Program tvAXN Polska program TV. Program telewizyjny AXN Polska na dziś, jutro i weekend

 • Alex Rider 2:25

  Alex uświadamia sobie, że doktor Greif nieznanym mu sposobem wpływa na zachowanie swoich podopiecznych. Aby nie paść jego kolejną ofiarą, wraz z Kyrą i Jamesem nastolatek podejmuje próbę ucieczki z Point Blank. Tymczasem Blunt wszczyna śledztwo w sprawie Parkera Roscoego.(n)

 • Alex Rider 3:25

  Tomowi grozi niebezpieczeństwo. Na jego życie czyhają ludzie odpowiedzialni za zabójstwo Iana Ridera. Tymczasem Alex i Kyra znajdują dowody na istnienie tajnego planu doktora Greifa.(n)

 • Nocna zmiana . The Night Shift 2, s02e04 4:15

  Rannemu skydiverowi udaje się przeżyć. Nie wszystko jest jednak takie, jakim się wydaje. W tym samym czasie zespół ratunkowy pomaga rodzinie dozorcy, który został porażony prądem.(n)

 • Rekrut. The Rookie, s01e12 5:05

  Zbliżają się walentynki. Święto zakochanych to jednocześnie jeden z najtrudniejszych dni dla stróżów prawa, którzy muszą nieustannie być w stanie gotowości. Tymczasem oficer Nolan wydaje przyjęcie z okazji swojego rozwodu. Zaprasza na nie wszystkich kolegów z pracy.(n)

 • Blok promocyjny AXN 5:50

 • Ciężar prawdy. Burden of True, s01e01 6:00

  Po 17 latach prawniczka Joanna Harley wraca w rodzinne strony.(n)

 • Ciężar prawdy. Burden of True, s01e02 6:55

  Mimo powrotu w rodzinne strony, Joanna czuje się nieswojo. Zastanawia się, dlaczego w czasach jej dzieciństwa rodzina podjęła nagle decyzję o przeprowadzce. Próbuje także przekonać mieszkańców, że stoi po ich stronie.(n)

 • Seal Team . s03e03 7:55

  Amerykański żołnierz musi odbić strategicznie ważną elektrownię w Azerbejdżanie. Zespół Bravo zostaje wysłany do wsparci tej misji. Zwierzchnictwo obejmuje nowy dowódca. Clay swoim zachowaniem od razu mu się naraża. Tymczasem Jason wciąż wraca myślami do misji w Serbii, a Sonny i Lisa próbują znaleźć więcej czasu dla siebie.(n)

 • Seal Team . s03e04 8:50

  Zespół Bravo musi wykonać na morzu misję ratowniczą. Cel to uwolnienie kilku amerykańskich zakładników przetrzymywanych na statku płynącym w pobliżu chińskich wód terytorialnych. Oddział rozpoczyna też rekrutację wśród żołnierz, by znaleźć najlepszych kandydatów na członków Seal Team.(n)

 • Seal Team . s03e05 9:45

  Zespół Bravo ochrania ambasadora USA podczas jego podróży do Jemenu Północnego. Dyplomata ma zadanie, by nakłonić dwa zwalczające się plemiona do zawarcia rozejmu. Jason sugeruje, żeby Ray i Sunny wyruszyli wcześniej jako ochroniarze ambasadora Mardsena. Perry prosi, aby partnerował mu w zadaniu Clay.(n)

 • Seal Team . s03e06 10:40

  Baza zespołu Bravo na terenie Jemenu Północnego zostaje zaatakowana. Komandosi muszą walczyć o przetrwanie. Ambasador Marsden chce wrócić do negocjacji ze skonfliktowanymi plemionami.(n)

 • Seal Team . s03e07 11:30

  Zespół Bravo zostaje wysłany za granicę. Celem nowej misji jest pomoc służbom specjalnym w powstrzymaniu ataku snajpera, który chce zabić amerykańskich dyplomatów.(n)

 • Kryminalne wypieki: Zagadka placka z brzoskwiniami 12:25

  Perypetie małomiasteczkowej piekarz Hannah Swensen (Alison Sweeney), która pomaga rozwiązywać kryminalne zagadki detektywowi Mike'owi Kingstonowi (Cameron Mathison). Pewnego dnia Hannah znajduje ciało swojej branżowej konkurentki. Zostaje oskarżona o morderstwo.(n)

 • Myśl jak facet 2 14:20

  Cztery przyjaciółki, które z pomocą poradnika Steve'a Harveya znalazły oddanych partnerów, ponownie przyjeżdżają do Las Vegas. Pod pretekstem ślubu organizują romantyczny weekend. Mimo misternego planu, wyjazd kończy się katastrofą. Koleżanki muszą opanować serię nieprzewidzianych zdarzeń, które mogą zepsuć zaplanowaną uroczystość. Niezobowiązująca komedia spod znaku "Kac Vegas". W rolach głównych wystąpili: Adam Brody (serial "Życie na fali", "Zabójcze ciało"), Michael Ealy (serial "Uśpiona komórka", "Kolorowe ptaki"), Jerry Ferrara, Meagan Good ("Rewanż", "Krok do sławy"), Gabrielle Union ("Łamiąc wszystkie zasady", "Cadillac Records") oraz Regina Hall (cykl "Straszny film", "Prawo zemsty"). Film wyreżyserował Tim Story, twórca pierwszej części.(n)

 • Nocna zmiana . The Night Shift 2, s02e04 16:30

  Rannemu skydiverowi udaje się przeżyć. Nie wszystko jest jednak takie, jakim się wydaje. W tym samym czasie zespół ratunkowy pomaga rodzinie dozorcy, który został porażony prądem.(n)

 • Nocna zmiana . The Night Shift 2, s02e05 17:20

  Ratownicy z nocnej zmiany stają przed nowym wyzwaniem. Po wypadku samochodowym do szpitala trafia dwoje nastolatków i młoda kobieta w ciąży.(n)

 • Rekrut. The Rookie, s01e12 18:15

  Zbliżają się walentynki. Święto zakochanych to jednocześnie jeden z najtrudniejszych dni dla stróżów prawa, którzy muszą nieustannie być w stanie gotowości. Tymczasem oficer Nolan wydaje przyjęcie z okazji swojego rozwodu. Zaprasza na nie wszystkich kolegów z pracy.(n)

 • Rekrut. The Rookie, s01e13 19:10

  Znika ogromna suma pieniędzy, która miała zostać wykorzystana do złapania gangu narkotykowego. Podejrzenie o kradzież padają właśnie na rekrutów.(n)

 • Agenci NCIS: Nowy Orlean . NCIS: New Orleans, s06e19 20:05

  Sebastian zostaje ranny podczas próby udaremnienia porwania. Jego koledzy wkraczają do akcji. Rozpoczyna się pogoń za porywaczami, którzy mają zakładniczkę. Zespół dowiaduje się nowych rzeczy na temat prywatnego życia agenta Cartera.(n)

 • Agenci NCIS . NCIS: Naval Criminal Investigative Service, s14e11 21:00

  Tajna misja agentów, której celem jest schwytanie przedsiębiorcy kończy sie niepowodzeniem. Poszukiwany dokonuje aktów terroryzmu w celu kontrolowania giełdy.(n)

 • Ona 22:00

  Mówiący o samotności i głodzie bliskości film "Ona" jest kolejnym udanym dziełem Spike'a Jonze'a, twórcy "Adaptacji" czy " Być jak John Malkovich". Film był nominowany do Oscara w pięciu kategoriach. Ostatecznie przyznano mu statuetkę za scenariusz oryginalny, którego autorem także jest Jonze. Artysta odebrał także w tej samej kategorii Złoty Glob. Znakomitą kreacje stworzył tu Joaquin Phoenix. Akcja melodramatu "Ona" osadzona jest w niedalekiej przyszłości. Theodore Twombly (Phoenix) jest mieszkającym w Los Angeles introwertycznym samotnikiem. Odkąd stracił posadę w opiniotwórczym czasopiśmie, zarabia na życie, tworząc listy na zamówienie. Jest to prywatna korespondencja, w której mężczyzna wyznaje miłość w imieniu obcych osób lub opisuje cudze piękne wspomnienia. Theodore boleśnie przeżywa rozwód z żoną Catherine (Rooney Mara). W trudnych chwilach po rozstaniu wspiera go przyjaciółka, Amy (Amy Adams). Czas wolny upływa mu na graniu na komputerze i okazjonalnych randkach. Pewnego dnia bohater filmu "Ona" kupuje nowy, przełomowy system operacyjny, który rzekomo jest w stanie zaspokoić wszelkie potrzeby użytkowników. Korzysta z możliwości oprogramowania, komunikując się z wirtualną postacią o zmysłowym głosie, Samanthą (głos Scarlett Johansson). Szybko uświadamia sobie, że ta cybernetyczna świadomość świetnie go rozumie. Ponadto posiada ogromną wiedzę, poczucie humoru i zdolność do odczuwania uczuć. Zafascynowany Theodore uzmysławia sobie, że spotkał ideał kobiety. Podejmuje się próby stworzenia niekonwencjonalnego związku.(n)

Lista stacji

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO