×

Wyszukaj artykuł

Program tvCanal + Film program TV. Program telewizyjny Canal + Film na dziś, jutro i weekend

 • Łapu-capu 19:45

  Telewidzowie doskonale wiedzą, że żaden program telewizyjny nie jest wolny od wpadek. Prowadzącym zdarzają się przejęzyczenia, a ekipa techniczna miewa problemy ze sprzętem, które nie umykają uwadze publiczności. Dlatego też te i tym podobne wpadki, nazywane niekiedy chochlikami telewizyjnymi, cieszą się dużą popularnością. Bywają na tyle zabawne i ciekawe, że stały się podstawą osobnego programu stacji Canal+ i pokrewnych, "Łapu-capu". Autorzy tego nietypowego programu prezentują widzom aktualne chochliki, dostrzeżone w produkcjach różnych stacji telewizyjnych. Wśród prezentowanych fragmentów są wpadki językowe prezenterów, w tym także słowne gafy i dziwaczne reakcje prowadzących w sytuacjach kryzysowych. Widzowie "Łapu-capu" mogą także zobaczyć zabawne, a niekiedy wręcz absurdalne skutki awarii technicznych. Kilkuminutowy program "Łapu-capu" jest polską wersją francuskiego "Le Zapping", powstałego w 1989 roku. Sportowa wersja chochlików telewizyjnych, "Złap sport", również ma francuski rodowód.(n)

 • Punisher 20:00

  "Punisher" jest utrzymaną w mrocznym klimacie filmową adaptacją popularnego komiksu Marvela, który ukazał się w 1978 r. Choć w późniejszych latach przygody tego komiksowego bohater jeszcze kilkukrotnie były przenoszone na ekran, wersja z Dolphem Lundgrenem zebrała chyba najlepsze oceny. Oprócz tego filmu szwedzki aktor jest znany z takich produkcji, jak "Rocky 4" (1985 r.), "Uniwersalny żołnierz" (1992 r.) czy "Niezniszczalni" (2010 r.). Policjant Franck Castle (Dolph Lundgren) stracił żonę i dzieci w zamachu zorganizowanym przez członków mafii. Nie pełni już służby, ponieważ wszyscy sądzą, że zginął wraz z bliskimi. Ten jednak wyszedł cało z wybuchu i żyje wyłącznie pragnieniem zemsty na gangsterach. Przybrał postać Punishera, którego celem jest likwidacja znienawidzonych przeciwników. Castle ukrywa się w kanałach i korzysta z najnowocześniejszej broni. Filmowy Nowy Jork został przedstawiony jako arena zmagań miejscowej mafii i japońskiej jakuzy. Niejaka lady Tanaka (Kim Miyori), szefowa japońskich gangsterów, chce przejąć wpływy swoich rywali. Punisher obserwuje ich zmagania, mając nadzieję, że przestępcy wymordują się nawzajem. Kiedy jednak przebiegła Tanaka rozkazuje uprowadzić dzieci przeciwników, Punisher wkracza do akcji. Udaje mu się odbić porwanych, choć sam dostaje się w ręce policji.(n)

 • Konwojent 21:30

  Firma kurierska Vigilante, zajmująca się przewożeniem pieniędzy, znajduje się na skraju bankructwa. W ciągu roku aż trzy jej furgonetki padły łupem rabusiów, a konwojenci zostali zamordowani. Brak jakichkolwiek śladów, które pomogłyby w ujęciu sprawców. Pracownicy są przerażeni. Podejrzewają, że sprawcą napadów może być ktoś z ich firmy. Tymczasem pracę w Vigilante rozpoczyna Alexander (Albert Dupontel).(n)

 • Złe miejsce 23:00

  Stan (Jay Jay Warren) stracił rodziców i mieszka z despotycznym dziadkiem. Nie brakuje mu trosk, a jakby tego było mało, codziennie żyje też w strachu, że będzie musiał wrócić do poprawczaka. Jego najlepszy przyjaciel, Dommer (Cody Kostro), także zmaga się z problemami - jest prześladowany w szkole przez grupę rówieśników. Koszmar jednak dopiero ma się rozpocząć. Pewnego dnia Stan odkrywa, że coś skryło się w przydomowej szopie. Okazuje się, że ma do czynienia z krwiożerczą istotą rodem z horroru. W głowie nastolatka pojawia się straszliwy pomysł. Obecność piekielnego stworzenia daje szanse jemu i Dommerowi na wywarcie zemsty na swoich oprawcach. Wystarczy tylko zwabić ich do kryjówki potwora. Film producentów "Piły".(n)

Lista stacji