×

Wyszukaj artykuł

Program tvATM Rozrywka program TV. Program telewizyjny ATM Rozrywka na dziś, jutro i weekend

 • Pierwsza miłość 12:20

  Mateuszowi udaje się przekonać Emilkę, by wraz z nim przeprowadziła się do Włoch. Trwają przygotowania do wyjazdu. Tymczasem Bartek uważa, że Emilka jest terroryzowana przez nowego partnera. Próbuje znaleźć dowody na potwierdzenie swoich obaw. W tym celu wypożycza kampera. Dorota obwieszcza w pracy, że rozstała się z Mikserem. Obiecuje jednak pracownikom, że ich relacje prywatne w żaden sposób nie wpłyną na sytuację zawodową. Tymczasem Mikser szuka mieszkania dla siebie i Magdy. Marysia wie, że tylko Aneta może powiedzieć prawdę na temat Dominiki. Kobieta wciąż jest jednak nieprzytomna. Majka prosi policję o dodatkową ochronę dla matki.(n)

 • Ewa gotuje 13:00

  Ewa Wachowicz odwiedza niewielką rodzinną winnicę. Tam przygotowuje potrawy z udziałem winogron i wina. Na przystawkę poda grillowany camembert, a w ramach dania głównego zaserwuje kurczaka duszonego w czerwonym winie. Na deser natomiast poda jabłecznik z budyniem gotowanym na białym winie.(n)

 • Zameldowani: Na poważnie. s01e11 13:30

  Ewelina sądziła, że między nią a Dawidem tworzy się bliska relacja. Bardzo się rozczarowała, kiedy pojawił się w mieszkaniu z dziewczyną. Wkrótce okazuje się jednak, że partnerka chłopaka jest niestabilna emocjonalnie i źle traktuje współlokatorów. Ewelina decyduje się działać.(n)

 • Słoiki: Harem. s01e56 14:00

  Katarzyna odwiedza swoją córkę w Warszawie. Poznaje Maksymiliana, jej partnera. Katarzyna nie potrafi go zaakceptować, ponieważ uważa, że córka nie ma przyszłości u boku mężczyzny, który zajmuje się jedynie medytacją i wykładami na temat jogi i energii zen. Sytuacja komplikuje się, kiedy dziewczyna oznajmia, że jest w ciąży. Katarzyna jest załamana, ale nalega, aby córka wyszła za mąż za ojca swojego nienarodzonego dziecka. Tymczasem Maksymilian oznajmia, że nie akceptuje ślubu i mogą jedynie złożyć sobie przysięgę wierności. Podczas tej nieformalnej uroczystości pan młody nagle znika. Wkrótce wychodzi na jaw prawda o Maksymilianie.(n)

 • Małolaty: Przyjaźń na śmierć i życie 15:00

  Ania pochodzi z rozbitej rodziny. Jest nieśmiała i z trudem nawiązuje relacje. Przez internet poznaje vlogerkę Julię, która okalecza się i często opowiada o śmierci. Dziewczyna wciąga Anię w swój świat. Starsza siostra Ani, Kasia, zapisuje ją do psychologa, ale zostaje to odebrane jako zdrada. Tymczasem Julia namawia przyjaciółkę, by wspólnie popełniły samobójstwo. Dziewczyny planują wszystko w najdrobniejszych szczegółach.(n)

 • Świat według Kiepskich: Afera kryminalna 16:00

  Ferdek martwi się długą nieobecnością Mariana Paździocha. Podejrzewa, że mogło mu się stać coś złego. Swoimi przeczuciami dzieli się z Arnoldem Boczkiem. Obaj dochodzą wreszcie do wniosku, że ich sąsiad został zamordowany przez żonę. Wybucha wielka afera.(n)

 • Świat według Kiepskich: Armagiedon 16:30

  W telewizji ogłoszono, że zbliża się koniec świata. Przerażeni mieszkańcy kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3/4 rozpoczynają przygotowania do ewakuacji. Paździoch konstruuje "Arkę Mariana", gdyż jest przekonany, że w momencie zagłady świat nawiedzi wielkie trzęsienie ziemi, które wywoła gigantyczną powódź. Boczek tworzy ogromny balon, a babka Rozalia wraz z członkami kółka różańcowego buduje w piwnicy schron, by ukryć się przed ognistym deszczem. Tymczasem Ferdek spokojnie czeka na armagedon, pijąc piwo przed telewizorem...(n)

 • Na ratunek : Dziecko zostawione w samochodzie w upalny dzień / Bezdomny zatruwa się kiełbasa, którą ktoś truje psy. s03e156 17:00

  Iza zabiera do siebie swoją 5-letnią siostrzenicę Janinkę. Początkowo spędzają miło dzień. Później kobieta, chcąc załatwić prywatną sprawę, zostawia śpiącą dziewczynkę w nagrzanym samochodzie. Dziecko ratuje przypadkowy przechodzień, Sebastian. Sławek - bezdomny 19-latek - znajduje w parku kiełbasę. Po jej zjedzeniu zaczyna się źle czuć. Pomocy udziela mu pracownica opieki społecznej, Ewa. Okazuje się, że kiełbasa była nafaszerowana arszenikiem. Ktoś próbował nią truć okoliczne psy.(n)

 • Na ratunek : Sałatka z grzybami halucynogennymi przyczyną zagrożenia życia / Nowi członkowie sekty odkrywają jej przestępcze plany. s03e157 17:30

  Matka znajduje w lodówce nietkniętą sałatkę, pozostałą z "osiemnastki" syna, Gracjana. Zjada ją nieświadoma, że są w niej grzyby halucynogenne. W wyniku omamów ubiera się ciepło, bierze łopatę i idzie przed dom odgarniać śnieg, którego nie ma. Chłopak dzwoni pod 112, tymczasem kobieta ma kolejną fazę omamów, a potem atak paniki. Dwudziestoletnia Karolina zakochała się w Rafale, który należy do grupy filozoficzno-religijnej przewodzonej przez charyzmatycznego Igora. Jej ukochany stopniowo przekonuje ją do ideologii sekty, aż w końcu Karolina decyduje się do niej wstąpić. Niebawem odkrywa, że Igor kupuje nielegalnie narkotyki i broń.(n)

 • Doktor Martin . Doc Martin 3, s03e06 18:00

  Louisa i Martin zaręczają się. Informują o tym wszystkich mieszkańców Portwenn, którzy cieszą się z tej wiadomości. Wkrótce w wiosce wybucha epidemia.(n)

 • Doktor Martin . Doc Martin 3, s03e07 19:00

  Martin (Martin Clunes) i Louisa (Caroline Catz) zamierzają się pobrać. Jednak od początku los im nie sprzyja. Okazuje się, że jedyny w mieście florysta został aresztowany i nie mają, gdzie kupić kwiatów na uroczystość. W restauracji, w której ma odbyć się przyjęcie weselne, dochodzi do awarii kanalizacji,a pastor, który miał udzielić ślubu narzeczonym łamie biodro. W tej sytuacji Martin i Louisa postanawiają odwołać ceremonię.(n)

 • Martwy farciarz 20:00

  "Martwy farciarz" to wciągająca komedia obyczajowa wyreżyserowana przez Kirka Jonesa, twórcę hitów "Jak urodzić i nie zwariować" czy "Moje wielkie greckie wesele 2". Pierwotnie "Martwy farciarz" miał być około 10-minutowym filmem krótkometrażowym, ale jego fabuła znacznie się rozwinęła. Reżyser dysponował w związku z tym bardzo niewielkim budżetem. Był wdzięczny ekipie oraz aktorom, że zgodzili się pracować za niższe stawki. Obraz został nakręcony na Wyspie Man. Wioska Cregneash zastępuje tu fikcyjną irlandzką wioskę Tulaigh Mhór. Do bohaterów "Martwego farciarza", kilku mieszkających w małej miejscowości przyjaciół, pewnego dnia uśmiecha się los. Gdy Ned Divine dowiaduje się, że wygrał fortunę na loterii, z wrażenia umiera na atak serca. Jego koledzy, Jackie i Michael, postanawiają odebrać nagrodę za niego. Sytuacja się komplikuje, gdy zostają zmuszeni do podziału czeku. W dodatku przekonanie sąsiadów do współpracy graniczy z cudem.(n)

 • Świat według Kiepskich: Pograbek. s15e420 22:00

  Bezrobotny od lat Ferdek, znajduje zatrudnienie na cmentarzu. Jest bardzo zadowolony z nowego zajęcia i chętnie dzieli się z domownikami oraz sąsiadami swoimi wrażeniami z pracy. Niebawem znajomi i bliscy Kiepskiego, znudzeni i zniesmaczeni jego opowieściami o zgonach i pogrzebach, zaczynają go unikać.(n)

 • Świat według Kiepskich: Pokuć. s15e421 22:30

  Pewnego dnia Ferdynand wchodzi w posiadanie niepokojących go informacji. Dowiaduje się, że Jolasia należy do sekty Kopciarzy z Pokucia. Zaniepokojony, rozpoczyna prywatne dochodzenie. Po jakimś czasie stwierdza, że coraz więcej podejrzeń dotyczących przynależności synowej do tajemniczej grupy religijnej znajduje pokrycie w rzeczywistości.(n)

 • Na ratunek : Sałatka z grzybami halucynogennymi przyczyną zagrożenia życia / Nowi członkowie sekty odkrywają jej przestępcze plany. s03e157 23:00

  Matka znajduje w lodówce nietkniętą sałatkę, pozostałą z "osiemnastki" syna, Gracjana. Zjada ją nieświadoma, że są w niej grzyby halucynogenne. W wyniku omamów ubiera się ciepło, bierze łopatę i idzie przed dom odgarniać śnieg, którego nie ma. Chłopak dzwoni pod 112, tymczasem kobieta ma kolejną fazę omamów, a potem atak paniki. Dwudziestoletnia Karolina zakochała się w Rafale, który należy do grupy filozoficzno-religijnej przewodzonej przez charyzmatycznego Igora. Jej ukochany stopniowo przekonuje ją do ideologii sekty, aż w końcu Karolina decyduje się do niej wstąpić. Niebawem odkrywa, że Igor kupuje nielegalnie narkotyki i broń.(n)

 • Imigranci 23:40

  "Imigranci" to realistyczny, bardzo sugestywny dramat w reżyserii i według scenariusza Jacques'a Audiarda. Przedstawia on losy Sivadhasana (Antonythasan Jesuthasan), członka grupy tamilskich bojowników, który bierze udział w wojnie domowej na Sri Lance. Sivadhasan jest zmuszony uciekać z kraju. Jednak by dostać pozwolenie na wyjazd, musi mieć rodzinę. Decyduje się więc dotrzeć do Paryża z kilkuletnią Illayaal (Claudine Vinasitham) oraz udającą jej matkę Yalini (Kalieaswari Srinivasan). Sam używa paszportu zmarłego Dheepana. Po dotarciu do Francji bohaterowie filmu "Imigranci" trafiają do małej miejscowości nękanej przez grupę chuliganów. Sivadhasan dostaje tam pracę dozorcy na zaniedbanym blokowisku. Razem ze swoimi towarzyszkami stara się stworzyć namiastkę rodziny. Mimo że są sobie obcy, łączy ich język i kultura. Mężczyzna stara się także zdobyć przychylność miejscowych gangsterów. Jest rozczarowany faktem, że w pozornie bezpiecznej Europie musi się bać o swoje bezpieczeństwo. Stopniowo w odpowiedzi na przemoc, z którą się styka, odzyskuje pewność siebie. Budzi się też w nim potrzeba krwawego odreagowania frustracji.(n)

Lista stacji