×

Wyszukaj artykuł

Program tvComedy Central Family Polska program TV. Program telewizyjny Comedy Central Family Polska na dziś, jutro i weekend

 • Blok Ekipa : Samanta. s02e13 2:00

  Wojtas zapomniał o rocznicy, przez co jego dziewczyna jest niezadowolona. Tymczasem Walo postanawia przemycić alkohol za pomocą drona.(n)

 • Włatcy móch : Lekcja 25: Próhnica. s02e01 2:30

  W szkole rozpoczyna się Rządowy Program Fluoryzacji Zębów. Ponieważ płyn ma smak anyżku, chłopaki próbują osłodzić gorycz w ustach.(n)

 • Włatcy móch : Lekcja 26: Pszypadek Czesława. s02e02 3:00

  Szkołę odwiedza logopeda. Na podstawie badania każdy z uczniów otrzymuje diagnozę swojej wady wymowy. W przypadku Czesia potrzebna jest tomografia komputerowa.(n)

 • Włatcy móch : Lekcja 27: Móndial. s02e03 3:25

  Cała klasa dopinguje polskich piłkarzy podczas mundialu. Maślana postanawia zbić fortunę na zakładach bukmacherskich.(n)

 • Rick i Morty: Ricksy Business. Rick and Morty, s01e11 3:55

  Przygody ekscentrycznego, uzależnionego od alkoholu naukowca Ricka Sancheza i jego wnuka Morty'ego, którzy podróżują po odległych galaktykach oraz alternatywnych rzeczywistościach.(n)

 • Comedy Club. s01e01 4:25

  Piotr Szumowski rozśmiesza wspomnieniami ze swoich dalekich podróży, Jakub Poczęty-Błażewicz żartuje z podrywania dziewczyn na Tinderze, zaś Janek Wolańczyk przedstawia historią o swojej rodzince, w której wyznaje się zasadę - "awanturka z ranka jak śmietanka".(n)

 • Graczykowie: Karnawał zwierząt 4:55

  Trwają przygotowania do osiedlowego festynu. Główną atrakcją ma być konkurs na najładniejszego zwierzaka. Właściciele muszą wymyślić dla swoich pupili fantazyjne kostiumy. Zwycięzca otrzyma pięć tysięcy złotych.(n)

 • Graczykowie: Kółeczko 5:30

  Buła pojawia się u Graczyków z kolczykiem w uchu. Graczyk tego nie zauważa, bo ma swoje zmartwienie. Jadzia wyjechała do sanatorium i Wiesiek podejrzewa, że nie unika tam kontaktów z innymi mężczyznami. Telefony do niej brzmią bardzo tajemniczo. Tymczasem w mieszkaniu Graczyków pojawiają się dozorca Tępień i kuzyn Kitaszeski. Obaj, podobnie jak Buła, również z kolczykami w uszach.(n)

 • Mike i Molly : Happy Halloween. Mike & Molly, s02e06 6:00

  Molly próbuje namówić Mike'a, by towarzyszył jej na imprezie organizowanej przez jej szefa z okazji Halloween.(n)

 • Allo, allo! : Ładne pokojówki w szeregu. 'Allo 'Allo!, s03e05 6:30

  René ukrywa portret Madonny za starym obrazem, ale malowidło i tak wpada w ręce generała. Tymczasem brytyjscy lotnicy otrzymują nowe przebrania.(n)

 • Allo, allo! : Wspaniała nie-ucieczka. 'Allo 'Allo!, s03e06 7:10

  Lotnicy w przebraniu czekają na dalsze rozkazy w kostnicy. Mają się przekopać do obozu jenieckiego, w którym być może dostaną nowe mundury.(n)

 • Allo, allo! : Jeńcy wojenni. 'Allo 'Allo!, s04e01 8:00

  Grupa dzielnych konspiratorów nadal przebywa w obozie jenieckim. W przebraniu zakonnicy przybywa tam Gruber, który zamierza uratować René. Omawiają plan ucieczki - wieczorem Gruber ma przyjechać śmieciarką i zabrać całe towarzystwo. Niestety, na ten właśnie wieczór, wcześniej zaplanowano już występy jenieckiego kabaretu, na który ma przybyć sam generał Von Klinkerhoffen. Tymczasem Herr Flick przekopuje się przez tunel wydrążony przez członków ruchu oporu, aby sprawdzić, dokąd on prowadzi.(n)

 • Allo, allo! : Obozowy taniec. 'Allo 'Allo!, s04e02 8:35

  Dwaj angielscy lotnicy, którzy mieli pozostać w obozie jenieckim, przez pomyłkę uciekają stamtąd razem z René. Właściciel knajpki znowu musi ich ukrywać. Kapitan Hans zostaje przechwycony przez francuski ruch oporu. Konspiratorzy, sądząc, że mają do czynienia z brytyjskim lotnikiem, odsyłają go do Londynu.(n)

 • Allo, allo! : Trudno znaleźć dobry personel. 'Allo 'Allo!, s04e03 9:05

  Edith i jej mąż urządzają konkurs na kelnerkę. Przyjmują do pracy w swojej kawiarni Mimi, poleconą przez Michelle z ruchu oporu. Na miejsce kapitana Hansa Geeringa przybywa włoski oficer, kapitan Alberto Bertorelli. Angielscy lotnicy nadal ukrywają się w lokalu René. Herr Flick oznajmia Heldze, że zamierza się z nią ożenić. Jednak wizja przyszłego życia, jaką roztacza przed nią narzeczony, studzi nieco entuzjazm kobiety.(n)

 • Kabaretobranie 2014 - 6. Zielonogórska Noc Kabaretowa na bis 9:40

  Przypomnienie ubiegłorocznej edycji popularnego kabaretonu. Na scenie zaprezentowali się najlepsi z najlepszych specjalistów w rozśmieszaniu. W Zielonej Górze swoje popisowe skecze zaprezentowali: Kabaret Skeczów Męczących, mistrz komicznej pantomimy Ireneusz Krosny oraz Kabaret Młodych Panów. Program prowadzili Krzysztof Ibisz i artyści z formacji Ciach, którzy w 2014 roku obchodzili jubileusz 20-lecia pracy artystycznej.(n)

 • Kabaretobranie 2013 - 5. Zielonogórska Noc Kabaretowa na bis 11:35

  Zielonogórska Noc Kabaretowa odbywa się już po raz piąty. To będzie mały jubileusz programu. W tegorocznym Kabaretobraniu - podobnie jak we wcześniejszych latach - udział wezmą najjaśniejsze gwiazdy rodzimej sceny kabaretowej. Do udziału zaproszono Piotra Bałtroczyka, Katarzynę Piasecką i Ryszarda Makowskiego. Wystąpią również kabarety: Nowaki, Limo, Jurki, Ciach, KS oraz PUK. Widzowie będą mieli również okazję zobaczyć fragment spektaklu teatralnego w wykonaniu Mikołaja Cieślaka, Anny Guzik i Arkadiusza Janiczka. W roli prowadzących Krzysztof Ibisz i Kabaret Ciach.(n)

 • Kabaretobranie 2013 - 5. Zielonogórska Noc Kabaretowa na bis 12:30

  Zielonogórska Noc Kabaretowa odbywa się już po raz piąty. To będzie mały jubileusz programu. W tegorocznym Kabaretobraniu - podobnie jak we wcześniejszych latach - udział wezmą najjaśniejsze gwiazdy rodzimej sceny kabaretowej. Do udziału zaproszono Piotra Bałtroczyka, Katarzynę Piasecką i Ryszarda Makowskiego. Wystąpią również kabarety: Nowaki, Limo, Jurki, Ciach, KS oraz PUK. Widzowie będą mieli również okazję zobaczyć fragment spektaklu teatralnego w wykonaniu Mikołaja Cieślaka, Anny Guzik i Arkadiusza Janiczka. W roli prowadzących Krzysztof Ibisz i Kabaret Ciach.(n)

 • 13:30

 • Niania : Pokaz mody. s05e02 14:00

  Fotoreporter (Grzegorz Woś) robi zdjęcie Frani z torebką, która nie pasuje do jej sukienki. Redaktorzy pisma "Euforia" krytykują strój Maj. Niania bardzo to przeżywa. Maks, by ją pocieszyć, powierza jej trudne zadanie wyboru kostiumów do sceny z "Dziadów", którą ma zaprezentować na dobroczynnym balu producentów. Karolina jest przekonana, że Frania nie podoła zadaniu i ośmieszy Skalskiego. W końcu i Maks zaczyna mieć obawy. Potęguje je wiadomość, że Frania korzysta z pomocy tajemniczej kuzynki, Ewci. Nadchodzi dzień balu. Maks jest pełen najgorszych przeczuć. Jednak scena z "Dziadów" okazuje się absolutnym sukcesem. Odwieczny rywal Maksa, Lucjan Klemens Kutyś, oświadcza, że "Dziady" Skalskiego są hitem. Wychodzi również na jaw, że kuzynka Ewcia to znana projektantka mody Ewa Minge. Tymczasem sukces Ewy przywłaszcza sobie Karolina i sama pozuje fotoreporterom. Za karę Frania podrzuca jej okropną torebkę, z którą asystentka zostaje sfotografowana, a następnie wyśmiana przez tygodnik "Euforia".(n)

 • Niania : Gdzie jest Frania?. s05e03 14:30

  Frania widzi, jak Małgosia i jej chłopak palą papierosy. Aby nastolatka nie straciła do niej zaufania, nie mówi nic Maksowi. Przygotowuje za to niewinny podstęp. Niania aranżuje sytuację, w której Skalski przyłapuje ją na paleniu w domu. Na widok niani, Maks dostaje ataku szału. Obrażona kobieta odchodzi. Dzieci chcą, żeby ojciec sprowadził ją z powrotem. Maksymilian z czasem mięknie i rozpoczyna poszukiwania swojej byłej pracownicy.(n)

 • Niania : Babcia Leokadia. s05e04 15:00

  Frania dochodzi do wniosku, że życie w domu Skalskich jest nudne. Swoim spostrzeżeniem dzieli się z Maksem, którego namawia, by spróbował jakoś przełamać rutynę. Wkrótce potem Zuzia oświadcza, że jest już duża i chce odwiedzać koleżanki bez niani. Tymczasem matka informuje Franię, że kazała swojemu mężowi wyprowadzić się z domu. Jednocześnie Maks zmienia całkowicie swój styl bycia. Robi to, by nie uchodzić w oczach Frani za nudziarza. Maj jest przerażona tempem zachodzących wokół niej zmian. Marzy o tym, by znowu zapanowała rutyna. Wkrótce wszystko wraca do normy.(n)

 • Niania : U rodziny na urodziny. s05e05 15:30

  W nowej produkcji Skalskiego ma zagrać Anna Przybylska. Okazuje się, że aktorka chodziła z Franią do liceum. W szkolnych latach dziewczyny rywalizowały ze sobą. Podczas wizyty dawnej znajomej, Frania chowa się przed nią, a następnie udaje, że jest żoną Maksa. Po tym niefortunnym spotkaniu Maj idzie do mamy na imieniny. Po powrocie znowu natyka się na aktorkę, która nie szczędzi jej złośliwości. Tymczasem Małgosia skarży się, że nie da rady przygotować się do matury międzynarodowej. Przybylska pociesza ją, mówiąc, że wiele wybitnych osobowości nie skończyło studiów i proponuje jej posadę swojej asystentki. Małgosia jest zachwycona. Natychmiast rozpoczyna przygotowania do wyjazdu do Stanów. Maks jest tym załamany. Zapowiada, że jeśli Małgosia nie zmieni zdania, będzie musiał zrobić aktorce awanturę.(n)

 • Świat według Kiepskich: Orinoko. s23e22 16:00

  Marian Paździoch zdradza Ferdkowi w tajemnicy, że od wielu lat jest kolekcjonerem egzotycznych odmian motyli. Prezentuje sąsiadowi swoje zbiory i oznajmia, że do pełni szczęścia brakuje mu jeszcze tylko jednego niezwykłego okazu o nazwie Orinoko. Proponuje Kiepskiemu wyprawę do Ameryki Południowej.(n)

 • Świat według Kiepskich: Kalafior. s23e23 16:30

  W domu Kiepskich z nieoczekiwaną wizytą pojawia się prezes Kozłowski. Informuje Ferdka, że zbliża się wielki jubileusz 50-lecia osiedla Kosmonautów, który należałoby godnie uczcić. Prezes składa Ferdkowi propozycję stworzenia oryginalnego pomysłu na uroczyste obchody.(n)

 • Świat według Kiepskich: Mężczyzna w kapeluszu. s23e24 17:00

  Halina, załamana kompletnym lenistwem Ferdka, postanawia wyrzucić fotel, na którym z upodobaniem przesiaduje on całe dnie przed telewizorem. Kiepski jest oburzony i kategorycznie żąda powrotu ulubionego mebla. Halina informuje go, że jest to niemożliwe, gdyż trafił na śmietnik i nie wiadomo co się z nim stało. Zdeterminowany Ferdek wyrusza na poszukiwania.(n)

 • Świat według Kiepskich: Małżeństwo z rozsądku. s23e01 17:30

  Mariola głośno deklaruje, że nie zamierza wychodzić za mąż. Ferdek obawia się o przyszłość jedynej córki. Uważa, że dziewczyna mówi tak, bo po prostu nie poznała jeszcze odpowiedniego mężczyzny dla siebie. Troskliwy ojciec zaczyna organizować jej randki. Aby zachęcić Mariolę do spotkań, roztacza przed nią wizję szczęśliwego małżeństwa.(n)

 • Świat według Kiepskich: Bankomat. s23e02 18:00

  Halina, wypłacając pieniądze z bankomatu, przez roztargnienie zapomina je zabrać. Jest załamana tym, co jej się przytrafiło i nabiera przekonania, że gotówka trafiła w niepowołane ręce. Ferdek przeprowadza w tej sprawie prywatne śledztwo. Ustala, że tak nieuczciwego czynu mógł dopuścić się ich sąsiad, Marian Paździoch.(n)

 • Spadkobiercy . s03e06 18:30

 • Spadkobiercy . s03e07 19:30

 • Spadkobiercy . s03e08 20:30

 • Przyjaciele: The One with Mrs. Bing. Friends, s01e11 21:30

  Phoebe i Monica podczas wspólnego wyjścia spotykają atrakcyjnego mężczyznę. By go zaczepić, Monica gwiżdże. Nieznajomy odwraca się na środku ulicy i uderza w niego karetka. W wyniku wypadku zapada w śpiączkę. Przez kolejne dni przyjaciółki opiekują się nim w szpitalu. Tymczasem do Nowego Jorku przyjeżdża matka Chandlera - popularna pisarka romansów. Stosunki jej i syna nie są najlepsze, ale dzięki tej wizycie udaje im się porozumieć. Kobieta zabiera Chandlera i wszystkich jego znajomych na obiad, podczas którego dochodzi do incydentu z udziałem Rossa.(n)

 • Przyjaciele: The One with the Dozen Lasagnas. Friends, s01e12 22:00

  Włoch, z którym spotyka się Rachel, próbuje uwieść Phoebe. Ross poradził sąsiadce, aby o wszystkim szczerze powiedziała Rachel. Dziewczyna natychmiast zrywa z niewiernym Paolo. Ogłasza również, że ma już serdecznie dość mężczyzn i musi sobie zrobić przerwę z randkami. Ciotka odmawia przyjęcia dużej ilości lazanii, którą Monica zrobiła na jej prośbę. Była żona Rossa poznała już płeć ich dziecka. Ross chciałby dowiedzieć się o tym dopiero przy porodzie, ale Rachel niechcący wyjawia tajemnicę.(n)

 • Przyjaciele: The One with the Boobies. Friends, s01e13 22:30

  Chandler przychodzi do sąsiedniego mieszkania i spotyka Rachel tylko w samym ręczniku na biodrach. Dziewczyna nie może mu tego darować i również chce zobaczyć go nago. Joey dowiaduje się, że jego ojciec od 6 lat ma kochankę. Nie podoba mu się to i próbuje zmusić rodzica do zakończenia tego związku. Phoebe spotyka się z psychiatrą, który przeprowadza analizę zachowania każdego z jej przyjaciół i odkrywa bolesną prawdę o nich. Szybko zostaje przez nich wszystkich znienawidzony.(n)

 • Przyjaciele: The One with the Candy Hearts. Friends, s01e14 23:00

  W walentynki Joey umawia się na randkę z piękną kobietą. Musi przyprowadzić kogoś do towarzystwa dla jej przyjaciółki. Zabiera więc Chandlera. Okazuje się, że drugą kobietą jest Jannice, była dziewczyna Chandlera. Monica, Phoebe i Rachel urządzają rytualne spalenie pamiątek po byłych facetach. Kończy się to małym pożarem i interwencją przystojnych strażaków. Ross również umawia się z kimś na kolację. W restauracji spotyka Carol, swoją byłą żonę.(n)

 • Przyjaciele: The One with the Stoned Guy. Friends, s01e15 23:30

  Chandler dostaje propozycję awansu. Nie podoba mu się jednak praca przy przetwarzaniu danych, więc rezygnuje. Phoebe poznaje w salonie masażu mężczyznę, który zamierza otworzyć restaurację i poszukuje szefa kuchni. Dziewczyna podsuwa mu kandydaturę swojej przyjaciółki Moniki. Tymczasem Ross prosi Joeya o radę w sprawie postępowania z kobietami.(n)

Lista stacji