×

Wyszukaj artykuł

Program tvBBC Earth program TV. Program telewizyjny BBC Earth na dziś, jutro i weekend

 • Niesamowite konstrukcje. Building The Ultimate, s01e06 8:35

  Twórcy odcinka przybliżą tajniki konstrukcji Valkyrii, najwyższej w Europie kolejki górskiej. Znajduje się w Szwecji, ma wysokość 50 metrów, osiąga prędkość 105km/h i każdego dnia przejeżdża nią tysiące pasażerów.(n)

 • Siedem światów, jedna planeta. Seven Worlds, One Planet, s01e06 9:40

  Odcinek poświęcony Ameryce Północnej. To tam zimą rysie przemierzają Jukon przy polowaniu na zające amerykańskie, a latem ryby z Tennessee budują podwodne piramidy.(n)

 • Wyścig przez świat . Race Across the World, s02e07 10:45

  Do punktu kontrolnego na brazylijskiej wyspie Ilha Grande dotarły już dwie drużyny. Pozostałe zespoły toczą walkę z czasem, próbując uchronić się przed odpadnięciem z programu.(n)

 • Lodowe miasto: Życie na krawędzi 11:50

  Longyearbyen nawiedził najsilniejszy od 30 lat sztorm. Mieszkańcy tego miasta muszą poradzić sobie także z inną tragedią - pod lawiną zginęli miejscowy nauczyciel i małe dziecko.(n)

 • Krucjaty. The Crusades, s01e01 12:55

  Podążanie szlakiem krucjat. Ich uczestnicy chcieli odbić Jerozolimę z rąk innowierców. Po drodze cierpieli głód i walczyli z wieloma chorobami.(n)

 • Zabójcza sześćdziesiątka 14:00

  Steve wybiera się na Borneo. Dowiaduje tam, dlaczego produkcja oleju palmowego zagraża niedźwiedziom i orangutanom. Podróżnik zostaje zaatakowany przez pytona podczas nocnej przeprawy przez rzekę oraz wspina się na 40- metrowe drzewo.(n)

 • Zabójcza sześćdziesiątka 14:30

  Tym razem Steve nurkuje wśród rekinów oraz podziwia rybę młot i żarłacze tygrysie. Podróżnik wyjaśnia też, dlaczego rekiny potrzebują przyjaciół.(n)

 • Sekrety ludzkiego ciała 15:00

  Prowadzący program Michael Mosley dowiaduje się, w jaki sposób ludzkie ciało broni się przed różnymi zagrożeniami. Okazuje się, że w zależności od tego, jakiego rodzaju jest na zagrożenie, organizm może się posłużyć wieloma metodami obrony.(n)

 • Ciało w 24 godziny 16:00

  Dwoje ochotników uczestniczy w eksperymencie medycznym. 31-letnia fryzjerka Charlotte i 43-letni właściciel firmy kurierskiej, Dave - bo o nich mowa - przez cały dzień są podłączeni do sprzętu monitorującego funkcje życiowe ich organizmów. Oboje są przekonani, że są zdrowi, z przeprowadzonego badania dowiedzą się, czy te przypuszczenia są prawdziwe. Wkrótce Charlotte przyznaje się do regularnych bólów głowy. Z kolei Dave cierpi na nadwagę i chroniczne zmęczenie. Po 24-godzinnym monitoringu specjaliści analizują zebrane dane na temat zdrowia uczestników eksperymentu.(n)

 • W okowach mrozu . Life Below Zero 6, s06e11 17:00

  Sue wraca do Kavik. Ricko wymienia piec w swojej chacie. Jessie usiłuje wydobyć swój pojazd z zamarzniętego błota. Chip i Agnes udają się na polowanie.(n)

 • W okowach mrozu . Life Below Zero 6, s06e12 18:00

  Glenn, któremu zmniejszają się zapasy jedzenia, postanawia wytropić karibu. Tymczasem Ricko uczy córkę polować na gęsi. Hailstonowie przygotowują się na nadejście wielkich mrozów. Sue musi przetrwać zamieć w Kavik.(n)

 • Cała prawda o jedzeniu 19:00

  Twórcy programu starają się przedstawić fakty i obalić mity na temat jedzenia. Nie zabraknie najnowszych badań naukowych, opinii specjalistów, dietetyków i lekarzy. Każda z części cyklu poświęcona jest zupełnie innemu zagadnieniu. W tym odcinku widzowie dowiedzą się, jaki jest związek pomiędzy jedzeniem a seksem. Twórcy programu opowiedzą o mitach dotyczących tych dwóch sfer życia.(n)

 • Życie na pustkowiu: powroty. Ben Fogle: Return to the Wild 2, s02e06 20:00

  Podróżnik Ben Fogle ponownie odwiedza uczestników programu "Życie na pustkowiu". Osoby te łączy fakt, że przed laty postanowiły porzucić swoją dotychczasową egzystencję na rzecz życia na łonie natury, często na odludziu i w wyjątkowo surowych warunkach. Ben sprawdzi m.in. jak potoczyły się losy byłego korespondenta wojennego, który został znawcą niedźwiedzi grizzly. Odwiedzi też ponownie byłego finansistę, który obecnie wiedzie życie Tarzana na bagiennym obszarze w stanie Georgia. Prowadzący dowie się, czy ludzie ci są zadowoleni ze swoich wyborów.(n)

 • Niesamowite konstrukcje. Building The Ultimate, s01e06 21:00

  Twórcy odcinka przybliżą tajniki konstrukcji Valkyrii, najwyższej w Europie kolejki górskiej. Znajduje się w Szwecji, ma wysokość 50 metrów, osiąga prędkość 105km/h i każdego dnia przejeżdża nią tysiące pasażerów.(n)

 • Wyścig przez świat . Race Across the World, s02e07 22:00

  Do punktu kontrolnego na brazylijskiej wyspie Ilha Grande dotarły już dwie drużyny. Pozostałe zespoły toczą walkę z czasem, próbując uchronić się przed odpadnięciem z programu.(n)

 • Jak mądrze schudnąć? . How To Lose Weight Well 3, s03e01 23:00

  Becky i Sheena, wielbicielki prosecco i tuczących przekąsek, mają zaledwie dwa tygodnie, by poprawić swą sylwetkę przed imprezą w jaccuzi. Sheena będzie stosować dietę kopenhaską, jedną z najbardziej rygorystycznych.(n)

Lista stacji