×

Wyszukaj artykuł

Program tvBBC Earth program TV. Program telewizyjny BBC Earth na dziś, jutro i weekend

 • Łowcy 12:55

  Wybrzeże morza to bogate tereny łowieckie dla drapieżników.(n)

 • W okowach mrozu . Life Below Zero, s04e11 13:55

  Zbliża się wiosna. Mieszkańcy Alaski muszą zmierzyć się z nowymi problemami. Glenn doznaje urazu stopy.(n)

 • W okowach mrozu . Life Below Zero, s04e12 14:55

  Zbliża się wiosna. Glenn wspina się na górę. Zmierza zbudować na niej jaskinię śnieżną. Hailstone'owie ciągną sanie pełne mięsa do Noorvik.(n)

 • Ikony XX wieku 15:55

  Twórcy przedstawią sylwetki wielkich odkrywców.(n)

 • Pogodowe Top 10 . Weather Top Tens, s02e02 16:55

  Przegląd zdumiewających zjawisk meteorologicznych, które zaskakują nawet doświadczonych meteorologów. Niektóre z nich pojawiają się często w tym samym miejscu.(n)

 • Wielkie pytania: Czy możemy żyć wiecznie 17:55

  Średnia długość życia człowieka co dekadę wydłuża się o 2,5 roku, a jedna trzecia urodzonych dzisiaj dzieci prawdopodobnie dożyje 100 lat. Starzenie się niesie ze sobą wiele schorzeń będących konsekwencją m.in. zaniedbań oraz stylu życia. Postęp biomedycyny umożliwia doskonalenie zdrowia, leczenie starczych dolegliwości i wydłużanie życia. Paul Nurse - genetyk i biochemik wyróżniony w 2001 roku nagrodą Nobla - docieka, czy wykorzystywanie w tych celach wszystkich dostępnych narzędzi jest etyczne.(n)

 • Podziemne światy. Underground Worlds, s01e06 18:55

  Twórcy odcinka zwiedzają północną Francję, gdzie znajduje się podziemne miasto dla 3000 mieszkańców. Odkrywają też pewien podziemny projekt pod Londynem.(n)

 • Miejsca święte 19:55

  Młody muzułmanin z Mali podejmuje się renowacji Wielkiego Meczetu w Dżenne, a wyznawca shintoizmu podejmuje trudne wyzwanie w czczonych wodospadach Nachi w Japonii.(n)

 • Życie na pustkowiu . Where the Wild Men Are with Ben Fogle, s07e02 20:55

  Ben udaje się do Maroka, gdzie odwiedza pochodzącą z Wielkiej Brytanii Karen. Zbudowała ona pensjonat i zacisze dla artystów na piaskach Sahary.(n)

 • W okowach mrozu . Life Below Zero 6, s06e01 21:55

  Hailstonowie zdają sobie sprawę, że z nastaniem krótszych dni mają mniej czasu na upolowanie zwierzyny. Sue Aikens musi uważać, gdyż w Kavik grasuje drapieżnik. Glenn Villeneuve sprawdza, czy zamarznięte jezioro w Chandalar jest bezpieczne do przebycia przez jego bliskich.(n)

 • Ciało w 24 godziny 23:00

  Dwoje ochotników uczestniczy w eksperymencie medycznym. 31-letnia fryzjerka Charlotte i 43-letni właściciel firmy kurierskiej, Dave - bo o nich mowa - przez cały dzień są podłączeni do sprzętu monitorującego funkcje życiowe ich organizmów. Oboje są przekonani, że są zdrowi, z przeprowadzonego badania dowiedzą się, czy te przypuszczenia są prawdziwe. Wkrótce Charlotte przyznaje się do regularnych bólów głowy. Z kolei Dave cierpi na nadwagę i chroniczne zmęczenie. Po 24-godzinnym monitoringu specjaliści analizują zebrane dane na temat zdrowia uczestników eksperymentu.(n)

Lista stacji