×

Wyszukaj artykuł

Program tvComedy Central Polska program TV. Program telewizyjny Comedy Central Polska na dziś, jutro i weekend

 • Przyjaciele: The One with the Boobies. Friends, s01e13 13:05

  Chandler przychodzi do sąsiedniego mieszkania i spotyka Rachel tylko w samym ręczniku na biodrach. Dziewczyna nie może mu tego darować i również chce zobaczyć go nago. Joey dowiaduje się, że jego ojciec od 6 lat ma kochankę. Nie podoba mu się to i próbuje zmusić rodzica do zakończenia tego związku. Phoebe spotyka się z psychiatrą, który przeprowadza analizę zachowania każdego z jej przyjaciół i odkrywa bolesną prawdę o nich. Szybko zostaje przez nich wszystkich znienawidzony.(n)

 • Przyjaciele: The One with the Candy Hearts. Friends, s01e14 13:35

  W walentynki Joey umawia się na randkę z piękną kobietą. Musi przyprowadzić kogoś do towarzystwa dla jej przyjaciółki. Zabiera więc Chandlera. Okazuje się, że drugą kobietą jest Jannice, była dziewczyna Chandlera. Monica, Phoebe i Rachel urządzają rytualne spalenie pamiątek po byłych facetach. Kończy się to małym pożarem i interwencją przystojnych strażaków. Ross również umawia się z kimś na kolację. W restauracji spotyka Carol, swoją byłą żonę.(n)

 • Teoria wielkiego podrywu : The Recollection Dissipation. The Big Bang Theory 10, s10e20 14:05

  Sheldon mocno się forsuje, pomagając przy projektach Leonarda i Howarda, jak również Amy. Bernadette powoli kończy się urlop macierzyński.(n)

 • Teoria wielkiego podrywu : The Separation Agitation. The Big Bang Theory 10, s10e21 14:35

  Howard i Bernadette muszą zostawiać Halley w przedszkolu i bardzo się z tego powodu denerwują. Bert przedstawia znajomym nową dziewczynę, Rebeccę.(n)

 • Teoria wielkiego podrywu : The Cognition Regeneration. The Big Bang Theory 10, s10e22 15:05

  Penny rozważa przyjęcie propozycji pracy od byłego chłopaka, Zacka. Leonardowi to się nie podoba.(n)

 • Teoria wielkiego podrywu : The Gyroscopic Collapse. The Big Bang Theory 10, s10e23 15:35

  Sheldon i jego koledzy kończą projekt dla wojska. Niestety czeka ich przykra niespodzianka.(n)

 • Teoria wielkiego podrywu : The Long Distance Dissonance. The Big Bang Theory 10, s10e24 16:00

  Pod nieobecność Amy w pobliżu Sheldona pojawia się jego wielbicielka, , dr Ramona Nowitzki.(n)

 • Teoria wielkiego podrywu : The Proposal Proposal. The Big Bang Theory 11, s11e01 16:30

  Sheldon oświadcza się Amy. Bernadette dowiaduje się, że znów jest w ciąży i jest tym załamana. Raj próbuje namówić na randkę dr Nowitzki.(n)

 • Młody Sheldon : Orangutan borneański i kultura zachęcająca do plucia. Young Sheldon 3, s03e07 17:00

  Sheldon rozpoczyna internetową wojnę. Missy sprzeciwia się chłopcom z drużyny baseballowej. Babci nie podoba się, że zięć spędza tyle czasu z jej nowym partnerem.(n)

 • Młody Sheldon : Grzech chciwości i chimichanga z Chi-Chi's. Young Sheldon 3, s03e08 17:30

  Uniwersytet składa ojcu Sheldona bardzo korzystną propozycję pracy w nadziei, że mały geniusz zacznie u nich studiować. Georgiemu udaje się dostać pracę u nowego partnera babci. Mary postanawia rozprawić się z problemem chciwości w domu.(n)

 • Przyjaciele: The One with the Stoned Guy. Friends, s01e15 18:00

  Chandler dostaje propozycję awansu. Nie podoba mu się jednak praca przy przetwarzaniu danych, więc rezygnuje. Phoebe poznaje w salonie masażu mężczyznę, który zamierza otworzyć restaurację i poszukuje szefa kuchni. Dziewczyna podsuwa mu kandydaturę swojej przyjaciółki Moniki. Tymczasem Ross prosi Joeya o radę w sprawie postępowania z kobietami.(n)

 • Przyjaciele: The One with Two Parts - Part 1. Friends, s01e16 18:30

  Joey i Chandler poznają Ursulę, siostrę bliźniaczkę Phoebe. Joey chciałby się spotykać z Ursulą. Prosi Phoebe o zgodę. Dziewczyna początkowo przyzwala na to, ale potem żałuje swojej decyzji. W pracy Chandler otrzymuje polecenia zwolnienia atrakcyjnej urzędniczki. Nie wie, jak sobie z tym poradzić. Zaprasza dziewczynę na randkę i obiecuje podwyżkę. Ross ze swoją byłą żoną i jej obecną partnerką Susan rozpoczynają zajęcia w szkole rodzenia.(n)

 • Przyjaciele: The One with Two Parts - Part 2. Friends, s01e17 19:00

  Podczas zdejmowania dekoracji świątecznych Rachel upada i rani się w kostkę. Monica wiezie poszkodowaną przyjaciółkę do szpitala. Tam zajmują się nią dwaj niezwykle przystojni lekarze. Ursula nie chce dłużej spotykać się z Joeyem. Aby nie zrobić przyjacielowi przykrości, Phoebe przez jakiś czas udaje swoją siostrę.(n)

 • Przyjaciele: The One with All the Poker. Friends, s01e18 19:30

  W czasie zażartej gry w pokera Monica, Rachel i Phoebe przegrywają z Rossem, Chandlerem i Joeyem. Dziewczęta planują rewanż. Dlatego też postanawiają brać lekcje gry w karty u Iris, ciotki Rossa i Moniki. Rachel szuka pracy rozsyłając setki CV, w końcu zostaje zaproszona na rozmowę w sprawie posady sprzedawczyni. Z niepokojem czeka na jej wynik.(n)

 • Przyjaciele: The One Where the Monkey Gets Away. Friends, s01e19 20:00

  Rachel zgadza się przez jeden dzień zaopiekować małpką Rossa. Niestety, nie dopilnowała zwierzątka, które ucieka. Przyjaciele organizują prawdziwą ekipę poszukiwawczą, żeby znaleźć zgubę. Kiedy Rachel dowiaduje się zaręczynach Barry'ego, byłego narzeczonego, zastanawia się, czy dobrze zrobiła, rozstając się z nim.(n)

 • Przyjaciele: The One with the Evil Orthodontist. Friends, s01e20 20:30

  Barry zdradza Mindy z Rachel. Sytuacja robi się niezręczna, gdy Mindy prosi Rachel, aby była druhną na jej ślubie. Dziewczyna nie wytrzymuje i przyznaje się do wszystkiego. Mindy nie jest jednak specjalnie oburzona tym faktem. Sama także sypiała z Barrym, gdy ten był jeszcze narzeczonym Rachel. Chandler zamartwia się, że kobieta, z którą był na randce, nie telefonuje do niego od tamtego czasu.(n)

 • Młody Sheldon : Zaproszenie na imprezę, futbolowe winogrona i ziemski kurczak. Young Sheldon 3, s03e09 21:00

  Mary prosi o interwencję pastora Jeffa, kiedy Sheldon nie otrzymuje zaproszenia na urodzinowe przyjęcie Billy'ego. George senior nawiązuje męską więź z doktorem Sturgisem.(n)

 • Teoria wielkiego podrywu : The Retraction Reaction. The Big Bang Theory 11, s11e02 21:30

  Leonard udziela kłopotliwego wywiadu, czym naraża się władzom uniwersytetu i całej społeczności fizyków. Tymczasem Amy i Bernadete muszą ukrywać swój sukces przed Sheldonem i Howardem.(n)

 • Teoria wielkiego podrywu : The Relaxation Integration. The Big Bang Theory 11, s11e03 21:55

  Amy zastanawia się, jak przekonać narzeczonego, by się swobodniej zachowywał. Wkrótce wpada na zaskakujący pomysł - nagrywa śpiącego partnera. Tymczasem Raj i Stuart rywalizują o względy nowej współpracowniczki Bernadette, Ruchi.(n)

 • Teoria wielkiego podrywu : The Explosion Implosion. The Big Bang Theory 11, s11e04 22:20

  Howard i Sheldon wybierają się na pustynię, aby przetestować tam nowy model rakiety. Leonard jest przerażony tym, że jego mama coraz lepiej rozumie się z Penny.(n)

 • Teoria wielkiego podrywu : The Collaboration Contamination. The Big Bang Theory 11, s11e05 22:45

  Raj i Sheldon zwierzają się Bernadette, że wspólna praca Amy i Howarda bardzo ich niepokoi. Tymczasem Leonard i Penny testują nowy sposób, który ma pomóc im lepiej radzić sobie z Sheldonem.(n)

 • Teoria wielkiego podrywu : The Proton Regeneration. The Big Bang Theory 11, s11e06 23:05

  Sheldon i Wil Wheaton konkurują o rolę następcy profesora Protona. Tymczasem Penny postanawia zająć się Halley, by Bernadette i Howard mogli w końcu odpocząć.(n)

 • Teoria wielkiego podrywu : The Geology Methodology. The Big Bang Theory 11, s11e07 23:30

  Sheldon współpracuje z Bertem przy projekcie badawczym. Tymczasem Penny i Bernadette uczą Raja, jak powinien postępować z Ruchi.(n)

Lista stacji