Program tvComedy Central Family Polska program TV. Program telewizyjny Comedy Central Family Polska na dziś, jutro i weekend

 • Takeshi's Castle: Take Wariaty. s01e03 6:00

  Nowa grupa zawodników zmierzy się z Puk-Pukami i Holownikiem, by zdobyć zamek. Widzowie przekonają się, kto wyjdzie z tego zwycięsko, a kto utkwi w błocie.(n)

 • Takeshi's Castle: Take Wariaty. s01e04 6:30

  Strażnicy niestrudzenie pilnują śliskiej ściany, by obronić zamek przed kolejną grupą zawodników. Na drodze śmiałków czekają też Plaster Miodu i Wyzwanie Sumo.(n)

 • Mike i Molly : Mike in the House. Mike & Molly, s02e03 7:00

  Mike wprowadza się do Molly. Mężczyzna próbuje przywyknąć do życia w domu pełnym kobiet.(n)

 • Mike i Molly : '57 Chevy Bel Air. Mike & Molly, s02e04 7:30

  Mike kupuje od Vince'a używany samochód. Molly uważa, że jest to zbędna inwestycja, a jej narzeczony powinien oszczędzać pieniądze na ślub.(n)

 • Mike i Molly : Victoria Runs Away. Mike & Molly, s02e05 8:00

  Mike próbuje zakończyć kłótnię Molly i jej rodziny. Chociaż ma dobre intencje, jego interwencja tylko pogarsza sprawę.(n)

 • Mike i Molly : Happy Halloween. Mike & Molly, s02e06 8:30

  Molly próbuje namówić Mike'a, by towarzyszył jej na imprezie organizowanej przez jej szefa z okazji Halloween.(n)

 • Mike i Molly : Carl Meets a Lady. Mike & Molly, s02e07 8:55

  Carl próbuje umówić się na randkę z niezwykle atrakcyjną kobietą. Wszystko jednak wskazuje na to, że urocza dama nie jest zainteresowana jego zabiegami.(n)

 • Kabaret na żywo: Chcę wyjechać na wieś. s01e09 9:25

  Gospodarzem i zarazem uczestnikiem odcinka pod hasłem "Wsi spokojna, wsi wesoła" będzie Kabaret pod Wyrwigroszem, który zaprezentuje m.in. legendarnych "Kresowiaków". Ich gośćmi będą Leszek Malinowski z Konia Polskiego, kabaret Ciach, K2 oraz kabaret Weźrzesz.(n)

 • Kabaret na żywo: Rodzina, ach rodzina. s01e10 11:25

  Popularni polscy satyrycy przedstawią skecze i piosenki, których motywem przewodnim będzie rodzina. Nawiązujące do tematyki odcinka numery zaprezentują m.in. Marcin Daniec, a także kabarety Rak, K2, Zachodni i PUK. Gospodarzami wieczoru będą członkowie grupy Koń Polski, którzy bawią widzów z całego kraju już od ponad trzech dekad.(n)

 • Niania : Mieszkanie z Jolką. s04e07 13:25

  W środku nocy do domu Skalskich przychodzi Teresa Maj i wypytuje córkę o jej kontakty z mężczyznami. Frania tłumaczy się matce z kolejnych randek, z których większość można zaliczyć do nieudanych. Teresa jest poważnie zaniepokojona życiem uczuciowym córki. Następnego dnia nianię odwiedza Jolka, która jest załamana mieszkaniem z rodzicami. Namawia koleżankę, by razem wynajęły mieszkanie. Frania początkowo odmawia. Zmienia jednak zdanie, gdy Maks przerywa jej czułe pożegnanie z ortopedą (Mariusz Zalejski) na werandzie. Frania robi Skalskiemu awanturę o to, że nie pozwala jej żyć własnym życiem i wyprowadza się. W wynajętym mieszkaniu roi się od karaluchów. Frania jest załamana nagłym obniżeniem standardu swojego życia. Jednak duma nie pozwala jej wrócić do domu pracodawcy. Podobnie zachowuje się Maks, który udaje zachwyconego, jednak w rzeczywistości nie radzi sobie z dziećmi. Poza tym dom bez niani jest bardzo smutny. Jedyną osobą, która może przerwać tę patową sytuację, jest Teresa. O pomoc zwracają się do niej jednocześnie Frania i Maks.(n)

