Program tvCanal + 1 program TV. Program telewizyjny Canal + 1 na dziś, jutro i weekend

 • Wciąż cię widzę 0:55

  "Wciąż cię widzę" to poruszający dramat z elementami science fiction, zrealizowany na podstawie powieści Daniela Watersa pod tym samym tytułem. Występująca w głównej roli Bella Thorne, podobnie jak grana przez nią bohaterka, straciła w młodym wieku ojca, i przez cały czas towarzyszyło jej przekonanie, że rodzic nad nią czuwa. Z kolei grający Kirka Richard Harmon przyjął rolę jeszcze przed przeczytaniem całego scenariusza. Prawie do czasu rozpoczęcia zdjęć nowe wyzwanie było dla niego zagadką. Akcja produkcji "Wciąż cię widzę" rozpoczyna się w dziesięć lat po wielkim kataklizmie. Ci, którzy wówczas zginęli, obecnie są zjawami zmuszonymi do odtwarzania bez końca tych samych czynności. Nastoletnią Veronicę nieoczekiwanie zaczyna prześladować tajemnicze widmo młodego mężczyzny, Briana. W wyjaśnieniu zagadki wspiera dziewczynę jej szkolny kolega, Kirk. Poszukiwanie odpowiedzi na trudne pytania doprowadza tę dwójkę poza świat żywych. Reżyserem produkcji "Wciąż cię widzę" jest Scott Speer, twórca hitu "Step Up 4: Revolution". W głównej roli obsadził Bellę Thorne , z którą współpracował również przy filmie "W blasku nocy". Partneruje jej pamiętany m.in. z "Wieku Adaline" Richard Harmon. Część zdjęć zrealizowano w szkole w Winnipeg w Kanadzie.(n)

 • Sara 2:30

  "Sara" Macieja Ślesickiego z Bogusławem Lindą i debiutującą Agnieszką Włodarczyk w rolach głównych to jeden z najbardziej znanych filmów sensacyjnych lat 90. XX wieku. Reżyser łączy tu kino gangsterskie z opowieścią o miłości. Wpływowy i bezwzględny gangster Józef (Marek Perepeczko) szuka ochroniarza dla swojej szesnastoletniej córki, Sary (Agnieszka Włodarczyk). Jego wybór pada na Leona (Bogusław Linda). Mężczyzna jest byłym komandosem, który przypadkowo uratował życie Józefowi. Gangster już na wstępie jasno ustala warunki współpracy - jeśli ochroniarz spróbuje romansować z jego córką, zginie. Początkowo tytułowa bohaterka filmu "Sara", rozkapryszona dziewczyna, nie może znieść ciągłej obecności swojego opiekuna. Kiedy jednak mężczyzna ratuje jej życie, własnym ciałem osłaniając ją przed kulami napastników, relacje między nimi diametralnie się zmieniają. Powoli Sara uświadamia sobie, że jest zakochana w o wiele starszym od siebie Leonie. W końcu dziewczyna postanawia wyznać mu miłość. Dla Leona nie jest to radosna informacja. Zamknięty w sobie i ciężko doświadczonym przez życie mężczyzna odrzuca to uczucie. Boleśnie przeżył rozstanie z żoną, po którym popadł w alkoholizm i stracił sens życia. Powoli jednak zmienia się pod wpływem Sary i ulega jej urokowi. Wkrótce o ich związku dowiaduje się Józef. Jest wściekły, ponieważ dziewczyna spodziewa się dziecka swojego ochroniarza. Leon zaś, mimo że jego życie jest w wielkim niebezpieczeństwie, nie zamierza zostawiać Sary w domu bezwzględnego ojca.(n)

 • Jak powstawał serial "Król" 4:20

  Kulisy powstawania serialu "Król" w reżyserii Jana P. Matuszyńskiego. Produkcja stanowi ekranizację powieści Szczepana Twardocha o tym samym tytule.(n)

 • Sztuczki 5:20

  "Sztuczki" to polski komediodramat, którego akcja toczy się w Wałbrzychu. Sprzedawczyni w jednym ze sklepów (Iwona Fornalczyk) samotnie wychowuje kilkuletniego Stefka (Damian Ul) i jego starszą siostrę Elkę (Ewelina Walendziak). Ich ojciec (Tomasz Sapryk) porzucił przed laty rodzinę dla innej kobiety. Tymczasem rozpoczynają się wakacje. Chłopiec całe dnie włóczy się po okolicy, zaś jego siostra pracuje jako barmanka. Dziewczyna poświęca wolny czas na naukę języka włoskiego, ponieważ stara się o stanowisko w zagranicznej firmie. Pewnego dnia Elka przedstawia bratu swoją sekretną teorię. Według niej własny los można zmienić, a przyszłością pokierować, stosując odpowiednie "sztuczki". Mały bohater komediodramatu "Sztuczki", pełen wiary w słowa siostry, obmyśla kolejne sposoby na sprawdzenie, czy można manipulować fortuną. Jakiś czas później zauważa on na dworcu kolejowym mężczyznę, który przypomina mu dawno niewidzianego ojca. Chłopiec postanawia doprowadzić do tego, żeby niezachęcany przez nikogo rodzic wrócił do byłej żony i dzieci. Komediodramat Andrzeja Jakimowskiego pt. "Sztuczki" wyróżniono ponad 30 nagrodami na krajowych i zagranicznych festiwalach. Został też wyznaczony na polskiego kandydata do Oscara.(n)

 • Łapu-capu 7:00

  Telewidzowie doskonale wiedzą, że żaden program telewizyjny nie jest wolny od wpadek. Prowadzącym zdarzają się przejęzyczenia, a ekipa techniczna miewa problemy ze sprzętem, które nie umykają uwadze publiczności. Dlatego też te i tym podobne wpadki, nazywane niekiedy chochlikami telewizyjnymi, cieszą się dużą popularnością. Bywają na tyle zabawne i ciekawe, że stały się podstawą osobnego programu stacji Canal+ i pokrewnych, "Łapu-capu". Autorzy tego nietypowego programu prezentują widzom aktualne chochliki, dostrzeżone w produkcjach różnych stacji telewizyjnych. Wśród prezentowanych fragmentów są wpadki językowe prezenterów, w tym także słowne gafy i dziwaczne reakcje prowadzących w sytuacjach kryzysowych. Widzowie "Łapu-capu" mogą także zobaczyć zabawne, a niekiedy wręcz absurdalne skutki awarii technicznych. Kilkuminutowy program "Łapu-capu" jest polską wersją francuskiego "Le Zapping", powstałego w 1989 roku. Sportowa wersja chochlików telewizyjnych, "Złap sport", również ma francuski rodowód.(n)

 • Entuzjastki: Anna Grodzka 7:05

  Seria prezentuje wywiady z niezwykłymi kobietami, których historie mogą stać się inspiracją dla wielu osób. Będące liderkami bohaterki opowiedzą o podejmowanych przez siebie aktywnościach i działalności społecznej mającej na celu dobro wspólne. Wytłumaczą, jak można dbać o swój rozwój i jednocześnie troszczyć się o otoczenie.(n)

 • Kiler 7:15

  "Kiler" Juliusza Machulskiego to jeden z największych kasowych hitów lat 90. w Polsce. Postacie wykreowane tu przez Cezarego Pazurę czy Jerzego Stuhra na stałe zapisały się w historii kinematografii, a używane przez ich i innych bohaterów zwroty weszły nawet na stałe do języka. Jurek Kiler (Cezary Pazura) pracuje jako taksówkarz. Pewnego dnia mężczyzna ma podwójnego pecha. Nie dość, że wskutek fatalnego zbiegu okoliczności znajduje się w pobliżu miejsca zbrodni, to jeszcze morderca podrzuca akurat do jego samochodu broń, z której strzelał. Po odnalezieniu karabinu prowadzący śledztwo mało rozgarnięty komisarz Ryba (Jerzy Stuhr) podejmuje decyzję o aresztowaniu nomen omen Kilera. Gdy oskarżony o zabójstwo bogu ducha winny taksówkarz Jurek trafia do więzienia, wszyscy wierzą, że to właśnie on jest legendarnym zawodowym zabójcą nazywanym Kilerem. Dowiedziawszy się o tym, szef mafii - Siara (Janusz Rewiński), postanawia działać. Jego ludzie odbijają Jurka podczas transportu do innego więzienia i zawożą do swego mocodawcy. Gangster proponuje taksówkarzowi wolność i możliwość zarobienia ogromnych pieniędzy w zamian za zabicie senatora Lipskiego (Jan Englert) i odzyskanie połówki banknotu, który jest przepustką do wielkiej fortuny. Kiler, który boi się przyznać się do swojej prawdziwej tożsamości, przyjmuje zlecenie. Musi poradzić sobie w świecie przestępczym, który dotąd znał jedynie z filmów.(n)

 • Niepospolita 8:55

  Rok 1939. Pisarz Tadeusz Dołęga-Mostowicz (Patryk Szwichtenberg) podróżuje po Polsce ze swoją asystentką Dianą (Agata Różycka). Przeprowadza wywiady z ludźmi, którzy osiągnęli sukces w różnych dziedzinach. Na swojej drodze spotyka m.in. Melchiora Wańkowicza (Marek Karpowicz), Janusza Kusocińskiego, Eugeniusza Kwiatkowskiego i Hankę Ordonównę.(n)

 • Speed - niebezpieczna prędkość 9:20

  Wielki hit lat 90. XX wieku - "Speed. Niebezpieczna prędkość" - to niezwykle dynamiczne i wciągające kino akcji z Sandrą Bullock i Keanu Reevesem w rolach głównych. Film otrzymał dwa Oscary - za dźwięk i montaż dźwięku. Pozbawiony skrupułów psychopata Howard Payne (Dennis Hopper) podkłada bombę w autobusie pełnym ludzi. Żąda okupu. Ładunek wybuchnie, jeśli prędkość pojazdu spadnie poniżej pięćdziesięciu mil na godzinę. W filmie "Speed. Niebezpieczna prędkość" rozpoczyna się dramatyczna walka z czasem. Sprawa dodatkowo się komplikuje, gdy jeden z pasażerów rani kierowcę. Niezdolnego do dalszej jazdy mężczyznę zastępuje jedna z pasażerek - energiczna Annie Porter (Sandra Bullock). Mimo wielkiego stresu usiłuje zachować trzeźwość umysłu. Od niej bowiem zależy życie bardzo wielu osób. Annie pozostaje również w stałym kontakcie z centrum kryzysowym. Tymczasem pojazd zostaje skierowany na autostradę poza miastem, a do jego wnętrza dostaje się młody, odważny funkcjonariusz Jack Traven (Keanu Reeves). Miał on już do czynienia z Payne'em, gdy ten próbował wysadzić w powietrze windę pełną ludzi. Teraz policjant z pomocą Annie i funkcjonariuszy z centrum kryzysowego musi wymyślić sposób na uratowanie osób jadących feralnym autobusem.(n)

 • Łapu-capu extra 11:15

  Program "Łapu-capu extra" emitowany jest w niedzielne popołudnia. Zbiera i prezentuje najlepsze fragmenty "Łapu-capu", magazynu, który można znaleźć na antenie codziennie. Zespół osób przygotowujących "Łapu-capu" oraz "Łapu-capu extra" pilnie śledzi to, co pokazywane jest na antenach głównych polskich stacji. Redaktorzy ci zdają sobie sprawę, że nie ma telewizji, w której nie zdarzają się wpadki. Wychwytują więc wszelkie awarie techniczne, przejęzyczenia i gafy popełniane przez prezenterów, różne ich niestandardowe zachowania, a także zabawne sytuacje zarejestrowane bez ich wiedzy. Wszystkie te znalezione, niejednokrotnie śmieszące do łez nagrania prezentowane są następne w każdym odcinku "Łapu-capu" i "Łapu-capu extra".(n)

 • Na wyciągnięcie ręki 11:45

  "Na wyciągnięcie ręki" to poruszający francusko-belgijski melodramat w reżyserii Ludovica Bernarda, prywatnie wielkiego pasjonata opery i muzyki klasycznej. Na pomysł filmu wpadł podczas słuchania koncertu młodego artysty grającego przy paryskiej stacji metra. Do głównej roli wybrał Julesa Benchetrita. Aktor, przygotowując się do pracy na planie, ćwiczył na fortepianie trzy godziny dziennie z pianistką Jennifer Fichet. W obrazie "Na wyciągnięcie ręki" partneruje mu nominowana do Oscara za rolę w "Angielskim pacjencie" Kristin Scott Thomas. Główny bohater filmu "Na wyciągnięcie ręki", Mathieu Malinski, syn ubogich polskich imigrantów, marzy o zostaniu pianistą. Pewnego dnia jego drogi krzyżują się z Pierre'em Geithnerem, dyrektorem konserwatorium obawiającym się utraty posady. Mężczyzna zauważa talent chłopaka i postanawia zgłosić go do prestiżowego konkursu. Chłopak rozpoczyna wkrótce lekcje gry u dumnej i surowej Hrabiny.(n)

 • Jak Bóg szukał Karela 13:30

  Czescy dokumentaliści, Vít Klusák i Filip Remunda przyjrzą się polskiemu katolicyzmowi z perspektywy sąsiadującej z nami nacji, znanej ze swojego ateizmu. Filmowcy zbadają m.in. fenomen Radia Maryja oraz wezmą udział w pielgrzymce na Jasną Górę. Ich podróże prócz zaspokojenia ciekawości mają również cel religijnego poszukiwania duchowego.(n)

 • Ida 15:10

  "Ida" jest obsypanym nagrodami filmem Pawła Pawlikowskiego z Agatą Kuleszą i debiutującą na ekranie Agatą Trzebuchowską. Obraz otrzymał Oscara jako najlepszy film nieanglojęzyczny; był też nominowany do tej nagrody za zdjęcia. Przejmujący dramat uhonorowano też hiszpańską nagrodą Goya (najlepszy film europejski) i angielską BAFTĄ (film nieanglojęzyczny). W Polsce "Ida" wywalczyła m.in. Grand Prix na festiwalu w Gdyni. Akcja filmu "Ida" toczy się w latach 60. XX wieku. Nowicjuszka Anna (Agata Trzebuchowska), wychowana w klasztorze, wkrótce złoży śluby zakonne. Nim to się stanie, matka przełożona (Halina Skoczyńska) każe jej odwiedzić jedyną żyjącą krewną, stalinowską sędzię Wandę Gruz (Agata Kulesza). Ciotka informuje Annę, że urodziła się w żydowskiej rodzinie jako Ida Lebenstein, ale jej najbliżsi nie żyją. Zdaniem Wandy zamordowali ich polscy sąsiedzi. Anna-Ida jedzie wraz z ciotką w rodzinne strony, by poznać okoliczności śmierci oraz miejsce spoczynku krewnych. W domu Lebensteinów mieszka teraz Feliks Skiba (Adam Szyszkowski), syn dawnych sąsiadów. Przyparty do muru, wyjawia miejsce pobytu swego ojca. Jadąc do niego, kobiety zabierają autostopowicza - młodego muzyka "Lisa" (Dawid Ogrodnik). Schorowany Szymon Skiba (Jerzy Trela) odpowiada Wandzie i Annie na pytania o ich rodzinę. Kiedy wspomina małego Tadzia, starsza z kobiet załamuje się. Anna przypuszcza, że chłopiec był jej synem. Wkrótce syn mężczyzny wychodzi z pewną propozycją. Ujawni kobietom miejsce, w którym znajdą kości bliskich, jeśli zrzekną się wszelkich praw do majątku po Lebensteinach.(n)

 • Polska z góry. Zamki, dworki, pałace: Mazowieckie 16:30

  Polska ukazana z niezwykłej perspektywy - z lotu ptaka. Tym razem twórcy starają się przede wszystkim uchwycić na swoich zdjęciach najróżniejsze królewskie zamki obronne, magnackie pałace oraz szlacheckie dwory i dworki. Nie zabraknie widoku takich miejsc jak Niedzica, Czorsztyn, Ujazd, Chęciny, Rabsztyn, Czersk czy Siewierz. Oprócz samych fotografii zostanie przedstawiona także porywająca historia losów właścicieli tych lokacji. Widzowie zobaczą także wnętrza opisywanych twierdz i dworów.(n)

 • Polska z góry. Zamki, dworki, pałace: Świętokrzyskie 16:55

  Polska ukazana z niezwykłej perspektywy - z lotu ptaka. Tym razem twórcy starają się przede wszystkim uchwycić na swoich zdjęciach najróżniejsze królewskie zamki obronne, magnackie pałace oraz szlacheckie dwory i dworki. Nie zabraknie widoku takich miejsc jak Niedzica, Czorsztyn, Ujazd, Chęciny, Rabsztyn, Czersk czy Siewierz. Oprócz samych fotografii zostanie przedstawiona także porywająca historia losów właścicieli tych lokacji. Widzowie zobaczą także wnętrza opisywanych twierdz i dworów.(n)

 • Speed 2: Wyścig z czasem 17:20

  "Speed 2: Wyścig z czasem" to kontynuacja kasowego hitu z 1994 roku. Podobnie jak poprzedni obraz jest to spektakularne kino akcji. Tym razem zamiast Keanu Reevesa Sandrze Bullock partneruje na ekranie Jason Patric. Grana przez Sandrę Bullock Annie rozstała się lubiącym ryzyko agentem Jackiem. Tęskniąc za spokojem i życiową stabilizacją, związała się z Aleksem (Jason Patric). On również jest policjantem, ale w przeciwieństwie do Jacka nie bierze udziału w ryzykownych akcjach. Tak przynajmniej sądzi Annie, która nie ma pojęcia, że jej ukochany w rzeczywistości jest członkiem elitarnego oddziału do zadań specjalnych. Przez przypadek jednak kobieta odkrywa prawdę. W ramach przeprosin Alex kupuje dwa bilety na rejs luksusowym statkiem po Karaibach. Akcja filmu "Speed 2: Wyścig z czasem" zdecydowanie nabiera tempa, gdy kontrolę nad statkiem przejmuje John Geiger (Willem Dafoe), projektant systemu komputerowego jednostki. Zwolniony przez swoją firmę mężczyzna chce się zemścić. Zamierza zrabować klejnoty należące do części pasażerów - członków stowarzyszenia handlarzy diamentami, a potem skierować statek na zakotwiczony w jednym z karaibskich portów tankowiec. Annie i Alex próbują pokrzyżować jego plany.(n)

 • Łapu-capu 19:25

  Telewidzowie doskonale wiedzą, że żaden program telewizyjny nie jest wolny od wpadek. Prowadzącym zdarzają się przejęzyczenia, a ekipa techniczna miewa problemy ze sprzętem, które nie umykają uwadze publiczności. Dlatego też te i tym podobne wpadki, nazywane niekiedy chochlikami telewizyjnymi, cieszą się dużą popularnością. Bywają na tyle zabawne i ciekawe, że stały się podstawą osobnego programu stacji Canal+ i pokrewnych, "Łapu-capu". Autorzy tego nietypowego programu prezentują widzom aktualne chochliki, dostrzeżone w produkcjach różnych stacji telewizyjnych. Wśród prezentowanych fragmentów są wpadki językowe prezenterów, w tym także słowne gafy i dziwaczne reakcje prowadzących w sytuacjach kryzysowych. Widzowie "Łapu-capu" mogą także zobaczyć zabawne, a niekiedy wręcz absurdalne skutki awarii technicznych. Kilkuminutowy program "Łapu-capu" jest polską wersją francuskiego "Le Zapping", powstałego w 1989 roku. Sportowa wersja chochlików telewizyjnych, "Złap sport", również ma francuski rodowód.(n)

 • Ani śladu Elizabeth 19:30

  Brytyjski telewizyjny dramat obyczajowy "Ani śladu Elizabeth" jest adaptacją bestsellerowej powieści Emmy Healey pod tym samym tytułem. Za kamerą stanęła Aisling Walsh ("Diabelskie igraszki", "Maudie"), a scenariusz napisała Andrea Gibb. Obraz "Ani śladu Elizabeth" miał swoją premierę 8 grudnia 2019 roku na antenie BBC One. W roli głównej możemy oglądać zdobywczynię dwóch Oscarów Glendę Jackson ("Zakochane kobiety", "Miłość w godzinach nadliczbowych"). Bohaterka "Ani śladu Elizabeth", chora na alzheimera 80-letnia Maud, dowiaduje się o zaginięciu swojej przyjaciółki. Stara się przypomnieć sobie wydarzenia z przyszłości, które pomogą w jej odnalezieniu. Maud walczy z czasem i własnymi słabościami, w nadziei, że uda jej się rozwiązać zagadkę. W końcu dochodzi do wniosku, że sprawa zaginięcia Elizabeth może mieć związek z podobnym przypadkiem sprzed wielu lat, kiedy zniknęła jej ukochana siostra Sukey.(n)

 • Pokonani 21:00

  Berlin, lato 1946 roku. Zrujnowane wojną miasto pogrąża się w kryzysie, a przestępcza działalność kwitnie. W stolicy zjawia się amerykański policjant Max McLaughlin (Taylor Kitsch). Mężczyzna ma pomóc w zaprowadzeniu porządku. Wspiera go w tym miejscowa policjantka, Elsie Garten (Nina Hoss). By przywrócić miastu spokój, muszą zmierzyć się ze sprawującym władzę w półświatku gangsterem o pseudonimie Engelmacher (Sebastian Koch). Nie tylko jednak zawodowe obowiązki przywiodły Maxa do Berlina. Ma nadzieję odnaleźć swojego zaginionego brata (Logan Marshall-Green). Moritz na własną rękę postanowił rozprawić się z ocalałymi nazistami i przepadł bez wieści. Max liczy na pomoc konsula, Toma Franklina (Michael C. Hall). Stróż prawa nie zdaje sobie jednak sprawy, że został uwikłany w międzynarodową intrygę.(n)

 • (Nie)znajomi 22:00

  Komediodramat "(Nie)znajomi" z 2019 roku to polska wersja wielkiego włoskiego hitu "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie". Obraz jest pełnometrażowym debiutem reżyserskim Tadeusza Śliwy, który wspólnie z Katarzyną Sarnowską napisał również scenariusz. Wiele ze scen dialogowych w filmie to czysta improwizacja aktorów, którym twórca zostawił sporą swobodę w tej kwestii. W obsadzie obok Aleksandry Domańskiej, Mai Ostaszewskiej, Tomasza Kota, Michała Żurawskiego, Łukasza Simlata i Wojciecha Żołądkiewicza pojawia się rzadko widziana w rodzimych produkcjach Katarzyna Smutniak, która mówi w filmie również po włosku. Akcja produkcji "(Nie)znajomi" w dużej mierze rozgrywa się w jednym mieszkaniu, gdzie na kolacji spotyka się siódemka przyjaciół. Debiutująca w tym towarzystwie Ola w pewnej chwili proponuje wszystkim z pozoru niewinną zabawę. Podczas spotkania będą czytać na głos wszystkie otrzymane na komórkę wiadomości, a rozmowy przełączać na tryb głośnomówiący. Goście i gospodarze zgadzają się, jednak wraz z pojawianiem się kolejnych SMS-ów i telefonów na jaw wychodzą głęboko skrywane tajemnice, a relacje znajomych zostają poddane ciężkiej próbie.(n)

 • Parasite 23:40

  Trudne życie ubogiej czteroosobowej rodziny mieszkającej z wilgotnej piwnicy odmienia się, kiedy sprytny Ki-woo (Woo-shik Choi), wykorzystując znajomości i podrobiony dyplom, dostaje pracę w domu majętnego małżeństwa. Udziela tam korepetycji ich córce. W kręgi bogaczy szybko wprowadza swoją starszą siostrę Ki-jeong (So-dam Park). Dziewczyna bardzo przekonująco gra rolę absolwentki sztuki i dziecięcej psycholożki pomagającej rozwijać plastyczne zdolności zamkniętego w sobie synka gospodarzy. Wkrótce zaczyna obmyślać plan, w jaki sposób zastąpić ich szofera swoim bezrobotnym ojcem (Kang-ho Song), a gosposię - swoją matką (Hye-jin Jang). Spotkanie dwóch rodzin z różnych warstw społecznych prowadzi do ciągu tragikomicznych wydarzeń, które intensyfikują się, kiedy podczas wyjazdu bogaczy ich pracownicy odkrywają tajemnicę posiadłości. Obsypany nagrodami, m.in. czterema Oscarami, w tym za najlepszy film oraz najlepszy film międzynarodowy, dramat uznanego reżysera Joon-ho Bonga.(n)

Lista stacji

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO