×

Wyszukaj artykuł

Program tvATM Rozrywka program TV. Program telewizyjny ATM Rozrywka na dziś, jutro i weekend

 • Na ratunek : Mężczyzna wskakuje do łóżka żony, przygniatając syna/Naprawiając auto w garażu, zaczadza się spalinami. s04e205 17:00

  Natalia pod nieobecność męża pozwala spać w ich łóżku 3-letniemu synowi. Mężczyzna niespodziewania wraca wcześniej z delegacji . Chcąc zrobić żonie niespodziankę, wskakuje na posłanie. Przygniata dziecko, które dostaje ataku paniki i na moment traci oddech. Filip postanawia naprawić zabytkowe auto we własnym garażu. Pomaga mu sąsiad - doświadczony mechanik, który jednak musi wyjść na chwilę. Filip kontynuuje pracę sam. Gdy włącza silnik, traci przytomność. Znajduje go żona.(n)

 • Na ratunek : Pojechał do dziewczyny poznanej przez Internet, która wystawiła go handlarzom organów/Nastolatkowie urządzają wyścigi wózkami z marketu. s04e206 17:30

  20-letni Kacper umówił się z dziewczyną przez internet. Sylwia zaprasza go do swojego domu. Na miejscu chłopak zostaje odurzony i traci przytomność. Na jego szczęście o spotkaniu dowiedziała się jego wścibska siostra, Natalia... Druga opowieść w tym odcinku: Grupa 15-latków zjeżdża z osiedlowej górki na wózkach ukradzionych z marketu. Malwina boi się jechać bez hamulców. Jej chłopak Tomek wpada na pomysł, że przywiąże się linką do pojazdu i zatrzyma go. Zjazd kończy się wypadkiem. Malwina ma otwarte złamanie nogi, a nieprzytomny Tomek doznał urazu oka.(n)

 • Doktor Martin . Doc Martin 9, s09e08 18:00

  Ruth martwi się, że Martin nie poradzi sobie z hemofobią podczas kolejnej operacji. Razem próbują nowego rodzaju terapii, ale wstręt przed krwią okazuje się silniejszy. Zbliża się dzień ślubu Ala i Morwenny. Para napotyka same trudności. Urzędnik, który miał poprowadzić ceremonię, nie może jednak przyjechać.(n)

 • Doktor Martin. Doc Martin, s01e01 19:00

  Doktor Martin Ellingham (Martin Clunes) porzuca dobrze zapowiadającą się karierę chirurga. Po tym, jak jego lęk przed krwią zmienił się w obsesję, postanawia zostać lekarzem rodzinnym. Przeprowadza się z tętniącego życiem Londynu do spokojnego miasteczka Portwenn w Kornwalii. Jadąc tam na rozmowę kwalifikacyjną, spotyka w pociągu atrakcyjną kobietę. Zachowanie Martina nie podoba się nieznajomej - oburzona opuszcza przedział. Wkrótce okazuje się, że jest ona jedną z osób przeprowadzających rozmowę w sprawie nowej posady Martina.(n)

 • Sekrety rodziny 20:00

  Poruszająca się na wózku inwalidzkim 18-letnia Weronika za dwa tygodnie wychodzi za mąż. Ojciec dziewczyny jest sceptyczny wobec starszego od niej narzeczonego. Podejrzewa, że przyszły zięć jest oszustem i próbuje przekonać córkę do odwołania ślubu. Okazuje się, że Weronika umieściła swoje zdjęcie na erotycznym portalu. Rodzic jest pełen złych przeczuć.(n)

 • Sekrety rodziny 21:00

  Państwo Zagórscy przeżyli ze sobą wiele lat. Tadeusz pracuje w branży gastronomicznej, a jego żona Lidka angażuje się w pomoc dzieciom z patologicznych rodzin. Gdy w restauracji mężczyzny pojawia się Patrycja, szczęśliwa egzystencja małżonków zostaje zagrożona.(n)

 • Świat według Kiepskich: Non profit. s23e523 22:00

  Mieszkańcami kamienicy przy ul. Ćwiartki 3/4 wstrząsa wiadomość o śmierci wieloletniego dozorcy, pana Kieliszkowskiego. Sąsiedzi zastanawiają się, kto przejmie jego funkcję. Niespodziewanie i samozwańczo gospodarzem domu mianuje się Boczek, który powołuje się na protekcję prezesa Kozłowskiego. Ferdek jest pełen obaw. Wkrótce jego złe proroctwa się spełniają. Boczek zaczyna terroryzować lokatorów.(n)

 • Świat według Kiepskich: Arcyfakt. s23e524 22:30

  Marian Paździoch od jakiegoś czasu zachowuje się w sposób bardzo tajemniczy. Nie wytrzymuje i podczas nocnej rozmowy z Ferdkiem zdradza mu, że jest w posiadaniu pewnych informacji na temat działania Zakonu Templariuszy na Dolnym Śląsku. Sąsiad twierdzi, że jest o krok od niecodziennego odkrycia. Natrafił na ślad mitycznego Świętego Graala, który pomoże mu zdobyć władzę nad całą planetą.(n)

 • Światła wielkiego miasta 23:00

  Jeden z najbardziej znanych filmów Charliego Chaplina z najlepszego okresu jego twórczości. Błąkając się po wielkim mieście, Włóczęga (Charles Chaplin) ratuje przypadkowo życie milionerowi. Ten zaprasza go do swojego domu, ale nazajutrz, kiedy trzeźwieje, nie pamięta już swojego wybawcy. Wieczorem, gdy wypija kilka drinków, znów przypomina sobie nowego znajomego i znowu obdarza go przyjaźnią. Ta sytuacja powtarza się każdego dnia. Tymczasem Charlie zakochuje się w niewidomej kwiaciarce i korzystając ze środków swojego nowego przyjaciela, stara się jej pomóc. Dziewczyna przechodzi kosztowną operację oczu w zagranicznej klinice i odzyskuje wzrok. Będzie mogła wreszcie zobaczyć swojego dobroczyńcę...(n)

Lista stacji