×

Wyszukaj artykuł

Program tvAXN Polska program TV. Program telewizyjny AXN Polska na dziś, jutro i weekend

 • Okup . Ransom, s02e08 6:10

  Zostaje uprowadzony nastolatek. Eric musi negocjować z naśladowcą seryjnego mordercy jego uwolnienie.(n)

 • Okup . Ransom, s02e09 7:05

  Eric staje w obliczu skomplikowanego zadania. Zostaje porwana córka holenderskiego premiera, który jest przeciwnikiem płacenia okupów. Eric próbuje negocjować jej uwolnienie.(n)

 • Poza czasem. Timeless, s01e05 8:00

  Zespół dowiaduje się o mobilizacji podczas bitwy o Alamo i postanawia dopilnować, by wydarzenia z 1836 roku nie uległy zmianie. Aby tak się stało, słynny list porucznika Travisa musi opuścić fort w Alamo przed atakiem ludzi Santa Anny.(n)

 • Poza czasem. Timeless, s01e06 9:00

  Zespół cofa się do 1972 roku. Flynn porywa Wyatta, aby zmusić Rufusa i Lucy do zdobycia tajemniczego dokumentu związanego z organizacją Rittenhouse. Podczas gdy Lucy rozważa nawiązanie kontaktu ze swoim biologicznym ojcem, Rittenhouse coraz bardziej osacza Rufusa.(n)

 • Sezon na misia 4: Strach się bać 9:55

  Sympatyczny niedźwiedź Boguś spotyka się z przyjaciółmi przy ognisku. Miły nastrój imprezy psuje jeleń Elliot, który opowiada mrożącą krew w żyłach historię o wilkołaku. Przerażony opowieścią Boguś nie chce wyruszyć na wyprawę. Przyjaciele próbują pomóc mu w pozbyciu się lęków. Robią wszystko, by bojaźliwy Boguś stał się bardziej odważnym zwierzakiem. Film jest kolejną częścią cyklu o przygodach Bogusia i jego towarzyszy. W polskiej wersji językowej głosu postaciom użyczają m.in. Jarosław Boberek i Dariusz Toczek.(n)

 • Na fali 2 11:45

  Cody Maverick, spragniony nowych wyzwań, prosi słynną surfującą załogę The Hang 5 o możliwość dołączenia do nich w podróży do legendarnego miejsca, znanego jako Rowy, gdzie występują największe fale na świecie. Wkrótce odkrywa jednak, że życie, z którego zrezygnował, może być bardziej heroiczne niż śmiertelnie groźne igranie z żywiołem.(n)

 • Baby Driver 13:25

  Najnowsza propozycja brytyjskiego reżysera Edgara Wrighta nosi tytuł "Baby Driver". Jest to widowiskowe kino sensacyjne, w którym nie może zabraknąć pościgów, a które dodatkowo zawiera w sobie cechy filmu muzycznego. Wszystko za sprawą starannie dobranej ścieżki dźwiękowej, stanowiącej tło dla całej historii. Tytułowy bohater Baby (w tej roli nominowany do Złotego Globu aktor Ansel Elgort) jest utalentowanym młodym kierowcą wyścigowym. Jego drugą wielką pasją poza jazdą samochodem jest muzyka. Główny bohater podejmuje niemądrą decyzję, której potem żałuje i próbuje się z niej wycofać. Nie jest to niestety łatwe, zwłaszcza gdy tą decyzją jest współpraca z bossem mafii (w jego postać wcielił się laureat dwóch Oscarów Kevin Spacey). Gdy na horyzoncie pojawia się wymarzona dziewczyna Deborah (grana przez Lilly James), wówczas Baby Driver postanawia zakończyć z dotychczasowym gangsterskim życiem. Tymczasem szef gangu nie odpuszcza i każe mu wziąć udział w kolejnym przestępstwie. "Baby Driver" zaskakuje dynamicznymi scenami i nieźle dopracowaną muzyką. Zaprezentowaną historię ogląda się przyjemnie, nie żałując upływających minut. Film w reżyserii Edgara Wrighta uzyskał trzy nominacje do Oscarów - produkcję wyróżniono za dźwięk, montaż, a także montaż dźwięku.(n)

 • 7 sekund 15:50

  Film "7 sekund" to pełna pościgów i strzelanin solidna produkcja stworzona z myślą o wielbicielach kina akcji. W roli głównej jedna ze sztandarowych gwiazd tego gatunku, Wesley Snipes. Aktor wciela się w postać byłego komandosa elitarnych jednostek Delta Force, Jacka Tulivera, który obecnie jest zawodowym złodziejem. Mężczyzna zbiera najlepszych ekspertów w swoim fachu, by dokonać skoku życia. Razem opracowują misterny plan okradzenia opancerzonych furgonetek, które przewożą pieniądze z 20 kasyn w Rumunii. Niestety, w czasie akcji nie wszystko idzie zgodnie z planem. Najpierw pojawiają się kłopoty z ładunkami wybuchowymi, a gdy grupa Jacka wchodzi w posiadanie kosztowności, niespodziewanie napada na nich inny gang. W wyniku wymiany ognia ginie większość współpracowników Tulivera, a napastnicy przejmują prawie cały łup. Na szczęście głównemu bohaterowi produkcji "7 sekund" udaje się uciec. Zabiera też zapieczętowaną walizkę. Znajduje się w niej najcenniejszy ze skradzionych przedmiotów - obraz Vincenta Van Gogha, którego cena może sięgać nawet kilkudziesięciu milionów dolarów. Wkrótce Tuliver dowiaduje się, że jeden z jego współpracowników został wzięty na zakładnika przez Aleksieja Kutchinova (Pete Lee-Wilson), rosyjskiego milionera. Jack postanawia za wszelką cenę uratować kolegę. By to osiągnąć, gotów jest nawet połączyć siły ze swoją dotychczasową rywalką, Kelly Anders (Tamzin Outhwaite).(n)

