×

Wyszukaj artykuł

Program tvAXN Polska program TV. Program telewizyjny AXN Polska na dziś, jutro i weekend

 • Agenci NCIS: Nowy Orlean . NCIS: New Orleans 5, s05e18 15:45

  Trwa śledztwo w sprawie morderstwa. Agenci muszą zapewnić bezpieczeństwo głównemu świadkowi w sprawie. Tymczasem Pride próbuje zyskać zaufanie swojego informatora. Potrzebuje pomocy brata.(n)

 • S.W.A.T.. s01e18 16:40

  Elitarny oddział bojowy, kierowany przez porucznika policji Daniela "Hondo" Harrelsona , raz w miesiącu pełni służbę na ulicach tętniącego życiem Los Angeles. Funkcjonariusze podejmują kolejne interwencje. W trakcie jednej z akcji dochodzi do pozornie niegroźnego zdarzenia - Tan gubi swoją radiostację. Teraz stróż prawa musi negocjować jej zwrot ze znalazcą.(n)

 • S.W.A.T.. s01e19 17:30

  Z wizytą do Los Angeles przybywa rosyjska dziennikarka śledcza. Okazuje się, że kobieta nie jest w tym mieście bezpieczna. Staje się celem ataku członków mafii przemytników broni. Oddział porucznika Daniela "Hondo" Harrelsona otrzymuje zlecenie zapewnienia jej ochrony. Jim Street zastanawia się, czy powinna z nim zamieszkać matka, która właśnie wychodzi z więzienia na zwolnienie warunkowe.(n)

 • Agenci NCIS: Nowy Orlean . NCIS: New Orleans 5, s05e19 18:25

  Porucznik amerykańskich sił zbrojnych ulega poważnemu wypadkowi. Mężczyzna pochodzi z dobrej rodziny z doskonałymi koneksjami.(n)

 • Agenci NCIS: Nowy Orlean . NCIS: New Orleans 5, s05e20 19:20

  Córka Elvisa Bertranda jest podejrzana w sprawie morderstwa. Jej przypadek mają zbadać agenci NCIS. Bertrand prosi Pride'a, aby udowodnił niewinność kobiety.(n)

 • MacGyver . s03e01 20:10

  Trzy miesiące po opuszczeniu fundacji Feniks i przeprowadzce do Nigerii Mac postanawia przestać przejmować się problemami z ojcem i wrócić do pracy. Dzieje się tak, gdy dowiaduje się, że Jack stał się celem dyktatora, którego oszukał.(n)

 • Seal Team . s03e04 21:05

  Zespół Bravo musi wykonać na morzu misję ratowniczą. Cel to uwolnienie kilku amerykańskich zakładników przetrzymywanych na statku płynącym w pobliżu chińskich wód terytorialnych. Oddział rozpoczyna też rekrutację wśród żołnierz, by znaleźć najlepszych kandydatów na członków Seal Team.(n)

 • Absentia . s03e06 22:00

  Nick wciąż jest torturowany, jednak wykorzystuje okazję, aby uciec z niewoli. Cal i Emily ruszają mu na pomoc. Docierają w tajemnicze miejsce. Trafiają tam na dowód, który ma związek z dawną sprawą Nicka w Bostonie.(n)

 • Patriota 23:00

  "Patriota", film Rolanda Emmericha z Melem Gibsonem w roli głównej, jest spektakularnym widowiskiem o czasach amerykańskiej wojny o niepodległość. Obraz został wyróżniony trzema nominacjami do Oscara - za muzykę, zdjęcia i dźwięk. Weteran wojny z Francuzami, Benjamin Martin (Mel Gibson), prowadzi farmę znajdującą się w Północnej Karolinie. Zajmuje się gospodarstwem i jako wdowiec samotnie wychowuje siedmioro dzieci. W 1776 roku konflikt zbrojny wybucha na nowo. Anglicy chcą całkowicie podporządkować sobie trzynaście amerykańskich kolonii. Natrafiają jednak na opór. Amerykanie czują się już odrębnym narodem i brytyjskie zwierzchnictwo postrzegają jako okupację. Benjamin jest krytycznie nastawiony do buntu przeciwko despotycznym rządom Anglików. Opowiada się przeciwko mobilizacji i wojnie. Niestety, najstarszy syn głównego bohatera filmu "Patriota", Gabriel (Heath Ledger), zaciąga się na ochotnika do armii. Po dwóch latach ciężko ranny wraca do domu. Wkrótce zjawia się tam bezwzględny angielski pułkownik William Tavington (Jason Isaacs) i zabiera chłopaka do niewoli. Gdy młodszy brat Gabriela, Thomas (Gregory Smith), staje w jego obronie, zostaje z zimną krwią zabity przez angielskiego oficera. Zrozpaczony Martin z pomocą dwóch młodszych synów organizuje zasadzkę na oddział. Zabija żołnierzy i uwalnia Gabriela, a Tavingtonowi poprzysięga zemstę. Zostawia dzieci pod opieką szwagierki, Charlotte Selton (Joely Richardson), a sam razem z Gabrielem tworzy oddział partyzancki, na którego czele staje do walki. Z czasem z mściciela zmienia się w świadomego bojownika o słuszną sprawę.(n)

Lista stacji