Program tvComedy Central Polska program TV. Program telewizyjny Comedy Central Polska na dziś, jutro i weekend

 • Włatcy móch : Lekcja 30: Fluder. s02e06 0:00

  W klasie pojawia się nowy kolega - Fluder. Chłopak jest bardzo duży i silny. Przy pomocy strzykawki i igły postanawia wyleczyć wszystkich ludzi.(n)

 • Włatcy móch : Lekcja 31: Kosmata demokrancja. s02e07 0:30

  Zbliżają się wybory prezydenckie. Kandydujący na najwyższy urząd w państwie ojciec Anusiaka liczy na duże poparcie. Tymczasem jego syn zamierza gospodarzem klasy. Czesio natomiast chciałby już być dorosły. Marzy o tym, by mieć zarost jak prawdziwy mężczyzna.(n)

 • Blok Ekipa : Fachowcy/Cygańska wróżba/Rasowana bawara. s03e08 1:00

  Walu odnawia samochód Wojtasa. Koledzy popisują się, jeżdżąc po okolicy. Wkrótce spotykają Cygankę. Tylko Spejson zgadza się, by mu powróżyła.(n)

 • Blok Ekipa : Szerszeń turbo/ Ciemności grochowskie/ Kolęda. s03e09 1:30

  Do domu Puchackich przychodzi ksiądz z kolegą. Tymczasem na Grochowie rozpoczynają się nielegalne wyścigi. Ekipa przerabia szerszenia, instalując w polonezie nową turbinę.(n)

 • Drunk History - Pół litra historii. s02e02 2:00

  Widzowie przeniosą się do Polski za czasów Jaruzelskiego i Gierka, by wraz z Hermaszewskim udać się w kosmiczny rejs. W odcinku także o romansie Marii Walewskiej z Napoleonem Bonaparte.(n)

 • Graczykowie, czyli Buła i spóła: Kolanko 2:30

  Gdy w sypialni pęka rura, Buła postanawia wezwać specjalistę. W domu niespodziewanie pojawia się bardzo atrakcyjna, młoda dziewczyna, która z zawodu jest hydraulikiem. Zarówno ojciec, jak i syn są nią bardzo zainteresowani. Niestety, wkrótce Bułę odwiedza jego narzeczona, Zuza.(n)

 • Graczykowie, czyli Buła i spóła: Polonez 3:00

  Malina mówi Bule o imprezie, którą organizuje w mieszkaniu rodziców. Bułkowski traktuje to jako zaproszenie, choć dziewczynie chodzi o to, aby na czas przyjęcia gościł Wieśka i Jadzię u siebie.(n)

 • Graczykowie, czyli Buła i spóła: Gwiazda 3:30

  Zuza zamówiła do naprawy pralki gwiazdę reklamy, Jana Kowalskiego. Wszyscy dzięki niemu chcą wystąpić w telewizji. Zuza postanawia więc zaprosić gwiazdora na kolację. Wtedy Jan proponuje Zuzie rolę marchewki w słoiku z korniszonami.(n)

 • Blok Ekipa: Wołomiński wisiorek/ Żółta Calibra/ Odbić szerszenia/ Problemy z małym. s01e04 4:00

  Wojtas opowiada kolegom o upojnej nocy z Solaris. Jednak obawia się, że mógł się od niej czymś zarazić. Walo poleca mu natychmiast udać się do lekarza.(n)

 • Blok Ekipa: Na stłuczkę. s01e05 4:30

  Ekipa podróżuje Szerszeniem po Grochowie. Wojtas narzeka na brak pieniędzy. Walo wpada na pomysł, jak raz na zawsze rozwiązać problemy finansowe kolegi.(n)

 • Daleko od noszy 5:10

  Serial komediowy. Satyryczna opowieść o losach typowego szpitala w Polsce. Niezawodna kadra medyczna dokonuje karkołomnych wyczynów.(n)

 • Daleko od noszy 5:35

  Serial komediowy. Satyryczna opowieść o losach typowego szpitala w Polsce. Niezawodna kadra medyczna dokonuje karkołomnych wyczynów.(n)

 • Dwóch i pół : Numero uno prawnik od wypadków. Two and a Half Men, s11e09 6:00

  Randka Waldena z uroczą modelką bielizny trwa znacznie dłużej, niż mógłby przypuszczać. Z kolei Alan umawia się z kobietą, która ma dla niego dość zaskakujące informacje.(n)

 • Dwóch i pół : Wódka, sodowa, blender.... Two and a Half Men, s11e10 6:30

  Walden pomaga Jenny umówić się na drugą randkę z wyzywająca kobietą. W tym czasie Paula, była żona transseksualnej dziewczyny Alana, zaczyna go podrywać. Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Alan otrzymuje od Jake'a prezent, przysmaki z Japonii. Tymczasem dom Waldena w Malibu zaczyna wypełniać się dość wątpliwej jakości tekstami świątecznych kolęd.(n)

 • Dwóch i pół : Tazerem ją!. Two and a Half Men, s11e11 7:00

  Walden zaczyna pracę nad nowym projektem. Współpracuje z nim urocza była pracownica, Nicole. Alan namawia Jenny, aby zdobyła się na szczerość w relacji ze swoją dziewczyną Brooke. W przeciwnym razie może ją stracić.(n)

 • Dwóch i pół : Baseball, cycki, baseball.... Two and a Half Men, s11e12 7:30

  Alan daje się przekonać Larry'emu, chłopakowi Lyndsey, aby ten umówił go na randkę. Walden oferuje Nicole pomoc przy projekcie. Wszystko po to, by kobieta miała więcej czasu na spotkania z nim.(n)

 • Teoria wielkiego podrywu : The Wiggly Finger Catalyst. The Big Bang Theory, s05e04 8:00

  Raj jest zdołowany, że tylko on nie ma dziewczyny. Penny postanawia mu pomóc i umawia go z Emily - dziewczyną, z którą Raj naprawdę może pogadać.(n)

 • Teoria wielkiego podrywu : The Russian Rocket Reaction. The Big Bang Theory, s05e05 8:25

  Sheldon i Leonard dostają zaproszenie na imprezę w domu Wila Wheatona, co wywołuje mały konflikt między przyjaciółmi. Howard otrzymuje niecodzienną szansę. Bernardette jest niepocieszona...(n)

 • Teoria wielkiego podrywu : The Rhinitis Revelation. The Big Bang Theory, s05e06 8:50

  Sheldon rywalizuje z kumplami o uwagę swojej matki, gdy ta przyjeżdża w odwiedziny.(n)

 • Teoria wielkiego podrywu : The Good Guy Fluctuation. The Big Bang Theory, s05e07 9:15

  Leonard poznaje w sklepie z komiksami atrakcyjną dziewczynę. Jego związek z Priyią zostaje wystawiony na ciężką próbę. Halloweenowy czas okazuje się bardzo stresujący dla Sheldona.(n)

 • Teoria wielkiego podrywu : The Isolation Permutation. The Big Bang Theory, s05e08 9:45

  Amy wpada w rozpacz, gdy Bernadette i Penny idą na ślubne zakupy bez niej.(n)

 • Teoria wielkiego podrywu : The Ornithophobia Diffusion. The Big Bang Theory, s05e09 10:05

  Leonard i Penny próbują pozostać przyjaciółmi, mimo że nie są już parą. Sheldon musi zmierzyć się ze swoim strachem przed ptakami.(n)

 • Przyjaciele : The One with Phoebe's Birthday Dinner. Friends, s09e05 10:30

  Phoebe z okazji swoich urodzin zaprasza wszystkich przyjaciół na kolację w popularnej restauracji. Z różnych powodów goście nie mogą dotrzeć tam na czas. Phoebe i Joey, którzy jako jedyni przybywają punktualnie, walczą z natrętną obsługą, by nie stracić rezerwacji. Podczas służbowego spotkania w nowym miejscu pracy Chandler dowiaduje się, że w stanie Oklahoma pracownicy mogą palić papierosy w swoich firmach. Ona sam na prośbę Moniki rzucił nałóg, ale pod wpływem nowych kolegów powraca do niego. Gdy przyjeżdża do domu, żona od razu wyczuwa zapach nikotyny.(n)

 • Przyjaciele : The One With The Manny. Friends, s09e06 11:00

  Monica ma nową pracę. Jest nią zachwycona. Szczególnie dobrze dogaduje się z jednym z kolegów, który jej zdaniem jest najzabawniejszym mężczyzną, jakiego kiedykolwiek poznała. Chandler czuje zazdrość. Kiedy jego żona dowiaduje się o tym, próbuje przekonać męża, że nie ma powodów do obaw. Rachel i Ross intensywnie poszukują niani dla małej Emmy. Żadna z kandydatek nie spełnia jednak ich oczekiwań. W końcu w ich mieszkaniu pojawia się idealny, zdaniem Rachel, człowiek - Sandy (Freddie Prinze, Jr.). Rossowi nie podoba się charakter wrażliwego mężczyzny. Związek Phoebe i Mike'a rozwija się. On wręcza jej klucz do swojego mieszkania, a ona odwdzięcza mu się tym samym. Gdy Phoebe odwiedza niespodziewanie jej stary znajomy David, kobieta okłamuje go, mówiąc, że nie spotyka się obecnie z żadnym mężczyzną.(n)

 • Przyjaciele : The One with Ross's Inappropriate Song. Friends, s09e07 11:35

  Joey chce zainwestować zarobione pieniądze. Monica sugeruje mu, aby zainteresował się rynkiem nieruchomości. Okazuje się, że jej były partner, Richard, właśnie sprzedaje swój apartament. Chandler i Joey udają się do mieszkania, żeby je obejrzeć. Na miejscu znajdują kasetę wideo podpisaną imieniem "Monica". Przyjaciele podejrzewają, że Richard uwiecznił na niej miłosne przeżycia z czasów, kiedy on i obecna żona Chandlera byli razem. Ross przypadkowo odkrywa, że podśpiewując sprośną piosenkę, wywołuje u Emmy śmiech. Rachel jest oburzona, ale wkrótce idzie w jego ślady, widząc, że dziecku sprawia to radość. Phoebe wybiera się na kolację, podczas której ma poznać rodziców Mike'a. Chcąc przypodobać się rodzinie narzeczonego, zaczyna dziwnie się zachowywać, przez co zniechęca ich do siebie.(n)

 • Przyjaciele : The One with Rachel's Other Sister. Friends, s09e08 12:05

  Monica i Chandler przygotowują uroczystą kolację dla przyjaciół z okazji Święta Dziękczynienia. Chandler proponuje, żeby użyli do nakrycia porcelany ślubnej. Monica obawia się jednak, że komplet może zostać stłuczony. Do Rachel przyjeżdża niesforna siostra, Amy (Christina Applegate). Podczas wspólnej kolacji dziewczyna jest nazbyt szczera, przez co obraża niemal wszystkich obecnych, psując dobry nastrój. Przy okazji dowiaduje się również, że Rachel i Ross, w razie swojej śmierci, chcieliby, aby ich dzieckiem zajęli się Monica i Chandler. Amy czuje się urażona i pominięta. Joey zapomina, że miał się pojawić na transmitowanej w telewizji paradzie.(n)

 • Przyjaciele : The One with Rachel's Phone Number. Friends, s09e09 12:35

  Rachel i Phoebe wychodzą wieczorem do restauracji. Rachel pod wpływem impulsu podaje swój numer telefonu nowo poznanemu mężczyźnie. Po powrocie do domu ma wyrzuty sumienia. Nie chce, żeby Ross odebrał telefon od jej adoratora. Ross spędza ten wieczór z Mikiem, narzeczonym Phoebe. Mają problemy ze znalezieniem wspólnych tematów do rozmowy. Joey oferuje Chandlerowi bezpłatne bilety na mecz koszykówki. Chandler bardzo chciałby zobaczyć rozgrywki na żywo. Po rozmowie z Monicą musi odmówić przyjacielowi. Nie chce sprawić mu przykrości. Okłamuje go, że nie może przyjechać z Tulsy na najbliższy weekend. Joey widząc, że w mieszkaniu Moniki i Chandlera jest ktoś poza panią domu, sądzi, że jego przyjaciółka, korzystając z nieobecności męża, przyjmuje u siebie kochanka.(n)

 • Przyjaciele : The One with Christmas in Tulsa. Friends, s09e10 13:00

  Przyjaciele przygotowują się do świąt Bożego Narodzenia. Chandler z powodu dużych zaległości w pracy musi spędzić Gwiazdkę w Tulsie. W trakcie służbowego spotkania ze swoim zespołem, w przypływie zrozumienia i współczucia, zwalnia współpracowników do domu. Pozostaje sam z Wendy (Selma Blair). Kiedy Monica dowiaduje się, że spośród wszystkich pracowników w biurze zostali jedynie Chandler i jego atrakcyjna koleżanka, zaczyna snuć różne podejrzenia. Chandler tymczasem wspomina śmieszne sytuacje, które spotkały jego przyjaciół w czasie świąt.(n)

 • Teoria wielkiego podrywu : The Flaming Spittoon Acquisition. The Big Bang Theory, s05e10 13:30

  Sheldon jest zazdrosny i myśli o przeniesieniu swojego związku z Amy na nowy poziom. Powodem jest Stuart ze sklepu z komiksami, który zaprasza dziewczynę na randkę.(n)

 • Teoria wielkiego podrywu : The Speckerman Recurrence. The Big Bang Theory, s05e11 13:55

  Leonard otrzymuje wiadomość od dawnego prześladowcy. Naukowiec będzie musiał zmierzyć się ze swoimi dawnymi lękami. Penny uświadamia sobie, że i ona w czasach szkolnych nie była dobrą koleżanką.(n)

 • Teoria wielkiego podrywu : The Shiny Trinket Maneuver. The Big Bang Theory, s05e12 14:20

  Sheldon nie docenia osiągnięć Amy, dlatego ściąga na siebie kłopoty. Penny postanawia sprawić, by był lepszym chłopakiem. Tymczasem Howard próbuje pogodzić się z tym, że Bernadette nie lubi dzieci.(n)

 • Teoria wielkiego podrywu : The Recombination Hypothesis. The Big Bang Theory, s05e13 14:50

  W spontanicznym odruchu Leonard zaprasza Penny na romantyczną kolację. Nie wszystko przebiega, tak jak należy.(n)

 • Teoria wielkiego podrywu : The Beta Test Initiation. The Big Bang Theory, s05e14 15:10

  Leonard i Penny eksperymentują z chodzeniem na randki w trybie "beta testów". Raj wchodzi w osobliwy związek ze swoim telefonem.(n)

 • Teoria wielkiego podrywu : The Friendship Contraction. The Big Bang Theory, s05e15 15:35

  Samolubne zachowanie Sheldona zniechęca do niego Leonarda. Howard próbuje wybrać dla siebie nową ksywkę. Astronauta z NASA, Mike, ma jednak własny pomysł.(n)

 • Przyjaciele : The One Where Rachel Goes Back to Work. Friends, s09e11 16:00

  Rachel idzie do pracy, żeby pokazać wszystkim swoją córeczkę, Emmę. Dowiaduje się, że na jej miejsce tymczasowo zatrudniono pracownika z innego oddziału, niejakiego Gavina (Dermot Mulroney). Czuje się zagrożona. Postanawia skrócić swój urlop macierzyński i od razu wrócić do pracy. W tym czasie Ross musi zająć się Emmą. Phoebe ma kłopoty finansowe. Nie chce jednak zaciągać pożyczki u przyjaciół. Joey proponuje jej, by zatrudniła się jako statystka przy produkcji serialu, w którym on występuje. Niestety duże emocje utrudniają jej poprawne wykonywanie powierzonych jej zadań. Chandler, który niedawno rzucił dotychczasową pracę w biurze, zastanawia się nad swoją przyszłością. Monica namawia go, by spróbował swoich sił w reklamie. Niestety na początku Chandler może liczyć jedynie na bezpłatny staż w jednej z agencji. Wobec braku stałych zarobków dochodzi do wniosku, że on i Monica na jakiś czas powinni przerwać starania o dziecko.(n)

 • Przyjaciele : The One with Phoebe's Rats. Friends, s09e12 16:30

  Rachel nie może się porozumieć z zastępującym ją w czasie urlopu macierzyńskiego Gavinem. Mężczyzna bardzo ją denerwuje. Przypadek sprawia, że Gavin zostaje zaproszony przez Monicę na przyjęcie urodzinowe Rachel. Ross stara się utrzymać Joeya z daleka od nowej, atrakcyjnej niani jego córeczki, Molly (Melissa George). Phoebe przekonuje swojego chłopaka, Mike'a, żeby opiekował się razem z nią mieszkającymi w ich apartamencie szczurami.(n)

 • Przyjaciele : The One Where Monica Sings. Friends, s09e13 16:55

  Rachel zastanawia się nad swoimi uczuciami do kolegi z pracy, Gavina. Do tej pory mężczyzna bardzo ją denerwował. Po namiętnym pocałunku na przyjęciu z okazji jej urodzin wszystko się jednak zmieniło. Ross, który przez przypadek widział ich całujących się na balkonie, prosi Chandlera, by pomógł mu umówić się na randkę z jakąś atrakcyjną dziewczyną. Chce w ten sposób wzbudzić zazdrość w Rachel. Phoebe żałuje, że zabrała Monicę na wieczór karaoke. Jej przyjaciółka bowiem potwornie fałszuje i wzbudza zainteresowanie zgromadzonych w klubie mężczyzn swoim prześwitującym strojem. Rachel obawiając się spotkania z Gavinem w pracy, udaje, że jest chora, bierze zwolnienie i zostaje w domu. Joey idzie do salonu kosmetycznego, by wydepilować brwi przed planowaną sesją fotograficzną.(n)

 • Przyjaciele : The One with the Blind Dates. Friends, s09e14 17:30

  Joey i Phoebe nie mogą zrozumieć, dlaczego Ross i Rachel nie potrafią się ze sobą dogadać. Oboje uważają, że przyjaciele są dla siebie stworzeni. Chcąc im to uzmysłowić, wymyślają tajny plan. Postanawiają umówić ich na możliwie najgorsze randki ich życia, by zrozumieli, że tak naprawdę najlepiej czują się we własnym towarzystwie. Rachel spotyka się z nudnym i zrzędliwym byłym restauratorem, Steve'em. Ross zostaje wystawiony przez fikcyjną znajomą Joeya i Phoebe. Monica chce się kochać z Chandlerem, ale przeszkadza im w tym Emma, którą obiecali zaopiekować się podczas randki Rachel. Za każdym razem, kiedy małżeństwo wymyka się do sypialni, dziecko zaczyna płakać.(n)

 • Przyjaciele : The One with the Mugging. Friends, s09e15 18:00

  Joey ubiega się o rolę u boku popularnego aktora, Leonarda (Jeff Goldblum). Podczas pierwszego spotkania na castingu nie wypada najlepiej. Dostaje jednak jeszcze jedną szansę. Na spacerze z Phoebe Ross zostaje napadnięty przez kloszarda. Okazuje się, że mężczyzna, który żąda od nich pieniędzy, to stary znajomy Phoebe z czasów, kiedy dziewczynie nie powodziło się najlepiej. Za sprawą tego spotkania Ross dowiaduje się, kto okradł go kilka lat temu. Chandler przyjmuje ofertę bezpłatnego stażu w dziale reklamy firmy obuwniczej. Pozostali stażyści, głównie młodzi ludzie, ze zdziwieniem patrzą na niego, nie mogąc zrozumieć, dlaczego taki dojrzały i doświadczony mężczyzna przyszedł na bezpłatne praktyki.(n)

 • Przyjaciele : The One with the Boob Job. Friends, s09e16 18:30

  Phoebe i jej chłopak Mike podejmują decyzję o zamieszkaniu razem. Podczas przenoszenia mebli okazuje się jednak, że dla niego ta przeprowadzka jest największym poświęceniem, na jakie go stać i nie zamierza w przyszłości pójść o krok dalej i wziąć z Phoebe ślubu. Kobieta dochodzi do wniosku, że związek, który nie może zakończyć się małżeństwem, będzie dla niej startą czasu. Monice i Chandlerowi brakuje pieniędzy. On nie chce u nikogo zaciągać pożyczek. W sekrecie przed mężem Monica pożycza gotówkę od Joeya. Sprawa prawie wychodzi na jaw, kiedy w tajemnicy przed żoną również Chandler próbuje uzyskać pieniądze od przyjaciela. Rachel w trosce o bezpieczeństwo małej Emmy dokonuje w mieszkaniu Joeya kilku zmian, które doprowadzają właściciela lokalu do szału.(n)

 • Teoria wielkiego podrywu : The Vacation Solution. The Big Bang Theory, s05e16 19:00

  Sheldon zostaje wysłany na urlop. Postanawia więc pomóc Amy w pracy z laboratorium neurobiologicznym. Tymczasem Bernadette chce, by Howard podpisał intercyzę.(n)

 • Teoria wielkiego podrywu : The Rothman Disintegration. The Big Bang Theory, s05e17 19:25

  Sheldon walczy z Barrym Kripke o wolny gabinet. Bernadette namawia Howarda na podpisanie intercyzy.(n)

 • Teoria wielkiego podrywu : The Werewolf Transformation. The Big Bang Theory, s05e18 19:55

  Życie Sheldona jest w niebezpieczeństwie. Dowiaduje się, że jego fryzjer trafił do szpitala. Wyłamanie się z rutyny sprawi, że dr Cooper będzie musiał zakwestionować wszystko w swoim życiu. Kosmiczny trening przeraża Howarda.(n)

 • Teoria wielkiego podrywu : The Weekend Vortest. The Big Bang Theory, s05e19 20:20

  Chłopaki planują weekendowy maraton z "Gwiezdnymi Wojnami". Sheldon woli zostać z nimi zamiast jechać z Amy do jej ciotki. Dziewczyna postanawia użyć mocy.(n)

 • Teoria wielkiego podrywu : The Transporter Malfunction. The Big Bang Theory, s05e20 20:45

  Spełnia się jedno z marzeń Sheldona - czeka go spotkanie ze Spockiem.(n)

 • Teoria wielkiego podrywu : The Hawking Excitation. The Big Bang Theory, s05e21 21:05

  Wolowitz podejmuje pracę w zespole światowej sławy naukowca Stephena Hawkinga. Sheldon zrobi wszystko, żeby poznać swojego bohatera.(n)

 • Dwóch i pół : Ugryź się, Sądzie Najwyższy. Two and a Half Men, s11e13 21:30

  Multimilioner Marty Pepper oświadcza się Evelyn. Walden i Alan organizują mu wieczór kawalerski. Zaprosili kilku dawnych przyjaciół przyszłego pana młodego, którzy pragną uczcić ostatnie dni jego życia w charakterze singla.(n)

 • Dwóch i pół : Creme de menthe na trzy palce. Two and a Half Men, s11e14 22:00

  Alan dowiaduje się, że Lyndsey zerwała z Larrym, nic mu o tym nie mówiąc. Podejmuje bardzo ważną decyzję. W tym samym czasie Walden zamierza udowodnić wszystkim, że jest mężczyzną z klasą.(n)

 • Dwóch i pół : Koszt taksówki i butla penicyliny. Two and a Half Men, s11e15 22:30

  Alan stawia Lyndsey przed trudną decyzją, kobieta musi wybrać pomiędzy nim a Larrym. Jenny martwi się o swój związek z Brooke.(n)

 • Dwóch i pół : Jak się pozbyć Alana Harpera. Two and a Half Men, s11e16 23:00

  Walden podejrzewa swoją nową dziewczynę o zdradę. Tymczasem Alan zaczyna spotykać się z siostrą Larry'ego, Gretchen. Coraz bardziej angażuje się w relacje pomiędzy jej bratem a Lyndsey.(n)

 • Comedy Club . s04e09 23:30

  Mieszko Minkiewicz opowiada seksie i... zamarzniętych myszach, Tomasz Jachimek o ciemnej stronie popularności, a Rafał Rutkowski przybliża dylematy polskich bogaczy.(n)

Lista stacji

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO