×

Wyszukaj artykuł

Program tvBBC Earth program TV. Program telewizyjny BBC Earth na dziś, jutro i weekend

 • Szpiedzy wśród zwierząt . Spy in the Wild, s02e04 12:50

  Druga seria programu dokumentalnego, którego twórcy wykorzystują specjalnie skonstruowane atrapy zwierząt, zabiera widzów w samo serce świata fauny. Wyposażeni w kamery szpiedzy, którzy wyglądają i zachowują się jak zwierzęta, przyglądają się stadzie goryli, podglądają życie rodzinne koali oraz są świadkami walki waranów Komodo o dominację w stadzie.(n)

 • W okowach mrozu . Life Below Zero, s05e06 13:55

  Tej zimy opady śniegu są wyjątkowo skromne. Andy przygotowuje się do wyznaczenia nowego szlaku na zamarzniętej tafli rzeki Jukon. Glenn ochrania jego kryjówkę przed drapieżnikami.(n)

 • W okowach mrozu . Life Below Zero, s05e07 14:55

  Mieszkańcy Alaski przygotowują się do ostatniego etapu zimy. Glenn buduje igloo, w którym schroni się podczas polowania na karibu.(n)

 • Jak budowano imperia. Empire Builders, s01e01 15:50

  Twórcy przedstawią trwającą ponad 3000 lat historię starożytnego Egiptu. Widzowie dowiedzą się, jak imperium powstało oraz co doprowadziło do jego upadku. Wszystko opowiedziane przez pryzmat jego dziesięciu najpiękniejszych i charakterystycznych budowli.(n)

 • Steve Backshall kontra północna ściana Eigeru 16:55

  Steve Backshall wraz e kipą zdobywają szczyt góry Eiger, jeden z najniebezpieczniejszych na świecie. Oślepiające zamiecie, lodowa pokrywa na skałach, przejmujący mróz, wyczerpanie fizyczne i nadchodząca burza zmuszają grupę do wyścigu z czasem o uratowanie ekspedycji.(n)

 • Nieprzewidywalna pogoda . The World's Wildest Weather, s02e04 17:50

  Twórcy odcinka opowiedzą o najbardziej kosztownym pożarze w historii Kanady, groźnym cyklonie w Australii oraz deszczach monsunowych dewastujących stolicę Filipin.(n)

 • Pociągiem dookoła świata. Around the World by Train with Tony Robinson, s01e03 18:55

  Tajlandia to kolejny przystanek w podróży Tony'ego Robinsona. Aktor po wjechaniu na dworzec znajduje się w samym sercu buddyjskiej ceremonii. Następnie przekracza granicę z Malezją i zmierza w kierunku Kuala Lumpur.(n)

 • W poszukiwaniu dobrego życia. Chasing Life with Sanjay Gupta, s01e06 19:55

  Sanjay Gupta udaje się na opętaną zimnem i pozbawioną promieni słonecznych północ Norwegii. Ma zamiar poznać sekret szczęścia jej mieszkańców.(n)

 • Życie na pustkowiu . Where the Wild Men Are with Ben Fogle, s07e05 20:50

  Ben jedzie do Szwecji, by spotkać się z Annalisą, Włoszką, która już jako nastolatka wybrała życie na ulicach Europy. Teraz kobieta rozwija dla siebie i swojego malucha leśną kryjówkę na obrzeżach szwedzkiego społeczeństwa.(n)

 • W okowach mrozu . Life Below Zero, s03e20 21:55

  Nieustępliwi mieszkańcy Alaski szykują się do kolejnej ostrej i mroźnej zimy.(n)

 • Nieprzewidywalna pogoda . The World's Wildest Weather, s02e05 23:00

  Twórcy odcinka opowiedzą o gradobiciu, sztormowych falach uderzających w wybrzeże Portugalii oraz cyklonie, który spowodował śnieżycę w Bostonie.(n)

Lista stacji