×

Wyszukaj artykuł

Program tvCBS Europa program TV. Program telewizyjny CBS Europa na dziś, jutro i weekend

 • Pieski interes 13:30

  Scott Wagner (Matt Frewer) mieszka razem ze swoją rodziną na przedmieściach. Ich spokojne życie zmienia się, gdy z winy niesfornego psa, Benny'ego, Scott traci swojego najlepszego klienta. Wagnerowie popadają w problemy finansowe. Wkrótce zjawia się u nich Phil Markowitz (Rhea Perlman), zajmująca się wyszukiwaniem zwierząt obdarzonych niezwykłymi talentami. Zachwycona temperamentem Benny'ego, postanawia zrobić z niego gwiazdę filmową. Wówczas wydaje się, że życie Scotta i jego rodziny ponownie odmieni się za sprawą ich pupila. Tym razem ma być to jednak zmiana na lepsze. Na krótko przed rozpoczęciem zdjęć do filmu, w którym ma wystąpić Benny, pies zostaje porwany. Scott i jego rodzina rozpoczynają poszukiwania.(n)

 • Aniołki taty 15:15

  Szczęśliwe życie rodziny Jenkinsów kończy się, kiedy jej członkowie dowiadują się o ciężkiej chorobie matki, Sharon (Cynthia Nixon). Tuż przed świętami Bożego Narodzenia kobieta umiera. Jej zrozpaczony mąż Grins (Scott Bakula) nie może pogodzić się z tą tragedią. Od tamtych tragicznych wydarzeń mija rok. Dwunastoletnia Becca (Kimberley Warnat) i jej czwórka rodzeństwa robią wszystko, by pomóc ojcu znowu cieszyć się życiem i rodziną. W realizacji tych planów pomaga dzieciom ukochana babcia Dori (Eva Marie Saint).(n)

 • Stracone zachody miłości 17:05

  "Stracone zachody miłości" to uwspółcześniona ekranizacja dramatu Szekspira w reżyserii Kennetha Branagha. Wcielił się on w jedną z głównych ról. Historia została opowiedziana w konwencji hollywoodzkich musicali sprzed II wojny światowej. Zaletą filmu są szlagiery skomponowane m.in. przez George'a Gershwina i Irvinga Belina w wykonaniu samych aktorów. Akcja "Straconych zachodów miłości" rozgrywa się w 1939 r. Ferdynand (Alessandro Nivola), król Nawarry, ma trzech przyjaciół: Berowne'a (Kenneth Branagh), Longaville'a (Matthew Lillard) i Dumaine'a (Adrian Lester). Kawalerowie składają przysięgę, zgodnie z którą najbliższe lata mają poświęcić wyłącznie zdobywaniu wiedzy. Na liście rzeczy, których chcą sobie odmówić, znajdują się przede wszystkim kontakty z kobietami. Bohaterowie filmu "Stracone zachody miłości" niezbyt długo zajmują się nauką, ponieważ już wkrótce na królewskim dworze pojawia się francuska księżniczka (Alicia Silverstone) i jej śliczne dwórki. Niedoszli naukowcy zaczynają żałować złożonej przysięgi.(n)

 • Zakochać się 18:55

  Zrealizowany w latach 80. obraz "Zakochać się" to opowiadający o uczuciu, które połączyło dwoje dojrzałych ludzi, bezpretensjonalny i nieco sentymentalny film z wielkimi gwiazdami Hollywood w obsadzie - zdobywczynią trzech Oscarów Meryl Streep i dwóch statuetek Robertem De Niro. Akcja "Zakochać się" zawiązuje się podczas panującej w Nowym Jorku przedświątecznej gorączki zakupów. Molly Gilmore (Meryl Streep) i Frank Raftis (Robert De Niro) wpadają wówczas przypadkowo na siebie w księgarni. Zbierając pospiesznie rozsypane paczki, wymieniają słowa przeprosin. Kiedy w Boże Narodzenie obdarowują swoich bliskich podarkami, odkrywają, że w trakcie zamieszania w sklepie pomylili paczki. Mija kilka miesięcy. Jadący tym samym pociągiem Molly i Frank spotykają się ponownie. Od tej pory zaczynają widywać się regularnie. Ich niewinna z początku znajomość przeradza się w gorące uczucie. Wkrótce jednak umiera ojciec kobiety. Dotknięta stratą Molly wpada w depresję. Wskutek przedłużającej się choroby traci kontakt z Frankiem. Mimo to decyduje się on wyznać żonie Ann (Jane Kaczmarek), iż zakochał się w innej. Niebawem przyjmuje także nową posadę i przeprowadza się do Houston. Tymczasem osamotniona po rozstaniu z mężem Molly bezskutecznie usiłuje skontaktować się z kochankiem. Przed kolejnymi świętami Frank przyjeżdża do Nowego Jorku. Spacerując bez celu po ulicach, odwiedza księgarnię, z którą łączą go sentymentalne wspomnienia.(n)

 • Bez pamięci 21:00

  "Bez pamięci" to lekka i zabawna komedia romantyczna z nietypowym jak na ten gatunek wątkiem - podejrzeniem o morderstwo. Głównym atutem filmu jest obecność na ekranie pięknych kobiet, które zresztą wcieliły się w supermodelki. Główną rolę zagrała nominowana do Złotego Globu Monica Potter. Bohaterką filmu "Bez pamięci" jest Amanda Pierce (Monica Potter), konserwator sztuki w nowojorskim Metropolitan Museum. Kobieta jest zadowolona z życia, jeśli nie liczyć spraw sercowych, bo wciąż nie może znaleźć właściwego mężczyzny. Pewnego dnia Amanda wprowadza się do apartamentu na Manhattanie. Jej współlokatorkami zostają cztery supermodelki: Roxana (Ivana Milicevic), Jade (Shalom Harlow), Candi (Sarah O'Hare) i Holly (Tomiko Fraser). Jako że uroda jest postawą w ich fachu, kobiety postanawiają zrobić Amandę na bóstwo. Po zaskakującej metamorfozie bohaterka "Bez pamięci" poznaje przystojnego sąsiada Jima Winstona (Freddie Prinze Jr.). Mężczyzna jest jak ze snu, Amanda zakochuje się w nim z wzajemnością. Pewnej nocy, widząc dziwne zachowanie ukochanego, Amanda zaczyna podejrzewać, że jest on... mordercą. Zakochana kobieta nie może w to uwierzyć, ale ciekawość bierze w niej górę. Razem ze współlokatorkami rozpoczyna prywatne śledztwo. Wynik dochodzenia jest zaskakujący.(n)

 • Starsza pani musi zniknąć 22:45

  "Starsza pani musi zniknąć" to czarna komedia w reżyserii Danny'ego DeVito. Ten świetny amerykański aktor ma na swoim koncie Złoty Glob za rolę w serialu "Taxi" i nominację do Oscara, którą otrzymał jako producent "Erin Brockovich". W rolach głównych zobaczymy Drew Barrymore ("50 pierwszych randek", "Szare ogrody", "Aniołki Charliego") i Bena Stillera ("Poznaj mojego tatę", "Zoolander"). Największą uwagę przykuwa jednak genialna Eileen Essell, znana m.in. z filmów "Marzyciel" i "Charlie i fabryka czekolady". Pisarz Alex i jego żona Nancy kupują wymarzony dom. Nie przeszkadza im, że na piętrze mieszka leciwa pani Connelly. Wkrótce natrętne i egoistyczne zachowanie staruszki mocno daje się we znaki nowym właścicielom budynku. Dochodzą oni do wniosku, że starsza pani musi zniknąć. Desperacja popycha młodych małżonków do czynów, o które nigdy by siebie nie podejrzewali.(n)

Lista stacji