Program tv13 Ulica program TV. Program telewizyjny 13 Ulica na dziś, jutro i weekend

 • Chicago P.D. : Kwestia gustu. Chicago P.D., s02e01 0:00

  W trakcie dochodzenia w sprawie śmierci Jina Voight staje się głównym podejrzanym. Śledztwo prowadzi jednostka wywiadowcza.(n)

 • Zabójcze umysły : Derek. Criminal Minds, s11e16 1:00

  Morgan zostaje porwany przez grupę przestępców. Jest poddawany torturom, które powodują halucynacje. Mężczyźnie wydaje się, że widzi swojego ojca. Zespół chce go jak najszybciej odnaleźć całego.(n)

 • Zabójcze umysły : Słoniowa pamięć. Criminal Minds 3, s03e16 2:00

  W teksańskim miasteczku West Bune dochodzi do serii tragicznych wydarzeń. W wybuchu giną Rod Norris i jego córka Jordan. Chwilę później zamordowani zostają dwaj policjanci, którzy zjawili się na miejscu eksplozji. Ekipa BAU szybko ustala, że sprawcą był szesnastoletni Owen, syn jednego z zabitych policjantów. Okazuje się, że znalezienie chłopaka nie będzie łatwe. Nastolatek został przeszkolony przez ojca, a na dodatek jest uzbrojony. Tymczasem jeden z agentów, Spencer Reid, identyfikuje się ze sprawcą i wydaje się usprawiedliwiać jego czyny.(n)

 • CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku : Krwawiące serca. CSI: NY, s09e16 2:55

  Zespół bada trzy oddzielne morderstwa, które miały miejsce w walentynki. Śledczy odkrywają, że wspólnym motywem wszystkich trzech spraw jest nieszczęśliwa miłość.(n)

 • Cherif : Koniec gry. Cherif, s03e10 3:55

  Tajemniczy zabójca atakuje osoby z otoczenia Cherifa. Deborah, była żona Kadera, i jego córka Sarah są pod ścisłą ochroną. Trzeba jak najszybciej namierzyć przestępcę.(n)

 • Cherif : Dopóki nas śmierć nie rozłączy. Cherif, s04e01 5:00

  Producent luksusowych zegarków zostaje znaleziony martwy. Główną podejrzaną jest jego atrakcyjna żona. Wychodzi na jaw, że jej poprzedni mężowie, również bardzo zamożni, zmarli w niepokojących okolicznościach. Po siedmiu miesiącach nieobecności nieoczekiwanie do pracy wraca Adeline Briard.(n)

 • Grantchester . s02e01 6:00

  Pastor Sydney zostaje aresztowany, a potem zwolniony z aresztu. Ojciec 15-letniej uczennicy Abigail Redmond oskarża duchownego o napaść na tle seksualnym, powołując się na dowody zawarte w jej dzienniku, którego nie widział nikt poza nim.(n)

 • Grantchester . s02e02 6:50

  Sidney i detektyw Geordie badają sprawę śmierci wykładowcy akademickiego z Cambridge, który zginął na skutek upadku z uczelnianej wieży.(n)

 • Zaprzysiężeni : Tożsamość. Blue Bloods, s09e21 7:45

  Ślady DNA znalezione podczas badania sprawy morderstwa prowadzą Danny'ego i Baeza do bliźniąt o identycznym alibi. Tymczasem Frank dowiaduje się, że Nicky bierze udział w rozmowie w sprawie pracy w Koalicji Sprawiedliwości. Jamie odwiedza w więzieniu ojca Eddiego, Armina.(n)

 • Zaprzysiężeni : Coś błękitnego. Blue Bloods, s09e22 8:35

  Zbliża się dzień ślubu Jamiego i Eddie. Tymczasem Erin rozmawia z pewną osobą, której historia każe jej wątpić w uczciwość panny młodej. Danny i Baez prowadzą śledztwo w sprawie morderstwa młodego mężczyzny. Frank przeżywa swoje problemy.(n)

 • Kobra - oddział specjalny : Urodziny. Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei, s20e04 9:30

