Program tvBBC Brit Polska program TV. Program telewizyjny BBC Brit Polska na dziś, jutro i weekend

 • Ostatni górnicy na Spitsbergenie. The Miners, s01e07 0:30

  Norwegowie coraz częściej rezygnują z ogrzewania mieszkań węglem. Per martwi się o przyszłość kopalni. Postanawia znaleźć nowe źródła energii. W poszukiwaniach pomaga mu geolog.(n)

 • Dragons' Den: Jak zostać milionerem . Dragons' Den, s13e04 1:20

  Jeden z przedsiębiorców proponuje przekąski. Jurorzy analizują przedstawiony im pomysł.(n)

 • Arktyczni przewoźnicy. High Arctic Haulers, s01e02 2:30

  Ekipa zmierzającego na Arktykę transportowca Sedna zmaga się z dryfującym lodem. Tymczasem w związku z silnym wiatrem i mocnymi przechyłami załoga statku Taiga decyduje się ominąć wioskę w Zatoce Hudson.(n)

 • Top Gear . s04e09 3:15

  Richard i James jadą do Szkocji, by przetestować kabriolety. Próbujemy też sprawdzić, czy po skoku ze spadochronem można wylądować w jadącym samochodzie.(n)

 • Kuchenne koszmary USA . Ramsay's Kitchen Nightmares USA 2, s02e06 4:10

  Surowy profesjonalista, uhonorowany przez Michelin szef kuchni, Gordon Ramsay, z pasją pomaga amerykańskim jadłodajniom. Podobnie jak niektóre brytyjskie lokale, nie prosperują one zbyt dobrze.(n)

 • Top Gear . Top Gear, s22e06 4:55

  Jeremy testuje na torze lexusy rcf i lfa. Wkrótce razem z Jamesem rusza na pomoc Richardowi porzuconemu w górach Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie. Clarkson porusza się fordem f-150 hennessey velociraptor, a May - chevroletem silverado. Gwiazdą w samochodzie za rozsądną cenę jest Gillian Anderson, aktorka, która zdobyła sławę rolą agentki FBI Dany Scully w serialu "Z archiwum X".(n)

 • Dragons' Den: Jak zostać milionerem . Dragons' Den, s13e05 6:00

  Piątka potencjalnych inwestorów wysłuchuje przedsiębiorcy prezentującego aplikację zwiększającą bezpieczeństwo pojazdów oraz parę hotelarzy, którzy chcą rozwinąć swój biznes.(n)

 • Szef jak szpieg USA . Undercover Boss USA 10, s10e03 7:05

  Dippin' Dots to świetnie znana Amerykanom marka lodowych przysmaków. Ubiegłe lato było najlepsze pod względem przychodów w historii firmy, choć jeszcze kilka lat wcześniej przedsiębiorstwu groziło bankructwo. Właściciel i prezes Dippin' Dots, Scott Fischer, zdołał jednak ocalić swój biznes. Teraz chce sprawdzić, czy wszystko działa jak należy. Zatrudnia się incognito przy taśmie produkcyjnej oraz w swoich sklepach. Poznaje szeregowych pracowników, aby po ujawnieniu swojej prawdziwej tożsamości pomóc im zrealizować ich cele i marzenia.(n)

 • Top Gear . Top Gear, s22e05 8:05

  Richard sprawdza, jak jeździ się chevroletem corvette stingray, a następnie porównuje go z porsche caymanem gts. James z kolei testuje nowe ferrari f150. Wkrótce razem z Jeremym w zabawny sposób przedstawia historię samochodów marki Peugeot. Gwiazdą w aucie za rozsądną cenę jest angielski piosenkarz Olly Murs, uczestnik szóstej edycji brytyjskiego programu "X Factor".(n)

 • Inżynieryjne katastrofy. Disasters Engineered, s01e09 9:25

  Tematem odcinka jest katastrofa w bazie wojskowej Evangelos Florakis w 2011 roku, kiedy wybuch składu amunicji pozbawił życia 13 żołnierzy. Omówione zostaną także przyczyny wybuchu w chińskiej fabryce w Tianjin w 2015. Zginęły w nim 173 osoby.(n)

 • Top Gear . s04e09 10:20

  Richard i James jadą do Szkocji, by przetestować kabriolety. Próbujemy też sprawdzić, czy po skoku ze spadochronem można wylądować w jadącym samochodzie.(n)

 • Top Gear . s04e10 11:30

  James poluje na motoryzacyjne okazje. Richard jeździ pewnym amerykańskim wozem. W programie także samochodowa olimpiada.(n)

 • Kuchenne koszmary USA . Ramsay's Kitchen Nightmares USA 2, s02e07 12:40

  Gordon jedzie do restauracji Jack's Waterfront w St. Clair Shores, która latem pełna jest klientów, w sezonie zimowym jednak nie przyciąga ich zbyt wielu.(n)

 • Top Gear . Top Gear, s22e05 13:35

  Richard sprawdza, jak jeździ się chevroletem corvette stingray, a następnie porównuje go z porsche caymanem gts. James z kolei testuje nowe ferrari f150. Wkrótce razem z Jeremym w zabawny sposób przedstawia historię samochodów marki Peugeot. Gwiazdą w aucie za rozsądną cenę jest angielski piosenkarz Olly Murs, uczestnik szóstej edycji brytyjskiego programu "X Factor".(n)

 • Hotel Zacisze : Psychiatra. Fawlty Towers, s02e02 14:50

  W hotelu meldują się nowi goście. Basil jest zachwycony, gdy dowiaduje się, że to doktorzy. Mina szybko mu rzednie, gdyż okazuje się, że jeden z nich jest psychiatrą. W międzyczasie do "Zacisza" przybywa przystojny playboy. Pan Fawlty jest przekonany, że nowy gość sprowadził sobie jakąś kobietę do pokoju.(n)

 • Dragons' Den: Jak zostać milionerem . Dragons' Den, s13e05 15:40

  Piątka potencjalnych inwestorów wysłuchuje przedsiębiorcy prezentującego aplikację zwiększającą bezpieczeństwo pojazdów oraz parę hotelarzy, którzy chcą rozwinąć swój biznes.(n)

 • Top Gear . Top Gear, s05e01 16:50

  Testujemy samochody: porsche 911, jaguara S Type, vauxhalla monaro VXR oraz chryslera 300C. Gościem programu jest Bill Bailey.(n)

 • Top Gear . Top Gear, s05e02 17:45

  W tym odcinku widzowie poznają możliwości forda focusa i ferrari enzo, a także pułapki związane z odnawianiem samochodów. Wraca też ważny punkt programu - "ściana chwały". Prowadzący goszczą jest Geri Halliwell, wokalistkę znaną m.in. z zespołu Spice Girls.(n)

 • Guy Martin: Ściana śmierci 18:45

  Guy Martin planuje pobić rekord świata na Ścianie Śmierci. Aby tego dokonać, musi przekroczyć prędkość 80km/h.(n)

 • Top Gear . Top Gear, s22e07 19:45

  Jeremy testuje nowego jaguara f-type r oraz eagle low draga gt, a Richard sprawdza, jak prowadzi się mazda mx-5. James z kolei bierze udział w zawodach rallycrossu. Zasiadając za kierownicą podrasowanego volkswagena polo, ściga się m.in. z Tannerem Foustem, prezenterem amerykańskiej wersji "Top Gear". Gwiazdą w samochodzie za rozsądną cenę jest Nicholas Hoult, angielski aktor znany z takich filmów jak "Był sobie chłopiec", "Kumple" czy "Jack pogromca olbrzymów".(n)

 • Top Gear . Top Gear, s22e08 20:55

  "Top Gear 22" to kolejna odsłona popularnego programu motoryzacyjnego, nakręcona w 2015 r. Jego gospodarze: Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May z pasją i humorem opowiadają o nowych modelach samochodów i wszelkich zagadnieniach z dziedziny motoryzacji. Nie uciekają się przy tym do nudnych statystyk, ale sięgają po ciekawostki i nowinki. Program jest nagrywany w studiu z udziałem publiczności. Show "Top Gear 22" składa się z kilku stałych elementów. Należą do nich: rozmowa z zaproszonym gościem o jego pojazdach, nietypowe testy oraz konkurencja "gwiazda w samochodzie za rozsądną cenę". Jest to wyzwanie dla gościa odcinka, w którym ma on za zadanie okrążyć tor wyścigowy wybranym modelem samochodu.(n)

 • Guy Martin: The Best of 22:30

  Guy wspomina swoje najsłynniejsze wyczyny: najszybszy zjazd na sankach, najdłuższy dystans w 24 godziny na rowerze poziomym, najszybszy zjazd pojazdem grawitacyjnym, najszybszy na świecie traktor oraz spotkanie ze "ścianą śmierci".(n)

 • Cuda inżynierii. Impossible Engineering, s01e04 23:30

  Jeden z portów lotniczych w Japonii powstał na sztucznej wyspie, aby nie zabierać miejsca w przeludnionej Osace.(n)

Lista stacji

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO