×

Wyszukaj artykuł

Program tvCanal + 1 program TV. Program telewizyjny Canal + 1 na dziś, jutro i weekend

  • Pamięć krwi 20:30

    Henry (Jean Reno), niegdyś zabójca na zlecenie, mieszka w odizolowanej leśnej chacie położonej nad jeziorem. W otoczeniu przyrody cieszy się samotnością, do czasu gdy nieopodal ma wypadek nieznajoma kobieta (Sarah Lind). Tajemniczej Melody grozi olbrzymie niebezpieczeństwo. Henry musi zdecydować, czy chce ją chronić - to może kosztować go życie. Zdjęcia kręcono w Karpatach i na Ukrainie.(n)

  • Wymarzony 22:00

    "Wymarzony" to wzruszająca historia opowiedziana przez Jeanne Herry. Francuski tytuł filmu, "Pupille", odnosi do określenia "podopiecznego narodu". Reżyserka przedstawia w swojej produkcji trzy punkty widzenia: dwudziestokilkuletniej studentki oddającej swojego jednodniowego syna pod opiekę państwa, 41-letniej rozwódki, która marzy o byciu mamą oraz tymczasowego opiekuna noworodka, który nie potrafi się z nim rozstać. Dla Jeanne Herry adopcja to nie tylko spotkanie tych trzech osób, to również spotkanie trzech historii ich życia. Akcja dramatu obyczajowego "Wymarzony" rozpoczyna się w momencie, kiedy matka malutkiego Théo zaraz po porodzie go porzuca. Malec trafia pod opiekę Jeana, który od lat jest rodzicem zastępczym. Podczas gdy pracownicy socjalni szukają dla chłopca nowej rodziny, mężczyzna coraz bardziej przywiązuje się do Théo. Po drugiej stronie los stawia rozwiedzioną Alice, która od lat marzy o macierzyństwie i teraz zyskuje nieoczekiwaną nadzieję na szczęście.(n)

  • Gotowy na wszystko 23:50

    Lukas (Jean-Claude Van Damme) samotnie wychowuje kilkuletnią córkę (Alice Verset). Sara jest dla niego wszystkim i mężczyzna stara się wychować ją jak najlepiej potrafi. Zarabia na utrzymanie rodziny, pracując jako ochroniarz w nocnych klubach. Nieustannie bierze udział w bijatykach i awanturach, bywa nawet świadkiem przestępczej działalności. Którejś nocy wdaje się w konflikt z jednym z klientów. Traci nad sobą panowanie, co ma katastrofalne skutki. Grozi mu więzienie, co oznacza, że córka trafi do domu dziecka. Pojawia się jednak szansa na wyjście z tej matni. Policja składa mu propozycję - jeśli pomoże im rozpracować gang, umorzą całą sprawę. Lukas nie cofnie się przed niczym, by odzyskać dziecko, dlatego zgadza się wkroczyć w świat, w którym nie ma żadnych zasad.(n)

Lista stacji