×

Wyszukaj artykuł

Program tvAle kino+ program TV. Program telewizyjny Ale kino+ na dziś, jutro i weekend

 • Fantastyczny Pan Bill Murray 16:35

  Film oddaje hołd nie tylko wielkiemu aktorowi, ale również klasykowi - "Dzień Świstaka". Ekranizacja pokazuje różne aspekty życia Billa i jego osobowość. Dowiemy się więcej także o podróżach aktora. Dokument jest niekończącą się wyprawą, okraszoną dużą dawką humoru, czułości, tajemnic i nonsensów.(n)

 • Romantik 17:45

  Stanisław (Robert Więckiewicz) zabiera swą ukochaną Zosię (Justyna Wasilewska) w tajemniczą, romantyczną podróż. Chce jej się oświadczyć w mieście miłości. Nie podejrzewa, że ta noc okaże się najgorszą w jego życiu.(n)

 • Mój synek 18:20

  Julien Perrin (Guillaume Canet) stale przebywa w delegacjach. Jego praca o charakterze wyjazdowym zrujnowała przed laty jego małżeństwo. Pewnego dnia do Juliana dzwoni Marie (Mélanie Laurent), jego żona, z którą od dłuższego czasu jest w separacji. Kobieta rozpaczliwym tonem informuje go, że doszło do tragedii - zaginął bez śladu ich siedmioletni syn Mathys (Lino Papa). Zdesperowany Julien postanawia na własną rękę odnaleźć dziecko. Kierowany poczuciem winy za lata zaniedbania i nieobecności wyrusza na poszukiwania. Nie zawaha się przed niczym, by odnaleźć chłopca. Twórca filmu Cristian Carion był nominowany do nagrody BAFTA za reżyserię dramatu historycznego pt. "Wesołych świąt".(n)

 • Nazywam się Khan 20:10

  Rizwan Khan (Shah Rukh Khan) dorasta w rodzinnym domu w Bombaju razem z bratem Zakirem (Jimmy Shergill). Jest wrażliwym chłopcem z objawami autyzmu. Po śmierci matki wyjeżdża do Stanów Zjednoczonych, gdzie zatrudnia się w sklepie brata. Tam poznaje piękną Mandirę Rathod (Kajol), samotną matkę pracującą w zakładzie fryzjerskim. Zakochany prosi ją o rękę, a po ślubie razem wyjeżdżają do miasteczka Banville. Tam zaprzyjaźniają się z sąsiadami, rodziną Garrick. Mimo dobrych stosunków z Markiem (Dominic Renda) i jego żoną Sarah (Katie Amanda Kane) nie udaje im się zapobiec tragedii. Kłótnia między dziećmi, wywołana atakami terrorystycznymi na World Trade Center 11 września, prowadzi do śmierci Sameera (Yuvaan Makaar), dziecka z poprzedniego związku Mandiry. Obwiniany o tragedię Khan, pod presją żony, rusza w wyprawę po Ameryce, aby udowodnić ludziom, że nie jest terrorystą. Wkrótce jego akcja przeradza się w medialną sensację.(n)

 • Ava 23:00

  Opowieść o młodej dziewczynie, w której dojrzewa bunt. 13-letnia Ava (Noée Abita) spędza wakacje nad Oceanem Atlantyckim razem ze swoją matką, Maud (Laure Calamy). Senną atmosferę lata niespodziewanie przerywa wiadomość o tajemniczej chorobie, mogącej być równie dobrze wytworem fantazji. Podobno nastolatka w szybkim tempie traci wzrok. Zrozpaczona matka obiecuje córce wspaniały wypoczynek. Ava chce jednak wykorzystać na swój sposób czas, który jej pozostał i postanawia uczynić go niepowtarzalnym. Rozgląda się za czymś, co mogłoby zapewnić jej nowe przeżycia. Dziewczyna pragnie poddać się temu, co nieznane, posmakować wolności i niezależności. Decyduje się ukraść z plaży dużego, czarnego psa, którego właścicielem jest młody chłopak, Juan (Juan Cano). Budzą się w niej pierwsze miłosne fascynacje. Tak intensywne lato zdarza się tylko raz w życiu. Bezpretensjonalny i subtelny film inicjacyjny, który stanowi śmiały portret dorastającej dziewczyny, która nie boi się niczego. Obraz wyróżniono na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes. Produkcja jest jednym z najgłośniejszych i najmocniejszych debiutów francuskich ostatnich lat i zwycięzcą 4. edycji projektu "Scope100".(n)

Lista stacji