Program tvCanal + Film program TV. Program telewizyjny Canal + Film na dziś, jutro i weekend

 • Nie tak miało być 15:05

  Szwedzko-duńsko-norweska koprodukcja "Nie tak miało być" opowiada historię matki, która podejmuje desperacją decyzję. Film został po raz pierwszy zaprezentowany szerszej publiczności na 36. festiwalu filmowym w Sundance. Za kamerą stanęła szwedzka reżyserka Amanda Kernell, której popularność przyniósł wielokrotnie nagradzany film "Krew Saamów" z 2016 r. W obrazie "Nie tak miało być" z wielką wrażliwością maluje portret kobiety, której pragnienie niezależności i emancypacji wydaje się, zdaniem otoczenia, stawiać pod znakiem zapytania jej zdolność do opieki nad dziećmi. Główna bohaterka dramatu "Nie tak miało być", Alice, przenosi się do Sztokholmu, gdzie otrzymała atrakcyjną propozycję pracy. Mąż, który został na wsi z dziećmi, od samego początku nie potrafi zaakceptować jej decyzji. Dochodzi do rozwodu, w wyniku którego kobiecie zostaje ograniczone prawo do widywania się z Vincentem i Eliną. Były partner dodatkowo utrudnia pociechom możliwość kontaktu z matką. W akcie desperacji Alice uprowadza dzieci i wylatuje z nimi na Teneryfę. Okazuje się jednak, że one są zdezorientowane i nie rozumieją tej sytuacji. Film "Nie tak miało być" porusza problemy, które codziennie spotykają wiele rodzin na całym świecie. W czasach, gdy wskaźniki separacji i rozwodów są wysokie, na konflikcie pomiędzy rodzicami tracą przede wszystkim dzieci. W postać Alice wcieliła się norweska aktorka Ane Dahl Torp, pamiętana z produkcji "Lunch" i "Fala". Partnerują jej utalentowane gwiazdy młodego pokolenia - Troy Lundkvist i Tintin Poggats Sarri.(n)

 • Zawód: Kobieciarz 16:40

  "Zawód: Kobieciarz" to francuski remake amerykańskiej komedii "Latynoski ogier" z 2017 roku w reżyserii Kena Marino. Za kamerą produkcji stanął Olivier Baroux, zdobywca Cezara za obraz "Rodzina Tuche: Wolność, równość, rodzina". W głównej roli obsadził Kada Merada, pamiętanego z hitów "Jeszcze dalej niż Północ" czy "Pan od muzyki". Partnerują mu m.in. "Arielle Sémenoff", gwiazda komedii "Goście, goście", oraz początkujący młody aktor Léopold Moati. Główny bohater obrazu "Zawód: Kobieciarz", Alex, zarabia na życie jako mężczyzna do towarzystwa. Ćwierć wieku spędził u boku milionerki Denise, dzięki której opływał w luksusy. Kiedy kobieta postanawia z nim zerwać, żigolak jest zmuszony przenieść się do siostry. Nie ustaje jednak w poszukiwaniach nowej, dojrzałej sponsorki. Przy okazji postanawia wprowadzić nastoletniego siostrzeńca w tajniki swojej profesji.(n)

 • Fotografia 18:10

  Amerykański melodramat "Fotografia" opowiada o córce słynnej fotografki, która zakochuje się w dziennikarzu. Reżyserką i scenarzystką filmu jest Stella Meghie, twórczyni docenionego przez krytyków obrazu "Ponad wszystko". W roli głównej wystąpiła nominowana dwukrotnie do Złotego Globu za kreację w serialu "Niepewne" Issa Rae. Partnerują jej Chelsea Peretti, Lil Rel Howery i Courtney B. Vance. "Fotografia" miała swoją premierę w Stanach Zjednoczonych w walentynki 2020 roku. Bohaterka "Fotografii", pracująca w muzeum kuratorka sztuki Mae Morton, dostaje pewnego dnia ciekawą propozycję od dziennikarza Michaela Blocka. Okazuje się, że zamierza on napisać artykuł o jej zmarłej matce, słynnej fotografce. Współpracując przy materiale, odkrywają, że czują do siebie coś więcej niż zwykłą sympatię. Mae ma okazję przekonać się, czym tak naprawdę jest miłość.(n)

 • Łapu-capu 19:55

  Telewidzowie doskonale wiedzą, że żaden program telewizyjny nie jest wolny od wpadek. Prowadzącym zdarzają się przejęzyczenia, a ekipa techniczna miewa problemy ze sprzętem, które nie umykają uwadze publiczności. Dlatego też te i tym podobne wpadki, nazywane niekiedy chochlikami telewizyjnymi, cieszą się dużą popularnością. Bywają na tyle zabawne i ciekawe, że stały się podstawą osobnego programu stacji Canal+ i pokrewnych, "Łapu-capu". Autorzy tego nietypowego programu prezentują widzom aktualne chochliki, dostrzeżone w produkcjach różnych stacji telewizyjnych. Wśród prezentowanych fragmentów są wpadki językowe prezenterów, w tym także słowne gafy i dziwaczne reakcje prowadzących w sytuacjach kryzysowych. Widzowie "Łapu-capu" mogą także zobaczyć zabawne, a niekiedy wręcz absurdalne skutki awarii technicznych. Kilkuminutowy program "Łapu-capu" jest polską wersją francuskiego "Le Zapping", powstałego w 1989 roku. Sportowa wersja chochlików telewizyjnych, "Złap sport", również ma francuski rodowód.(n)

 • Kto zawinił? 20:00

  Martin Behrens (Ronald Zehrfeld), agent niemieckiego wywiadu, postanawia podjąć własne śledztwo, żeby wyjaśnić śmierć swojej ukochanej. Kobieta zginęła w ataku terrorystycznym. Martin nie zamierza zostawić tego oficjalnym służbom. Poszukiwanie odpowiedzi prowadzi go na trop międzynarodowej intrygi.(n)

 • Złe miejsce 21:45

  Stan (Jay Jay Warren) stracił rodziców i mieszka z despotycznym dziadkiem. Nie brakuje mu trosk, a jakby tego było mało, codziennie żyje też w strachu, że będzie musiał wrócić do poprawczaka. Jego najlepszy przyjaciel, Dommer (Cody Kostro), także zmaga się z problemami - jest prześladowany w szkole przez grupę rówieśników. Koszmar jednak dopiero ma się rozpocząć. Pewnego dnia Stan odkrywa, że coś skryło się w przydomowej szopie. Okazuje się, że ma do czynienia z krwiożerczą istotą rodem z horroru. W głowie nastolatka pojawia się straszliwy pomysł. Obecność piekielnego stworzenia daje szanse jemu i Dommerowi na wywarcie zemsty na swoich oprawcach. Wystarczy tylko zwabić ich do kryjówki potwora. Film producentów "Piły".(n)

 • Ekstaza 23:20

  Malarka Dezzy (Dora Madison) długie tygodnie spędza, bezczynnie wpatrując się w płótno. Ogarnięta zupełną niemocą twórczą, nie jest w stanie dotrzymać terminu oddania obrazu. Jej sytuacja finansowa staje się tragiczna, a artystka coraz bardziej zdesperowana. W poszukiwaniu natchnienia zagłębia się w tętniące życiem nocne Los Angeles. By przełamać kryzys, zażywa nieznany narkotyk. Bardzo szybko odzyskuje wenę, jednak nie może pozbyć się wrażenia, że dzieje się z nią coś bardzo złego. Kolejne szalone imprezy, na których wraz z przyjaciółmi, Ronniem (Rhys Wakefield) i Courtney (Tru Collins), sięga po używki i alkohol, kończą się zanikami pamięci. Młoda kobieta budzi się we krwi i odczuwa coraz większą wściekłość. Czuje, że zachodzi w niej mroczna zmiana, która popycha ją do potwornych czynów.(n)

Lista stacji

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO