Program tvCanal + Family program TV. Program telewizyjny Canal + Family na dziś, jutro i weekend

 • Bayala i ostatni smok 16:00

  W Bayali, barwnej krainie skrzydlatych elfów, nie ma rzeczy niemożliwych dzięki magii pochodzącej prosto od smoków. Pewna niecna królowa planuje jednak pozbawić ten piękny świat czarów i cudów. Przeszkodzić w jej zamiarach mogą tylko dwie bliźniaczki. Odważne siostry ruszają więc w podróż, by zapobiec katastrofie.(n)

 • Bóg jest wielki, a ja malutka 17:35

  "Bóg jest wielki, a ja malutka" to kolejny francuski przebój, który realizowano w tym samym czasie, co przebojową "Amelię". Obraz Pascale Bailly wszedł jednak nieco później na ekrany i znalazł się w cieniu kultowej już produkcji Jean-Pierre'a Jeuneta. Udaną kreację stworzyła tutaj nominowana kilkukrotnie do Cezara i dwukrotnie do BAFT-y Audrey Tautou. Jej filmowym partnerem jest Edouard Baer, którego reżyserka Pascale Bailly zauważyła w programie telewizyjnym "Nonante". Główna bohaterka komedii romantycznej "Bóg jest wielki, a ja malutka", początkująca modelka Michele, po rozstaniu z partnerem i usunięciu ciąży czuje się bardzo samotna. Pocieszenia szuka w religii - zwraca się najpierw do Boga, a następnie do Buddy. Wkrótce poznaje starszego od siebie weterynarza żydowskiego pochodzenia, Francois, z którym wiąże duże nadzieje. Mężczyzna jednak ją porzuca. Ich drogi krzyżują się ponownie na ślubie przyjaciółki Michele, Valérie. W "Bóg jest wielki, a ja malutka" tragizm splata się z komizmem, na czym przede wszystkim zależało reżyserce produkcji. Scenariusz filmu Pascale Bailly napisała wspólnie z Alainem Tasmą. Autorem zdjęć do obrazu jest Antoine Roch. Muzykę skomponował Stéphane Malca.(n)

 • Zbrodnia w raju 19:30

  Poczciwy Jojo (Jacques Villeret) mieszka ze swoją żoną Lulu (Josiane Balasko) na farmie. Jego życie nie należy do łatwych i przyjemnych. Kobieta nie dba o dom i gospodarstwo, a w dodatku cały czas uprzykrza życie mężowi swoimi okrutnymi złośliwościami. Jojo stara się nie pozostawać jej dłużnym, ale zaczyna mieć dosyć tej sytuacji. Coraz częściej myśli o pozbyciu się uciążliwej połowicy. Kiedy Lulu pali cenny klaser męża, ten postanawia działać. Zwraca się o pomoc do znanego adwokata, Jacquarda (André Dussollier). W jego kancelarii opowiada o popełnionej rzekomo poprzedniego wieczoru zbrodni. Mecenas, słuchając niezbyt składnej opowieści farmera, opracowuje linię obrony, dopowiada szczegóły, o których "zapomniał" jego potencjalny klient, a które mogą stanowić ważne okoliczności łagodzące. Jojo wraca do domu z planem morderstwa podsuniętym mu przez nieświadomego intrygi prawnika. Teraz pozostaje mu tylko zrealizować ów zamysł. Nie wie jednak, co knuje Lulu...(n)

 • Le Mans '66 21:25

  "Le Mans '66" to utrzymany w szybkim tempie amerykańsko-francuski dramat biograficzny z 1966 roku opowiadający o wyścigach samochodowych oraz rywalizacji koncernów Forda i Ferrari. Obraz nagrodzono dwoma Oscarami - za najlepszy montaż i montaż dźwięku. Występujący w głównych rolach Matt Damon ("Buntownik z wyboru", "Infiltracja") i Christian Bale ("Mroczny rycerz", "Fighter") mieli okazję przekonać się na własnej skórze, jak trudne jest prowadzenie samochodu wyścigowego. Podczas nagrywania scen rajdów oddali pole profesjonalnym kierowcom. Akcja filmu "Le Mans '66" rozpoczyna się w momencie, kiedy Henry Ford II postanawia przerwać pasmo zwycięstw ekipy Ferrari w legendarnym wyścigu Le Mans. Z pomocą utalentowanego kierowcy Kena Milesa oraz byłego mistrza, a obecnie projektanta samochodów Carrolla Shelby'ego postanawia stworzyć innowacyjne auto, które pomoże mu pokonać odwiecznego rywala. Mężczyźni szybko natrafiają na opór ze strony urzędników. Okazuje się, że aby wziąć udział w 24-godzinnym rajdzie, muszą wkroczyć do świata bezwzględnej biurokracji.(n)

 • Le Mans 1955 23:50

  Sierpień 1955 roku. Trwa wyścig Le Mans. Niespodziewanie dochodzi do tragicznego wypadku, w którym śmierć ponosi kierowca Pierre Levegha i osiemdziesięciu trzech widzów. Organizatorzy jednak nie wstrzymują wyścigu, a samochody mkną dalej.(n)

Lista stacji

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO