×

Wyszukaj artykuł

Program tvAXN Polska program TV. Program telewizyjny AXN Polska na dziś, jutro i weekend

 • Agenci NCIS . NCIS, s12e14 15:35

  Zespół zajmuje się wyjaśnieniem okoliczności tajemniczej śmierci żołnierza korpusu piechoty morskiej. Przy jego zwłokach znaleziono zdjęcie jednego z rekrutów. Dla DiNozzo to okazja, aby wrócić do akademii wojskowej, gdzie uczył się jako nastolatek. Tymczasem Gibbs wraz z zespołem zostaje zaproszony na uroczystą kolację przez Bishop i jej męża.(n)

 • Rekrut . The Rookie 2, s02e12 16:30

  Lucy wraca do służby. Harper służy jej pomocą podczas pierwszego dnia pracy. Nolan zabiera Abigail, narzeczoną swojego syna, na przejażdżkę po tym, jak przyznała się, że chciałaby pracować w policji.(n)

 • Rekrut . The Rookie 2, s02e13 17:25

  Wszystkie jednostki wracają do zawieszonych spraw. Po pracy oficer Nolan zaprasza Grace na kolację w swojej nowo wyremontowanej kuchni.(n)

 • Agenci NCIS . NCIS, s12e15 18:20

  W wyniku eksplozji ginie dwóch marines. Prowadząc dochodzenie, Gibbs i reszta zespołu próbują namierzyć rosyjskiego terrorystę - Sergieja. Tymczasem agent Fornell nie potrafi poradzić sobie z faktem, że jedną z ofiar zamachowca była jego była żona.(n)

 • Agenci NCIS . NCIS, s12e16 19:15

  Zespół raz jeszcze wraca do zamkniętego śledztwa, dotyczącego morderstwa sprzed 20 lat. Na potrzeby tego dochodzenia stworzono dla Gibbsa fałszywą tożsamość. Okazuje się, że z danych tych korzysta niedoszła ofiara ostatniego zamachu.(n)

 • MacGyver . s02e08 20:10

  Drużyna Maca musi wywabić z kryjówki handlarza antykami. By wykonać misję, wykradają bezcenny obraz. Tymczasem Boozer udaje się na szkolenie szpiegowskie, a Riley próbuje zmierzyć się z emocjami, jakie odczuwa w związku z powrotem ojca.(n)

 • S.W.A.T. . s03e07 21:05

  Zespół szturmowy musi schwytać ludzi, którzy dysponują nowoczesna lancą termiczną, która potrafi przeciąć niemal wszystko. Tymczasem Chris stawia czoła problemom w relacji z Kirą i Ty'em.(n)

 • S.W.A.T. . s03e08 22:00

  Dowódca Hicks zgadza się zająć miejsce poważnie rannego zastępcy szeryfa. Pewna rodzina nie zgadza się na eksmisję z posesji, która jest jej własnością od czterech pokoleń.(n)

 • Ktoś całkiem obcy 22:55

  "Ktoś całkiem obcy" to trzymający w napięciu dreszczowiec z Halle Berry i Bruce'em Willisem w rolach głównych. Reżyserem tej produkcji jest James Foley, twórca m.in. "Glengarry Glen Ross", "Komory" i "Przekrętu doskonałego". Dziennikarka śledcza Rowena Price (Halle Berry) spotyka swoją dawno niewidzianą przyjaciółkę, która namawia ją, by zajęła się sprawą pewnego szefa agencji reklamowej, Harrisona Hilla (Bruce Willis). Kiedy tydzień później dziewczyna zostaje znaleziona martwa, dziennikarka rozpoczyna prywatne śledztwo. Sądzi, że za śmiercią kobiety stoi właśnie Hill. By jednak zyskać pewność co do winy Hilla, Rowena musi najpierw zdobyć obciążające mężczyznę dowody. Z pomocą swojego błyskotliwego asystenta Milesa Haleya (Giovanni Ribisi) bohaterce filmu "Ktoś całkiem obcy" udaje się przeniknąć do środowiska mężczyzny. Jako Katherina zatrudnia się w jego agencji, a jako Weronika prowadzi z nim internetowy flirt. Sytuacja się komplikuje, gdy Rowena odkrywa, że nie tylko ona podaje się za kogoś innego. Od tej chwili jej życie jest w niebezpieczeństwie.(n)

Lista stacji