×

Wyszukaj artykuł

Program tvCartoon Network program TV. Program telewizyjny Cartoon Network na dziś, jutro i weekend

 • Niesamowity świat Gumballa: Geniusz. The Amazing World of Gumball, s01e102 2:05

  Darwin świetnie rozwiązuje test kompetencyjny i zostaje wysłany do placówki badawczej dla wyjątkowo uzdolnionych uczniów. Obawiając się rozłąki z kumplem, Gumball próbuje mu dorównać.(n)

 • Niesamowity świat Gumballa: Wąsy. The Amazing World of Gumball, s01e111 2:16

  Gumball i Darwin wypowiadają życzenie bycia dorosłymi. Po tym jak zjadają odżywkę taty, wyrastają im wąsy i mocne mięśnie. Postanawiają korzystać z uroków bycia pełnoletnimi.(n)

 • Niesamowity świat Gumballa: Randka. The Amazing World of Gumball, s01e112 2:27

  Gumball prosi rodzinę o pomoc w przygotowaniach do randki z Penny. Nie wszystkie rady okazują się trafione, ale kot jest zadowolony i idzie na spotkanie. W domu Penny orientuje się, że został zaproszony na pogrzeb ulubionego pająka, pana Cuddlesa.(n)

 • Ninjago - mistrzowie spinjitzu: Oni i Smok 2:35

  Księżniczka Harumi poznaje zasady życia w środowisku wojowników ninja. Lloyd i Jay poszukują informacji na temat masek Oni, natomiast Zane i Cole sprawdzają, co wiadomo o synach Garmadona.(n)

 • Ninjago - mistrzowie spinjitzu: Wężowy Jaguar 2:55

  Zane próbuje zdobyć zaufanie synów Garmadona. Startuje w niebezpiecznym wyścigu z udziałem ścigaczy.(n)

 • Ninjago - mistrzowie spinjitzu: Sztorm Umarlaka 3:16

  Zane jest w niebezpieczeństwie, ale udaje mu się wyjść cało z kłopotów. Ninja postanawiają tymczasowo stacjonować na Perle Przeznaczenia. Wychodzi na jaw, że Zane przechwycił fragment transmisji, która może ich doprowadzić do Ciszy.(n)

 • Ninjago - mistrzowie spinjitzu: Cisza 3:36

  Lloyd i Harumi poszukują trzeciej maski Oni. W tym celu zapuszczają się w głąb dżungli. Pozostali wojownicy dokonują niezbędnych napraw na pokładzie Perły. Podczas prac dokonują przerażającego odkrycia.(n)

 • Niesamowity świat Gumballa : Lenistwo. The Amazing World of Gumball 6, s06e1012 4:00

  Gumball i Darwin leżą na kanapie i wymyślają coraz to nowe powody, żeby z niej nie schodzić i spędzić resztę dnia na nicnierobieniu. Tymczasem w ich otoczeniu pojawiają się różne postacie, mające zachęcić kumpli do poruszenia się. Chłopcy uświadamiają sobie, że jeśli już muszą się ruszyć, to tylko w możliwie leniwy sposób.(n)

 • Niesamowity świat Gumballa : Ojciec. The Amazing World of Gumball 6, s06e1021 4:10

  Szczur Frankie pojawia się na przyjęciu u Wattersonów. Odkrywa, że babcia JoJo urządziła tę imprezę, by upamiętnić dzień, w którym Frankie opuścił rodzinę. Tymczasem Richardowi jest smutno z powodu lat spędzonych bez ojca.(n)

 • Niesamowity świat Gumballa : Zażenowanie. The Amazing World of Gumball 6, s06e1022 4:21

  Gumball i Hot Dog są coraz bardziej zawstydzeni z powodu tego, jak zachowują się w stosunku do siebie nawzajem. Próbują uczynić te kłopotliwe sytuacje jeszcze bardziej nieznośnymi.(n)

 • Niesamowity świat Gumballa : Sąsiad. The Amazing World of Gumball 6, s06e1031 4:32

  Sąsiad Wattersonów próbuje im dostarczyć paczkę, ale Gumball i Darwin nie znają jego nazwiska. Próbują dowiedzieć się tego na własną rękę i poznają różne tajemnice, jakie ukrywa mężczyzna.(n)

 • Niesamowity świat Gumballa : Umowa. The Amazing World of Gumball 6, s06e1032 4:42

  Śmiech Penny bardzo denerwuje Gumballa. Niebieski kot nie ma jednak pojęcia, w jaki sposób powiedzieć o tym przyjaciółce, by jej nie urazić. Orientuje się, że dyrektor Brown ma podobny problem z panną Simon.(n)

 • Niesamowity świat Gumballa : Kandydat. The Amazing World of Gumball 6, s06e1042 4:53

  Podczas gdy rodzice bawią się na imprezie dobroczynnej w szkole, dzieci zostają zamknięte w klasie z odtwarzaczem VHS. Aby wybrnąć z tej sytuacji, postanawiają wybrać przywódcę. Kandydatami na lidera są Anais i Gumball.(n)

 • Niesamowity świat Gumballa : Zamek. The Amazing World of Gumball 2, s02e352 5:04

  Nieobecność Nicole sprawia, że w domu Gumballa przestają obowiązywać jakiekolwiek zasady. Pojawiają się w nim niespodziewani goście.(n)

 • Niesamowity świat Gumballa : Taśma. The Amazing World of Gumball 2, s02e361 5:14

  Gumball i Darwin tworzą filmowe dzieła, wzorując się na klasykach światowego kina.(n)

 • Niesamowity świat Gumballa : Swetry. The Amazing World of Gumball 2, s02e362 5:25

  Gumball i Darwin tracą reputację, ale wcale się tym nie przejmują.(n)

 • Niesamowity świat Gumballa : Plan. The Amazing World of Gumball 2, s02e372 5:35

  Nicole wpada w tarapaty. Dzieci postanawiają ją uratować. Opracują kontrowersyjny plan.(n)

 • Niesamowity świat Gumballa : Świat. The Amazing World of Gumball 2, s02e381 5:45

  W świecie Elmore dominują nieożywione postacie, które wcale nie są tak nieożywione, jak mogłoby się wydawać.(n)

 • Bakugan: Battle Planet: Wynalazek Wyntona. s01e201 6:00

  Dan i Wynton ustalają, gdzie prawdopodobnie znajduje się Główny Bakurdzeń. Tymczasem pułkownik Tripp robi wszystko, by mieć źródło energii tylko dla siebie.(n)

 • Bakugan: Battle Planet: Tripp spryciarz. s01e202 6:10

  Między Wyntonem a Danem dochodzi do kłótni. Po pewnym czasie jeden z nich zostaje schwytany przez pułkownika Trippa, który zamierza zrealizować swój niecny plan skłócenia wojowników z armią.(n)

 • Kicia Rożek 3: The Birthday to End All Birthdays, Part 1 6:25

  Urocza i nieustraszona księżniczka z magicznego królestwa dba o dobry nastrój swoich poddanych. W tym sezonie Kicia Rożek przeżywa emocjonujące przygody w towarzystwie swoich przyjaciół. Podczas pokazu fajerwerków zostaje uwięziona w zamku z Mistrzem Smutasem. Stara się nie dopuścić do tego, by impreza zakończyła się katastrofą. Orłodyl próbuje ukryć przed przyjaciółmi fakt, że złamał sobie łapę.(n)

 • Kicia Rożek 3: The Birthday to End All Birthdays, Part 2 6:35

  Urocza i nieustraszona księżniczka z magicznego królestwa dba o dobry nastrój swoich poddanych. W tym sezonie Kicia Rożek przeżywa emocjonujące przygody w towarzystwie swoich przyjaciół. Podczas pokazu fajerwerków zostaje uwięziona w zamku z Mistrzem Smutasem. Stara się nie dopuścić do tego, by impreza zakończyła się katastrofą. Orłodyl próbuje ukryć przed przyjaciółmi fakt, że złamał sobie łapę.(n)

 • Młodzi Tytani: Akcja! : Nocka przed telewizorem 4. Teen Titans Go!, s05e1243 6:55

  Nawet podczas biwaku Batman i porucznik Gordon nie mogą się powstrzymać przed oglądaniem telewizji.(n)

 • Młodzi Tytani: Akcja! 5: Witches Brew 7:04

  Przygody nastoletnich herosów. Superbohaterowie Robin, Gwiazdka, Raven, Cyborg i Bestia nie tylko walczą ze złem. Na co dzień przeżywają problemy typowe dla nastolatków w ich wieku.(n)

 • Niesamowity świat Gumballa : Furia. The Amazing World of Gumball 4, s04e772 7:25

  Tajemnicza postać z przeszłości Nicole prowokuje ją do walki. Ku zaskoczeniu dzieci pani Watterson odmawia. Zostaje obrażona, a mimo to nadal nie chce walczyć.(n)

 • Niesamowity świat Gumballa : Składanka. The Amazing World of Gumball 4, s04e781 7:35

  Widzowie zobaczą zestawienie wyjątkowo śmiesznych, dziwacznych filmików, jakie mieszkańcy Elmore opublikowali w sieci. W odcinku m.in. akrobacje w wykonaniu Banana Joe i najnowszy wynalazek kulinarny Richarda.(n)

 • Niesamowity świat Gumballa : Rycerze. The Amazing World of Gumball 2, s02e191 7:54

  Niebieski kocur i Darwin przekonują się, że olbrzym z Elmore, Hektor, jest twardym przeciwnikiem.(n)

 • Niesamowity świat Gumballa : Olbrzym. The Amazing World of Gumball 2, s02e192 8:05

  Niebieski kot walczy z Tobiasem o względy Penny.(n)

 • Mao Mao i Bohaterowie Czystego Serca: Idealna para 8:20

  Waleczny samuraj, kot Mao Mao, pochodzi z szanowanej rodziny mistrzów sztuk walki. Jako nowy szeryf strzeże bezpieczeństwa w Dolinie Czystego Serca, pracując na własną legendę bohaterskiego wojownika. Uczy się rozwagi i pokory. Wraz ze swoimi przyjaciółmi, niebieską nietoperzycą Nietoperką i uzbrojonym w cyborg Borsukowatym, Mao Mao przeżywa wiele fascynujących przygód. Każdy z towarzyszy ma inny charakter i umiejętności, co czasem prowadzi do sporów. Mimo to ekipa rozumie, że siła tkwi w jedności, współpracy i przestrzeganiu honorowego kodeksu wojowników.(n)

 • Mao Mao i Bohaterowie Czystego Serca: Bez niczyjej pomocy. Mao Mao: Heroes of Pure Heart, s01e105 8:30

  Szeryf chce spełnić swoje marzenie i zostać legendarnym superbohaterem. W tym celu obmyśla sobie najróżniejsze, coraz bardziej niezwykłe wyzwania. Przyjaciele są zaniepokojeni. Nie wiedzą, jak daleko jest on w stanie się posunąć i na jakie ryzyko wystawić swoje zdrowie oraz życie.(n)

 • Królikula : Kloni-kula. Bunnicula 3, s03e85 8:50

  Królik wampir zaczyna klonować samego siebie.(n)

 • Królikula: Brukselkowy chłopiec. Bunnicula, s01e33 9:00

  Nowy przyjaciel Niny ukrywa pewną tajemnicę. Powoli zmienia się w brukselkę. Królikula próbuje pomóc kumplowi, zanim ten zostanie zjedzony.(n)

 • Królikula : Czkawka Królikuli. Bunnicula 3, s03e86 9:20

  Królikula łapie czkawkę. Jest to jednak odmiana tej przypadłości, która może się okazać śmiertelna.(n)

 • Królikula: Kleszcz wampir. Bunnicula, s01e34 9:30

  Niezwykły królik próbuje pomóc Haroldowi w pozbyciu się kleszcza krwiopijcy.(n)

 • Scooby-Doo i... zgadnij kto?: Klątwa gabinetu profesora Marksona! 9:45

  Nawiedzony hotel Savannah w Las Vegas ma zostać wyburzony. Detektywi zostają zaproszeni do spędzenia w nim ostatniej nocy. Okazuje się, że jest to rodzaj konkurencji, w której można wygrać milion dolarów. Biorą w niej udział słynni magicy i artyści estradowi, Penn i Teller. Hotel okazuje się przeklętym miejscem, w którym straszy zjawa słynnego iluzjonisty, profesora Maddsa Marksona, i jego przerażającego potwora.(n)

 • Scooby-Doo i... zgadnij kto?: Atak Al-ozaura 10:15

  Jadąc przez Góry Skaliste, detektywi napotykają spokojny obóz akordeonistów, prowadzony przez Weird Ala Yankovica. Niebawem muzycy zostają zaatakowani przez dinozaura. Scooby i jego towarzysze próbują rozwikłać prehistoryczną tajemnicę.(n)

 • Power Players: Problem z głowy. s01e132 10:40

  Luka zamienił głowy Sierżanta i Bobbie. Axel próbuje jakoś pomóc przyjaciołom.(n)

 • Power Players: Robi się ciemno. s01e133 10:50

  Niedźwierzyńca bardzo obawia się ciemności. Tymczasem Dynamo próbuje ukraść wóz drużyny. Axel musi rozwiązać oba te problemy.(n)

 • Mao Mao i Bohaterowie Czystego Serca: Idealna para 11:10

  Waleczny samuraj, kot Mao Mao, pochodzi z szanowanej rodziny mistrzów sztuk walki. Jako nowy szeryf strzeże bezpieczeństwa w Dolinie Czystego Serca, pracując na własną legendę bohaterskiego wojownika. Uczy się rozwagi i pokory. Wraz ze swoimi przyjaciółmi, niebieską nietoperzycą Nietoperką i uzbrojonym w cyborg Borsukowatym, Mao Mao przeżywa wiele fascynujących przygód. Każdy z towarzyszy ma inny charakter i umiejętności, co czasem prowadzi do sporów. Mimo to ekipa rozumie, że siła tkwi w jedności, współpracy i przestrzeganiu honorowego kodeksu wojowników.(n)

 • Mao Mao i Bohaterowie Czystego Serca: Królewski szeryf. Mao Mao: Heroes of Pure Heart, s01e115 11:20

  Szeryf i jego towarzysze mają problem, kiedy król Grzywulas na jeden dzień dołącza do ich ekipy.(n)

 • Mao Mao i Bohaterowie Czystego Serca: Doborowa broń. Mao Mao: Heroes of Pure Heart, s01e116 11:40

  Szeryf próbuje sprawdzić, ile tak naprawdę jest warta jego broń.(n)

 • Mao Mao i Bohaterowie Czystego Serca: Legenda o Torbaklonie. Mao Mao: Heroes of Pure Heart, s01e118 11:50

  Kiedy Słodziaczki zaczynają twierdzić, że mityczny Torbaklon przybył do Doliny Czystego Serca, Szeryf Mao Mao musi udowodnić, że to nieprawda. Przekonuje, że Torbaklon nie istnieje.(n)

 • Niesamowity świat Gumballa : Właściciel. The Amazing World of Gumball 6, s06e1081 12:00

  Wattersonowie jadą do siedziby firmy telekomunikacyjnej, by zapłacić rachunek za telewizję kablową. Nicole nakazuje Richardowi zostać w aucie, ale ten postępuje inaczej. Pracownicy firmy mylnie sądzą, że Watterson jest tajemniczym właścicielem tego przedsiębiorstwa.(n)

 • Niesamowity świat Gumballa : Szkolenie. The Amazing World of Gumball 6, s06e1082 12:10

  Larry ostrzega Gumballa i Darwina, że jeśli nie będą się uczyć, podzielą jego los. Aby potwierdzić swoje słowa, pozwala chłopcom przejąć niektóre ze swoich funkcji.(n)

 • Niesamowity świat Gumballa : Parking. The Amazing World of Gumball 4, s04e651 12:30

  Wattersonowie mają problem, by znaleźć miejsce do zaparkowania auta.(n)

 • Niesamowity świat Gumballa : Upgrade. The Amazing World of Gumball 4, s04e652 12:40

  Niebieski kot i Darwin zaczynają żałować, że namówili Boberta na upgrade systemu.(n)

 • Niesamowity świat Gumballa 4: Komiks 13:00

  Gumball zostaje gwiazdą komiksu o swoich przygodach. Nie potrafi jednak dorównać swojemu obrazkowemu alter ego.(n)

 • Niesamowity świat Gumballa 4: Romantyk 13:10

  Gumball zastanawia się, co zrobić, by jego relacja z Penny stała się bardziej romantyczna. Próbuje ożywić łączące ich uczucie.(n)

 • Kicia Rożek 3: The Birthday to End All Birthdays, Part 1 13:30

  Urocza i nieustraszona księżniczka z magicznego królestwa dba o dobry nastrój swoich poddanych. W tym sezonie Kicia Rożek przeżywa emocjonujące przygody w towarzystwie swoich przyjaciół. Podczas pokazu fajerwerków zostaje uwięziona w zamku z Mistrzem Smutasem. Stara się nie dopuścić do tego, by impreza zakończyła się katastrofą. Orłodyl próbuje ukryć przed przyjaciółmi fakt, że złamał sobie łapę.(n)

 • Kicia Rożek 3: The Birthday to End All Birthdays, Part 2 13:40

  Urocza i nieustraszona księżniczka z magicznego królestwa dba o dobry nastrój swoich poddanych. W tym sezonie Kicia Rożek przeżywa emocjonujące przygody w towarzystwie swoich przyjaciół. Podczas pokazu fajerwerków zostaje uwięziona w zamku z Mistrzem Smutasem. Stara się nie dopuścić do tego, by impreza zakończyła się katastrofą. Orłodyl próbuje ukryć przed przyjaciółmi fakt, że złamał sobie łapę.(n)

 • Młodzi Tytani: Akcja! : Smok. Teen Titans Go! 3, s03e1149 13:55

  Podczas pewnej rozgrywki Robin i jego kumple przenoszą się do wymyślonego świata. Muszą odnaleźć drogę do domu.(n)

 • Młodzi Tytani: Akcja! : Odcinek w butelce. Teen Titans Go! 3, s03e1130 14:04

  Kolejne przygody nastoletnich herosów Robina, Cyborga, Gwiazdki, Raven i Bestii. Młodzi widzowie przekonają się, co robią młodzi superbohaterowie, gdy nie ratują świata. Okazuje się, że muszą zmagać się z takimi samymi problemami, jak zwykłe dzieciaki.(n)

 • Młodzi Tytani: Akcja! 6: Beast Boy on a Shelf 14:20

  Robin, Gwiazdka, Raven, Cyborg i Bestia są wyjątkowymi superbohaterami. Nie tylko walczą ze złem, ale także prowadzą zwyczajne życie i przeżywają problemy typowe dla nastolatków w ich wieku.(n)

 • Młodzi Tytani: Akcja!: Randka. Teen Titans Go!, s01e32 14:29

  Robin zdobywa się na odwagę i zaprasza Gwiazdkę na randkę. Kiedy wychodzi na jaw, że superbohaterka jest już umówiona z jego rywalem Zwinnym, Robin postanawia go porwać.(n)

 • Mao Mao i Bohaterowie Czystego Serca: Tata Nietoperki 14:50

  Waleczny samuraj, kot Mao Mao, pochodzi z szanowanej rodziny mistrzów sztuk walki. Jako nowy szeryf strzeże bezpieczeństwa w Dolinie Czystego Serca, pracując na własną legendę bohaterskiego wojownika. Uczy się rozwagi i pokory. Wraz ze swoimi przyjaciółmi, niebieską nietoperzycą Nietoperką i uzbrojonym w cyborg Borsukowatym, Mao Mao przeżywa wiele fascynujących przygód. Każdy z towarzyszy ma inny charakter i umiejętności, co czasem prowadzi do sporów. Mimo to ekipa rozumie, że siła tkwi w jedności, współpracy i przestrzeganiu honorowego kodeksu wojowników.(n)

 • Mao Mao i Bohaterowie Czystego Serca: Mała Bobo. Mao Mao: Heroes of Pure Heart, s01e119 15:00

  Borsukowaty przygarnia małego zagubionego potwora. Przekonuje się, że niektórym istotom lepiej jest w ich naturalnym otoczeniu.(n)

 • Mao Mao i Bohaterowie Czystego Serca: Mały. Mao Mao: Heroes of Pure Heart, s01e120 15:20

  Znany i ceniony, ale niezwykle surowy wojownik, ojciec Mao Mao, odwiedza syna i obserwuje go podczas pracy.(n)

 • Mao Mao i Bohaterowie Czystego Serca: Poznajcie Tanyę Keys. Mao Mao: Heroes of Pure Heart, s01e121 15:30

  Borsukowaty jest w niebezpieczeństwie. Do miasta przybywa łowczyni nagród Tanya Keys, aby go pojmać. Mao Mao i Nietoperka próbują ocalić przyjaciela, który ma za sobą trudną przeszłość.(n)

 • Niesamowity świat Gumballa : Kartofel. The Amazing World of Gumball 5, s05e861 15:45

  Podczas lunchu z Idaho Darwin nie je ziemniaków, solidaryzując się z przyjacielem. Jego obsesja na punkcie ulubionego jedzenia okazuje się jednak wyjątkowo silna.(n)

 • Niesamowity świat Gumballa : Konsola. The Amazing World of Gumball 5, s05e871 15:55

  Po tym jak niebieski kocur otrzymuje konsolę do gier, która została przeklęta, Elmore znajduje się w niebezpieczeństwie. Całe miasteczko trafia do świata fantasy RPG. Gumball, Darwin i Anais odkrywają sekrety swojej nowej wirtualnej rzeczywistości.(n)

 • Niesamowity świat Gumballa : Mężczyzna. The Amazing World of Gumball 3, s03e502 16:15

  Richardowi nie podoba się, że Babcia JoJo przyprowadziła na imprezę urodzinową własnego partnera. Ona jednak uważa, że nikt nie może jej zabronić spotykania się w Louisem.(n)

 • Niesamowity świat Gumballa : Pizza. The Amazing World of Gumball 3, s03e511 16:25

  Zmęczeni po ciężkim dniu Wattersonowie zamawiają pizzę. Kiedy Larry spóźnia się z dostawą, zostaje ostro potraktowany i w efekcie rzuca wszystkie swoje posady. W Elmore zaczynają narastać problemy gospodarcze.(n)

 • Młodzi Tytani: Akcja!: Klopsikowa impreza. Teen Titans Go!, s01e101 16:45

  Raven nie chce brać udziału w klopsikowym przyjęciu. Cyborg próbuje ją nakłonić, serwując koleżance specjalne klopsiki o metalowo-mięsnym składzie. Podczas degustacji dania ząb Raven pęka, uwalniając groźnego demona z ust superbohaterki.(n)

 • Młodzi Tytani: Akcja! : Nie bądź jak Ikar. Teen Titans Go!, s05e1241 16:55

  Robin postanawia zaznajomić kolegów z greckimi mitami. Ci jednak wymyślają własne wersje starożytnych historii o bogach.(n)

 • Młodzi Tytani: Akcja! : Smark i łzy. Teen Titans Go!, s06e1250 17:05

  Robin ma dość wygłupów swoich przyjaciół. Straszy ich, że jeśli się nie ogarną, dorwie ich Łobrzydliwy Łapacz.(n)

 • Młodzi Tytani: Akcja!: Babski wieczór. Teen Titans Go!, s01e71 17:14

  Robin, Cyborg i Bestia organizują spotkanie w męskim gronie. Nie chcą na nim obecności Gwiazdki ani Raven. Zdenerwowane na kumpli dziewczyny urządzają własny wieczór w towarzystwie Jinx.(n)

 • Kicia Rożek 3: The Unikingdom Awards 17:30

  Urocza i nieustraszona księżniczka z magicznego królestwa dba o dobry nastrój swoich poddanych. W tym sezonie Kicia Rożek przeżywa emocjonujące przygody w towarzystwie swoich przyjaciół. Podczas pokazu fajerwerków zostaje uwięziona w zamku z Mistrzem Smutasem. Stara się nie dopuścić do tego, by impreza zakończyła się katastrofą. Orłodyl próbuje ukryć przed przyjaciółmi fakt, że złamał sobie łapę.(n)

 • Kicia Rożek : Uwięzieni w raju. Unikitty! 2, s02e61 17:40

  Przyjaciele utknęli na wyspie, która okazuje się pięknym miejscem. Nie chcą go opuszczać, jednak Richard namawia ich do powrotu. Wychodzi jednak na jaw, że nie jest to możliwe.(n)

 • Kicia Rożek: Fotel. Unikitty!, s01e27 18:00

  Kicia pokazuje przyjaciołom stary fotel, który znalazła na śmietniku.(n)

 • Kicia Rożek: Piesio Rożek na desce. Unikitty!, s01e28 18:10

  Piesio chce się pochwalić, jak dobrze potrafi jeździć na deskorolce. W rzeczywistości nie ma żadnych skejterskich umiejętności i musi się wiele nauczyć.(n)

 • Craig znad Potoku : Przedszkole nad Potokiem. Craig of the Creek, s02e57 18:30

  Craig postanawia otworzyć nad Potokiem punkt przedszkolny dla okolicznych dzieci. Pomaga mu w tym jego siostra Jessica.(n)

 • Craig znad Potoku : Szmuglerzy słodyczy. Craig of the Creek, s02e58 18:40

  Craig, Kelsey i J.P. postanawiają wnieść trochę radości w życie potrzebujących dzieci. Przemycają dla nich słodycze.(n)

 • Niesamowity świat Gumballa : Sobowtóry. The Amazing World of Gumball 5, s05e881 18:55

  Gumball i jego kumpel Darwin spotykają dziwaczne rodzeństwo. Kiki i Quack naśladują wszystko, co robią i mówią. Z czasem wychodzi na jaw, że ta rodzina naśladowców zarabia w sieci, naśladując rodzinę Wattersonów.(n)

 • Niesamowity świat Gumballa : Łowca naiwniaków. The Amazing World of Gumball 5, s05e882 19:05

  Niebieski kot i Darwin uświadamiają sobie, że dziadek Louie nie ma żadnych przyjaciół na Elmore Plus. Tworzą wirtualną przyjaciółkę, Muriel. Niebawem babcia JoJo dowiaduje się, że Louie spędza czas w cyberprzestrzeni na rozmowach z inną osobą.(n)

 • Niesamowity świat Gumballa 3: Motyl 19:25

  Gumball i jego kumple dowiadują się, na czym tak naprawdę polega efekt motyla.(n)

 • Niesamowity świat Gumballa 3: Pytanie 19:35

  Gumball i Darwin próbują się dowiedzieć, na czym polega sens życia i gdzie go szukać.(n)

 • Bakugan: Battle Planet: Wielka przemiana. s01e211 19:50

  Dan zamierza pokonać nową drużynę Magnusa. Wyrusza na samotną misję przeciw rywalom, która przyjmuje nieoczekiwany obrót.(n)

 • Bakugan: Battle Planet: Spuszczony ze smyczy. s01e212 20:00

  Piorun odkrywa, że Główny Bakurdzeń jest ukryty głęboko pod ziemią. Postanawia chronić jego lokalizację jako tajemnicę, by nie dowiedział się o niej Strata.(n)

 • Power Players: Czołgo-San. s01e121 20:20

  Dawna zabawka Zoe, pojazd Czołgo-San, trafia na targ staroci i zostaje kupiona przez Axela. Madcap próbuje przejąć nad nią kontrolę. Planuje, by Czołgo-San stał się maszyną zniszczenia.(n)

 • Power Players: Dziki Axel. s01e123 20:30

  Niedźwierzyńca uczy Axela, jak można odkryć swoje naturalne instynkty i używać ich w walce. Tymczasem Orangutor postanawia zmienić ogród w dżunglę, niszcząc rosnące w nim rośliny.(n)

 • Ben 10 4: Brzuszek boli 20:50

  Młody Ben Tennyson posiada Omnitrix, urządzenie podobne do zegarka. Dzięki niemu może się zmieniać w różnych kosmitów, takich jak Czteroręki, Inferno czy Zębal. Chłopiec pod postacią omnitrixowych stworów broni świata przed złem. Jego największym wrogiem jest Vilgax. Podczas wielu przygód towarzyszą mu kuzynka, Gwen, i dziadek Max.(n)

 • Ben 10 : Kogoś mi przypominasz. Ben 10, s03e229 21:00

  Wychodzi na jaw sekret Bojamboo. Tajemnicę tę odkrywa Ben z pomocą przyjaciółki.(n)

 • Niesamowity świat Gumballa : Nuda. The Amazing World of Gumball 5, s05e802 21:15

  Gumball i Darwin przekonują się, że dzisiejszy dzień jest nudny jedynie dla nich. Inni mieszkańcy Elmore mają fascynujące przygody.(n)

 • Niesamowity świat Gumballa : Wizja. The Amazing World of Gumball 5, s05e811 21:25

  Na nośniku danych należącym do Alana Gumball i Darwin przypadkowo odkrywają tajny manifest, zawierający plan zdobycia władzy nad światem. Muszą go udaremnić.(n)

 • Niesamowity świat Gumballa : Wybór. The Amazing World of Gumball 5, s05e812 21:45

  Podczas rodzinnego obiadu zestresowana Nicole wspomina czasy, w których poznała Richarda. Zastanawia się, jak ułożyłoby się jej życie, gdyby wybrała inną drogę.(n)

 • Niesamowity świat Gumballa : Wi-fi. The Amazing World of Gumball 5, s05e821 21:55

  Niebieski kot dowiaduje się, że jego rodzina od lat kradnie sygnał bezprzewodowego internetu od pana Robinsona. Przez pewien czas Wattersonowie są zmuszeni żyć offline, ale nie dają rady. Gumball i Darwin postanawiają się dowiedzieć, jakim jest kod dostępu do sieci pana Robinsona.(n)

 • Niesamowity świat Gumballa : Test. The Amazing World of Gumball 5, s05e822 22:15

  Gumball denerwuje się z powodu wyniku internetowego testu, z którego dowiedział się, że ma osobowość przegranego. Postanawia tłumić swoje naturalne instynkty. Jego decyzja ma zaskakujące konsekwencje dla całej serialowej rzeczywistości.(n)

 • Niesamowity świat Gumballa : Objęcia. The Amazing World of Gumball 4, s04e632 22:25

  Aby udowodnić Darwinowi, że wciąż jest w stanie go zaskoczyć, Gumball postanawia przytulić na powitanie przypadkową osobę ze szkoły.(n)

 • Niesamowity świat Gumballa : Sprzedaż. The Amazing World of Gumball 4, s04e641 22:40

  Niebieski kot i Darwin robią wszystko, by pan Robinson nie sprzedawał swojego domu.(n)

 • Niesamowity świat Gumballa : Wyzwanie. The Amazing World of Gumball 4, s04e642 22:50

  Widzowie poznają codzienny plan dnia Richarda od momentu, gdy domownicy wychodzą z domu, a pan Watterson zostaje sam.(n)

 • Niesamowity świat Gumballa : Parking. The Amazing World of Gumball 4, s04e651 23:01

  Wattersonowie mają problem, by znaleźć miejsce do zaparkowania auta.(n)

 • Ninjago - mistrzowie spinjitzu: Sztorm Umarlaka 23:20

  Zane jest w niebezpieczeństwie, ale udaje mu się wyjść cało z kłopotów. Ninja postanawiają tymczasowo stacjonować na Perle Przeznaczenia. Wychodzi na jaw, że Zane przechwycił fragment transmisji, która może ich doprowadzić do Ciszy.(n)

 • Ninjago - mistrzowie spinjitzu: Cisza 23:50

  Lloyd i Harumi poszukują trzeciej maski Oni. W tym celu zapuszczają się w głąb dżungli. Pozostali wojownicy dokonują niezbędnych napraw na pokładzie Perły. Podczas prac dokonują przerażającego odkrycia.(n)

Lista stacji