×

Wyszukaj artykuł

Program tvAXN Polska program TV. Program telewizyjny AXN Polska na dziś, jutro i weekend

 • Agenci NCIS: Nowy Orlean . NCIS: New Orleans 5, s05e03 18:25

  Podczas międzynarodowej konferencji dyplomatycznej zamordowano agenta marynarki wojennej. Główny świadek zaczyna spoufalać się z Sebastianem. Tymczasem Pride ma trudności w zaakceptowaniu swoje nowej pozycji w agencji.(n)

 • Agenci NCIS: Nowy Orlean . NCIS: New Orleans 5, s05e04 19:15

  Zamordowano urzędnika niższego szczebla. Jego ciało znaleziono pod ciężarówką przewożącą krewetki. Rozpoczyna się śledztwo. Tymczasem Pride asystuje LaSalle w sprawie dotyczącej firmy jego ojca, która stała się obiektem wzmożonego zainteresowania izby podatkowej. Właścicielowi zarzucane są oszustwa w rozliczeniach finansowych.(n)

 • Zabójcze umysły . Criminal Minds 14, s14e05 20:05

  Jednostka BAU bada miejską legendę o "wysokim mężczyźnie" i jej związek z zaginięciem dwóch osób w rezerwacie Dead Man's Conservatory w East Allegheny. Następnego dnia niespodziewanie pojawia się trzecia poszukiwana osoba, jednak nie jest w stanie udzielić śledczym przydatnych informacji. JJ niechętnie wraca do rodzinnego miasteczka, by pomóc kolegom w rozwiązaniu sprawy, co przywołuje trudne wspomnienia z dzieciństwa, dotyczące tragicznej śmierci siostry.(n)

 • Alex Rider 21:00

  Alex uświadamia sobie, że doktor Greif nieznanym mu sposobem wpływa na zachowanie swoich podopiecznych. Aby nie paść jego kolejną ofiarą, wraz z Kyrą i Jamesem nastolatek podejmuje próbę ucieczki z Point Blank. Tymczasem Blunt wszczyna śledztwo w sprawie Parkera Roscoego.(n)

 • L.A.'s Finest . s02e05 22:00

  Syd i Nancy przekonują się, że problemy z przestępczością w koreańskiej dzielnicy Los Angeles jeszcze się nie skończyły.(n)

 • Czas wymierania 22:55

  Po latach dominacji ludzkość zostaje zakażona wirusem, który w ciągu kilku dni rozprzestrzenia się na całej planecie. Zamienia on wszystkie żywe istoty w dzikie, brutalne stworzenia, pozbawione rozumu. Niewielka grupka ocalałych, między innymi Jack (Jeffrey Donovan), Patrick (Matthew Fox), Emma (Valeria Vereau) i mała Lu (Quinn McColgan), znajduje schronienie w opuszczonym miasteczku. W niedługim czasie okazuje się jednak, że wirus przemienił się w coś znacznie gorszego.(n)

Lista stacji