×

Wyszukaj artykuł

Program tvAXN White program TV. Program telewizyjny AXN White na dziś, jutro i weekend

 • Nowe gliny . Rookie Blue, s05e05 17:00

  Zaskakujące zachowanie Chrisa budzi podejrzenia jego przyjaciół. Tymczasem Andy pomaga Samowi w poszukiwaniach zaginionej osoby.(n)

 • Nowe gliny . Rookie Blue, s05e06 17:55

  Podczas śledztwa w sprawie morderstwa Briana Gowdy'ego Sam i Andy dowiadują się, że podejrzany odsiaduje wyrok w zakładzie karnym Millburn.(n)

 • Rekrut . The Rookie 2, s02e10 18:50

  Oficer Nolan i reszta zespołu eskortują seryjną morderczynię. Lopez martwi się o Wesleya, u którego zespół stresu pourazowego przybiera na sile. Chen poznaje intrygującego mężczyznę.(n)

 • Rekrut . The Rookie 2, s02e11 19:50

  Oficer Chen została porwana. Nolan wraz z całą ekipą próbują ją odnaleźć. Chcą także przekonać Rosalind do pomocy w poszukiwaniach.(n)

 • Profil . Profilage 7, s07e07 20:40

  Rocher zdaje egzamin z jazdy w warunkach ekstremalnych. Tymczasem Emma stara się zweryfikować informację, którą otrzymała od wróża. Mężczyzna twierdzi, że widział denata leżącego w wodzie, w ostrym świetle lampy i pośród tulipanów. Mimo wątpliwości, śledczy ustalają tożsamość domniemanej ofiary. Okazuje się, że jasnowidz miał rację - mężczyznę odnaleziono w wannie w otoczeniu kwiatów.(n)

 • Absentia . s02e03 22:00

  Emily trapi poczucie winy po śmierci kogoś, kogo kiedyś odrzuciła. Wraca do FBI, aby zbadać tajemnicze zabójstwo. Jej postawa spotyka się z uznaniem. Kobieta współpracuje ze swoim nowym partnerem, agentem specjalnym Calem Isaakiem, co nie jest łatwe, bo musi ukrywać osobisty związek ze sprawą. Nick i Julianne są coraz bliżej poznania tożsamości terrorysty, obawiają się jednak, że może on przygotowywać kolejny atak.(n)

 • Candice Renoir. s01e03 22:55

  Renoir bada sprawę 17-letniego chłopaka, którego ciało znaleziono w porcie. Wychodzi na jaw, że nastolatek ćwiczył picie na czas. Skonfliktowanej z córką Candice trudno jest się skupić na pracy.(n)

Lista stacji