×

Wyszukaj artykuł

Program tvATM Rozrywka program TV. Program telewizyjny ATM Rozrywka na dziś, jutro i weekend

 • Pierwsza miłość 12:15

  Mateusz znajduje w mieszkaniu pieczątkę Barka. Jest pewien, że Emilka go zdradza. Za karę zamyka ją w mieszkaniu. Emilka próbuje wyjaśnić nieporozumienie, ale ściąga tylko na siebie kolejne problemy. Kinga nie jest pewna, czy chce wyjechać na weekend z Jankiem. W końcu postanawia zrezygnować z tej wyprawy i towarzyszyć mężowi podczas podróży służbowej. Tymczasem Arturowi zmieniają się plany i namawia żonę, by pojechała w Karkonosze. Nie wie, że tam właśnie czeka na Kingę kochanek. Błażej prosi Miksera, by przez jeden dzień zaopiekował się jego taksówką. Mężczyzna zgadza się. Jeden z kursów wiedzie go w okolice agencji towarzyskiej. Mikser zabiera spod niej prostytutkę, którą bardzo dobrze zna...(n)

 • Ewa gotuje 12:55

  Autorka programu zaprosi widzów na kulinarną podróż do Szwajcarii. Gotowanie zacznie od zupy serowej. Następnie zrobi rösti, czyli gruby i dość duży placek ziemniaczany. Potem usmaży kotlety cordon bleu. Według oryginalnej receptury przyrządza się je z cielęciny, faszeruje szwajcarskim serem i dojrzewającą szynką. Na deser będzie czekolada. Ewa Wachowicz przygotuje ją na oleju kokosowym i ciemnym kakao, z dodatkiem orzechów, żurawiny i suszonych jabłek.(n)

 • Polskie dziary. s02e17 13:25

  Tatuaże stają się coraz bardziej popularne. W programie przedstawiane zostaną historie osób, które marzą o wyjątkowych obrazkach na ciele. Tatuaże mogą być także sposobem na zakrywanie blizn, które przywoływały złe wspomnienia lub szpeciły ciała uczestników programu. Artyści występujący w programie tworzą prace na światowym poziomie.(n)

 • Słoiki: Miłość w korporacji. s01e05 14:00

  Jagoda Grochowiak przed kilkoma laty przeprowadziła się z małej miejscowości pod Radomiem do Warszawy. W stolicy szybko się zadomowiła, znalazła świetną pracę i przyjaciół. Na jednej z imprez młoda kobieta poznaje przystojnego mężczyznę, z którym spędza noc. Nazajutrz w pracy okazuje się, jej nowym szefem jest facet, którego poznała ubiegłej nocy. Szybko po firmie rozchodzą się plotki na temat ich romansu.(n)

 • Małolaty: Nikomu nic nie powiem 15:00

  17-letnia Klaudia zachodzi w ciążę. Jej ojciec, Jerzy, chce się dowiedzieć, kto jest ojcem jej dziecka, ale Klaudia milczy jak zaklęta. Zdaniem sąsiadki dziewczyna spotyka się z wieloma chłopakami. Jerzy próbuje zasięgnąć informacji w dziennym ośrodku terapii, w którym jego córka jest wolontariuszką, ale nikt nic nie wie. Mężczyzna przypadkiem znajduje zdjęcie, na którym jego córka przytula się do dużo starszego chłopaka. Tajemniczy nieznajomy to Wojtek, terapeuta z ośrodka.(n)

 • Świat według Kiepskich: Żegnaj Laleczko. s18e461 16:00

  Waldemar podejrzewa swoją żonę Jolantę o romans. Postanawia działać. Poszukuje prywatnego detektywa, który przeprowadziłby śledztwo i dostarczył mu niezbitych dowodów potwierdzających zdradę żony. Młody Kiepski postanawia wykorzystać je w sądzie podczas rozprawy rozwodowej. Ferdek przedstawia synowi kandydatury kilku kompetentnych osób, które po niezbyt wygórowanej cenie podejmą się tego trudnego zadania.(n)

 • Świat według Kiepskich: Dom zły. s18e462 16:30

  Mieszkańcom kamienicy przy ul. Ćwiartki 3/4 wciąż zdarzają się niewytłumaczalne wypadki. Kiepscy i ich sąsiedzi zaczynają podejrzewać, że na ich domu spoczęła klątwa. Wkrótce okazuje się, że w przeszłości w budynku, w którym mieszkają, znajdował się szpital psychiatryczny. Lokatorzy dochodzą do wniosku, że może to mieć jakiś związek z bieżącymi wydarzeniami.(n)

 • Na ratunek : Studentka dostaje ataku migreny/Zdesperowany frankowicz chce sprzedać nerkę. s02e104 17:00

  Kasia i Agata są studentkami i współlokatorkami. Cały wolny czas spędzają na nauce. W sobotni wieczór przyjaciółki miały obejrzeć razem film, by odpocząć, jednak Kasia rezygnuje i wraca do książek. Jest przemęczona, ale usiłuje dodać sobie energii dużymi ilościami kawy. W końcu dziewczyna traci wzrok i walczy z ogromnym bólem głowy. Agata postanawia zadzwonić po pogotowie. Monika wraca wcześniej z delegacji. Na podjeździe stoi obcy samochód. Kobieta zakrada się do domu. Podsłuchuje rozmowę męża z obcymi ludźmi, z której wynika, że sprzedał on nerkę, a zabieg ma się odbyć za chwilę w ich domu...(n)

 • Na ratunek : Kobieta na skutek diety niskobiałkowej ma hipofosfatemię / Pracownica firmy pożyczkowej zaatakowana przez klienta w jego mieszkaniu. s02e105 17:30

  Podczas wieszania firanek Krystyna spada z drabiny. Boli ją głowa i szyja. Jej syn Łukasz dzwoni pod 112. Ratownik ocenia stan kobiety jako nie wymagający nagłej pomocy. Niestety dolegliwości Krystyny zaczynają się nasilać, ma objawy parestezji, zaburzenia częściowe świadomości, w końcu atak drgawek. Do drzwi Jadwigi Nowak puka pracownica firmy pożyczkowej, Ada Gołębiowska. Kobieta szuka Zbigniewa Urbańskiego, który umówił się z nią na spotkanie. Jadwiga wskazuje drzwi do mieszkania sąsiada, ale nieznajoma wzbudza w niej podejrzenia...(n)

 • Doktor Martin . Doc Martin, s06e01 18:00

  Zbliża się ślub Martina i Louisy. Pojawiają się jednak komplikacje, które mogą wszystko przekreślić.(n)

 • Doktor Martin . Doc Martin, s06e02 19:00

  W pierwszym dniu powrotu Louisy do szkoły Mel, nowa opiekunka do dziecka, bardzo się spóźnia. Kiedy w końcu dociera na miejsce, Martina ogarniają wątpliwości. Nie jest pewny, czy może powierzyć jej Jamesa, ponieważ niepokoi go fakt, że kobieta bez przerwy się drapie.(n)

 • Seksterapia 20:00

  Zapewniająca lekką rozrywkę komedia "Seksterapia" przedstawia perypetie młodego mężczyzny imieniem Andy (Josh Cooke). Boleśnie odczuwa on rozstanie z ukochaną, która rzuca go po pięciu latach wspólnego życia. Okazuje się, że zostawia go dla przypadkowo spotkanego mężczyzny. Andy długo nie może dojść do siebie. Ponieważ widzi, że samotność negatywnie wpływa na jego samopoczucie i obniża ocenę własnej wartości, postanawia poszukać sobie dobrego towarzystwa. Wprowadza się więc do Jerry'ego (Greg Grunberg), swojego najlepszego przyjaciela. Stopniowo beztroskie, kawalerskie życie zaczyna mu się coraz bardziej podobać. Pewnego dnia główny bohater filmu "Seksterapia" spotyka piękną Vanessę (Odette Annable). Chłopak jest nią zafascynowany. Jednak gdy dowiaduje się, że dziewczyna uczęszcza na spotkania ludzi uzależnionych od seksu, zaczyna mieć wątpliwości, czy uda im się zbudować związek. Pewnego dnia decyduje się wybrać razem z Vanessą na zajęcia terapeutyczne.(n)

 • Świat według Kiepskich: Zerwane więzi 21:45

  Arnold Boczek oznajmia z dumą swoim sąsiadom, że wybiera się na uroczysty zjazd licznej rodziny Boczków. Mają na niego przybyć jego krewni z całego świata. Ferdynand Kiepski postanawia, że odszuka członków swojej rodziny, z którymi do tej pory nie utrzymywał kontaktu, i spróbuje się z nimi skontaktować.(n)

 • Świat według Kiepskich: Impreza 22:10

  Mariola chciałaby zorganizować dla swoich przyjaciół i znajomych imprezę. Żąda od Haliny i Ferdka, by udostępnili jej w tym celu całe mieszkanie. Oboje rodzice mają wyjść gdzieś na całą noc, inaczej popsują całą zabawę. Ferdek za nic nie chce się na to zgodzić.(n)

 • Na ratunek . s02e105 22:35

  Podczas wieszania firanek Krystyna spada z drabiny. Boli ją głowa i szyja. Jej syn Łukasz dzwoni pod 112. Ratownik ocenia stan kobiety jako nie wymagający nagłej pomocy. Niestety dolegliwości Krystyny zaczynają się nasilać, ma objawy parestezji, zaburzenia częściowe świadomości, w końcu atak drgawek. Do drzwi Jadwigi Nowak puka pracownica firmy pożyczkowej, Ada Gołębiowska. Kobieta szuka Zbigniewa Urbańskiego, który umówił się z nią na spotkanie. Jadwiga wskazuje drzwi do mieszkania sąsiada, ale nieznajoma wzbudza w niej podejrzenia...(n)

 • Take this Waltz 23:05

  Wrażliwa Margot (Michelle Williams) jest młodą mężatką żyjącą na przedmieściach Toronto. Pozornie wydaje się szczęśliwa u boku Lou (Seth Rogen). W rzeczywistości jednak w jej związek stopniowo wdziera się rutyna. Partner nie poświęca jej należytej uwagi, pracując nad swoją pierwszą książką kucharską. Ponadto nie chce dać żonie upragnionego dziecka. Pewnego dnia podczas podróży służbowej Margot nawiązuje znajomość z intrygującym Danielem (Luke Kirby). Niebawem odkrywa, że tajemniczy nieznajomy mieszka po drugiej stronie ulicy. Mężczyzna okazuje się artystą, który zarabia na życie jako rikszarz. Oboje zaczynają spędzać ze sobą coraz więcej czasu. Margot ulega fascynacji przystojnym sąsiadem. Tymczasem kryzys w jej małżeństwie coraz bardziej się pogłębia. W końcu kobieta podejmuje decyzję o rozstaniu z Lou, nie potrafiąc dłużej ukrywać swoich uczuć. Niebawem jednak czeka ją kolejne rozczarowanie. Poruszające studium rozpadu związku i poszukiwaniu szczęścia. Postać głównej bohaterki wykreowała Michelle Williams, aktorka znana z takich filmów, jak "Blue Valentine" i "Mój tydzień z Marilyn".(n)

Lista stacji