcą pozbyć się kilogramów.(n)

 • Obcy wewnątrz nas. Monsters Inside Me 8, s08e11 23:50

  Historie ludzi, zmagających się z różnego rodzaju pasożytami. Eksperci szukają także przyczyn, które doprowadziły do tej przerażającej koegzystencji. Niebezpieczne stworzenia czyhają na ludzi w najbardziej nieprawdopodobnych miejscach. Kamera pokazuje ludzkie dramaty oraz walkę podejmowaną przez lekarzy i naukowców.(n)

Lista stacji

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO