×

Wyszukaj artykuł

Program tvAXN Black program TV. Program telewizyjny AXN Black na dziś, jutro i weekend

 • MacGyver . s04e09 12:45

  Hakerzy przejmują kontrolę nad zasilaniem w całym Los Angeles i odcinają je. Angus oraz jego współpracownicy ustalają, że do ataku posłużono się kodem programistycznym, który przed laty napisała Riley.(n)

 • MacGyver . s04e10 13:40

  Dla dobra kolejnej misji, Mac zostaje wprowadzony w stan świadomego snu. Umożliwia mu to przypomnienie sobie ważnych dowodów z tajnego laboratorium Nikoli Tesli, które mogłyby powstrzymać Codex. Napotyka samego Teslę, a także Aleksandra Grahama Bella, Thomasa Edisona i... własną matkę.(n)

 • MacGyver . s04e11 14:35

  Mac zostaje umieszczony w jednym pomieszczeniu z ważnym członkiem Codeksu, znanym jako Kupiec. Musi zdobyć jego zaufanie, aby dowiedzieć się, jakie są dalsze plany działań organizacji.(n)

 • MacGyver . s04e12 15:30

  Ciotka MacGyvera opowiada mu o rodzinie oraz więzach krwi. Udaje jej się przekonać Angusa i Riley, aby wstąpili do organizacji Codex. Matty i Russ pozostają nieufni względem Codexu i powiadamiają o tym służby Białego Domu.(n)

 • Iluzja 16:25

  Była partnerka Camerona zostaje obrabowana podczas trwającego tygodnia mody. Black - dowiedziawszy się o tym - nalega, by pomóc Kay w dochodzeniu. Niebawem śledczy trafiają w sam środek niebezpiecznego pościgu.(n)

 • Iluzja 17:20

  Tajemnicza kobieta uprowadza Camerona. W zaistniałej sytuacji agenci FBI wzywają na pomoc Jonathana Blacka. Mężczyzna musi powstrzymać morderczynię przed popełnieniem kolejnej zbrodni.(n)

 • Flash . The Flash, s05e05 18:15

  Norze przypadkowo ujawnia informację na temat przyszłości, która załamuje Iris. By pomóc żonie, Barry zabiera ją ze sobą na pościg za kolejnym metą - Rag Dollem. Tymczasem Caitlin dowiaduje się nowych rzeczy o swoim ojcu.(n)

 • Flash . The Flash, s05e06 19:10

  Caitlin, Barry i Cisco zdobywają nowe informację o ojcu Caitlin. Iris i Sherloque badają trop w sprawie Cicady.(n)

 • Spider-Man: Homecoming 20:05

  "Spider-Man: Homecoming" to kolejny z serii filmów o przygodach Petera Parkera. Tym razem scenarzyści postanowili przenieść tytułowego Człowieka Pająka (Tom Holland) do lat beztroskiej młodości. Za kamerą stanął tym razem Jon Watts, który trzy lata wcześniej zasłynął horrorem "Klaun", a rok później thrillerem "Cop Car". Peter pomieszkuje u swojej ciotki May (Marisa Tomei), przez cały czas będąc pod opieką swojego mentora Tony'ego Starka (w tej roli niezawodny Robert Downey Jr.). Sielanka niestety w końcu się kończy. Punktem kulminacyjnym, kiedy Peter musi porzucić dotychczasowe życie, jest moment, gdy na jego drodze staje groźny przestępca Vulture. Grany przez Michaela Keatona czarny charakter zmusza Petera do prawdziwej walki w obronie najbliższych osób, których darzy największą miłością. Czy i tym razem dobro zwycięży? Fani Człowieka Pająka na pewno nie będą zawiedzeni, mogąc uczestniczyć w kolejnych przygodach swojego bohatera. "Spider-Man: Homecoming" to dobra fabuła i gwiazdorska obsada, które sprawiają, że film ogląda się z dużą przyjemnością. O popularności świadczą też dane finansowe - produkcja na całym świecie zarobiła już 900 milionów dolarów.(n)

 • 8 części prawdy 22:50

  Film "8 części prawdy" to sprawnie zrealizowany dynamiczny thriller w gwiazdorskiej obsadzie. Fabuła tej produkcji opiera się na interesującym pomyśle, który polega na przedstawieniu wydarzenia z wielu punktów widzenia. Dopiero zestawienia ich wszystkich pozwala dociec prawdy. Akcja "8 części prawdy" toczy się w Hiszpanii, gdzie zostaje zorganizowana konferencja, której tematem przewodnim jest globalna walka z terroryzmem. Jednym z głównych uczestników sesji jest prezydent Stanów Zjednoczonych, Ashton (William Hurt). Polityk wygłasza przemówienie na placu w Salamance, gdzie gromadzą się tłumy. Nagle rozlegają się dwa strzały. Ranny przywódca pada na ziemię. Szybko wybucha panika. Chaos wzmaga jeszcze wybuch bomby. Po zamachu jego kulisy odsłaniają wydarzenia obserwowane przez osiem osób. Wśród nich znajdują się agenci służb specjalnych Thomas Barnes (Dennis Quaid) i Kent Taylor (Matthew Fox), którzy ochraniali głowę państwa, amerykański turysta Howard Lewis (Forest Whitaker), który nakręcił całe wydarzenie za pomocą kamery wideo, oraz producentka wiadomości telewizyjnych Rex (Sigourney Weaver), która na żywo relacjonuje milionom widzów przebieg zdarzeń. Próbują oni na własną rękę odnaleźć i zidentyfikować zamachowca. Niespodziewanie odkrywają szokującą prawdę.(n)

Lista stacji