Program tvCBS Europa program TV. Program telewizyjny CBS Europa na dziś, jutro i weekend

 • Złapać spadającą gwiazdę 6:00

  Zrealizowana na potrzeby telewizji komedia z wątkiem romansowym, "Złapać spadającą gwiazdę", przedstawia perypetie Sydney Clarke (Sela Ward). Ma ona 36 lat i znajduje się u szczytu sławy jako aktorka pracująca w Hollywood. Pomimo kariery i prestiżu ma jednak wrażenie, że jej życie jest puste. Pewnego dnia podczas kręcenia zdjęć do kolejnego filmu Sydney wdaje się w kłótnię z reżyserem. Zdenerwowana i rozgoryczona ucieka z planu. Pod wpływem impulsu wyjeżdża do miasteczka w Nowej Anglii. Tam z zaskoczeniem odkrywa, że nikt jej nie rozpoznaje. Postanawia wykorzystać fakt, że jest anonimowa. Nawiązuje znajomość z kelnerką Joyce (Rebecca Jenkins). Nowa koleżanka pomaga bohaterce filmu "Złapać spadającą gwiazdę" w zatrudnieniu się w hucie w charakterze pielęgniarki. Jej szefem zostaje Ryan Steele (Andrew Jackson). Poza nim aktorka poznaje wiele innych niezwykłych osób. Razem z nimi miło spędza czas, a nawet zjednuje sobie ich przyjaźń. Wśród pracowników huty jest także przystojny inżynier Ben Cameron (John Slattery). Gdy zaczyna się między nimi nawiązywać bliższa relacja, Sydney uświadamia sobie, że jej obecne życie jest wartościowsze niż to w Hollywood. Tymczasem Ben poznaje prawdziwą tożsamość ukochanej. Czuje się oszukany.(n)

 • Córy amerykańskich Ravioli 7:50

  "Córy amerykańskich Ravioli" jest jedynym jak dotąd pełnometrażowym filmem fabularnym wyreżyserowanym przez Sarah Kernochan. Artystka ma na swoim koncie dwa Oscary - za film krótkometrażowy i dokumentalny. Bardziej jest znana jako scenarzystka, m.in. głośnego "9 i 1/2 tygodnia" czy melodramatu "Sommersby". Fabuła komedii "Córy amerykańskich Ravioli" osadzona jest w Stanach Zjednoczonych lat 60. XX wieku. Rodzice nastoletniej Odie (Gaby Hoffmann) - zaniepokojeni, że ich córka spotyka się z nieodpowiednim chłopcem - wysyłają ją do żeńskiej szkoły z internatem. Początkowo dziewczyna buntuje się przeciw tej zmianie, z czasem jednak przyzwyczaja się do nowego środowiska. Stopniowo Odie zaprzyjaźnia się ze swoimi współlokatorkami - Vereną (Kirsten Dunst) i Tinką (Monica Keena). Te wprowadzają ją do elitarnej grupy dziewcząt, mówiących o sobie "Córy amerykańskich Ravioli". Pewnego dnia okazuje się, że z powodu kłopotów finansowych ich placówka ma zostać połączona z uczelnią dla chłopców. Koleżanki postanawiają zrobić wszystko, by do tego nie dopuścić.(n)

 • Miłość w winnicy 9:40

  Wydawać by się mogło, że życie Molly Dawson (Emmanuelle Vaugier) układa się świetnie. Czuje się spełnioną kobietą. Dostaje świetną ofertę pracy, a jej ukochany, Jackson (Matthew MacCaull) wręcza jej upragniony pierścionek z brylantem. Walentynkowy wieczór pary psuje była dziewczyna Jacksona, która twierdzi, że ten jest ojcem jej dziecka. Szczęście Molly nie trwa długo. Kobieta porzuca narzeczonego i wyrusza do Nowego Meksyku. Po roku układa sobie życie przy boku przystojnego Grega (Christopher Russell). W tym samym czasie dostaje zadanie sfinalizowania umowy sprzedaży winnicy. Wkrótce wychodzi na jaw, że jej zarządcą jest Jackson. W rolach głównych wystąpiła dwójka popularnych kanadyjskich aktorów: Emmanuelle Vaugier (Tajemnice Smallville, Pogoda na miłość, Dwóch i pół) oraz Matthew MacCaull (iZombie, seria Zagadki Hailey Dean).(n)

 • Wielkie wakacje 11:25

  "Wielkie wakacje" to zwariowana komedia i zarazem jedna z najbardziej znanych produkcji w dorobku niezastąpionego francuskiego komika Louisa de Funesa. Tym razem Jean Girault, twórca m.in. "Kapuśniaczka" czy słynnej serii o żandarmie z Saint Tropes, sięga po temat konfliktu pokoleń. Charles Bosquier (Louis de Funes) jest dyrektorem gimnazjum. Pedagog ma problemy z własnym synem, Philippe'em (François Leccia). Chłopak nie zdaje matury z języka angielskiego. Ambitny ojciec postanawia wysłać go na wakacje do Anglii, do domu swych znajomych, MacFarrellów, aby syn podszlifował język obcy. W zamian za tę przysługę ma podejmować we Francji ich córkę Shirley (Martine Kelly), pragnącą nauczyć się francuskiego. Dziewczyną ma się opiekować brat Philippe'a, Gérard (Olivier de Funes). Tymczasem uparty Philippe postanawia pokrzyżować plany ojca. Na swoje miejsce wysyła do Wielkiej Brytanii kolegę, Stephane'a Michonneta (Maurice Risch). Sam zaś wyrusza ze znajomymi w rejs żaglówką. Pewnego dnia spotyka w porcie Shirley. Dziewczyna od razu dołącza do grupy żeglarzy. W tym samym czasie dyrektor Bosquier postanawia odwiedzić syna w Anglii. Gdy odkrywa podstęp, nie mówi Anglikom prawdy. Chce bowiem uniknąć kompromitacji. Zaraz po powrocie do Francji rusza jednak w pościg za Philippe'em. Bohaterów komedii "Wielkie wakacje" czekają szalone perypetie.(n)

 • Podróż do Bountiful 13:10

  Carrie Watts (Cicely Tyson) żyje ze swoim wiecznie zajętym synem Ludie (Blair Underwood) i jego nieznośną żoną Jessie (Vanessa Williams). Pragnie po raz ostatni w życiu odwiedzić rodzinne miasteczko Bountiful. Ponieważ nie może sama prowadzić samochodu i nie wolno jej samotnie podróżować, prosi o pomoc syna. Gdy ten odmawia, postanawia jednak dostać się do Bountiful na własną rękę. Rodzina wkrótce dowiaduje się o jej ucieczce. Remake filmu Petera Mastersona z 1985 r. z oscarową rolą Geraldine Page.(n)

 • Ostatni Mohikanin 14:55

  Zrealizowany z rozmachem, wyróżniony Oscarem za dźwięk "Ostatni Mohikanin" jest wyjątkowo udaną adaptacją klasycznej powieści Jamesa Fenimore'a Coopera. Akcja tej epickiej, barwnej opowieści osadzona jest w Ameryce Północnej połowy XVIII wieku. Na kontynencie trwa właśnie angielsko-francuska wojna o kolonie. Konflikt dwóch mocarstw dzieli również rdzennych mieszkańców kontynentu. Niektóre plemiona walczą po stronie Anglii, inne zaś opowiadają się za dominacją francuską. Nathaniel Poe (Daniel Day-Lewis), syn białych kolonizatorów, został osierocony jako dziecko. Przygarnęli go Indianie z plemienia Dalawarów, którzy nadali mu nowe imię. Sokole Oko dorasta, przyjmuje zwyczaje, sposób życia i mentalność Indian, świadomie odrzucając kulturę białych. W konflikcie stara się nie opowiadać po żadnej ze stron. Bohater filmu "Ostatni Mohikanin" zrywa jednak z neutralnością, kiedy ratuje z zasadzki córki pułkownika Munro (Maurice Roëves), dowódcy brytyjskiego fortu. Cora (Madeleine Stowe) i Alice (Jodhi May), wędrujące z eskortą przez las, zostają zdradzone przez indiańskiego przewodnika Maguę (Wes Studi), pozostającego na usługach francuskiego generała Montcalma (Patrice Chéreau). Sokole Oko i jego przybrany brat, Mohikanin Unkas (Eric Schweig), z narażeniem życia ratują panny Munro z opresji i uciekają na tereny kontrolowane przez siły brytyjskie. Podczas pełnej niebezpieczeństw podróży Sokole Oko zakochuje się z wzajemnością w Corze.(n)

 • Rozważni i romantyczni - klub miłośników Jane Austen 17:00

  Sacramento, Kalifornia. Mąż porzuca Sylvię (Amy Brenneman) dla innej. Dwie przyjaciółki załamanej kobiety, Bernadette (Kathy Baker) i Jocelyn (Maria Bello), postanawiają w oryginalny sposób pomóc jej odzyskać równowagę. Zakładają klub literacki skupiający osoby, które łączy ta sama pasja - literatura autorstwa Jane Austen. Przez pół roku Sylvia, jej koleżanki, córka Allegra (Maggie Grace), młoda nauczycielka Prudie (Emily Blunt) oraz miłośnik science-fiction, Grigg (Hugh Dancy), spotykają się i dyskutują o sześciu kolejnych powieściach ulubionej autorki. Wspólnie odkrywają, że historie stworzone przez angielską pisarkę są ponadczasowe. Regularne zebrania pozwalają również członkom klubu z dystansu spojrzeć na własne życie i uporać się z nurtującymi ich problemami. Oparty na bestsellerowej książce Karen Joy Fowler obraz spotkał się z przychylnym przyjęciem publiczności i krytyków.(n)

 • Mickey Niebieskie Oko 19:00

  Opowieść o mężczyźnie, który za cenę miłości jest w stanie zrobić wszystko. Miejscem pracy Michaela Felgate'a (Hugh Grant) jest pewien dom aukcyjny. Bohater filmu "Mickey Niebieskie Oko" poznaje piękną nauczycielkę Ginie (Jeanne Tripplehorn), w której się zakochuje. Po trzech miesiącach Michael oświadcza się swej wybrance serca. Dziewczyna, choć jest pewna swoich uczuć, nie przyjmuje pierścionka. Michael nie zamierza się poddawać. Postanawia dowiedzieć się u ojca Giny, Franka Vitale (James Caan), co może stać za decyzją jego córki. Okazuje się, że Frank, choć wygląda na spokojnego i ułożonego mężczyznę, w rzeczywistości jest gangsterem i kieruje mafią. Tymczasem Gina negatywnie odniosła się do propozycji ślubu, ponieważ nie chciała, aby Michael wszedł na przestępczą ścieżkę. Niestety bohater filmu "Mickey Niebieskie Oko" zrobi naprawdę dużo, aby sformalizować swój związek z Giną. Reżyser Kelly Makin (znany m.in. z seriali "Wikingowie" i "Punkt krytyczny") powierzył główną rolę w filmie "Mickey Niebieskie Oko" Hugh Grantowi. Aktor, który często odgrywa postaci amantów i uwodzicieli, ma na swoim koncie takie produkcje jak "Notting Hill" oraz "Dziennik Bridget Jones".(n)

 • Holiday 21:00

  "Holiday" to inteligentna komedia w gwiazdorskiej obsadzie stworzona przez Nancy Meyers, reżyserkę filmów "Lepiej późno niż później" czy "To skomplikowane". Rolę pięknej i ambitnej Amandy gra tu Cameron Diaz. Jej bohaterka prowadzi w Los Angeles dobrze prosperującą agencję reklamową. Mniej szczęścia ma ona jednak w życiu prywatnym. Gdy dowiaduje się o zdradzie swojego chłopaka, w napadzie szału wyrzuca go z domu. W tym samym czasie z powodu złamanego serca cierpi też mieszkająca w Anglii Iris, w której rolę wciela się Kate Winslet. Iris jest redaktorką kolumny ślubnej w gazecie. Obie rozczarowane miłością kobiety poznają się na stronie internetowej oferującej czasową zamianę domów. Pod wpływem impulsu postanawiają, że na okres Bożego Narodzenia udostępnią sobie nawzajem swoje mieszkania. Akcja komedii "Holiday" nabiera tempa, gdy Amanda wyrusza do śnieżnej Anglii, a Iris leci do słonecznego Miasta Aniołów. Po dotarciu na miejsce Amanda poznaje przystojnego brata Iris, Grahama - w tej roli Jude Law. Iris zaś spotyka sympatycznego współpracownika Amandy, Milesa, którego postać gra Jack Black. Odtąd życie obu kobiet się zmienia.(n)

 • Kraina przygód 23:35

  Głównym bohaterem filmu "Kraina przygód" jest James Brennan (Jesse Eisenberg), świeżo upieczony absolwentem koledżu. Chłopak marzy o wakacjach w Europie. Nieprzyjemnie zaskakuje go więc wiadomość, że rodzice nie są w stanie sfinansować tej podróży. Co więcej, nie będzie ich także stać na pokrycie kosztów jego studiów na Uniwersytecie Columbia. Postawiony pod ścianą James musi szybko podjąć jakąś pracę. Ze względu na brak doświadczenia jego szanse na znalezienie dobrze płatnego zajęcia są minimalne. Bohater obrazu "Kraina przygód" zatrudnia się więc w parku rozrywki, w którym pracuje już jego kolega Tommy (Matt Bush). Wkrótce James poznaje też nowego przełożonego i współpracowników, m.in. Mike'a (Ryan Reynolds). Zaprzyjaźnia się również z Emily (Kristen Stewart), która ratuje go z kłopotów w jednym z pierwszych dni pracy. Rodzi się między nimi uczucie.(n)

Lista stacji

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO