×

Wyszukaj artykuł

Program tvCanal + program TV. Program telewizyjny Canal + na dziś, jutro i weekend

 • Łapu-capu 17:10

  Telewidzowie doskonale wiedzą, że żaden program telewizyjny nie jest wolny od wpadek. Prowadzącym zdarzają się przejęzyczenia, a ekipa techniczna miewa problemy ze sprzętem, które nie umykają uwadze publiczności. Dlatego też te i tym podobne wpadki, nazywane niekiedy chochlikami telewizyjnymi, cieszą się dużą popularnością. Bywają na tyle zabawne i ciekawe, że stały się podstawą osobnego programu stacji Canal+ i pokrewnych, "Łapu-capu". Autorzy tego nietypowego programu prezentują widzom aktualne chochliki, dostrzeżone w produkcjach różnych stacji telewizyjnych. Wśród prezentowanych fragmentów są wpadki językowe prezenterów, w tym także słowne gafy i dziwaczne reakcje prowadzących w sytuacjach kryzysowych. Widzowie "Łapu-capu" mogą także zobaczyć zabawne, a niekiedy wręcz absurdalne skutki awarii technicznych. Kilkuminutowy program "Łapu-capu" jest polską wersją francuskiego "Le Zapping", powstałego w 1989 roku. Sportowa wersja chochlików telewizyjnych, "Złap sport", również ma francuski rodowód.(n)

 • Jak powstawał serial "Król" 17:15

  Kulisy powstawania serialu "Król" w reżyserii Jana P. Matuszyńskiego. Produkcja stanowi ekranizację powieści Szczepana Twardocha o tym samym tytule.(n)

 • Czego życzy sobie kobieta 18:15

  Senna (Sharon Stone) prowadzi w miarę uporządkowane życie, dzieląc czas pomiędzy spotkaniami z przyjaciółmi a dorywczym projektowaniem ubrań. Marzy jednak o znalezieniu idealnego dla siebie partnera. Mimo starań przyjaciółki, która zapoznaje ją z kolejnymi kandydatami, wciąż nie ma partnera. W dniu swoich urodzin niespodziewanie poznaje prawnika Adama (Tony Goldwyn). Mężczyzna jest starszy od jej zwyczajowych wybranków, nie ma ciekawego zawodu, a jednak kobieta dostrzega w nim coś wyjątkowego. Rozstają się, pewni, że więcej się już nie zobaczą. Mija rok. Senna znowu przypadkiem spotyka Adama. Grająca główną rolę Sharon Stone zaczynała karierę w modelingu, wystąpiła m.in. w reklamach Maybelline, jednak praca modelki zupełnie jej nie odpowiadała i łączy się głównie z przykrymi wspomnieniami. Zadebiutowała niewielką rolą w filmie Woody'ego Allena "Wspomnienia z gwiezdnego pyłu" w 1980 roku. Przełomem w jej karierze okazały się występy w "Nagim instynkcie" w 1992 roku i "Kasynie" z 1995 roku.(n)

 • Grand Budapest Hotel 19:50

  Tilda Swinton, Jude Law, Ralph Fiennes i Adrien Brody, a także wiele innych gwiazd w nagrodzonym czterema Oscarami filmie Wesa Andersona "Grand Budapest Hotel". Amerykańska Akademia Filmowa zauważyła i wyróżniła przede wszystkim niezwykłą, szczegółowo dopracowaną stronę wizualną tego obrazu, czyli kostiumy, scenografię i charakteryzację, ale należy pamiętać, że jest on także znakomicie zagrany i zrealizowany. Fabuła zaś wciąga i zapada w pamięć dzięki połączeniu wielu gatunków filmowych: kina akcji, melodramatu, farsy itd. Rok 1968. W podupadłym europejskim hotelu młody pisarz (Jude Law) poznaje właściciela placówki, Moustafę (F. Murray Abraham). Mężczyzna podczas kolacji opowiada mu o tym, w jaki sposób wszedł w posiadanie posesji. Rok 1932. Młody Moustafa (Tony Revolori) rozpoczyna pracę lobby boya pod okiem doświadczonego konsjerża Gustave'a (Ralph Fiennes). Z czasem zaprzyjaźnia się ze swoim mentorem. Akcja filmu "Grand Budapest Hotel" nabiera tempa, gdy wychodzi na jaw, że niedawno zmarła arystokratka, D. (Tilda Swinton), z którą Gustave'a łączyła bliska znajomość, przed śmiercią zapisała mu w testamencie renesansowy obraz o ogromnej wartości. Syn kobiety, psychopatyczny Dmitri (Adrien Brody), nie jest tym zachwycony. Po pewnym czasie Gustave zostaje oskarżony o morderstwo D. i trafia do więzienia. Moustafa pomaga mu z niego uciec i oczyścić swojego mentora z zarzutów. Tymczasem pracujący dla Dimitriego zabójca Jopling (Willem Dafoe) robi wszystko, by zlikwidować Gustave'a. Wkrótce wychodzi na jaw, że D. przed śmiercią sporządziła jeszcze jedną wersję testamentu.(n)

 • Miasta rytm: Gdynia 21:30

  Historyk sztuki Jerzy Majewski rusza w dalszą podróż po polskich miastach. Tym razem zajrzy do m.in. Olsztyna, Wałbrzycha, Szczecina, Gdyni i Przemyśla. Z okazji premiery serialu Canal+ "Król" odwiedzi też Warszawę i przyjrzy się jej losom w roku 1937. W każdym miejscu prowadzący odbędzie spacer, podczas którego nie tylko będzie szukał najpiękniejszych architektonicznie budynków, ale zapozna się bliżej z lokalną historią.(n)

 • Serce do walki 22:20

  Polski dramat obyczajowy "Serce do walki" to pełnometrażowy debiut młodego reżysera Kacpra Anuszewskiego. Film zdobył wyróżnienia na wielu międzynarodowych festiwalach, m.in. w Koszycach, Kalkucie, Londynie, Lizbonie i Nowym Jorku. Opowiada historię ciężko doświadczonego przez życie chłopaka, który zmaga się z brakiem wiary w siebie i podejmuje ryzykowne decyzje. Odtwórca głównej roli, Łukasz Wabnic, jest mistrzem Europy w kick boxingu. Na ekranie partnerują mu Marcin Zarzeczny, Ewa Kasprzyk, Marek Siudym i Patrycja Potyralska. Bohater filmu "Serce do walki", Piotr Kucharczyk, zmaga się z traumatycznymi wspomnieniami, które mają duży wpływ na jego dorosłe życie. W dzieciństwie stracił w napadzie ojca, a jego starszy brat Andrzej, który rzucił się mu na pomoc, w wyniku odniesionych ran został inwalidą. Utalentowany młody sportowiec Piotr, zamiast rozwijać profesjonalną karierę, uczestniczy w nielegalnych walkach kickbokserskich, by zdobyć pieniądze na operację brata i pomóc żyjącej w ubóstwie matce. Niespodziewanie otrzymuje propozycję wzięcia udziału w mistrzostwach. Pod okiem trenera Aleksandra Ziółkowskiego przygotowuje się do starcia ze swoim największym wrogiem.(n)

 • Zakończenie programu 23:52

Lista stacji