×

Wyszukaj artykuł

Program tvCinemax 2 program TV. Program telewizyjny Cinemax 2 na dziś, jutro i weekend

 • Starsky i Hutch 20:30

  Komedia sensacyjna "Starsky i Hutch" z Benem Stillerem i Owenem Wilsonem w rolach głównych to remake niezwykle popularnego w latach 70. serialu pod tym samym tytułem. Produkcja jest jednocześnie parodią filmów kryminalnych nagrywanych w tamtej epoce. Akcja filmu "Starsky i Hutch" toczy się w Bay City w Kalifornii. Policjant David Starsky (Ben Stiller) jest oddanym pracy służbistą i sztywniakiem, zaś funkcjonariusz Ken "Hutch" Hutchinson (Owen Wilson) to luzak, który nie zawsze stosuje się do regulaminu, lubi też pieniądze i dziewczyny. Ich przełożony, kapitan Doby (Fred Williamson), ma z nimi wiele problemów. W końcu decyduje, że zostaną partnerami. Wkrótce tytułowi bohaterowie komedii "Starsky i Hutch" wspólnie rozpoczynają śledztwo w sprawie śmierci mężczyzny, którego zwłoki znaleziono na brzegu zatoki. Trop prowadzi ich do szanowanego biznesmena Reese'a Feldmana (Vince Vaughn). Detektywi sądzą, że w rzeczywistości jest on bossem narkotykowym. Z ich ustaleń wynika, że zamierza on wprowadzić na rynek kokainę niewykrywalną tradycyjnymi metodami. Od swojego informatora Huggy'ego Beara (Snoop Dogg) detektywi dowiadują się o planowanej ogromnej dostawie towaru. Postanawiają działać.(n)

 • Deadwood . s02e01 22:10

  XIX wiek. USA, Deadwood. Robotnicy stawiają linię telegraficzną, która ma połączyć miasteczko z resztą świata. Okolicę podzielono na trzy hrabstwa. Każde z nich będzie miało własnego komisarza. Nie podoba się to Alowi Swearengenowi (Ian McShane), który dotychczas prowadził interesy, zastraszając lub przekupując swoich kontrahentów. Tymczasem szeryf Seth Bullock (Timothy Olyphant) ma romans z wdową Almą Garret (Molly Parker). W obronie kobiety staje do walki z obrażającym ją Swearengenem.(n)

 • Deadwood . s02e02 23:00

  Zaniepokojony Al dopytuje się o zdrowie Setha, który brał udział w bójce. Szeryf martwi się o swój związek z Almą i jednocześnie zastanawia, co powinien powiedzieć żonie i pasierbowi. Z licznymi siniakami i stłuczeniami postanawia udać się do swojego przeciwnika, aby odzyskać zgubione podczas walki odznakę i rewolwer. Od tego zamiaru próbuje go odwieść Charlie Utter, ponieważ domyśla się, jak mogą potoczyć się wypadki. Tymczasem Joan i Maddie chcą otworzyć lokal Chez Ami. Do osady wraca Calamity Jane.(n)

 • Krzyk 2 23:55

  Zrealizowany przez słynnego twórcę horrorów Wesa Cravena "Krzyk 2" stanowi kontynuację błyskotliwego filmu z 1996 roku, który dla wielu miłośników gatunku jest kultowy. W sumie reżyser stworzył cztery obrazy z tej serii. We wszystkich zagrali Neve Campbell, Courteney Cox i David Arquette. Akcja filmu "Krzyk 2" rozpoczyna się po dwóch latach od dramatycznych wydarzeń w Woodsboro, gdzie doszło do serii okrutnych morderstw. W kinach właśnie jest pokazywany film, opowiadający o tamtych zbrodniach. Jego scenariusz powstał na podstawie książki znanej reporterki Gale Wheathers (Courteney Cox). Podczas seansu w miasteczku dochodzi do zabójstwa dwojga studentów. Śledztwo w tej sprawie rozpoczyna zastępca szeryfa Dewey Riley (David Arquette). Interesuje się nim również dziennikarka, która ma nadzieję na zdobycie interesującego materiału na kolejną publikację. Fabuła obrazu "Krzyk 2" staje się jeszcze bardziej dramatyczna, gdy wkrótce ginie także Cici Cooper (Sarah Michelle Gellar), współlokatorka Sidney Prescott (Neve Campbell), która teraz uczy się na uniwersytecie. Wszystko wskazuje na to, że Sidney będzie kolejną ofiarą nieuchwytnego przestępcy. W kampusie wybucha panika.(n)

Lista stacji