 • Dzień Świstaka 17:50

  Uznany w Wielkiej Brytanii za komedię 1993 roku "Dzień Świstaka" przedstawia nietypowe perypetie egocentrycznego i cynicznego prezentera prognozy pogody Phila Connorsa - w tej roli fenomenalny Bill Murray. Phil pracuje dla jednej z filadelfijskich stacji telewizyjnych. Szczerze nie znosi daty 2 lutego, ponieważ co roku osobiście odpowiada za relację z Dnia Świstaka, obchodzonego w tym czasie w prowincjonalnym miasteczku Punxsutawney. Zgodnie z tradycją, wychodzący tego dnia z nory świstak przepowiada pogodę na nadchodzących sześć tygodni. Sama myśl o podróży, którą Phil będzie musiał odbyć, wywołuje w nim wściekłość. Humoru nie poprawia mu nawet fakt, że będzie mu towarzyszyć urocza producentka Rita (Andie MacDowell). Tym razem jednak los szykuje Philowi niemiłą niespodziankę - mężczyzna wpada w pułapkę czasu. Znienawidzony przez niego tytułowy "Dzień Świstaka" powtarza się od nowa - budzi go ta sama melodia w radiu, spotyka tych samych ludzi. Desperacko próbując wyrwać się z czasowej pętli, Phil próbuje nawet popełnić samobójstwo. Na próżno. Wciąż budzi się w hotelu rankiem drugiego lutego. Czas ruszy z miejsca dopiero wtedy, gdy Phil zmieni swój charakter i podejście do świata. Wtedy też uda mu się zdobyć miłość pięknej Rity.(n)

 • Ja, szpieg 20:00

  Film Betty Thomas "Ja, szpieg" stanowi połączenie komedii z kinem sensacyjnym. Nie brakuje więc tutaj dowcipnych dialogów, zaskakujących zwrotów akcji, dynamicznych pościgów i widowiskowych strzelanin. Obraz jest filmową wersją serialu szpiegowskiego z lat 60. W pierwowzorze zagrali Robert Culp i Bill Cosby. Tu postawiono zaś na duet aktorski Eddie Murphy - Owen Wilson, licząc głównie na talent komediowy pierwszego z nich. W filmie "Ja, szpieg" po wielu latach prowadzonych doświadczeń Amerykanom udaje się stworzyć nowy samolot zwiadowczy, który dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technicznych jest niewykrywalny dla radarów i niedostrzegalny dla ludzkich oczu. Broń ta daje możliwość monitorowania działań wszystkich wrogów Stanów Zjednoczonych. Wkrótce powstaje prototyp samolotu. Akcja filmu "Ja, szpieg" komplikuje się, gdy prototyp zostaje skradziony z tajnych rządowych zakładów przez międzynarodowego handlarza bronią, niejakiego Gundarsa (Malcolm McDowell). Agent Alex Scott (Owen Wilson) podejmuje się misji odzyskania skradzionej maszyny. A ponieważ przestępca jest miłośnikiem boksu, do akcji zostaje zaangażowany również mistrz wagi ciężkiej, Kelly Robinson (Eddie Murphy). Pomaga im tajna agentka Rachel Wright (Famke Janssen). Szybko okazuje się, że sportowiec traktuje powierzone mu zadanie jak świetną zabawę. Jego postawa ogromnie denerwuje agenta Scotta, który zdaje sobie sprawę z niebezpieczeństw, jakie na nich czekają.(n)

 • Inferno 21:55

  "Inferno" jest trzecią po "Kodzie da Vinci" i "Aniołach i demonach" adaptacją prozy Dana Browna. Podobnie jak poprzednio reżyserii podjął się laureat Oscara Ron Howard, zaś rolę główną zagrał Tom Hanks. Obu panom udało się stworzyć dzieło, które nie zawiedzie wielbicieli filmów z fabułą toczącą się w zawrotnym tempie i zwrotami akcji następującymi co kilkanaście minut. Obraz jest także gratką dla miłośników sztuki. Ważną rolę grają tu bowiem renesansowe arcydzieła i słynny poemat Dantego. "Inferno" zaskakuje już od pierwszej sceny. Profesor Robert Langdon (Tom Hanks), Amerykanin i światowej sławy znawca symboli, budzi się w nieznanym miejscu. Z przerażeniem odkrywa, że nie wie, jak się tam znalazł. Okazuje się, że przebywa w jednym z florenckich szpitali i cierpi na amnezję. W pewnym momencie do pokoju Langdona dostaje się kobieta, która usiłuje go zabić. Profesor ucieka przed płatną morderczynią z pomocą lekarki Sienny Brooks (Felicity Jones). Aby dowiedzieć się, dlaczego przebywa we Włoszech, i rozwiązać zagadkę tajemniczego artefaktu, który znalazł w swojej marynarce, bohater "Inferno" rozpoczyna podróż przez Europę. Ważne w niej stają się słynne obrazy i rzeźby, w których ukryte są cenne wskazówki, a także strofy "Boskiej komedii" Dantego. Ściganemu przez płatnych zabójców Langdonowi towarzyszy w tej wyprawie Sienna. Razem starają się powstrzymać szalonego Bertranda Zobrista (Ben Foster), gotowego wywołać epidemię śmiertelnie niebezpiecznego wirusa.(n)

Lista stacji