×

Wyszukaj artykuł

Program tvComedy Central Family Polska program TV. Program telewizyjny Comedy Central Family Polska na dziś, jutro i weekend

 • Przyjaciele : The One with Mac and C.H.E.E.S.E.. Friends, s06e20 21:00

  Joey z niecierpliwością czeka na przesłuchanie do filmu telewizyjnego o przygodach nietypowej pary detektywistycznej. Jej wyjątkowość polega na tym, że partnerem człowieka ma być robot, specjalizujący się w tropieniu przestępców. Kiedy przyjaciele dowiadują się, że ich kolega został zaproszony do drugiego etapu castingu, wspominają dotychczasowe dokonania aktorskie Joeya. Tymczasem przesłuchanie w ostatniej chwili zostaje przesunięte na wcześniejszy termin. Wiadomość o tym odebrał Chandler i zapomniał przekazać ją Joeyowi. Ten nie pojawia się na przesłuchaniu o umówionej porze. Sądzi, że stracił szansę na rolę. Szczęśliwie jednak aktor zatrudniony przez producentów nie może wziąć udziału w nagraniach. Joey dostaje jeszcze jedna szansę.(n)

 • Przyjaciele : The One Where Ross Meets Elizabeth's Dad. Friends, s06e21 21:30

  Joey ogląda robota, który będzie mu partnerował na planie nowego serialu telewizyjnego. Podczas prób aktor niepochlebnie wypowiada się o twórcy maszyny, Waynie. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że to właśnie on ma najwięcej do powiedzenia na planie zdjęciowym. Może mieć wpływ na decyzję o tym, czy Joey pozostanie w obsadzie. Wayne czuje się urażony i zamierza usunąć aktora z produkcji. Spanikowany Joey błaga, by przyjął jego przeprosiny. Niewzruszony z początku konstruktor w końcu zmienia zdanie i postanawia dać Joeyowi szansę. Stawia tylko jeden warunek - aktor ma go nauczyć skutecznie flirtować z kobietami.(n)

 • Przyjaciele : The One Where Paul's the Man. Friends, s06e22 22:00

  Surowy ojciec Elizabeth, Paul, sprzeciwia się związkowi córki z Rossem. Żąda, by para przestała się spotykać. Elizabeth i Ross lekceważą jego zakaz i w tajemnicy wyjeżdżają na weekend do domku w górach. Wkrótce przybywają tam Paul razem z Rachel, którzy również mają romantyczne plany. Ross próbuje się ukryć. Kiedy Rachel zauważa jego obecność, stara się zrobić wszystko, by ojciec Elizabeth nie dostrzegł nieproszonego gościa. Niestety, w końcu Geller zostaje zdemaskowany. Dowiaduje się jednak czegoś, co może wykorzystać przeciwko Paulowi. Dzięki temu udaje mu się w końcu pozyskać "sympatię" ojca swojej dziewczyny.(n)

 • Przyjaciele : The One With The Ring. Friends, s06e23 22:30

  Phoebe zostaje jako jedyna wtajemniczona w plany Chandlera. Pomaga przyjacielowi wybrać pierścionek zaręczynowego dla Moniki. Po wizytach w wielu sklepach wyczerpujące poszukiwania zostają uwieńczone sukcesem. Chandler znajduje idealny pierścionek, ale okazuje się, że nie ma przy sobie karty kredytowej. Prosi Phoebe, by go popilnowała, podczas gdy on pójdzie do domu po kartę. Zaintrygowana innymi wyrobami jubilerskimi sprzedawanymi w sklepie, Phoebe nie zauważa, że inny klient kupuje wybrany przez Chandlera pierścionek. Na szczęście Phoebe usłyszała, gdzie mężczyzna zamierza się oświadczyć. Chandler może spróbować odkupić pierścionek.(n)

 • Dwie spłukane dziewczyny : And the Partnership Hits the Fan. 2 Broke Girls, s05e20 23:00

  Max nie podoba się wykwintna restauracja, do której zabrał ją Randy.(n)

 • Dwie spłukane dziewczyny : And the Ten Inches. 2 Broke Girls, s05e21 23:30

  Lokal przeznaczony na cukiernię okazuje się zbyt mały. Dziewczyny chcą przekonać właściciela sąsiedniej pizzerii, żeby wynajął im swoje zaplecze.(n)

Lista stacji