×

Wyszukaj artykuł

Program tvAXN Polska program TV. Program telewizyjny AXN Polska na dziś, jutro i weekend

 • MacGyver . s02e05 1:45

  Drużyna musi zrezygnować ze swoich planów na Halloween, gdy w rejonie Trójkąta Bermudzkiego rozbija się samolot z więźniem na pokładzie. Okazuje się bowiem, że wśród pasażerów feralnego lotu jest także syn wiceprezydenta.(n)

 • Agenci NCIS . NCIS 13, s13e17 2:40

  Członkowie zespołu zajmują się wyjątkowo zawiłą sprawą. Gdy wszystko wskazuje na to, że śledztwo można zamknąć, okazuję się, że to jeszcze nie koniec.(n)

 • Agenci NCIS . NCIS, s12e13 3:25

  Zostaje zamordowany pułkownik marynarki wojennej, który miał być pierwszym homoseksualistą odznaczonym Medalem Honoru. Palem organizuje imprezę z okazji zbliżających się narodzin swojego dziecka.(n)

 • Agenci NCIS . NCIS, s12e14 4:15

  Zespół zajmuje się wyjaśnieniem okoliczności tajemniczej śmierci żołnierza korpusu piechoty morskiej. Przy jego zwłokach znaleziono zdjęcie jednego z rekrutów. Dla DiNozzo to okazja, aby wrócić do akademii wojskowej, gdzie uczył się jako nastolatek. Tymczasem Gibbs wraz z zespołem zostaje zaproszony na uroczystą kolację przez Bishop i jej męża.(n)

 • Rekrut . The Rookie 2, s02e12 5:05

  Lucy wraca do służby. Harper służy jej pomocą podczas pierwszego dnia pracy. Nolan zabiera Abigail, narzeczoną swojego syna, na przejażdżkę po tym, jak przyznała się, że chciałaby pracować w policji.(n)

 • Blok promocyjny AXN 5:50

 • Flash . The Flash, s05e03 6:10

  Po ataku Cicady na drużynę Flasha Nora obmyśla plan, który naraża jednego ze członków zespołu na niebezpieczeństwo.(n)

 • Flash . The Flash, s05e04 7:05

  Drużyna Flasha odkrywa, że Spin przygotowała plan, który ma poróżnić ją z Excess. Iris dowiaduje się, dlaczego Nora niechętnie z nią współpracuje. Ralph wraca do gry z nowym tropem wiodącym do Cicady.(n)

 • Flash . The Flash, s05e05 7:55

  Norze przypadkowo ujawnia informację na temat przyszłości, która załamuje Iris. By pomóc żonie, Barry zabiera ją ze sobą na pościg za kolejnym metą - Rag Dollem. Tymczasem Caitlin dowiaduje się nowych rzeczy o swoim ojcu.(n)

 • Agenci NCIS: Los Angeles . NCIS: Los Angeles 11, s11e17 8:50

  Funkcjonariusz pada ofiarą morderstwa podczas próby zlokalizowania tajnego agenta. Zadaniem NCIS jest znalezienie go, zanim zrobią to przestępcy.(n)

 • Agenci NCIS: Nowy Orlean . NCIS: New Orleans, s06e06 9:45

  W Alabamie LaSalle inwigiluje gang handlarzy narkotyków, których podejrzewa o zabójstwo swojego brata. Podczas przeszukiwania chaty w lesie zostaje postrzelony. Ranny Chris zostaje przewieziony do szpitala.(n)

 • 30 minut lub mniej 10:40

  Komedia "30 minut lub mniej" to zainspirowana prawdziwą historią dynamiczna historia z dużą dawką adrenaliny. Film wyreżyserował Ruben Fleischer, znany jako twórca przebojowej produkcji "Zombieland". W roli głównej obsadził on Jessego Eisenberga, aktora nominowanego do Oscara za udział w hicie "The Social Network". Bohater filmu "30 minut lub mniej", niepozorny Nick (Eisenberg), mieszka w małym amerykańskim mieście. Chłopak wiedzie nieskomplikowane życie. Pracuje jako dostawca pizzy i stara się unikać wszelkich problemów. Wszystko jednak zmienia się, kiedy spotyka na swojej drodze dwóch niebezpiecznych przestępców - Dwayne'a (Danny McBride) i Travisa (Nick Swardson). Mężczyźni porywają Nicka, a następnie zmuszają go do wzięcia udziału w napadzie na bank. Nagle chłopak musi zmierzyć się zarówno z zawodowymi zabójcami, jak i policyjnym pościgiem. Na szczęście może liczyć na pomoc swego najlepszego przyjaciela, Cheta (Aziz Ansari).(n)

 • Parasol bezpieczeństwa 12:20

  Gwarantujący lekką rozrywkę film Dennisa Dugana "Parasol bezpieczeństwa" stanowi udane połączenie komedii z elementami kina sensacyjnego. Dużym atutem tego dynamicznego obrazu jest znakomity duet, jaki udało się stworzyć Martinowi Lawrence'owi i Steve'owi Zahnowi. Akcja produkcji "Parasol bezpieczeństwa" osadzona jest w Los Angeles. Pewnego dnia dochodzi tam do starcia między dwoma policjantami. W konsekwencji Hank Rafferty (Steve Zahn) zostaje oskarżony o pobicie swojego czarnoskórego kolegi, Earla Montgomery'ego (Martin Lawrence). Po tym incydencie zarówno napastnik, jak i zaatakowany przez niego funkcjonariusz tracą pracę. Pech chce, że w tym samym czasie obaj niemogący na siebie patrzeć bohaterowie komedii "Parasol bezpieczeństwa" znajdują zatrudnienie w tej samej prywatnej agencji ochrony i na dodatek zostają partnerami. Ich współpraca od początku nie układa się najlepiej. Hank i Earl nie potrafią zwalczyć w sobie wzajemnej niechęci. Jednak pewnego dnia partnerzy wpadają na trop wielkiego przemytu, którego organizatorem jest groźny gangster Nash (Eric Roberts). Teraz zmuszeni są zapomnieć o awersji i zacząć zgodnie współpracować, jeśli chcą pokrzyżować plany przestępcy.(n)

 • Piksele 14:05

  W komedii Chrisa Columbusa "Piksele" jest rok 1982. Amerykanie wysyłają w przestrzeń kosmiczną kapsułę czasu z przedmiotami, które mają pomóc w lepszym zrozumieniu kultury Ziemian i nawiązaniu kontaktu z innymi formami życia. W paczce przeznaczonej dla przedstawicieli obcej cywilizacji znajdują się m.in. kostka Rubika, kaseta z mistrzostw świata w "Pac-Manie", gra komputerowa o perypetiach ogromnego goryla "Donkey Kong" i japońska zręcznościówka "Galaga". W założeniu NASA ma to być pokojowa wiadomość Kosmici jednak traktują przekaz jak wypowiedzenie wojny. Mija trzydzieści lat. Obcy rozpoczynają inwazję. Atakują Ziemię pod postacią bohaterów gier komputerowych. Ludzkości grozi zagłada. Do walki z najeźdźcami staje grupa śmiałków - Sam Brenner (Adam Sandler), Will Cooper (Kevin James), Ludlow Lamonsoff (Josh Gad) oraz Eddie "The Fire Blaster" Plant (Peter Dinklage). Adam Sandler, znany aktor komediowy i komik, jest nie tylko odtwórcą jednej z ról w obrazie "Piksele", ale także producentem filmu. Scenariusz produkcji nawiązuje do krótkometrażowego filmu Patricka Jeana z 2010 roku.(n)

 • Jack i Jill 16:10

  "Jack i Jill" to tytuł kolejnej już komedii wyreżyserowanej przez specjalistę od zwariowanych produkcji, Dennisa Dugana, z Adamem Sandlerem w obsadzie. Tym razem jednak znany komik pojawia się na ekranie w podwójnej roli - męskiej i kobiecej. Wielbiciele niewybrednych gagów z pewnością nie będą więc zawiedzeni. Jack Sadelstein i jego siostra bliźniczka Jill (Adam Sandler w podwójnej roli) fizycznie są do siebie bardzo podobni, ale ich charaktery różnią się zasadniczo. Mieszkający w Los Angeles mężczyzna pracuje w branży reklamowej. Spełnia się też jako mąż uroczej Erin (Katie Holmes) i ojciec dwójki dzieci. Nieobliczalna Jill zaś wiedzie szalone życie na nowojorskim Bronksie. Tytułowi bohaterowie komedii "Jack i Jill" od wielu lat nie potrafią już ze sobą porozumieć. W tym roku jednak kobieta postanawia odwiedzić brata z okazji Święta Dziękczynienia. Gdy tylko przekracza próg domu Jacka, atmosfera robi się napięta. Niezrażona tym Jill chce zostać w Kalifornii na dłużej. Wojna między bliźniakami wydaje się nieunikniona.(n)

 • Jeszcze większe dzieci 18:00

  Mijają trzy lata od zwariowanego weekendu, który Lenny Feder spędził w towarzystwie swoich najlepszych kolegów z dzieciństwa - Marcusa, Roba, Erica i Kurta. Mimo że spotkanie nastąpiło w dość przykrych okolicznościach pogrzebu ulubionego trenera z czasów szkolnych, mężczyzna wspomina je z rozrzewnieniem. W końcu podejmuje decyzję o opuszczeniu Los Angeles i przeprowadzce do rodzinnego miasteczka. Wkrótce razem z żoną Roxanne i dziećmi zamieszkuje na prowincji. Wreszcie jest bliżej przyjaciół, którzy także mają swoje rodziny. Ponowne spotkanie znów budzi w Lennym i jego kolegach młodzieńczą fantazję. Kolejne szalone pomysły przyjaciół na czele z imprezowaniem przy dźwiękach hitów z lat osiemdziesiątych, wygłupami na plaży czy nieudolnymi flirtami nie podobają się jednak ich bliskim. Zarówno żony, jak i dzieci jasno dają im do zrozumienia, że statecznym mężom i ojcom nie przystoi takie niemądre zachowanie. W końcu ostatniego dnia szkoły Feder i jego lekkomyślni koledzy dostają gorzką lekcję życia od swoich własnych pociech.(n)

 • Żona na niby 20:00

  "Żona na niby" to pełna słońca i humoru opowieść, w której romantyczny duet stworzyli Jennifer Aniston i Adam Sandler. Znany komik wciela się tu w postać Danny'ego Maccabee'ego. Jest on wziętym chirurgiem plastycznym, któremu nieco gorzej wiedzie się w życiu prywatnym. Mężczyzna bardzo nad tym ubolewa. Sądzi przy tym, że kobiety są bardziej zainteresowane żonatymi facetami niż zatwardziałymi kawalerami. Pewnego dnia Danny spotyka zjawiskowo piękną Palmer (Brooklyn Decker). Chcąc zdobyć jej serce, ucieka się do niewinnego kłamstwa. Roztacza przed nią dramatyczną wizję życia u boku okrutnej żony. Niestety, wbrew jego oczekiwaniom, nieznajoma nie ma zamiaru rozbijać jego małżeństwa. Zdesperowany chirurg prosi więc o pomoc swoją asystentkę Katherine (Jennifer Aniston). Chce, by udawała jego złośliwą małżonkę, z którą jest w separacji. W intrygę zostają również zaangażowane dzieci Katherine. Wkrótce wszyscy bohaterowie komedii "Żona na niby" trafiają na Hawaje, gdzie mają spędzić weekend. Okaże się, że długo go nie zapomną. Na miejscu sytuacja bowiem coraz bardziej się komplikuje.(n)

 • Obsesja zazdrości 22:20

  "Obsesja zazdrości" to trzymający w napięciu thriller, za którego reżyserię odpowiada pracujący na co dzień nad serialami Sam Miller. Artysta zaprosił do współpracy dwoje znanych aktorów, nominowaną do Oscara za rolę w "Ciekawym przypadku Benjamina Buttona" Taraji P. Henson oraz laureata Złotego Globu Idrisa Elbę. Taraji P. Henson gra w produkcji "Obsesja zazdrości" rolę byłej prokurator Terry, która mieszka wraz z mężem i dwójką małych dzieci na przedmieściach Atlanty. Pewnego wieczora otwiera ona drzwi przystojnemu nieznajomemu (Idris Elba). Mężczyzna mówi jej, że ma problemy z samochodem i chciałby zadzwonić po pomoc. Wkrótce okazuje się, że w rzeczywistości Colin jest zbiegłym więźniem. Niebezpieczny mężczyzna bierze kobietę i jej dzieci na zakładników. W tej trudnej sytuacji Terry musi zachować trzeźwość umysłu i znaleźć sposób ucieczki od swojego prześladowcy. Rozpoczyna się gra, w której stawką jest nie tylko jej życie, ale też dzieci.(n)

Lista stacji