×

Wyszukaj artykuł

Program tvBBC First program TV. Program telewizyjny BBC First na dziś, jutro i weekend

 • Atlantyda . Atlantis, s02e13 12:10

  Jason uwalnia wszystkich więźniów z amfiteatru, by mogli walczyć u jego boku o przejęci władzy w Atlantydzie. Spiskowcy zostają jednak zdradzeni przez Ikara. Mężczyzna wciąga ich w zasadzkę, która dla wielu wojowników okazuje się śmiertelna. Herkules udziela ślubu Ariadnie i Jasonowi. Wkrótce potem Medea informuje młodego władcę, w jaki sposób raz na zawsze pozbyć się Pasiphae. Nowy król i jego żona postanawiają wrócić do Atlantydy i walczyć o władzę, kierując się wskazówkami kobiety. Pasiphae okazuje się jednak potężnym wrogiem. Udaje jej się po raz kolejny zmusić królewską parę do kolejnej ucieczki. Wówczas Jason uświadamia sobie, że aby pokonać Pasiphae, będzie musiał wypełnić ostatnie zadanie, które widziała w swoich wizjach Cassandra.(n)

 • Doktor Who . Doctor Who 10, s10e04 13:05

  Bill przepowadza się razem ze swoimi znajomymi do starej posiadłości. Doktor wkrótce zaczyna mieć coraz więcej podejrzeń co do bardzo tajemniczego gospodarza domu.(n)

 • Shakespeare i Hathaway: Prywatni detektywi. Shakespeare & Hathaway: Private Investigators, s01e01 14:00

  Były policjant, Frank Hathaway, prowadzi prywatne biuro detektywistyczne. Interes niestety nie idzie mu najlepiej. Szansę na rozwiązanie swoich problemów finansowych upatruje w zleceniu niejakiej Lu Shakespeare. Kobieta podejrzewa narzeczonego o romans.(n)

 • Shakespeare i Hathaway: Prywatni detektywi. Shakespeare & Hathaway: Private Investigators, s01e02 14:55

  Właścicielkę domu opieki niepokoją pewne wydarzenia. Kilka dni później kobieta spada z dachu. Frank i Lu muszą rozwiązać zagadkę jej śmierci.(n)

 • Śmierć pod palmami . Death in Paradise, s04e07 15:50

  Humphrey bada sprawę morderstwa pewnej kobiety. Denatka była apodyktyczną szefową. Została zastrzelona podczas wyjazdu integracyjnego w Saint Marie. W kręgu podejrzanych są pracownicy ofiary, zwłaszcza jeden.(n)

 • Z pamiętnika położnej . Call the Midwife, s02e05 16:50

  Jenny rozpoczyna pracę w londyńskim szpitalu, w którym brakuje personelu. Trafia na męski oddział chirurgiczny. Ma przełożonego, z którym ciężko nawiązać nić porozumienia.(n)

 • Doktor Who . Doctor Who 10, s10e05 17:50

  Doktor i Bill Potts lecą na stację kosmiczną, zbadać przyczyny zgonów członków załogi. By przeżyć, muszą założyć specjalne skafandry, będące jedynym źródłem tlenu.(n)

 • Shakespeare i Hathaway: Prywatni detektywi. Shakespeare & Hathaway: Private Investigators, s01e03 18:45

  Trwa wyścig z czasem, by ochronić Petera Quintisa. Grabarzowi grożą śmiercią dwaj najemnicy.(n)

 • Shakespeare i Hathaway: Prywatni detektywi. Shakespeare & Hathaway: Private Investigators, s01e04 19:35

  Podczas pokazu magii ginie młoda kobieta. Frank i Lu próbują rozwiązać zagadkę jej śmierci.(n)

 • Śmierć pod palmami . Death in Paradise, s04e08 20:30

  Detektywi rozwiązują zagadkę dotyczącą zabójstwa więźnia osadzonego w ich areszcie. Humphrey'a odwiedza ojciec. Namawia syna do zmian w życiu.(n)

 • Śmierć pod palmami . Death in Paradise, s05e01 21:30

  Detektyw Goodman prowadzi dochodzenie w sprawie śmierci milionera filantropa. Ciało denata znaleziono na jego jachcie. Zadziwiający jest fakt, że wszyscy podejrzani w tym czasie nurkowali w pobliżu łodzi.(n)

 • Prasa. Press, s01e01 22:30

  Holly Evans, pracująca dla brytyjskiego dziennika "The Herald" prowadzi prywatne śledztwo dziennikarskie w sprawie pewnej ucieczki z miejsca wypadku. Duncan, dziennikarz "the Post" szczegółowo bada przeszłość premiera.(n)

 • Trygonometria. Trigonometry, s01e07 23:30

  Gemma i Kieran decydują się poszukać współlokatorki. Niedługo później do ich mieszkania wprowadza się Ray. Pomiędzy trójką ludzi nawiązuje się nietypowa relacja miłosna.(n)

Lista stacji