×

Wyszukaj artykuł

Program tvAXN White program TV. Program telewizyjny AXN White na dziś, jutro i weekend

 • Dzikie konie. Divoké kone, s01e70 14:10

  Zrealizowany na Słowacji serial "Wild Horses" przedstawia dzieje dwóch rodzin żyjących obok siebie w urzekających plenerach Małych Karpat. Znajduje się tam rozległe gospodarstwo Holzmanka. Jest ono prowadzone przez Holzmannów, w których żyłach płynie niemiecka krew. Rodzina zajmuje się hodowlą rasowych koni. Są kolejnym pokoleniem, które stara się żyć w zgodzie z otaczającą ich przyrodą. Sąsiadami Holzmannów są nuworysze Zavodscy, którzy na każdym kroku zaznaczają swoje bogactwo. Zarówno ich dzieje, jak i Holzmannów skrywają jednak ponurą tajemnicę z końca II wojny światowej. Popełniona wówczas zbrodnia wychodzi na jaw i zaczyna negatywnie wpływać na życie bohaterów serialu "Wild Horses". Tymczasem uznawany za lekkoducha Adam Zavodski (Ján Dobrík) - wnuk właściciela majątku, zakochuje się z wzajemnością w należącej do rodziny Holzmannów młodej weterynarz i kaskaderce Hanie Kopeckiej (Monika Šagátová). Ich miłość mogłaby położyć kres zadawnionym sporom.(n)

 • Elementary . Elementary, s07e04 15:25

  Na światłach dochodzi do eksplozji. Holmes i Watson muszą ustalić, czy był to atak terrorystyczny. Wydaje im się, że za tą eksplozją kryje się coś więcej. Kapitan Gregson zaczyna wracać do zdrowia.(n)

 • Elementary . Elementary, s07e05 16:20

  Holmes i Watson muszą odkryć związek pomiędzy trzema pozornie niezwiązanymi ze sobą morderstwami. Miliarder Odin Reichenbach podejrzewa, że zagraża mu ktoś z jego własnej firmy. Wynajmuje detektywów, aby zdemaskowali winnego.(n)

 • Bez śladu . Without a Trace, s03e16 17:15

  Martin jest załamany, gdyż nie udało mu się zapobiec porwaniu 12-letniego Mike'a. Chłopiec został wciągnięty do samochodu pod szkołą. Martin dokładnie opisuje auto oraz porywacza. Detektywi sporządzają portret pamięciowy sprawcy. Jednak rodzice uprowadzonego nie rozpoznają mężczyzny. Rozpoznaje go za to osoba, które przeprowadza pod szkołą dzieci przez ulice. W ciągu ostatnich kilku miesięcy chłopca często widywano w towarzystwie tego człowieka. Ta informacje jeszcze bardziej niepokoi i tak już zrozpaczonych rodziców. Martin nalega, by Samantha pozwoliła mu ujawnić ich romans. Ona jednak stanowczo odmawia.(n)

 • Bez śladu . Without a Trace, s03e17 18:05

  Jack i jego ludzie poszukują agenta nieruchomości. Mężczyzna zniknął po umówionym spotkaniu w interesach. Podczas zbierania informacji na temat zaginionego Jack odkrywa, że mężczyzna prawdopodobnie jest zamieszany w handel niewolnikami, a jego biuro było wykorzystywane jako dom publiczny. Detektywi uwalniają więc zmuszane do pracy kobiety i o mało nie demaskują policyjnego agenta. Okazuje się bowiem, że poszukiwany jest tajniakiem.(n)

 • Nocna zmiana . The Night Shift 3, s03e12 19:05

  Scott i Jordan mierzą się z poważnym niebezpieczeństwem podczas misji ratunkowej. Pożar pod San Antonio rozprzestrzenia się w zastraszającym tempie. Napięcia między dr Syd i TC nie ustają. Dochodzi do sporu między Paulem i Shannon dotyczącego leczenia pacjenta. Plany adopcyjne Drew wiszą na włosku.(n)

 • Nocna zmiana -ost. 20:00

  Scott i Jordan muszą przeprowadzić operację, pomimo szalejącego wokół pożaru. Na granicy pomiędzy Turcją a Syrią TC próbuje zdobyć lekarstwo dla pacjenta chorego na tyfus.(n)

 • Profil . Profilage 3, s03e04 20:55

  Dimitri Saillan - młody mężczyzna o z pozoru nieskazitelnej przeszłości - zostaje znaleziony martwy. Zginął od strzału z broni palnej w pobliżu paryskiego cmentarza. Chloé i Rocher szybko odkrywają, że pod wpływem traumatycznego przeżycia, jakim było zabójstwo jego siostry, popadł w obsesję i postanowił sam stanąć na straży prawa. W tym celu podszywał się pod funkcjonariusza policji, a cały swój czas poświęcił prywatnemu śledztwu w sprawie gwałtu, którego był świadkiem. Zdaje się, że pomimo braku doświadczenia, Dimitri mógł wpaść na trop sprawców tej zbrodni.(n)

 • Designated Survivor . s02e04 22:00

  Przy południowej granicy USA zostaje zastrzelony meksykański kierowca, co wzmaga napiętą sytuację między sąsiadującymi państwami. Kirkman i jego ekipa starają się jak najszybciej zażegnać kryzys, a także zawrzeć umowę handlową z Meksykiem.(n)

 • Jednostka do zadań specjalnych . Section de recherches, s10e09 22:55

  W środku niedzielnego dnia Laurent Pastoré zostawia żonę i dzieci, udając się na spotkanie zawodowe. Kilka godzin później jego na wpół nagie ciało zostaje odnalezione w jednym z apartamentów ekskluzywnego hotelu Carlton w Cannes. Dochodzenie ujawnia, że mężczyzna prowadził podwójne życie, w tym zajmował się prężnie rozwijającym się start-upem o nazwie Cocoon, który zachwalał dobre samopoczucie i spokój.(n)

Lista stacji