Program tvCinemax program TV. Program telewizyjny Cinemax na dziś, jutro i weekend

 • Antygona 13:05

  Bracia Antygony (Nahéma Ricci) wkraczają na drogę przestępstwa. Pewnego dnia jeden z nich naraża się policji i trafia do zakładu karnego. Antygona wierzy, że uda jej się go uwolnić.

 • Patrick 14:50

  Patrick pracuje na kempingu dla naturystów. W jego warsztacie panuje ład, jednak pewnego dnia gubi się ulubiony młotek. Niewinny incydent zapoczątkowuje serię wydarzeń, które zmieniają chłopaka.

 • Dziewczyna 16:25

  15-letnia Lara chce zostać baletnicą. Jest zdeterminowana, ale ma mocnego przeciwnika - swoje własne ciało należące do... chłopca. Choć Lara podjęła już kurację hormonalną, narasta w niej frustracja.

 • Życie 18:10

  Dziennikarz Luca i jego bliscy mieszkają na przedmieściach Rzymu. Zmagają się z problemami. Sytuacja rodziny się zmienia wraz z pojawieniem się studentki, która ma zająć się 6-letnią córką Luki.

 • Vice 20:00

  Waszyngton za czasów kadencji George'a W. Busha. Dick Cheney nie jest charyzmatyczny, jednak sprytu i inteligencji mu nie brakuje. Pewnego dnia staje się wiceprezydentem Stanów Zjednoczonych.

 • Amerykanin w marynacie 22:10

  Rok 1919. Herschel Greenbaum, pracownik fabryki ogórków, wpada do kadzi z piklami, gdzie zakonserwowany spędza sto lat. Kiedy zostaje wybudzony, zaczyna szukać rodziny. Znajduje swojego prawnuka.

 • Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia 23:40

  Lara Croft (Angelina Jolie) ma odnaleźć mityczną puszkę Pandory. Tajemniczy przedmiot ukryty jest w miejscu zwanym kolebką życia. Interesuje się nim też dr Reiss (Ciarán Hinds), specjalista od broni biologicznej. Chce go wykorzystać do swoich celów.

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO