×

Wyszukaj artykuł

Program tv13 Ulica program TV. Program telewizyjny 13 Ulica na dziś, jutro i weekend

 • Specjalistki: Sekretne kłamstwa 5:00

  Trzy panie detektyw prowadzą dochodzenie w sprawie serii morderstw młodych kobiet. Stevie musi uporać się z bolesnymi wspomnieniami dotyczącymi samobójstwa jej ojca.(n)

 • Specjalistki: Długi marsz 6:00

  Zostają znalezione zwłoki studentki uniwersytetu. Trzy panie detektyw odkrywają związek pomiędzy tą zbrodnią a zgłoszeniem gwałtu złożonym pół roku wcześniej.(n)

 • Specjalistki: W labiryncie 7:00

  Pewnego dnia fale wyrzucają na brzeg zwłoki. Jack i jej mentorka Stevie badają sprawę. Rozpoczynają niebezpieczną grę z zabójcą.(n)

 • Kobra - oddział specjalny : Wybierasz się sam. Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei, s32e01 8:00

  Semirowi cudem udaje się przeżyć konfrontację z Elene Kovic. Niebezpieczna kobieta zajmuje się sprzedażą broni. Tymczasem Ben bierze udział w tajnej misji. Mężczyzna musi rozpracować biznesmena Romana Treskowa, który jest zamieszany w przemyt do Afryki. Kiedy funkcjonariusz znika w niejasnych okolicznościach, jego zawodowy partner jest zaniepokojony. Znalezione dowody wskazują, że policjant mógł leczyć się psychiatrycznie. Semir obawia się, że przyjaciel nie był w stanie kontynuować swojego zadania bądź padł ofiarą morderstwa. Naraża się na śmiertelne zagrożenie, aby poznać prawdę w tej sprawie.(n)

 • Kobra - oddział specjalny : Skradziona miłość. Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei, s32e02 9:00

  Ben i Semir wyjaśniają sprawę tajemniczej śmierci położnej. Trop wiedzie do centrum pomocy dzieciom, wspieranego finansowo przez niejakiego Förstera. Okazuje się, że młoda wolontariuszka Sonja Westfeld jest uwikłana w nielegalne interesy mafiosa, Lukowitscha. Funkcjonariusze usiłują ustalić powiązania kobiety z gangsterem. Wraz z poznaniem prawdy czeka ich dramatyczny wyścig z czasem, którego stawką jest życie.(n)

 • Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar : Samotność. Law & Order: Criminal Intent 7, s07e04 10:00

  Falacci i Logan badają okoliczności zabójstwa kobiety. Jej ciało odnaleziono w motelowym pokoju. Trop prowadzi do mieszkania pewnego samotnego pisarza.(n)

 • Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar : Z morskich głębin. Law & Order: Criminal Intent 7, s07e05 10:55

  Detektywi badają okoliczności śmierci nurka, którego zwłoki morze wyrzuciło na plażę. Początkowo sądzą, że mężczyzna był terrorystą.(n)

 • Śledczy do pary: Szóstka. Private Eyes, s01e05 11:50

  W środowisku hip-hopowców trudno o wiarygodnych świadków. Shade i Angie próbują więc ochronić 14-latka, który widział strzelaninę w nocnym klubie, najlepiej, jak potrafią.(n)

 • Śledczy do pary: Partnerzy w zbrodni. Private Eyes, s01e06 12:45

  Shade i Angie działają pod przykrywką, by złapać oszusta i doprowadzić go przed oblicze sprawiedliwości. Jules i Don służą im radą i pomocą.(n)

 • Zabójcze umysły : Różdżka. Criminal Minds, s07e21 13:35

  Seryjny zabójca kobiet, Rod Garrett, jest skazany na karę śmierci. Egzekucja zostaje wykonana. Okazuje się jednak, że żadna z mieszkanek Enid w Oklahomie nie może czuć się bezpieczna. Nieznany sprawca zaczyna mordować kolejne ofiary w identyczny sposób, w jaki zabijał Garrett. Wezwani do miasta agenci BAU przesłuchują wdowę po skazańcu, Helen. Dostrzegają także drobne różnice w strategii działania Roda i obecnego mordercy.(n)

