Program tvATM Rozrywka program TV. Program telewizyjny ATM Rozrywka na dziś, jutro i weekend

 • Doktor Martin . Doc Martin, s05e07 9:00

  Restauracja Berta Large'a zmaga się z poważnymi problemami finansowymi. Mężczyzny nie stać, by dostarczyć jedzenie i napoje na charytatywną zbiórkę pieniędzy przeznaczoną dla kotów.(n)

 • Doktor Martin . Doc Martin, s05e08 10:00

  Pani Tishell dochodzi do wniosku, że nie może dłużej ukrywać swojej miłości do Martina. Po zażyciu mnóstwa leków podejmuje drastyczne działania.(n)

 • Na ratunek : Amatorskie bungee przyczyną złamania podstawy czaszki / Zaginęła dziewczyna po operacji serca. s03e167 11:00

  Dominik i Sławek postanowili sami zamontować bungee na pobliskim moście. Robią udaną próbę z przywiązanym liną manekinem. Gdy skacze pierwszy z chłopaków, dochodzi do nieszczęścia. Dominika kilka miesięcy temu przeszła przeszczep serca. Jej mama Gabriela ze strachu o córkę, nie pozwala jej chodzić na imprezy. Po kolejnej kłótni nastolatka znika. Dziewczynę w pobliskim lesie znajduje Kuba, który udziela jej pierwszej pomocy.(n)

 • Na ratunek : Samotny ojciec wpada w kłusownicze wnyki / Kobieta po udarze, która nie może mówić, zostaje napadnięta w domu. s03e168 11:30

  Ojciec idzie z dwojgiem dzieci do lasu na grzyby. Niestety, mężczyzna wpada w sidła. Wkrótce zjawiają się kłusownicy. 55-letnia Maria przeszła rozległy udar, w wyniku którego jest niesprawna ruchowo i cierpi na afazję. Opiekuje się nią mąż. Kiedy pewnego dnia mężczyzna wychodzi na zakupy i Maria zostaje sama w domu, w domu pojawiają się włamywacze. Na jej oczach zabierają pieniądze i cenne przedmioty. Kiedy idą na górę, Marii z wielkim trudem udaje się sięgnąć po telefon leżący na komodzie. Dzwoni pod numer 112 i próbuje wezwać pomoc.(n)

 • Ewa gotuje 12:00

  Prowadząca przygotuje potrawy regionalne w nowoczesnym wydaniu. Na początek zrobi sałatkę z pieczonych buraków i koziego sera. Następnie - pieczeń ze schabu faszerowaną cebulą i jabłkiem. Ugotuje ją w jednym garnku z ziemniakami. Potem będzie deser - ciasto czekoladowe w stylu brownie z truskawkami.(n)

 • Zoooo - praktykanci!. s01e02 12:30

  W Afrykarium Joanna zajmie się przyrządzeniem pożywienia dla mieszkańców ogromnych akwariów. Tymczasem Agnieszce przypadnie uporządkowanie klatek po małpim posiłku. Jessica natomiast zajmie się czyszczeniem żółwich pancerzy, a więc karapaksów.(n)

 • Kozetka: Wycena miłości. s01e07 13:00

  Do psychologa zgłasza się studentka grafiki, Kamila. Aby się uczyć, musiała przeprowadzić się ze wsi do miasta. Bardzo przeżywa zmianę stylu życia. Nie dość, że brakuje jej pieniędzy, to nie może poradzić sobie z tęsknotą za bliskimi.(n)

 • Zameldowani: Kasa, kasa, kasa. s03e41 13:30

  Paweł tak często chwalił się swoją fortuną, że teraz każdy prosi go o pożyczkę, w tajemnicy jednak przed pozostałymi lokatorami. Chłopak oszukuje i wymiguje się od pożyczania, aż w końcu wyjawia, że wydał już wszystko.(n)

 • Sekrety rodziny 14:00

  Edyta nigdy nie założyła własnej rodziny, dlatego całą swoją uwagę skupia na bracie i jego najbliższych. Jej podejrzenia wzbudza przeprowadzka mężczyzny z żoną i dzieckiem do nowego mieszkania. Siostra sądzi, że wplątał się w nielegalne interesy, a jego warsztat samochodowy jest tylko przykrywką dla przestępczej działalności. Kiedy jednak Edyta zaczyna widywać w jego zakładzie różne kobiety, dochodzi do wniosku, że jej brat jest męską prostytutką.(n)

 • Sekrety rodziny 15:00

  Nadia zawsze uważała ojca za wzór do naśladowania. Pewnego dnia słyszy rozmowę, z której wynika, że jej nieskazitelny rodzic mógł siedzieć w więzieniu. Kuzyn Rafał pomaga kobiecie dowiedzieć się prawdy. Sprawa staje się bardziej zagmatwana, gdy okazuje się, że to krewny stoi za kłopotami jej ojca.(n)

 • Świat według Kiepskich: Złodziejka. s14e410 16:00

  Z mieszkania Kiepskich zaczynają znikać różne przedmioty. Ferdynand jest przekonany, że za kradzież odpowiada Jolasia. Wkrótce okazuje się, że w złodziejski proceder zamieszani są również Waldek, Mariola i Halina. Kiepski jest przerażony ogromną skalą zjawiska. Tymczasem wychodzi na jaw, że on także ma na sumieniu przywłaszczenie sobie cudzego mienia.(n)

 • Świat według Kiepskich: Gorzkie gody. s14e411 16:30

  Ferdynand i Halina obchodzą 40. rocznicę ślubu. Jubileusz staje się okazją do podsumowania związku. Halina ocenia ten czas bardzo negatywnie. Wkrótce oboje dochodzą do wniosku, że to dobry moment, by się rozstać. Tymczasem rodzina i sąsiedzi przygotowują dla nich huczne przyjęcie. Kiepskim trudno przyznać się przed nimi do decyzji o rozwodzie.(n)

 • Na ratunek : Powikłanie po operacji plastycznej uszu u nastolatki / Motocyklista połyka osę. s05e278 17:00

  Aneta Dubiel postanawia poddać się operacji odstających uszu, które przez całe życie były jej największym problemem. Po latach oszczędzania dochodzi do zabiegu. Wtedy okazuje się, że 18-latka ma uczulenie na szwy. Dochodzi u niej do zapalenia chrząstki. Tomek zabiera Angelikę na przejażdżkę swoim nowym motocyklem. Ma tylko jeden kask, który oddaje dziewczynie. Podczas jazdy chłopak połyka osę.(n)

 • Na ratunek : Napad na syna właściciela kantoru, który przewoził gotówkę między kantorami / Dwójka nastolatków wywołuje pożar w domku letniskowym. s05e279 17:30

  Irek przewozi gotówkę pomiędzy kantorami należącymi do rodziny. Chłopak zostaje napadnięty i dotkliwie pobity przez dwóch sprawców. Przypadkowo strzela do swojej towarzyszki z broni gazowej. Jeremiasz proponuje Amelii wspólny wyjazd do domku letniskowego jego rodziców. Na miejscu chłopak zajmuje się rozpalaniem ognia, a dziewczyna robi kilka zdjęć telefonem i publikuje je w internecie. Dzięki fotografiom nastolatkę namierza starszy brat i razem z matką jedzie ją zabrać. Po przybyciu na działkę zauważają pożar.(n)

 • Doktor Martin. Doc Martin, s01e03 18:00

  Martin udziela wywiadu Caroline, dziennikarce lokalnej rozgłośni radiowej. Rozmowa okazuje się niewypałem - zżerająca doktora trema doprowadza Caroline do furii. Hydraulik Ben Large zwierza się lekarzowi ze swoich kłopotów z synem, który nie chce iść w ślady ojca. Chłopak chce zostać informatykiem. Prowadzi to do wielkiej rodzinnej awantury. Martin wspomina, że on również miał podobne problemy. Podobna kłótnia spowodowała, że do dziś nie rozmawia ze swoim ojcem. Tymczasem mieszkańców Portwenn atakuje wirus, wywołujący przykre dolegliwości. Według Martina jego źródłem może być woda z miejscowego basenu. Wiadomość ta wywołuje panikę wśród bywalców kąpieliska. Podejrzenia okazują się jednak bezpodstawne i doktor traci wiarygodność. Rozwiązania problemu podejmuje się Bert - sprzedaje wodę butelkowaną. Lekarz, dowiadując się, z którego ujęcia jest ona czerpana, odkrywa przyczynę epidemii.(n)

 • Doktor Martin. Doc Martin, s01e04 19:00

  Doktor Martin jedzie z wizytą do mieszkającego nieopodal Bodmin strażnika przyrody. Na miejscu przekonuje się, że mężczyzna miewa halucynacje - jest przekonany, że mieszka z wielką wiewiórką o imieniu Anthony. Wkrótce Martin odkrywa, że w Portwenn wszyscy wiedzą o wymyślonym zwierzęciu i nikomu to nie przeszkadza. Co ciekawe, poprzedni lekarz, doktor Sim, podawał strażnikowi jedynie tabletki z witaminami, wmawiając mu, że są to środki uspokajające.(n)

 • Sekrety rodziny 20:00

  Po powrocie z wczasów w Tunezji Weronika niespodziewanie zrywa ze swoim chłopakiem. Dziewczyna przechodzi niebywałą przemianę, z którą idą w parze powodzenie i szczęście w realizowaniu marzeń. Okazuje się, że za tym wszystkim stoi tajemniczy talizman.(n)

 • Sekrety rodziny 21:00

  Szanowany mąż stanu i wykładowca uczelniany Jacek Krajewski zaskakuje rodzinę informacją, że zrywa z polityką. Zaintrygowana nagłym postanowieniem mężczyzny nastoletnia córka postanawia poznać powody jego decyzji.(n)

 • Świat według Kiepskich: Skowyt 22:00

  Pewnego dnia Ferdek wyczuwa w sypialni zapach czosnku. Usiłuje ustalić źródło tego zapachu i odkrywa, że to Marian Paździoch porozwieszał czosnek na całym korytarzu jako ochronę przeciwko wampirom. Sąsiad wyjawia Ferdkowi, że poluje na Likantropusa. Ferdek podejrzewa, że Paździoch oszalał do reszty, ale wkrótce w kamienicy rzeczywiście zaczynają dziać się dziwne rzeczy...(n)

 • Świat według Kiepskich: Nienagrodzony 22:30

  Pewnej nocy Ferdek nie może zasnąć. Przewraca się z boku na bok i żali się na swój los. Halina wypędza go z sypialni, twierdząc, że nie ma on prawa obciążać otoczenia swoim stanem psychicznym. Na korytarzu Ferdek spotyka Paździocha, który również zwraca mu uwagę, aby nie obarczał innych swoimi problemami. Tymczasem frustracja Ferdka narasta za sprawą docierających z mediów informacji o kolejnych ludziach nagrodzonych za całokształt działalności. Na dodatek dowiaduje się, że jego kolega z podstawówki, został nagrodzony za wybitne osiągnięcia...(n)

 • Z daleka 23:00

  "Z daleka", film będący debiutem fabularnym wenezuelskiego dokumentalisty Lorenza Vigasa, stał się wydarzeniem 72. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji, podczas którego został nagrodzony Złotym Lwem. Dramat obyczajowy z silnie zarysowanym wątkiem kryminalnym opowiada o intymnej relacji dojrzałego mężczyzny i młodego chłopaka, odsłaniając jednocześnie wielkie nierówności społeczne Wenezueli. Znakomita rola Alfreda Castro. W "Z daleka" Castro wciela się w postać Armanda, samotnego, dobrze sytuowanego mężczyzny w średnim wieku, który prowadzi sklep z protezami dentystycznymi. Po pracy zwabia obietnicą sowitej zapłaty do swojego domu żyjących na ulicy chłopców. Nawiązuje z nimi intymne relacje. Nigdy ich jednak nie dotyka, ale ogląda ich nagie ciała ze ściśle określonej odległości. Pewnego dnia Armando zaprasza do siebie Eldera (Luis Silva), którego ojciec przebywa w więzieniu. Chłopak nie ma zamiaru podporządkować się regułom wyznaczonym przez mężczyznę. Atakuje go, dotkliwie bije, a następnie okrada. Główny bohater dramatu "Z daleka" nie zawiadamia jednak policji, ale postanawia kontynuować znajomość z nastolatkiem. Elder, zachęcony pieniędzmi, regularnie odwiedza Armanda. Stopniowo powstaje między nimi specyficzna więź.(n)

Lista stacji

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO