×

Wyszukaj artykuł

Program tvBBC First program TV. Program telewizyjny BBC First na dziś, jutro i weekend

 • Nowe triki . New Tricks, s11e09 18:40

  Griffin doznaje szoku kiedy dowiaduje się o morderstwie swojej znajomej Ellen Barker.(n)

 • Ojciec Brown . Father Brown, s02e07 19:40

  Ksiądz Brown przygląda się sprawie morderstwa ojca jednej z parafianek, który zginął kilka tygodni po śmiertelnym wypadku swojej żony.(n)

 • Śmierć pod palmami. Death in Paradise, s01e05 20:35

  Richard podchodzi do śledztwa w sprawie morderstwa bardzo osobiście. Okazuje się, że ofiara zginęła, kiedy była do niego przykuta kajdankami.(n)

 • Sanditon 21:35

  Spokojna rybacka osada Sandition zostaje przekształcona w popularny i tłumnie odwiedzany ośrodek wypoczynkowy. Do kurortu przybywa Charlotte Haywood. W nadmorskim miasteczku młoda kobieta próbuje odnaleźć prawdziwą miłość. Poznaje też jego mieszkańców m.in. Toma Parkera, pannę Lambe oraz Sidneya Parkera.(n)

 • Doktor Foster. Doctor Foster, s01e04 22:30

  Gemma decyduje się na nowy początek z Simonem, jednak jej kariera medyczna jest zagrożona. Na stronie przychodni zostają umieszczone niepochlebne opinie na jej temat. Ponieważ ktoś wniósł oficjalną skargę, kierownik zawiesza lekarkę w obowiązkach. Tymczasem Simon odbiera SMS i zdenerwowany tłumaczy, że musi natychmiast w pilnej sprawie jechać do biura. Gemma jedzie za nim i przyłapuje go na schadzce z Kate.(n)

 • Z Lark Rise do Candleford . Lark Rise to Candleford, s03e08 23:30

  Pearl wpada w panikę. Dostała zamówienie, które może ją uratować, ale bez pomocy Ruby nie jest w stanie zrealizować go na czas.(n)

Lista stacji