 • Zabójcze umysły : Podstawy profilowania. Criminal Minds, s07e22 14:30

  Podczas zajęć na uczelni dotyczących profilowania kryminalistycznego Rossi wspomina najdłużej trwające śledztwo w historii ekipy BAU. Poszukiwania seryjnego mordercy, który grasował na zachodnim wybrzeżu Stanów, ciągnęły się od 1992 roku przez kolejne dwadzieścia lat. Rossi opowiada studentom o kolejnych etapach działania, jakie podejmowali śledczy w celu schwytania sprawcy.(n)

 • Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar : Zaloty. Law & Order: Criminal Intent 7, s07e06 15:20

  Detektywi prowadzą śledztwo w sprawie śmierci żony sędziego. Odkrywają spisek, w który zamieszani są agenci FBI, jak również pewna aktorka i sam sędzia.(n)

 • Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar : Własna praca. Law & Order: Criminal Intent 7, s07e07 16:10

  Znany pisarz, który utracił popularność, staje się głównym podejrzanym w sprawie morderstwa innego ambitnego twórcy.(n)

 • Cherif : Na zabój. Cherif, s03e04 17:00

  Chérif trafia do domu opieki dla policjantów. Spotyka tam Élodie Mansard. Leczona z powodu problemów psychicznych kobieta twierdzi, że od czasu jej przybycia wielokrotnie próbowano ją zabić. Kader jako jedyny jej wierzy i postanawia przeprowadzić dochodzenie.(n)

 • Cherif : Przyjaciel z dzieciństwa. Cherif, s03e05 18:05

  Kustosz Muzeum des Tissus w Lyonie zostaje zamordowany. Chérif rozpoczyna niełatwe dochodzenie. Na szczęście okazuje się, że kierownik ochrony placówki jest jego przyjacielem z dzieciństwa.(n)

 • Zabójcze umysły : Zbrodnia. Criminal Minds, s07e23 19:10

  Rossi i jego koledzy z ekipy BAU korzystają z dnia wolnego od pracy. Zostają jednak zmuszeni do nagłego przerwania urlopu. Muszą poprowadzić negocjacje z gangsterami, którzy napadli na bank. Kryminaliści działają w zorganizowanej grupie, a obecny atak jest jednym z wielu dokonanych przez nich przestępstw. Biorą zakładników, wśród których jest współpracujący z zespołem BAU detektyw Will LaMontagne Jr. W momencie napadu przebywał on na terenie banku.(n)

 • Zabójcze umysły : Ucieczka. Criminal Minds, s07e24 20:05

  Agenci kontynuują dochodzenie w sprawie napadu na bank. Podejrzewają, że pomimo strzelaniny i eksplozji w zaatakowanym budynku Will nadal żyje. Ustalają, że celem gangsterów są banki na terenie Waszyngtonu. Szukają sposobu na schwytanie lidera przestępców, Chrisa Strattona, oraz jego współpracowników.(n)

 • Loch Ness. The Loch, s01e03 21:00

  Poszukując mordercy, Quigley zwołuje spotkanie mieszkańców wioski.(n)

 • Loch Ness. The Loch, s01e04 22:00

  Tench niechcący wyjawia Alanowi prawdę o przeszłości Leightona.(n)

 • Cherif : Przyjaciel z dzieciństwa. Cherif, s03e05 23:00

  Kustosz Muzeum des Tissus w Lyonie zostaje zamordowany. Chérif rozpoczyna niełatwe dochodzenie. Na szczęście okazuje się, że kierownik ochrony placówki jest jego przyjacielem z dzieciństwa.(n)

Lista stacji