  Semirowi udaje się przekonać Andreę, z którą jest w separacji, by towarzyszyła mu podczas rodzinnej uroczystości. Na 75. urodzinach wujka Ömere mężczyzna zachowuje się tak, jakby nadal pozostawał w udanym związku. Jednak maskarada kończy się porażką, gdy na przyjęciu niespodziewanie zjawia się nowy partner Andrei, Robert. Mężczyzna wdaje się w bójkę z Semirem. Wkrótce potem przemytnicy Grigorova porywają Andreę. Semir bez wahania wyrusza jej na pomoc. Wkrótce oboje stają się celem bezlitosnego polowania. Okazuje się wówczas, że Grigorovowi chodzi o Andreę. W ręce gangstera wpada również Robert. Tymczasem Alex boryka się z własnymi problemami, gdy okazuje się, że człowiek, którego wcześniej aresztował, ma związek z jego przeszłością. Mężczyzna jednak przerywa przesłuchanie i natychmiast jedzie do lasów Eifel, gdy tylko dowiaduje się, że jego partner jest w niebezpieczeństwie.(n)

 • Kobra - oddział specjalny : Niebezpieczna farba. Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei, s20e05 10:30

  Gdy Semir i Andrea dopełniają formalności rozwodowych, w sali sądowej padają strzały. Sprawca ucieka, ale Semir i towarzyszący mu w sądzie Alex rozpoczynają pościg, po którym udaje się im go złapać. Okazuje się, że strzelec, Maxim Bohrmann, miał przy sobie broń, która dzięki specjalnej powłoce jest niewidzialna dla urządzeń prześwietlających. W ten sposób rozpoczyna się perfidna gra: Bohrmann żąda zwolnienia z aresztu. W przeciwnym razie jego wspólnik sprzeda ten niezwykły specyfik terrorystom. Semir i Alex znajdują się w trudnym położeniu. Jedyny trop prowadzi ich do doktora Christiana Heima, który opatentował niebezpieczny wynalazek. Chemik ów jest zaręczony z Leonie Godes, luksusową call girl, która przed laty miała romans z Maximem Bohrmannem.(n)

 • Dowody zbrodni : Piękna mała idiotka. Cold Case, s03e19 11:30

  Ciężarna kobieta odkrywa, że jej prababcia Violet Holley została zamordowana. Sprawców zbrodni nigdy nie odnaleziono. Ta sprawa jest wyzwaniem dla Rush, gdyż do zabójstwo doszło w 1929 roku. Nieliczni świadkowie nie są wiarygodni. Z dowodów pozostało zaledwie kilka wzmianek o tym, że Violet była w ciąży z zamożnym Nickem Bartlebym. Detektywi odnajdują jego prawnuka oraz nagrania, które mogą stanowić nowy trop w sprawie.(n)

 • Dowody zbrodni : Kara śmierci. Cold Case, s03e20 12:25

  Rush wznawia dochodzenie w sprawie, którą kiedyś prowadził Jeffries. Skorumpowany policjant popełnia samobójstwo. Funkcjonariusz doprowadził wcześniej do skazania człowieka oskarżonego o popełnienie morderstwa. Oczekuje on teraz na wykonanie kary śmierci. Rush podejrzewa jednak, że skazano niewłaściwą osobę. Detektywi próbują ustalić tożsamość prawdziwego zabójcy.(n)

 • Cherif : Bezwzględna selekcja. Cherif, s04e02 13:20

  Podczas ceremonii ślubnej Deborah i Pierre'a Kader Cherif i jego koledzy z brygady otrzymują jednocześnie tę samą wiadomość: zdjęcie kobiety z zamazaną twarzą. Mają cztery godziny, aby uratować jej życie. Kader odkrywa również prawdziwy powód powrotu Adeline.(n)

 • Zaprzysiężeni : Godne zaufania. Blue Bloods, s10e01 14:25

  Danny i Baez prowadzą dochodzenie w sprawie zabójstwa, o którym dowiedzieli się od medium. Tymczasem Frank przychodzi z pomocą swojemu byłemu partnerowi, którego córka trafiła do aresztu.(n)

 • Zaprzysiężeni : Miło lub niemiło. Blue Bloods, s10e02 15:20

  Frank dowiaduje się, że biuro prokuratora posiada listę policjantów, których uważa za niewiarygodnych. Doprowadza to do jego konfliktu z Erin.(n)

 • Kobra - oddział specjalny : 1983. Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei, s20e06 16:15

  Semir odbiera tajemniczy telefon od swojej młodzieńczej miłości Siny. Kobieta jest przestraszona i prosi o spotkanie. Ma kłopoty z członkami młodzieżowego gangu, do którego w przeszłości należała.(n)

 • Kobra - oddział specjalny : Konkurs. Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei, s20e07 17:15

  Niemieckich policjantów odwiedzają koledzy po fachu ze Stanów Zjednoczonych, w tym Jessie Turner. Kobieta zaprzyjaźnia się z Aleksem i Semirem. Detektywi pomagają jej wyjaśnić sprawę rzekomo zmarłego męża, Sama. Okazuje się, że jego śmierć została upozorowana, a Sam żyje i chce dokonać krwawej zemsty na szefie gangu z Los Angeles, który przebywa aktualnie w Niemczech. Wkrótce bandyci porywają Jessie, by wymienić ją na Sama. Semir i Alex wraz z amerykańskimi kolegami wkraczają do akcji.(n)

 • Dowody zbrodni : Kurnik. Cold Case, s03e21 18:15

  W 1943 roku zginęła utalentowana dziennikarka filadelfijskiej gazety. Była zakochana w mężczyźnie, który twierdził, że jest Żydem. Mówił, że uciekł nazistom i przyjechał z Europy. To właśnie z nim ofiara miała się spotkać w dniu swojej śmierci. Detektywi ustalają tożsamość mężczyzny, który okazuje się oficerem armii niemieckiej. Są zszokowani, ale dopiero teraz mogą rozwiązać zagadkę.(n)

 • Dowody zbrodni : Rzeka. Cold Case, s03e22 19:10

  Pojawił się nowy świadek w sprawie lekarza pogotowia, który został zastrzelony w 1984 roku. Za tę zbrodnię na podstawie poszlak został skazany umysłowo chory mężczyzna, który zmarł w więzieniu. Świadek twierdzi, że powszechnie szanowany lekarz uwielbiał hazard. Detektyw Rush wkracza do świata gier i zakładów, aby znaleźć prawdziwego mordercę doktora.(n)

 • Chicago P.D. : Skocz po fajki. Chicago P.D., s02e02 20:05

  Prowadzone przez detektywów śledztwo w sprawie serii morderstw nabiera dla Voighta osobistego wymiaru. Okazuje się bowiem, że jedną z ofiar jest jego przyjaciel z dzieciństwa.(n)

 • Zabójcze umysły : Sandman. Criminal Minds, s11e17 21:00

  Ekipa BAU uroczyście wita Morgana po 6 miesiącach jego nieobecności w służbie. Sielankowy nastrój przerywa informacja o seryjnym zabójcy, który terroryzuje rodziny zamieszkujące w Kansas. Morderca porywa z domów dzieci, kiedy ich rodzice jeszcze śpią. Zespół tropi przestępcę. W tym czasie Morgan próbuje ustalić, kto jest odpowiedzialny za atak na niego.(n)

 • Zabójcze umysły : W gorączce. Criminal Minds 3, s03e17 22:00

  Ekipa wyrusza do Miami, gdzie ma schwytać seryjnego mordercę. Ofiarami są młodzi mężczyźni. Jednym z nich jest policjant z Nowego Orleanu, Charlie Luvet. Okazuje się, że wszyscy zamordowani byli homoseksualistami. Wkrótce detektywi odkrywają, co jest motywem wszystkich zbrodni. W tym czasie w Miami zjawia się Will LaMontaigne, kolega Luveta, który ma zidentyfikować jego zwłoki. Detektyw od pewnego czasu spotyka się z agentką Jareau. Kobiecie zależy, by utrzymać ten fakt w tajemnicy.(n)

 • CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku : Życie. CSI: NY, s09e17 23:00

  Grupa protestujących wdziera się do siedziby nowojorskiej policji, po tym jak jednego z funkcjonariuszy oskarżono o strzelanie do nieuzbrojonego człowieka, który potem zmarł na skutek ran. Mac i Flack muszą szybko opanować chaos w jednostce i wszcząć śledztwo w sprawie zastrzelonego mężczyzny.(n)

Lista stacji

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO