×

Wyszukaj artykuł

Program tv13 Ulica program TV. Program telewizyjny 13 Ulica na dziś, jutro i weekend

 • Hawaii 5.0 : Nowy gość. Hawaii 5.0, s09e23 19:10

  McGarrett pomaga swojej siostrze Mary szpiegować podejrzanych sąsiadów. Tymczasem ekipa bada sprawę morderstwa pewnego kierowcy i jego pasażera. Detektywi dokuczają też najmłodszym członkom zespołu, kiedy Junior eskortuje Tani na ślub.(n)

 • Hawaii 5.0 : Winny. Hawaii 5.0, s09e24 20:05

  Zbiegły haker, Aaron Wright (Joey Lawrence), powraca, by poprosić ekipę śledczych o pomoc. Okazuje się, że wszyscy jego współpracownicy z NSA zostali zamordowani. Tymczasem Junior zeznaje w sprawie zwolnienia warunkowego pijanego kierowcy, który zabił jego siostrę.(n)

 • Hawaii 5.0 : Deszcz bez końca. Hawaii 5.0, s09e25 21:00

  Ekipa rusza w pościg za uciekinierem Aaronem Wrightem, zanim ten sprzeda broń cybernetyczną temu, kto zaoferuje najwyższą cenę. Niebawem dochodzi do nieoczekiwanych zdarzeń. Życie McGarretta i członków zespołu będzie zagrożone.(n)

 • Zabójcze umysły : 200. Criminal Minds, s09e14 22:00

  Po tym, jak JJ i Cruz zostają porwani, zespół zaczyna zagłębiać się w przeszłość kobiety w departamencie stanu. Szukając wskazówek, które mogłyby pomóc wyjaśnić zniknięcie kolegów, ekipa dowiaduje się o istnieniu pewnej tajnej operacji. Wiedza ta naraża życie członków BAU na niebezpieczeństwo. Departament nie zgadza się na kontynuowanie śledztwa. Funkcjonariusze zwraca się do jedynej osoby, która może uzyskać potrzebne informacje - byłej agentki Emily Prentiss.(n)

 • Zabójcze umysły : Perswazja. Criminal Minds, s09e17 23:00

  Na pustyni koło Las Vegas zostaje odnalezionych kilka ciał. Badania wskazują na to, że ofiary zostały utopione. Zespół BAU musi dowiedzieć się, jak doszło do zbrodni, oraz poznać niezrozumiałe motywy morderców.(n)

Lista stacji