×

Wyszukaj artykuł

Program tvBBC Lifestyle Polska program TV. Program telewizyjny BBC Lifestyle Polska na dziś, jutro i weekend

 • Wielkie brytyjskie wypieki . The Great British Bake Off, s08e08 17:55

  Tym razem przed uczestnikami zadanie zmierzenia się ze starymi przepisami. Prue zweryfikuje ich umiejętności techniczne, a Paul zapewni im ciekawe wyzwania.(n)

 • Kuchenne koszmary USA . Ramsay's Kitchen Nightmares USA, s05e05 18:55

  Gordon Ramsay to znany na całym świecie szkocki szef kuchni i autor książek kucharskich. Od lat odwiedza podupadające lokale gastronomiczne, aby wytknąć błędy restauratorom i tym samym ocalić ich przed bankructwem. Tym razem Gordon sprawdza, jak radzą sobie właściciele trzech obiektów, którym wcześniej pomógł: Down City, Classic American i Davide.(n)

 • Łatwe sposoby na zdrowe życie 19:55

  Hugh i Steph chcą poznać sposoby na to, jak skończyć z podjadaniem między posiłkami. O trapiącąch ich kwestię pytają lekarzy. Hugh szuka metod radzenia sobie ze stresem, a Steph próbuje poznać przyczyny swoich problemów żołądkowych.(n)

 • Jak mądrze schudnąć? . How To Lose Weight Well 3, s03e03 20:55

  Rebecca i Alisha pragną zrzucić zbędne kilogramy, aby wspaniale wyglądać w bikini. Pierwsza z nich zdecydowała się na imitującą głodówkę dietę prolon. Ta niskokaloryczna kuracja pomaga poprawić sylwetkę, dobrze wpływa na ogólny stan zdrowia i uważana jest za receptę na długie życie.(n)

 • Cała prawda o menopauzie 21:55

  57-letnia dziennikarka Mariella Frostrup motywowana własnymi doświadczeniami, postanawia sprawdzić, czego na temat menopauzy można dowiedzieć się z najnowszych badań naukowych.(n)

 • Wstydliwe choroby: online . Embarrassing Bodies: From the Clinic 2, s02e05 22:55

  Zespół złożony z lekarzy specjalistów stara się pomóc osobom cierpiącym na rzadko spotykane i krępujące dolegliwości. Udział w programie to dla wielu z pacjentów ostatnia nadzieja na normalne, spokojne życie. Tym razem do ekspertów dołącza urolog, który rozmawia z mężczyznami o ich problemach intymnych.(n)

 • Niezwykłe hotele bez tajemnic . Amazing Hotels: Life Beyond the Lobby, s02e05 23:55

  Problemy z twarzą są szczególnie dotkliwe z racji tego, że twarz trudno ukryć tak, jak się to robi z innymi kłopotliwymi częściami ciała. Doktor Jessen i jego zespół będą wspominać przypadki wstydliwych chorób dotykających twarzy.(n)

Lista stacji