×

Wyszukaj artykuł

Program tvBoomerang program TV. Program telewizyjny Boomerang na dziś, jutro i weekend

 • Agent Binky: Pets of the Universe: Nikogo nie zostawiamy. s01e01 6:00

  Tym razem Binky walczy z kosmitą, który wkradł się na stację. Przepędza natręta, ale traci Teda. Ulubiona pluszowa myszka Binky'ego utyka w kosmosie, czyli na podwórku. Niebawem wychodzi na jaw, że Ted leży pod gniazdem os.(n)

 • Agent Binky: Pets of the Universe: Ważka sprawa. s01e02 6:10

  W domu Binky'ego i Gordona zjawia się kapitan Gracie. Informuje, że jej ludzie wyjechali i będzie musiała nocować na stacji kosmicznej. Gordon cieszy się na myśl o piżama party, ale Gracie planuje urządzić agentom dodatkowy trening.(n)

 • Agent Binky: Pets of the Universe: Pa, pa, motylku. s01e03 6:21

  Podczas obserwacji kosmosu Binky zauważa gąsienicę, która zmienia się w motyla. Jest przerażony na myśl o tym, że ten obcy może się przemienić w jeszcze groźniejszego stwora. Wkrótce kosmita wdziera się na teren stacji.(n)

 • Agent Binky: Pets of the Universe: Robot musi zniknąć!. s01e04 6:31

  Ludzie przynoszą do domu nowy fotel z funkcją masażu. Binky uważa, że to złowrogi kosmiczny robot. Z pomocą agentów próbuje go poskromić.(n)

 • Jaś Fasola: Urodziny. Mr Bean the Animated Series 4, s04e45 6:59

  Mr Bean nie dostaje zaproszenia na przyjęcie do pani Wicket. Mimo to próbuje dostać się na imprezę.(n)

 • Jaś Fasola: W ogrodzie. Mr Bean the Animated Series 4, s04e46 7:09

  Podczas koszenia trawy Pan Fasola trafia na uciążliwy korzeń. Próbując go wykopać, łamie łopatę. Musi kupić nowy sprzęt.(n)

 • Jaś Fasola: Magiczne sztuczki. Mr Bean the Animated Series 4, s04e47 7:19

  Pan Fasola w towarzystwie Irmy jedzie nad morze. Podczas gdy kobieta zabiera niewielki bagaż, niezdara zabiera olbrzymi kufer pełen rzeczy. Na miejscu niechcący zamienia go na kufer słynnego magika.(n)

 • Jaś Fasola: Basen z piłeczkami. Mr Bean the Animated Series 4, s04e48 7:29

  Niezdara natyka się w swojej kuchni na przerażającego stwora, który okazuje się pisklęciem. Z czasem z małego ptaka wyrasta bocian, który panoszy się w całym domu. Fasola uznaje, że ptak powinien wrócić na łono natury.(n)

 • Grizzy i Lemingi: Halloweenowy niedźwiedź 7:58

  W chatce leśniczego niedźwiedź znajduje niepokojące dekoracje, pozostałe po imprezie halloweenowej. Lemingi doskonale się bawią w garnku wypełnionym piankami. Grizzy przypadkowo połyka piankę i jest zachwycony jej smakiem.(n)

 • Grizzy i Lemingi: Czysty niedźwiedź 8:05

  Niedźwiedź znalazł na śmietniku pierścionek. Chce wyszorować go mydłem i podarować go swojej wybrance. Problem w tym, że jedyna kostka mydła jest niezbędna Lemingom do gry w bobsleja.(n)

 • Grizzy i Lemingi: Duchowa przemiana 8:11

  Niedźwiedź znajduje magiczną figurkę, za sprawą której dwie żywe istoty mogą zamienić się ciałami. W rezultacie Grizzy zostaje uwięziony w ciele renifera.(n)

 • Grizzy i Lemingi: Lustereczko, powiedz przecie... 8:18

  Podczas połowu łososi niedźwiedź natrafia na niezwykłe lustro. Odbija ono rzeczywistość w taki sposób, w jaki chciałby ją widzieć oglądający. Grizzy jest pod wrażeniem znaleziska i nie chce się z nim rozstać.(n)

 • Grizzy i Lemingi: Czarodziej Grizzy 8:24

  Z wozu cyrkowego wypada pudełko. Znajdują je Lemingi. Po otwarciu znajdują w nim magiczną różdżkę, dzięki której można ożywić dowolny przedmiot. Gryzonie mają świetną zabawę.(n)

 • Grizzy i Lemingi: Niedźwiedź na księżycu 8:31

  Niedźwiedź nie chce, by Lemingi bawiły się sztucznymi ogniami. W konsekwencji wszyscy zostają wystrzeleni w kosmos i lecą prosto na księżyc.(n)

 • Grizzy i Lemingi: Pod gołym niebem 8:37

  Na skutek zaciekłych walk między niedźwiedziem i gryzoniami chatka leśnika zostaje wysadzona w powietrze. W zgliszczach domku zwierzęta znajdują namiot i inne przedmioty przydatne podczas biwakowania.(n)

 • Grizzy i Lemingi: Niedźwiedź za kierownicą 8:43

  Niedźwiedź wbrew swojej woli staje do rywalizacji w wyścigu gryzoni i przegrywa. Pragnąc rewanżu, obmyśla konstrukcję idealnej wyścigówki.(n)

 • Wyluzuj, Scooby-Doo!: Krakanie i kichanie. Be cool, Scooby-Doo, s01e21 8:59

  Detektywi odwiedzają farmę, której gospodarzy terroryzuje przerażający strach na wróble. Podczas śledztwa Fred próbuje się popisać przed córką farmera.(n)

 • Wyluzuj, Scooby-Doo!: Scooby Dooby Ślub. Be cool, Scooby-Doo, s01e22 9:21

  Dwoje bliskich przyjaciół ekipy Scooby'ego bierze ślub. Kudłaty jest drużbą, a Daphne pełni rolę druhny. Uroczystość przerywa przerażająca zjawa panny młodej.(n)

 • Wyluzuj, Scooby-Doo!: El Bandito. Be cool, Scooby-Doo, s01e23 9:58

  Ekipa uczestniczy w imprezie z okazji meksykańskiego Święta Zmarłych. Detektywi dowiadują się, że legendarny kryminalista El Bandito powrócił i zastrasza miejscową ludność. Fred postanawia rozwiązać tę zagadkę.(n)

 • Wyluzuj, Scooby-Doo!: W paszczy klauna. Be cool, Scooby-Doo, s01e24 10:19

  Daphne opiekuje się małym Waynem, synem przyjaciółki. Przekonuje Freda, aby załatwił sobie wolne na wieczór i wybrał się z nimi do parku rozrywki. Lunapark okazuje się miejscem nawiedzanym przez podejrzanego dowcipnisia rodem z cyrku.(n)

 • Wyluzuj, Scooby-Doo!: Nie wywołuj wikinga z lasu. Be cool, Scooby-Doo, s01e25 10:56

  Młodzi detektywi wyruszają na wycieczkę z biwakiem. Fred uważa, że muszą nawiązać bliższy kontakt ze swoimi naturalnymi, dzikimi instynktami. Na miejscu zaczyna ich prześladować duch pewnego wikinga.(n)

 • Wyluzuj, Scooby-Doo!: Oskarżony Fred Jones. Be cool, Scooby-Doo, s01e26 11:17

  Rozpoczyna się proces sądowy, w którym Fred jest oskarżony o to, że w rzeczywistości stoi za wszystkimi rozwiązanymi zagadkami. Daphne w roli jego adwokata wraca pamięcią do wydarzeń do lat 50. ubiegłego wieku, kiedy w opuszczonym z powodu toksycznego wycieku mieście grasował groźny toksyczny mutant.(n)

 • Ben 10 : Czekając na samuraja. Ben 10, s03e189 11:59

  Podczas pobytu w Tokio Tennysonowie odwiedzają Muzeum Samurajów. Zaczynają zwiedzanie od lekcji kaligrafii. Ben niecierpliwie oczekuje na część programu o samurajach. Zanim jednak weźmie w niej udział, musi wyruszyć w pościg za Wiecznym Rycerzem, który ukradł z wystawy samurajski miecz.(n)

 • Ben 10 : Sława w Japonii. Ben 10, s03e190 12:09

  Podczas wycieczki do japońskiego Muzeum Robotyki Ben spotyka Tima Zbuszu. Dawny złoczyńca ratuje Tokio przed smokiem. Wygląda na to, że zerwał z przestępczym życiem i postanowił być dobrym. Mimo to Ben zastanawia się, czy można mu ufać.(n)

 • Ben 10 : Zombozelot wita was!. Ben 10, s03e191 12:19

  Dalsze przygody Bena, który z pozoru jest zwyczajnym chłopcem. Pewnego dnia znajduje urządzenie, które odmienia jego życie. Okazuje się, że sprzęt zwany Omnitrix jest bronią obcych, która pozwala na przeobrażanie się w dziesięć różnych stworzeń - w postaci superbohaterów. Niezwykła maszyna przyciąga także uwagę pewnego złoczyńcy - Vilgaksa. Chce on zawładnąć mocą, która znajduje się w posiadaniu Bena.(n)

 • Ben 10 : Uwięzieni w korku. Ben 10, s03e192 12:30

  Dalsze przygody Bena, który z pozoru jest zwyczajnym chłopcem. Pewnego dnia znajduje urządzenie, które odmienia jego życie. Okazuje się, że sprzęt zwany Omnitrix jest bronią obcych, która pozwala na przeobrażanie się w dziesięć różnych stworzeń - w postaci superbohaterów. Niezwykła maszyna przyciąga także uwagę pewnego złoczyńcy - Vilgaksa. Chce on zawładnąć mocą, która znajduje się w posiadaniu Bena.(n)

 • Ben : Jedenasty kosmita część pierwsza. s02e145 12:40

  Lawina błotna zagraża miastu. Ben próbuje ratować mieszkańców. Sytuację komplikuje pojawienie się Vilgaksa, który ostrzega superbohatera o nowym ryzyku, związanym z używaniem Omnitriksa.(n)

 • Tom i Jerry Show. The Tom and Jerry Show, s04e267 13:00

  Zabawne przygody pary zwierzaków w różnych sceneriach. Kocur Tom i mysz Jerry czasem ze sobą walczą i robią sobie nawzajem różne dowcipy, a czasem zgodnie współpracują i pomagają innym.(n)

 • Tom i Jerry Show. The Tom and Jerry Show, s04e268 13:07

  Zabawne przygody pary zwierzaków w różnych sceneriach. Kocur Tom i mysz Jerry czasem ze sobą walczą i robią sobie nawzajem różne dowcipy, a czasem zgodnie współpracują i pomagają innym.(n)

 • Tom i Jerry Show: Pozbyć się przedrzeźniacza. The Tom and Jerry Show 2, s02e83 13:13

  Na drzewie tuż przed oknem Ginger uwił sobie gniazdo pięknie śpiewający drozd. Kiedy gospodyni jest w pracy, ptak nie daje spokoju Tomowi i Jerry'emu. Sytuację pogarsza wyklucie się z jaj młodych. Reszta zwierząt ma dość i postanawia wykurzyć ptaki.(n)

 • Tom i Jerry Show: Trudy hodowli. The Tom and Jerry Show 2, s02e84 13:20

  Kot i mysz biorą udział w konkursie dla ogrodników. Podczas rywalizacji kocur wpada w poważne tarapaty.(n)

 • Tom i Jerry Show: Dom w rozsypce. The Tom and Jerry Show 2, s02e85 13:27

  Kiedy Rick i Ginger wyjeżdżają, Tom ma nadzieję, że będzie panem domu. Jego plany krzyżuje pewien ambitny młody opiekun. Niebawem Jerry staje się głównym wrogiem mężczyzny.(n)

 • Tom i Jerry Show: Życie jak plaża. The Tom and Jerry Show 2, s02e86 13:33

  Kocur i mysz toczą zaciętą walkę o przetrwanie na bezludnej wyspie.(n)

 • Tom i Jerry Show: Przepędzić czkawkę. The Tom and Jerry Show 2, s02e87 13:40

  Czarownice próbują wyleczyć Toma z czkawki. Postanawiają go wysłać do Lasu Rzeczy Przerażających. Kocur jednak wcale się nie boi. W tej sytuacji Jerry próbuje go przerazić, samodzielnie wyczarowując różne straszne rzeczy.(n)

 • Jaś Fasola: Superman. Mr Bean the Animated Series 4, s04e41 13:59

  Zwinny włamywacz terroryzuje miasto. Okrada również posiadłość pani Wicket. Pan Fasola postanawia założyć kostium i rozprawić się ze złodziejem.(n)

 • Jaś Fasola: Sterta śmieci. Mr Bean the Animated Series 4, s04e42 14:09

  Mr Bean robi porządkuje mieszkanie i wynosi na śmietnik mnóstwo niepotrzebnych rzeczy. Przypadkiem do jednego z worków wpada Teddy. Próbują ratować przyjaciela, Mr Bean ściga się ze śmieciarką.(n)

 • Jaś Fasola: Robot. Mr Bean the Animated Series 4, s04e43 14:19

  Leniwy Mr Bean kupuje automatyczne urządzenie do sprzątania mieszkania. Początkowo robot działa prawidłowo, ale niebawem przez przypadek wciąga do odkurzacza własnego pilota. Wówczas zaczyna szwankować i wywołuje zamieszanie.(n)

 • Jaś Fasola: Lody. Mr Bean the Animated Series 4, s04e44 14:29

  Mr Bean stoi w kolejce po lody z furgonetki. Gdy przychodzi jego kolej na zakup, sprzedawca udaje się na przerwę. Zirytowany Pan Fasola postanawia obsłużyć się samodzielnie. Przyciąga w ten sposób mnóstwo dzieci, które teraz musi obsłużyć.(n)

 • Agent Binky: Pets of the Universe: Zapchlona sprawa. s01e05 14:59

  Gordon wraca na stację z obcymi, czyli pchłami, grasującymi na jego sierści. Z obawy przed zarażaniem innych agentów sierżant Fluffy zabrania ekipie Binky'ego brania udziału w imprezie P.U.R.S.T. Zapchleni agenci próbują pozbyć się pasożytów.(n)

 • Agent Binky: Pets of the Universe: Pożeracz z kosmosu. s01e06 15:10

  Nowy nabytek Dużego Człowieka, puchaty sweter, staje się ulubionym kocykiem Binky'ego. Kiedy kot znajduje w swetrze mola, organizuje przeciwko niemu specjalną misję P.U.R.S.T.(n)

 • Agent Binky: Pets of the Universe: W rękach obcych. s01e07 15:20

  Dumny Binky z dumą obserwuje poczynania Teda, który z pomocą Małego Człowieka prowadzi nowy quad kosmiczny. Kiedy chłopiec odchodzi do innej zabawy i zostawia Teda samego, przebiegły kosmita w postaci ślimaka przejmuje kontrolę nad pojazdem.(n)

 • Agent Binky: Pets of the Universe: Atak smaczkożerców!. s01e08 15:30

  Mrówki uciekają, unosząc ze sobą brzoskwinię Małego Człowieka. Agenci próbują przeszkodzić przebiegłym obcym. Binky zamyka ich portal, czyli mrowisko. W odwecie mrówczy kosmici próbują zalać agentów wodą.(n)

 • Grizzy i Lemingi: Ctrl + Alt + Niedźwiedź 15:56

  Zwierzaki znajdują prototyp tajnego urządzenia, które przypomina klawiaturę. Wciskanie jego przycisków ma poważne konsekwencje dla otaczającej ich rzeczywistości.(n)

 • Grizzy i Lemingi: Kręgle 16:03

  Gryzonie grają w kręgle. Niebawem znajdują urządzenie, dzięki któremu mogą zmieniać wagę kuli.(n)

 • Grizzy i Lemingi: Polowanie na grzyby 16:09

  Po obfitych deszczach w ogrodzie wyrastają grzyby. Lemingi bawią się nimi, co irytuje Grizzy'ego. Niedźwiedź rozdeptuje wszystkie grzyby, uwalniając ich zarodniki, z których natychmiast wyrastają nowe okazy.(n)

 • Grizzy i Lemingi: Latający niedźwiedź 16:16

  Lemingi znajdują specjalne magnesy, dzięki którym dowolne obiekty unoszą się w powietrze. Za sprawą takiego magnesu Grizzy wzbija się w niebo wraz z kanapą, na której siedzi.(n)

 • Grizzy i Lemingi: Wielki sztukmistrz 16:22

  Gryzonie chcą nauczyć renifera cyrkowych sztuczek. Grizzy podziwia popisy zwierzęcia i wpada na pomysł, jak mógłby zaimponować uroczej niedźwiedzicy.(n)

 • Grizzy i Lemingi: Elektroniczny pomocnik 16:29

  Grizzy znajduje elektronicznego robota w kształcie leminga. Gryzoń potrafi odtwarzać czynności, które wcześniej mu pokazano. Niedźwiedź próbuje go wykorzystać do prac domowych.(n)

 • Grizzy i Lemingi: Odstraszacz niedźwiedzi 16:35

  Zwierzaki odkrywają, że w chacie leśniczego został umieszczony czujnik wykrywający obecność niepożądanych stworzeń. Dzięki niemu można przeprowadzić selekcję zwierząt, które mogą przebywać w domku.(n)

 • Grizzy i Lemingi: Niedźwiedź za kierownicą 16:42

  Niedźwiedź wbrew swojej woli staje do rywalizacji w wyścigu gryzoni i przegrywa. Pragnąc rewanżu, obmyśla konstrukcję idealnej wyścigówki.(n)

 • Tom i Jerry Show. The Tom and Jerry Show, s04e269 16:59

  Zabawne przygody pary zwierzaków w różnych sceneriach. Kocur Tom i mysz Jerry czasem ze sobą walczą i robią sobie nawzajem różne dowcipy, a czasem zgodnie współpracują i pomagają innym.(n)

 • Tom i Jerry Show. The Tom and Jerry Show, s04e270 17:06

  Zabawne przygody pary zwierzaków w różnych sceneriach. Kocur Tom i mysz Jerry czasem ze sobą walczą i robią sobie nawzajem różne dowcipy, a czasem zgodnie współpracują i pomagają innym.(n)

 • Tom i Jerry Show: Odchodzę. The Tom and Jerry Show 2, s02e88 17:13

  Jerry ma dość ciągłej walki z kotem. Pakuje się i wyprowadza z norki. Po kilku dniach wrogowie zaczynają do siebie tęsknić.(n)

 • Tom i Jerry Show: Nie dotykać zęba. The Tom and Jerry Show 2, s02e89 17:20

  Hildie i Beatie przynoszą do domu magiczny ząb ogra. Ostrzegają kota i gryzonia, aby go nie dotykali. Tom i Jerry okazują się nieposłuszni.(n)

 • Tom i Jerry Show: Tarapaty na sprzedaż. The Tom and Jerry Show 2, s02e90 17:27

  Rick planuje kolejną dużą wyprzedaż garażową. Spike prosi przyjaciół, aby znaleźli i przekazali mu rodzinną pamiątkę, pierwszy obrożę szczeniaka Tyke'a.(n)

 • Tom i Jerry Show: Zwrot do nadawcy. The Tom and Jerry Show 2, s02e91 17:33

  Tajemniczy wielbiciel zasypuje Hildę spersonalizowanymi prezentami. Kolejnym podarunkiem okazuje się bukiet czarnych róż. Czarownica nie jest jednak zachwycona podarunkami.(n)

 • Tom i Jerry Show: Bezsenność 17:40

  Gospodarz domu, Rick, kupuje swojej ukochanej Ginger nowoczesny materac. Namówiony przez Butcha Tom postanawia złamać zakaz, jaki nałożył na niego właściciel, i uciąć sobie drzemkę na nowym sprzęcie. Jerry krzyżuje jego plany.(n)

 • Jaś Fasola: Urodziny. Mr Bean the Animated Series 4, s04e45 18:00

  Mr Bean nie dostaje zaproszenia na przyjęcie do pani Wicket. Mimo to próbuje dostać się na imprezę.(n)

 • Jaś Fasola: W ogrodzie. Mr Bean the Animated Series 4, s04e46 18:10

  Podczas koszenia trawy Pan Fasola trafia na uciążliwy korzeń. Próbując go wykopać, łamie łopatę. Musi kupić nowy sprzęt.(n)

 • Jaś Fasola: Magiczne sztuczki. Mr Bean the Animated Series 4, s04e47 18:20

  Pan Fasola w towarzystwie Irmy jedzie nad morze. Podczas gdy kobieta zabiera niewielki bagaż, niezdara zabiera olbrzymi kufer pełen rzeczy. Na miejscu niechcący zamienia go na kufer słynnego magika.(n)

 • Jaś Fasola: Basen z piłeczkami. Mr Bean the Animated Series 4, s04e48 18:30

  Mr Bean uwielbia szaleć na placu zabaw, a zwłaszcza w basenie z piłeczkami. Aby nie dzielić się nim z innymi dziećmi, urządza takie miejsce we własnym mieszkaniu.(n)

 • Wyluzuj, Scooby-Doo!: Saga o potworze z bagien. Be cool, Scooby-Doo, s01e17 18:58

  Młodzi detektywi urządzają sobie wycieczkę na pewne urokliwe moczary. Okazuje się, że grasujący tam bagienny stwór bardzo nie lubi obcych.(n)

 • Wyluzuj, Scooby-Doo!: Śnieżna zagadka. Be cool, Scooby-Doo, s01e18 19:19

  Ekipa Scooby'ego jeździ na nartach, walczy na śnieżki i przy okazji trafia na trop upiornego bałwana. Śniegowe monstrum postanawia przegonić wszystkich intruzów ze zboczy góry, którą uważa za swój rewir.(n)

 • Grizzy i Lemingi: Lemingi w kosmosie 19:58

  Gryzonie znajdują pudełko z urodzinowymi racami, przeznaczonymi do umieszczenia na torcie. Są zachwycone strzelającymi iskrami. Hałaśliwa rozrywka Lemingów bardzo przeszkadza w drzemce Grizzy'emu.(n)

 • Grizzy i Lemingi: Szop wąchacz 20:05

  Gryzonie zabrały niedźwiedziowi jego ostatni słoik kremu czekoladowego i chcą go zjeść w ukryciu. Niedźwiedź próbuje odnaleźć ich kryjówkę przy pomocy szopa, który ma znakomity węch.(n)

 • Grizzy i Lemingi: Niedźwiedź robot 20:12

  Obolały Grizzy nie chce się ruszać z kanapy. Próbuje robić wszystko na odległość, wykorzystując do tego celu zdalnie sterowanego robota Lemingów.(n)

 • Grizzy i Lemingi: Wstrząśnięty niedźwiedź 20:18

  Chrapiący Grizzy powoduje tak silne drgania, że Lemingi wymyślają ciekawy pomysł na zabawę. Kiedy jednak niedźwiedź zmienia pozycję i przestaje chrapać, gryzonie szukają innego źródła wibracji.(n)

 • Grizzy i Lemingi: Impreza z piniatą 20:25

  Grizzy znajduje w leśniczówce urodzinową piniatę. Podoba mu się pomysł rozbijania patykiem papierowej figurki. Lemingi chcą jednak wykorzystać znalezisko do innej zabawy.(n)

 • Grizzy i Lemingi: Niedźwiedzia gra 20:31

  Grizzy'emu przeszkadza wielka, futrzana pacynka, leżąca między poduszkami sofy. Niedźwiedź wkłada ją na swoją łapę i udaje, że kukiełka go atakuje. Lemingi są przekonane, że pacynka to potężniejszy od Grizzy'ego Superleming, któremu muszą być posłuszne.(n)

 • Grizzy i Lemingi: Leming strażnik 20:38

  Grizzy'emu przeszkadza wielka, futrzana pacynka, leżąca między poduszkami sofy. Niedźwiedź wkłada ją na swoją łapę i udaje, że kukiełka go atakuje. Lemingi są przekonane, że pacynka to potężniejszy od Grizzy'ego Superleming, któremu muszą być posłuszne.(n)

 • Pat i świat: Drapak dla kota. Pat the Dog, s01e76 20:58

  Lola zamierza pobić rekord Guinnessa i zbudować największy na świecie drapak dla kota. Gołębie bardzo się denerwują tym, że kot będzie spacerował po ich terytorium. Zawiązują sojusz z Czołgiem, żeby wstrzymać budowę drapaka i porwać Czapusia.(n)

 • Pat i świat: Mój pies, bohater. Pat the Dog, s01e77 21:06

  Lola ma problem z wypracowaniem o swoim bohaterskim zwierzaku. Mówi Victorowi, że bardzo kocha Pata, ale jej czworonóg raczej nie przepada za przygodami. Tymczasem Pat okazuje się bardzo dzielny. Znowu ratuje skórę Czapusiowi i walczy z gołębiami. Z pomocą Loli ratuje pisklę, które może wypaść z gniazda.(n)

 • Pat i świat: Owocowe koktajle. Pat the Dog, s01e78 21:12

  Lola organizuje koktajlowe przyjęcie. Kupuje prawie wszystkie potrzebne produkty, ale orientuje się, że zapomniała o mleku. Wraca do sklepowego działu z nabiałem, a w tym czasie Pat pilnuje reszty zakupów. Musi stawić czoła gołębiom, które próbują podkraść mu jakiś przysmak.(n)

 • Pat i świat: Szybcy i czyści. Pat the Dog, s01e01 21:19

  Lola chce nagrać i wrzucić do sieci filmik z Patem i Czapusiem. Potrzebuje kamery, którą przymocuje do obroży Pata, oraz robota sprzątającego. Gołębie komplikują pracę na planie.(n)

 • Pat i świat: Podziemny Pat. Pat the Dog, s01e02 21:26

  Podczas zabawy albumem Loli Czapuś wpada wraz z nim do kanałów. Victor jest tego świadkiem. Kłamie przed Lolą, że to on zabrał album i że zwróci go, jeśli dziewczynka będzie za niego grabić liście.(n)

 • Pat i świat: Wyprzedaż. Pat the Dog, s01e03 21:31

  Lola urządza wyprzedaż. Jedną z rzeczy, którą chce sprzedać, jest stare posłanie Pata. Piesek bardzo to przeżywa, natomiast Czołg się cieszy. Od dawna chciał przejąć posłanie rywala.(n)

 • Pat i świat: Kluskowa katastrofa. Pat the Dog, s01e04 21:38

  Lola opiekuje się gąsienicą. Gołębie chcą wrzucić motylą larwę na grilla, a Czapuś ma ochotę się z nią pobawić.(n)

 • The Happos Family: Super-Niespodzianka 21:44

  Przyjaciele postanawiają w tajemnicy zorganizować przyjęcie niespodziankę dla Civiliana i Supera. Ten ostatni musi zrobić wszystko, by nie wyszła na jaw jego sekretna tożsamość.(n)

 • Grizzy i Lemingi: Niedźwiedzie cząsteczki 21:58

  W skrzyni, która wypadła z wojskowego konwoju, Lemingi znajdują laser służący do zmniejszania i powielania przedmiotów. Będą musiały stawić czoła bandzie niesfornych, małych niedźwiedzi.(n)

 • Grizzy i Lemingi: Niedźwiedź, który składał złote jaja 22:05

  W pobliżu supermarketu zostaje zamontowane urządzenie, w którym można zakupić jajka z niespodziankami. W jednym ze słodkich przysmaków znajduje się wymarzona przez Lemingi rakieta.(n)

 • Grizzy i Lemingi: Błyskawiczna nauka 22:10

  Niedźwiedź znajduje w domu leśniczego gadżet, dzięki któremu w ciągu kilku sekund można przyswoić sobie każdą wiedzę. Grizzy ma okazję stać się niedźwiedziem idealnym.(n)

 • Grizzy i Lemingi: Odkąd niedźwiedź sięga pamięcią 22:17

  Przypadkowo odkryta stara metalowa skrzynka przywołuje wspomnienia z dzieciństwa niedźwiedzia i niesfornych gryzoni.(n)

 • Grizzy i Lemingi: Chemiczne lemingi 22:23

  Niedźwiedź ma ochotę obejrzeć w telewizji dokument o łososiach, ale Lemingi szykują jakoś zwariowany eksperyment.(n)

 • Grizzy i Lemingi: Pilot 22:29

  Kuropatwa jest wielką fanką nowych technologii. Kolejne trofeum w jej kolekcji to pilot do telewizora, którego używa Grizzy.(n)

 • Grizzy i Lemingi: Niedźwiedź i motyl 22:36

  Grizzy postanawia wręczyć swojej wybrance okaz niezwykle rzadkiego motyla. Lemingi wpadają na podobny pomysł.(n)

 • Mój Rycerz i Ja: Drużyna Zła. My Knight & Me, s01e130 22:59

  Wiedźma z Przeklętego Lasu i Zły Jack postanawiają połączyć siły. Megancja jest w niebezpieczeństwie. Jimmy, Henri i Cat muszą rozbić sojusz złoczyńców.(n)

 • Mój Rycerz i Ja: Mój tata i ja. My Knight & Me, s01e131 23:10

  Jimmy chce przekonać tatę, że zasługuje na poważniejsze traktowanie. Postanawia wyruszyć na samodzielną misję. Wkrótce przekonuje się, że walka z potworem w wersji solo wcale nie jest taka prosta.(n)

 • Mój Rycerz i Ja: Przyłapani. My Knight & Me, s01e132 23:20

  Lance nagrał ekipę podczas misji przy pomocy smartlustra. Uwiecznieni na nagraniu Jimmy, Cat i Henri muszą odzyskać urządzenie. Proszą Bjorna, by sfingował porwanie Lance'a.(n)

 • Mój Rycerz i Ja: Czerwony świt. My Knight & Me, s01e133 23:31

  Jimmy chce udowodnić Czerwonemu Rycerzowi swoją wartość, ale doprowadza do jego uprowadzenia przez Zerlina. Z pomocą Cat i Henriego spieszy mu na ratunek.(n)

 • Taffy: W klatce. s01e57 23:58

  Schwytani przez Bentleya Mish i Mash uwięzieni w klatce oczekują na pracowników schroniska. Taffy próbuje uwolnić przyjaciół.(n)

Lista stacji