×

Wyszukaj artykuł

Program tvCanal+ Sport 2 program TV. Program telewizyjny Canal+ Sport 2 na dziś, jutro i weekend

 • Premier League Netbusters 22:00

  Widzowie zobaczą wszystkie bramki, jakie padły podczas meczów ostatniej kolejki ligi angielskiej. Spośród nich wybieranych jest pięć najładniejszych. W programie nie zabraknie też rozmów z piłkarzami i trenerami.(n)

 • LaLiga World 22:30

  Magazyn poświęcony rozgrywkom ligi hiszpańskiej. Prezentowane są w nim wywiady z zawodnikami, ligowe ciekawostki z bieżących rozgrywek, ale także te o zabarwieniu historycznym. Ponadto w programie sylwetki trenerów i wyróżniających się piłkarzy.(n)

 • O co biega? 23:00

  W magazynie nowinki oraz praktyczne porady dla osób, które uprawiają bieganie rekreacyjnie, półprofesjonalnie, zawodowo lub dopiero zaczynają. Gospodarz programu Marcin Rosłoń wraz z ekspertami będzie podpowiadał, jak przygotować się do biegania amatorskiego i zawodowego, jak dobrać odpowiedni sprzęt lub przygotować się do maratonu. W programie nie zabraknie również ciekawostek, rozmów ze sportowcami i osobami z show-biznesu, które opowiedzą o swojej pasji do biegania.(n)

 • Premierowa jazda: Paweł Małaszyński 23:35

  Podczas jazdy samochodem Michał Kołodziejczyk przepytuje wyjątkowych gości, miedzy innymi znanych polskich sportowców.(n)

 • SilkWay 2019: W pogoni za Białym Tygrysem 23:50

  Silk Way Rally to najdłuższy i najcięższy rajd PŚ cross-country. W 2019 roku obejmował trzy kraje: Rosję, Mongolię i Chiny. Zawodnicy mierzyli się z błotnistą syberyjską tajgą, bezkresnym mongolskim stepem i bezlitosną pustynią. Na starcie stanęło czterech Polaków: Rafał Sonik i Arkadiusz Lindner na quadach oraz motocykliści Adam Tomiczek i Maciej Giemza.(n)

Lista stacji