×

Wyszukaj artykuł

Program tvAMC Polska program TV. Program telewizyjny AMC Polska na dziś, jutro i weekend

 • Zoom In: "All The Money in the World" 16:10

  Kulisy powstawaniu najgłośniejszych, najbardziej popularnych filmów. Widzowie poznają ich budżet oraz zobaczą, jak przebiega praca na planie. Wszystko to wydarzy się w niecałe siedem minut.(n)

 • Mali agenci 16:20

  Film szpiegowski stworzony z myślą o najmłodszych widzach? Czemu nie. "Mali agenci" Roberta Rodrigueza to pełna scen akcji i popisów kaskaderskich produkcja, której bohaterami są rezolutna nastolatka i jej młodszy brat. Starszych widzów z kolei z pewnością przyciągnie przed telewizor gra podjęta przez reżysera - włączenie do fabuły wielu scen nawiązujących do znanych filmów sensacyjnych i szpiegowskich, np. do popularnej serii o przygodach Jamesa Bonda. Gregorio (Antonio Banderas) i Ingrid (Carla Gugino) Cortezowie mają dwoje dzieci, 12-letnią Carmen (Alexa Vega) i o cztery lata młodszego Juniego (Daryl Sabara). Z pozoru małżonkowie ci wiodą spokojne życie i nie różnią się niczym od innych przeciętnych rodziców. W rzeczywistości jednak są oni międzynarodowymi szpiegami, o czym ich pociechy nie mają pojęcia. Akcja filmu "Mali agenci" nabiera tempa, gdy kilkoro tajnych pracowników służb specjalnych znika w tajemniczych okolicznościach. O ich porwanie podejrzewany jest niebezpieczny Fegan Floop (Alan Cumming) - gwiazda telewizyjnych programów dla dzieci. Ingrid i Gregorio otrzymują zadanie odnalezienia uprowadzonych. Niestety, oni także wpadają w ręce przestępcy. Teraz los zarówno państwa Cortezów, jak i innych zaginionych agentów leży w rękach Carmen i Juniego. Na dodatek okazuje się, że szalony naukowiec Alexander Minion (Tony Shalhoub) zamierza stworzyć armię dzieci-robotów. Jego także muszą powstrzymać tytułowi bohaterowie filmu "Mali agenci".(n)

 • Sześciogłowy rekin atakuje 18:05

  Na rajskiej, oddalonej od cywilizacji wyspie zostaje zorganizowany obóz dla małżeństw. Beztroski wypoczynek niespodziewanie zamienia się w desperacką walkę o przetrwanie. W pobliżu wyspy pojawia się bowiem groźna bestia - sześciogłowy rekin. Uczestnicy turnusu muszą stawić czoła potworowi, ale nie dysponują oni praktycznie żadną bronią. Wkrótce okazuje się też, że śmiertelne niebezpieczeństwo zagraża parom zarówno w wodzie, jak i na lądzie. Pełen akcji horror w reżyserii Marka Atkinsa.(n)

 • Shaolin soccer 19:50

  W filmie "Futbol z Shaolin" Fung zwany "złotą nogą" (Man Tat Ng), była gwiazda piłki nożnej, spotyka znawcę sztuki walki kung-fu Singa (Stephen Chow), który znany jest jako "potężna stalowa noga". Okazuje się, że obaj mogą sobie bardzo pomóc. Pierwszy z bohaterów filmu "Futbol z Shaolin", Fung, wpada na pomysł, jak zemścić się na swoim byłym trenerze, Hungu (Yin Tse), człowieku, który doprowadził do zakończenia jego kariery. Singa zaś szuka sposobu na rozpropagowanie kung-fu. Wkrótce dwaj przyjaciele wyruszają do klasztoru Shaolin. Spośród mnichów rekrutują zespół piłki nożnej i wyruszają na turniej, w którym główną nagrodą jest milion dolarów. W wygranej mają im pomóc umiejętności zdobyte podczas trenowania sztuk walki.(n)

 • Pamięć absolutna 22:00

  Będąca adaptacją opowiadania Philipa K. Dicka "Pamięć absolutna" to film akcji, którego wydarzenia osadzone są w świecie przyszłości. Obok Arnolda Schwarzeneggera wystąpiła tu Sharon Stone. Grają oni pozornie kochającą się parę małżeńską, Lori i Douglasa Quaidów, która wiedzie ustabilizowany tryb życia w otoczeniu przyjaciół. Douglas nie jednak pewien problem. Co noc dręczy go sen, w którym widzi siebie i nieznajomą kobietę spacerujących po powierzchni Marsa. Pewnego dnia dowiaduje się, że firma Rekall za pomocą nowoczesnej techniki umieszcza w umysłach klientów wspomnienia z miejsc, w których nigdy nie byli. Postanawia skorzystać z tej oferty. Wybiera scenariusz tajnego agenta na Marsie. Podczas zabiegu wszczepiania wspomnień zachodzą pewne komplikacje. Douglas zaczyna wierzyć, że naprawdę jest tajnym agentem. Po powrocie do domu bohater filmu "Pamięć absolutna" przeżywa kolejny szok. Przyjaciele i żona próbują go zabić. Obezwładniona Lori przyznaje się, że jest pilnującą go podstawioną agentką. W poszukiwaniu swojej prawdziwej tożsamości Quaid udaje się na Marsa. Toczy się tam wojna pomiędzy siłami dyktatora Cohaagena (Ronny Cox) a rebeliantami. Powoli Quaid przypomina sobie swoją rolę w konflikcie. Odkrywa też, że tropi go bezwzględny zabójca, Richter (Michael Ironside). Ma go zlikwidować, by nie przypomniał sobie wydarzeń z przeszłości.(n)

Lista stacji