 • Niania : Windą do nieba. s04e08 13:55

  Dzień po udanej imprezie Maksa męczy potworny kac. Na dodatek mężczyzna skarży się Frani, że na przyjęciu żadna kobieta nie zwracała na niego uwagi. Niania tłumaczy Skalskiemu, że to przez obrączkę, którą nadal nosi. Karolina proponuje Skalskiemu zmianę wizerunku. W tym celu Maks zatrudnia specjalistkę od PR. Okazuje się, że jest nią niezwykle atrakcyjna Aleks (Anna Dereszowska). Niepokoi to zarówno Franię, jak i Karolinę. Dzięki staraniom Aleks Maks trafia na szczyt listy "dziesięciu najgorzej ubranych sław". Wkrótce Skalski umawia się na randkę. Wybranką jest właśnie Aleks. Frania postanawia wówczas przeprowadzić z nią poważną rozmowę. Okazuje się, że specjalistka od wizerunku w rzeczywistości woli kobiety. Tak więc na randkę idzie w końcu Frania. Ona i Maks zacinają się razem w windzie.(n)

 • Niania : O czym marzy dziewczyna. s04e09 14:25

  Jola mówi Frani o planach matrymonialnych jej byłego chłopaka, Daniela Jarosińskiego. Zamierza on ożenić się z dziewczyną, dla której kiedyś rzucił Franię. Aby się pocieszyć, niania idzie z Zuzią na zakupy. Dziewczynka z przerażeniem patrzy, jak jej opiekunka wydaje krocie na zupełnie niepotrzebne przedmioty. Mówi o tym ojcu. Zaniepokojony Maks namawia Franię, żeby zaczęła chodzić na terapię dla zakupoholików.(n)

 • Niania : Dwie panie Skalskie. s04e10 15:00

  Maks oczekuje wizyty swojej matki. Z tej okazji Frania udaje się do kwiaciarni po tulipany. Na miejscu wdaje się w awanturę ze starszą panią, która chce kupić te same kwiaty. Nie ma pojęcia, że rozmawia właśnie z Elżbietą Skalską (Hanna Stankówna). Tymczasem Maks od rana nie ukrywa zdenerwowania i rozdrażnienia. Jego stosunki z mamą nie są bowiem najlepsze. Po przybyciu do domu syna pani Skalska staje oko w oko z Franią. Nie jest to najlepszy początek spotkania, tym bardziej, że jej syn nie potrafi zaniechać wobec matki złośliwości. Atmosfera jest napięta, gdyż ona odpłaca mu tym samym. Jedyną osobą, z którą Elżbieta potrafi nawiązać porozumienie, jest Karolina. Panie mają takie samo zdanie również w kwestii Frani. Elżbieta postanawia więc namówić syna, by zwolnił nianię. On jednak na złość matce, daje jej do zrozumienia, że z Franią nie łączą go wyłącznie stosunki służbowe. Gdy Elżbieta go lekceważy, Maks przy wszystkich oświadcza się Frani. Jego matka jest bliska omdlenia, a tymczasem Teresa natychmiast rozpoczyna przygotowania do ślubu córki. Gorzej jednak, że do Frani powoli dociera, iż zaręczyny były tylko blefem...(n)

 • Niania : Dość tej zabawy. s04e11 15:30

  Maks i Karolina wyjeżdżają na kilka dni w podróż służbową. Ku niezadowoleniu Karoliny Konrad próbuje namówić Skalskiego, by zabrał ze sobą Zuzię i Adasia. Korzystając z wolnego domu, Frania i Jola postanawiają zorganizować party dla singli. Na imprezie niania poznaje bardzo przystojnego mężczyznę. Niestety okazuje się, że jest on policjantem, który na dodatek aresztuje Maj za zakłócanie ciszy nocnej. Tymczasem Maks wraca wcześniej do domu i dowiaduje się o zabawie. Frania staje przed sądem, lecz Skalski przychodzi jej z pomocą.(n)

 • Świat według Kiepskich: Bolero. s17e11 16:00

  Mieszkańcy kamienicy dochodzą do wniosku, że najwyższy czas, by w budynku została zainstalowana winda. Okazuje się, że będzie to możliwe wówczas, gdy toaleta na korytarzu zostanie zlikwidowana. Wspólnota mieszkaniowa postanawia wybudować nową, luksusową ubikację w piwnicy. Niestety szybko zaczynają z niej korzystać osoby do tego nieuprawnione. Paździoch składa wniosek o powołanie obywatelskich dyżurów we wspólnym WC.(n)

 • Świat według Kiepskich: Kobieta za ladą. s17e12 16:30

  Mieszkańcy osiedla stwierdzają, że zachowanie pani Malinowskiej, ekspedientki sklepu U Stasia, stało się skandaliczne. Sprzedawczyni jest nieuprzejma wobec klientów, a nawet ich obraża i poniża. Oburzony Ferdek postanawia napisać petycję w sprawie odwołania jej ze stanowiska. Szybko okazuje się jednak, że nie wszyscy są tego samego zdania co on.(n)

 • Świat według Kiepskich: Ja to załatwię. s18e01 17:00

  Mieszkańcy kamienicy zawsze mogą polegać na prezesie Kozłowskim (Andrzej Gałła), Przewodniczącym Rady Osiedla. Wyznaje on zasadę, że dla niego nie ma spraw nie do załatwienia. Kiepscy i ich sąsiedzi są przyzwyczajeni, że niezawodny Kozłowski rozwiąże każdy problem. Stopniowo prezes zaczyna się uginać pod ciężarem ich coraz większych oczekiwań.(n)

 • Świat według Kiepskich: Baba Jaga. s18e02 17:30

  Ferdynand jest coraz bardziej zaniepokojony dziwnym zachowaniem swojej żony. Zaczyna podejrzewać, że Halinka od pewnego czasu praktykuje czarną magię. Niebawem okazuje się, że Paździoch również jest przekonany, że jego żona stała się wiedźmą.(n)

 • Świat według Kiepskich: Szalona lokomotywa. s18e03 18:00

  Prezes Kozłowski oznajmia mieszkańcom, że ich kamienica należy do kolei państwowych. Wkrótce budynek zostanie zburzony, a w jego miejscu powstanie nowoczesny dworzec. Lokatorzy zaś mogą przeprowadzić się do lokali zastępczych. Sąsiedzi podejmują obywatelski protest.(n)

 • Spadkobiercy. s01e13 18:30

  Program "Spadkobiercy" to sceniczna, improwizowana parodia oper mydlanych takich jak "Dynastia" czy "Santa Barbara". Aktorami odgrywającymi swoje role są tu znani satyrycy, m.in.: Joanna Kołaczkowska, Agnieszka Ltwin-Sobańska, Robert Górski, Dariusz Kamys, Marcin Wójcik, Michał Wójcik, Artur Adrus, Piotr Bałtroczyk. W każdym odcinku pojawia się też gość specjalny. Podstawą pomysłu show zatytułowanego "Spadkobiercy" jest brak sztywnego scenariusza. Aktorzy dopiero tuż przed rozpoczęciem przedstawienia zostają poinformowani, z kim i na jaki temat mają rozmawiać. To, co powiedzą, zależy już tylko od nich. Ustalone jest jedynie zdanie kończące daną scenę, ponieważ jest to sygnał do zgaszenia świateł i przygotowania następnej sceny. Akcja "Spadkobierców" toczy się w Los Angeles. Jego bohaterowie to członkowie zamożnej rodziny Owensów. Biznesmen Jonathan Owens ma troje dzieci: Billy'ego, George'a i Dorin. Billy ma przejąć po ojcu interesy, George to czarna owca, a Dorin - porwana jako dziecko i wychowana w sierocińcu - dopiero po latach wróciła do Los Angeles. Postacią negatywną jest Frank Dealey, który konkuruje w interesach z Jonathanem.(n)

 • Spadkobiercy. s01e14 19:30

  Program "Spadkobiercy" to sceniczna, improwizowana parodia oper mydlanych takich jak "Dynastia" czy "Santa Barbara". Aktorami odgrywającymi swoje role są tu znani satyrycy, m.in.: Joanna Kołaczkowska, Agnieszka Ltwin-Sobańska, Robert Górski, Dariusz Kamys, Marcin Wójcik, Michał Wójcik, Artur Adrus, Piotr Bałtroczyk. W każdym odcinku pojawia się też gość specjalny. Podstawą pomysłu show zatytułowanego "Spadkobiercy" jest brak sztywnego scenariusza. Aktorzy dopiero tuż przed rozpoczęciem przedstawienia zostają poinformowani, z kim i na jaki temat mają rozmawiać. To, co powiedzą, zależy już tylko od nich. Ustalone jest jedynie zdanie kończące daną scenę, ponieważ jest to sygnał do zgaszenia świateł i przygotowania następnej sceny. Akcja "Spadkobierców" toczy się w Los Angeles. Jego bohaterowie to członkowie zamożnej rodziny Owensów. Biznesmen Jonathan Owens ma troje dzieci: Billy'ego, George'a i Dorin. Billy ma przejąć po ojcu interesy, George to czarna owca, a Dorin - porwana jako dziecko i wychowana w sierocińcu - dopiero po latach wróciła do Los Angeles. Postacią negatywną jest Frank Dealey, który konkuruje w interesach z Jonathanem.(n)

 • Spadkobiercy. s02e01 20:30

  Improwizowane parodie oper mydlanych, w wykonaniu znanych artystów kabaretowych. Tuż przed wejściem na scenę aktorzy dowiadują się, z kim i o czym będą rozmawiać. Ustalone zostaje tylko zdanie kończące daną scenkę, które wymyśla pomysłodawca programu, Dariusz Kamys. Bohaterami tego oryginalnego serialu są członkowie rodziny Owensów, ich przyjaciele i wrogowie. Motyw przewodni stanowią poszukiwania spadkobiercy fortuny Jonathana Owensa, który, choć ma troje dzieci, nie doczekał się jeszcze wnuka. Jednak ani naturalne sposoby, ani oszustwa, adopcje, czy eksperymenty genetyczne szalonego doktora Dreyfusa nie przynoszą ostatecznie rezultatu. Występują: Artur Andrus, Robert Górski, Piotr Bałtroczyk, Joanna Kołaczkowska, Marcin i Michał Wójcikowie, Wojciech Kamiński, Agnieszka Litwin-Sobańska, Janusz Rewers oraz Wojtek Tremiszewski.(n)

 • Przyjaciele : The One with Joey's Fridge. Friends, s06e19 21:30

  Rachel otrzymuje zaproszenie na ekskluzywny bal charytatywny. Poszukuje towarzysza na ten wieczór. Chandler i Monica proponują, żeby zabrała ze sobą kolegę Chandlera. Phoebe natomiast stara się nakłonić ją do spotkania z jednym z jej klientów. Rywalizacja przyjaciół przybiera tak ostry wymiar, że w końcu Rachel, aby nikogo nie urazić, postanawia zaprosić na bal Joeya. Tymczasem on ma problem - nie posiada pieniędzy na naprawę zepsutej lodówki. Kosztami próbuje obciążyć swoją tymczasową współlokatorkę, Rachel. Kiedy to nie skutkuje, prosi gotówkę Chandlera. Kiedy i on odmawia, Joey szuka innych sposobów.(n)

 • Przyjaciele : The One with Mac and C.H.E.E.S.E.. Friends, s06e20 22:00

  Joey z niecierpliwością czeka na przesłuchanie do filmu telewizyjnego o przygodach nietypowej pary detektywistycznej. Jej wyjątkowość polega na tym, że partnerem człowieka ma być robot, specjalizujący się w tropieniu przestępców. Kiedy przyjaciele dowiadują się, że ich kolega został zaproszony do drugiego etapu castingu, wspominają dotychczasowe dokonania aktorskie Joeya. Tymczasem przesłuchanie w ostatniej chwili zostaje przesunięte na wcześniejszy termin. Wiadomość o tym odebrał Chandler i zapomniał przekazać ją Joeyowi. Ten nie pojawia się na przesłuchaniu o umówionej porze. Sądzi, że stracił szansę na rolę. Szczęśliwie jednak aktor zatrudniony przez producentów nie może wziąć udziału w nagraniach. Joey dostaje jeszcze jedna szansę.(n)

 • Przyjaciele : The One Where Ross Meets Elizabeth's Dad. Friends, s06e21 22:30

  Joey ogląda robota, który będzie mu partnerował na planie nowego serialu telewizyjnego. Podczas prób aktor niepochlebnie wypowiada się o twórcy maszyny, Waynie. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że to właśnie on ma najwięcej do powiedzenia na planie zdjęciowym. Może mieć wpływ na decyzję o tym, czy Joey pozostanie w obsadzie. Wayne czuje się urażony i zamierza usunąć aktora z produkcji. Spanikowany Joey błaga, by przyjął jego przeprosiny. Niewzruszony z początku konstruktor w końcu zmienia zdanie i postanawia dać Joeyowi szansę. Stawia tylko jeden warunek - aktor ma go nauczyć skutecznie flirtować z kobietami.(n)

 • Przyjaciele : The One Where Paul's the Man. Friends, s06e22 23:00

  Surowy ojciec Elizabeth, Paul, sprzeciwia się związkowi córki z Rossem. Żąda, by para przestała się spotykać. Elizabeth i Ross lekceważą jego zakaz i w tajemnicy wyjeżdżają na weekend do domku w górach. Wkrótce przybywają tam Paul razem z Rachel, którzy również mają romantyczne plany. Ross próbuje się ukryć. Kiedy Rachel zauważa jego obecność, stara się zrobić wszystko, by ojciec Elizabeth nie dostrzegł nieproszonego gościa. Niestety, w końcu Geller zostaje zdemaskowany. Dowiaduje się jednak czegoś, co może wykorzystać przeciwko Paulowi. Dzięki temu udaje mu się w końcu pozyskać "sympatię" ojca swojej dziewczyny.(n)

 • Przyjaciele : The One With The Ring. Friends, s06e23 23:30

  Phoebe zostaje jako jedyna wtajemniczona w plany Chandlera. Pomaga przyjacielowi wybrać pierścionek zaręczynowego dla Moniki. Po wizytach w wielu sklepach wyczerpujące poszukiwania zostają uwieńczone sukcesem. Chandler znajduje idealny pierścionek, ale okazuje się, że nie ma przy sobie karty kredytowej. Prosi Phoebe, by go popilnowała, podczas gdy on pójdzie do domu po kartę. Zaintrygowana innymi wyrobami jubilerskimi sprzedawanymi w sklepie, Phoebe nie zauważa, że inny klient kupuje wybrany przez Chandlera pierścionek. Na szczęście Phoebe usłyszała, gdzie mężczyzna zamierza się oświadczyć. Chandler może spróbować odkupić pierścionek.(n)

Lista stacji

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO