×

Wyszukaj artykuł

Program tvBBC First program TV. Program telewizyjny BBC First na dziś, jutro i weekend

 • Doktor Who . Doctor Who, s05e09 12:50

  Z pomocą Nasreen Chaudry Doktor dostaje się do podziemi. Tam staje oko w oko z zapomnianą cywilizacją Silurian, która niegdyś została zniszczona. Przybysze zostają pojmani. Poznają Restaca, przywódcę wojskowego podziemnej cywilizacji. Okazuje się, że jej przedstawiciele nazywają ludzi małpami i traktują ich jak wrogów, których należy zwalczać. Doktor próbuje rozpocząć negocjację, wykorzystując pacyfistyczne nastawienie pewnej grupy Silurian. Śmierć jednego z więźniów powoduje, że Silurianie przygotowują się do ostatecznej rozprawy z ludzkością.(n)

 • Nowe triki . New Tricks, s12e05 13:45

  Zespół prowadzi śledztwo w sprawie zgonu utalentowanego krykiecisty. Początkowo śmierć uznano za nieszczęśliwy wypadek, ale nowe dowody wskazują, że mężczyzna brał udział w bujce.(n)

 • Ojciec Brown . Father Brown, s05e14 14:45

  Za sprawą Charlotte, córki wdowca Williama Baileya, mieszkańcy Kembleford zaczynają obawiać się inwazji obcych. Pewnej nocy dziewczyna znika, a na niebie w tym czasie zostają zaobserwowane tajemnicze świecące obiekty. Wkrótce Charlotte zjawia się w miasteczku. Ranna i wycieńczona trafia do szpitala, gdzie wychodzi na jaw, że jest w ciąży. Dzień później ginie jej ojciec, a podejrzany o zabójstwo ogrodnik, Sean Cripm, chłopak panny Bailey, znika ze swojej celi. Nad miasteczkiem znów pojawiają się latające spodki. Ojciec Brown niespodziewanie znajduje odpowiedź w komiksie pewnego chłopca, brata pielęgniarki Charlotte.(n)

 • Śmierć pod palmami . Death in Paradise, s03e03 15:40

  Po morderstwie miejscowego żigolo, komisarz Goodman wraz z ekipą poszukuje zabójcy wśród elity społecznej wyspy Saint Marie.(n)

 • Z pamiętnika położnej . Call the Midwife, s04e05 16:40

  Siostra Julienne stoi przed trudnym wyzwaniem, które wystawia na ciężką próbę jej wiarę. Rodzice jednego noworodka nie wyrażają zgody, by podać dziecku lek. Swoją decyzję motywują kwestiami religijnymi.(n)

 • Doktor Who . Doctor Who, s05e10 17:40

  Amy Pond i Doktor odwiedzają muzeum. Szczególnie podobają im się obrazy autorstwa Vincenta van Gogha. Oglądając jedno z dzieł, podróżnicy odkrywają pewien zagadkowy element. Aby wyjaśnić jego pochodzenie, przenoszą się do lat 90. XIX wieku. Poznają van Gogha, który znajduje się w trudnej sytuacji życiowej. Wychodzi na jaw, że artystę prześladuje pewne monstrum, które tylko on jest w stanie widzieć.(n)

 • Nowe triki . New Tricks, s12e06 18:35

  Sasha w całości oddaje się szkoleniu. Reszta policjantów bada sprawę dwóch tajemniczych samobójstw, które miały miejsce w agencji wynajmującej sobowtórów.(n)

 • Ojciec Brown . Father Brown, s05e15 19:35

  Hercule Flambeau oczekuje na proces za morderstwo. Mężczyzna prosi, by udowodnił jego niewinność przed sądem. Brown odkrywa, że nie chodzi tylko o to. Okazuje się, że Hercule zamierza z jego pomocą odzyskać złoty medalion ukryty przez budowniczego więzienia. Duchowny postanawia zaaranżować ucieczkę skazańca z celi śmierci.(n)

 • Śmierć pod palmami . Death in Paradise, s03e04 20:30

  Dochodzi do morderstwa stewardessy. Komisarz Goodman i jego zespół uważniej przyglądają się pilotom i załogom samolotów pasażerskich.(n)

 • Doktor Who . s12e04 21:30

  Kolejna seria przygód, podróżującego po czasie i przestrzeni, Doktora Who.(n)

 • Z Lark Rise do Candleford . Lark Rise to Candleford, s02e11 22:30

  Burza sprawia, że na jaw wychodzi romans - ale adres na zmoczonej deszczem kopercie nie daje się odczytać. Dorcas bawi się w detektywa i odkrywa kolejną tajemnicę.(n)

 • Prey. s01e02 23:30

  Polowanie na Farrowa nabiera rozpędu, gdy Reinhard pozyskuje informacje o jego lokalizacji. Z kolei poszukiwany odkrywa, że ktoś mu bliski może dysponować wieściami na temat śmierci Abi i Maxa.(n)

Lista stacji