Program tvAle kino+ program TV. Program telewizyjny Ale kino+ na dziś, jutro i weekend

 • Symfonia fabryki Ursus 13:50

  Wraz z końcem komunizmu upadły zakłady produkujące traktory Ursus. Reżyserka filmu rozmawia z ludźmi, którzy w nich pracowali. Opowieści są przeplatane choreografią i muzyką eksperymentalną.

 • W dobrej wierze 15:05

  Sudańczyk Mamere (Arnold Oceng) i jego bracia dostają szansę na nowe życie w USA. Pracownica socjalna Carrie (Reese Witherspoon) ma im pomóc w osiedleniu się w nowym kraju. Mężczyźni proszą ją, by sprowadziła z Afryki ich siostrę.

 • Wolne pokoje 17:05

  Matka wysyła Zosię na wakacje do starego, rodzinnego młyna. Dziewczynka wraz z nowym kolegą odkrywa tajemnicze drzwi, których pod żadnym pozorem nie wolno otwierać. Dzieci postanawiają złamać zakaz.

 • Techno 17:40

  60-letni Ryszard (Leszek Abrahamowicz) jest rolnikiem. Pewnego dnia mężczyzna poznaje dziewczynę z wielkiego miasta, Sonię (Michalina Olszańska), która wprowadza go w świat muzyki techno.

 • Kobieta idzie na wojnę 18:20

  50-letnia Halla (Halldóra Geirhardsdóttir) na co dzień kieruje miejscowym chórem. Ma jednak drugie, sekretne życie, o którym nie wie nikt z sąsiadów. W wielkiej tajemnicy zajmuje się ekoterroryzmem.

 • A potem tańczyliśmy 20:10

  Merab tańczy gruziński balet w National Georgian Ensemble wraz ze swoją partnerką Mary. Jego poukładany świat wywraca się do góry nogami, kiedy do zespołu dołącza charyzmatyczny i beztroski Irakli.

 • Mroczny zakątek 22:30

  Libby Day (Charlize Theron) miała siedem lat, gdy zamordowana została jej matka i dwie starsze siostry. Sąd skazał na dożywocie jej piętnastoletniego brata. Mija dwadzieścia pięć lat. Okazuje się, że Ben (Corey Stoll) może być niewinny...

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO