Program tvCrime & Investigation program TV. Program telewizyjny Crime & Investigation na dziś, jutro i weekend

 • Podmiejski koszmar: Grób w szeregowcu. Nightmare in Suburbia, s01e03 8:20

  W 2000 r. w Sheffield znaleziono gnijące szczątki mężczyzny. Na podstawie odlewu jego rozłożonej już twarzy, policja zdołała ujawnić makabryczną historię morderstwa.(n)

 • Oskarżeni: linia obrony: Morderczyni czy opiekuńcza matka?. Accused: Guilty or Innocent?, s01e03 9:20

  Autorzy badają sprawę bulwersującej zbrodni. Zastanawiają się, czy pewna kobieta, która przez lata troszczyła się o swoje chore dziecko, faktycznie mogła je zamordować.(n)

 • Mistrzowie zbrodni: Proces cheerleaderki. Murder Masterminds, s01e03 10:20

  Tym razem widzowie poznają historię bulwersującego morderstwa noworodka. Matka dziecka, nastoletnia Brooke Skylar Richardson, z obawy przed konsekwencjami ukrywała fakt, że jest w ciąży. Kiedy po pewnym czasie w ogrodzie zostały odkryte zakopane zwłoki noworodka, śledczy rozpoczęli dochodzenie. Niebawem dziewczyna stanęła przed sądem, oskarżona o morderstwo własnej pociechy.(n)

 • Łowca zbrodni : Śmierć w rodzinie. Homicide Hunter: Lt. Joe Kenda, s02e06 11:15

  W Colorado Springs zostaje brutalnie zamordowana czteroosobowa rodzina. Porucznik Joe Kenda odkrywa makabryczny związek między sprawcą i ofiarami.(n)

 • Zbrodnie, które wstrząsnęły Australią : Walsh Street. Crimes That Shook Australia, s03e09 12:15

  Widzowie poznają kulisy śledztwa w sprawie śmierci dwóch młodych policjantów. Obaj zostali zamordowani nad ranem w październiku 1988 roku w Melbourne. Dochodzenie wykazało, że ta zbrodnia jest tylko finałem pasma cynicznych intryg.(n)

 • Ostatnie godziny przed śmiercią : Nieznajomy w mroku. Homicide: Hours To Kill 2, s02e08 13:15

  Autorzy przedstawiają wydarzenia z ostatniej doby życia ofiar zbrodni. To właśnie te fakty bywają szczególnie ważne dla prowadzonego dochodzenia.(n)

 • 48 godzin : Bezdomny. The First 48 23, s23e04 14:15

  Widzowie poznają historie zbrodni, których sprawcy muszą zostać wykryci w czasie nie dłuższym niż pierwsze dwie doby od chwili morderstwa. Prowadzący śledztwa policjanci wiedzą z doświadczenia, że po tym czasie szanse na schwytanie przestępcy stopniowo maleją.(n)

 • Mordercze związki: Malcolm Webster. Meet, Marry, Murder, s01e04 15:10

  Widzowie poznają historie zbrodni, do których doszło w domowym zaciszu. Według statystyk ofiarami morderstw padają najczęściej partnerzy, krewni i znajomi sprawców.(n)

 • Opowiem ci o zbrodni : Max Czornyj - "Drugi z grzechów głównych". s03e04 16:05

  W 1991 r. została zamordowana para emerytowanych stomatologów oraz ich opiekun. Cieszący się nieposzlakowaną opinią małżonkowie problemów zdrowotnych korzystali z pomocy osoby do opieki, która również padła ofiarą tej zbrodni. W kręgu podejrzanych był początkowo 47-letni Zdzisław F., sąsiad ofiar, który czasem u nich bywał. Z powodu braku dowodów sprawa została jednak umorzona. Dopiero w 2011 roku, po 20 latach, specjaliści z Archiwum X wykorzystali nowoczesne techniki kryminalistyczne i ustalili, kim był morderca. Nie udało się jednak wykryć tożsamości współsprawców tego bulwersującego przestępstwa.(n)

 • Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni : Max Czornyj. s03e04 16:35

  Związany z Lubelszczyzną autor kryminałów wraca do sprawy morderstwa pary emerytowanych lekarzy i ich opiekuna. Cała trójka zginęła w Opolu Lubelskim. Max Czornyj rozmawia o tej sprawie z dziennikarzem Michałem Fajbusiewiczem.(n)

 • Więzienie Jej Królewskiej Mości 17:05

  Doktor David Wilson przedstawia dzieje jednego z największych w Europie zakładów karnych. Angielska placówka Holloway została zamknięta latem 2016 roku po 165 latach funkcjonowania. Widzowie poznają m.in. sylwetki przestępczyń, które odbywały w nim karę pozbawienia wolności.(n)

 • Zaginiona w raju 18:05

  Autorzy badają sprawę zagadkowych zniknięć całych grup osób. Wszystkie zaginęły na terenie amerykańskich parków narodowych. Istnieją podejrzenia, że osoby te mogły zostać zamordowane.(n)

 • Telefon od mordercy : Brian Cox. 999: Killer on the Line?, s02e03 19:05

  Widzowie poznają historie starannie zaplanowanych zbrodni, których sprawcy po dokonaniu morderstwa zawiadamiali policję o rzekomym zabójstwie lub napadzie. Dopiero śledztwo ujawniało, że winną popełnienia przestępstwa była osoba po drugiej stronie aparatu.(n)

 • Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni : Max Czornyj. s03e04 20:05

  Związany z Lubelszczyzną autor kryminałów wraca do sprawy morderstwa pary emerytowanych lekarzy i ich opiekuna. Cała trójka zginęła w Opolu Lubelskim. Max Czornyj rozmawia o tej sprawie z dziennikarzem Michałem Fajbusiewiczem.(n)

 • Polskie zabójczynie : Fatalne zauroczenie. s02e04 20:35

  Historia miłości, która doprowadziła do zbrodni. Niepełnosprawny wolontariusz, pracownik olsztyńskiego Ośrodka Interwencji Kryzysowej, zakochuje się w matce piątki dzieci. Kobieta wykorzystuje fascynację mężczyzny, by wprowadzić się do jego mieszkania. Po pewnym czasie przestaje być mu wierna. Zaczyna też myśleć o tym, by pozbyć się niechcianego adoratora.(n)

 • Najbardziej szokujące przypadki sądowe . Court Cam 3, s03e09 21:00

  Autorzy przedstawiają widzom dramatyczne momenty, do jakich dochodzi podczas procesów na salach sądowych. Przestrzenie te są miejscem gwałtownych reakcji emocjonalnych nie tylko świadków, ale także sędziów i innych osób. W programie zostaje także zrekonstruowany obraz zdarzeń, które doprowadziły zainteresowane strony przed oblicze Temidy.(n)

 • Najbardziej szokujące przypadki sądowe . Court Cam 3, s03e10 21:30

  Autorzy przedstawiają widzom dramatyczne momenty, do jakich dochodzi podczas procesów na salach sądowych. Przestrzenie te są miejscem gwałtownych reakcji emocjonalnych nie tylko świadków, ale także sędziów i innych osób. W programie zostaje także zrekonstruowany obraz zdarzeń, które doprowadziły zainteresowane strony przed oblicze Temidy.(n)

 • Zabić jak w filmie : "Narzeczona laleczki Chucky". Copycat Killers, s03e05 22:00

  Historie zbrodni, których sprawcy byli zafascynowani różnymi, często kultowymi dziełami kinematografii. W tym sezonie autorzy przedstawiają m.in. skomplikowaną i budzącą kontrowersje sprawę zabójczyni męża, Janice Orndorff.(n)

 • Brytyjskie tabu : Widzieliśmy, jak zginęła nasza siostra. Britain's Darkest Taboos, s03e03 23:00

  18-letni Myles Williams włamał się do rodzinnego domu swojej dziewczyny Kirsty Treloar. Ukochaną zamordował na oczach ich niespełna miesięcznego dziecka.(n)

Lista stacji

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO