×

Wyszukaj artykuł

Program tv13 Ulica program TV. Program telewizyjny 13 Ulica na dziś, jutro i weekend

 • Kobra - oddział specjalny : Bezkresna agonia. Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei, s20e13 1:00

  Semir i Alex muszą powstrzymać osławionego seryjnego mordercę, który powoduje zamieszanie na autostradzie. Porywa on młode kobiety, tatuuje im chrześcijańskie motywy na plecach i kładzie ich ciała na krawędzi drogi. Kathrin Bach, siostra jednej z ofiar, postanawia sama wymierzyć sprawiedliwość mordercy, przez co staje się jego kolejnym celem. Stróże prawa podejmują wyścig z czasem.(n)

 • Specjalistki: Pilot 2:00

  Przytłoczona problemami osobistymi Jacqueline Cooper rzuca się w wir pracy. Rozpoczyna śledztwo w sprawie śmierci kobiety. Wszystko wskazuje, że popełniła ona samobójstwo.(n)

 • Specjalistki: Przeszłość nie umiera 2:50

  Dochodzi do brutalnego zabójstwa programisty komputerowego. Policjantki rozpoczynają śledztwo w tej sprawie.(n)

 • Specjalistki: Między młotem a kowadłem 3:40

  Cooper i jej przełożona, Currie, mają pomóc w pewnym śledztwie. Okazuje się, że zbrodnia, której dokonano, przypomina morderstwo sprzed lat.(n)

 • Hudson i Rex: Mroczne dzieło sztuki. Hudson & Rex, s01e07 4:25

  Podczas napadu z rąk przestępców ginie kustosz galerii. Sarah, Charlie i owczarek Rex wkraczają do świata wysublimowanej sztuki.(n)

 • Hudson i Rex: Pomyślała: Morderstwo. Hudson & Rex, s01e08 5:15

  Detektyw Charlie Hudson i jego partner, owczarek Rex, muszą rozwiązać zagadkę tajemniczych zgonów w domu starców.(n)

 • Śledczy do pary : Szkolna afera. Private Eyes, s02e03 6:00

  Nauczyciel jest podejrzany o to, że wszedł w niedozwolony związek ze swoją uczennicą. Shade i Angie badają sprawę.(n)

 • Śledczy do pary : Moda na zbrodnię. Private Eyes, s02e04 6:50

  Projektantka mody, Carla Costa, wynajmuje Shade'a i Angie jako ochroniarzy... swojej najnowszej kolekcji.(n)

 • Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar : Krucha miłość. Law & Order: Criminal Intent 9, s09e08 7:40

  Były gwiazdor bejsbolu zostaje śmiertelnie pobity. Detektywi podejrzewają, że mężczyznę zabito ponieważ zamierzał zdradzić czyjś sekret.(n)

 • Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar : Gromada podejrzanych. Law & Order: Criminal Intent 9, s09e09 8:30

  Śledztwo w sprawie śmierci znanego wydawcy komplikuje się. Wygląda na to, że mężczyzna miał niezliczonych wrogów. Na jego śmierci mogło zależeć mafii, pracownikom i byłym przyjaciołom.(n)

 • Kobra - oddział specjalny : Bunt. Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei, s20e12 9:20

  Semir i Alex wchodzą w posiadanie ważnego dyktafonu. Zapisane na nim dane mogą pomóc w skazaniu byłego prokuratora Sandera, który zamordował Isabel Frings. Duet policjantów doprowadza do tymczasowego aresztowania mężczyzny po konfrontacji podejrzanego z materiałem dowodowym. Gdy jednak Sander trafia do więzienia, wybucha tam bunt, któremu przewodzi kryminalista Marco Roman. Semir i Alex nie mają innego wyjścia, jak zgodzić się na współpracę z byłym prokuratorem.(n)

 • Kobra - oddział specjalny : Bezkresna agonia. Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei, s20e13 10:20

  Semir i Alex muszą powstrzymać osławionego seryjnego mordercę, który powoduje zamieszanie na autostradzie. Porywa on młode kobiety, tatuuje im chrześcijańskie motywy na plecach i kładzie ich ciała na krawędzi drogi. Kathrin Bach, siostra jednej z ofiar, postanawia sama wymierzyć sprawiedliwość mordercy, przez co staje się jego kolejnym celem. Stróże prawa podejmują wyścig z czasem.(n)

 • Dowody zbrodni : Bóg wojny. Cold Case, s04e12 11:20

  W 2005 roku James Hoffman skończył szkołę z najlepszym wynikiem i wybierał się na wymarzone studia. Niespodziewanie jednak zniknął. W Internecie pojawiło się szokujące nagranie z jego udziałem, które zobaczyła jego siostra. Lilly Rush i Scotty Valens wznawiają dochodzenie. Odkrywają, że zaginiony został członkiem elitarnego klubu dla bogatych, zmanierowanych nastolatków, w którym dozwolona była przemoc jako sposób na wyzbycie się złych emocji.(n)

 • Dowody zbrodni : Rodzinna tragedia. Cold Case, s04e13 12:15

  W 1998 roku jedną ze spraw uznano za wypadek. Nocująca u swojego byłego męża Lauryn następnego dnia zostaje znaleziona martwa w basenie. Po latach Lilly Rush odkrywa, że w rzeczywistości było to znakomicie zaplanowane morderstwo. Podejrzewa, że zbrodnia miała związek z walką o władzę i pieniądze wśród członków rodziny.(n)

 • Cherif : Śmierć Kadera Szerifa. Cherif, s04e04 13:10

  Adeline i Kader prowadzą dochodzenie w sprawie śmierci ubezpieczyciela podejrzanego o defraudację pieniędzy swoich klientów. W pewnym momencie, za sprawą dziwnej starszej pani, śledztwo przybiera nieoczekiwany obrót. Cherif poznaje przepowiednię, zgodnie z którą ma umrzeć przed końcem dnia.(n)

 • Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar : Uczeń. Law & Order: Criminal Intent 9, s09e10 14:20

  Prowadząc jedno ze śledztw policja odkrywa zwłoki poszukiwanego seryjnego mordercy. Detektyw Stevens obawia się, że wcześniej skazano na śmierć niewinnego człowieka.(n)

 • Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar : Rodzina ponad wszystko. Law & Order: Criminal Intent 9, s09e12 15:15

  Podczas dochodzenia w sprawie śmierci właściciela znanej firmy cateringowej detektywi Nichols i Stevens odnajdują dowody związane ze skandalem, w który zamieszany jest szanowany nowojorski senator.(n)

 • Kobra - oddział specjalny : Pojedynek w dziczy. Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei, s20e14 16:10

  Semir i Alex spędzają urlop na odludziu. Niestety relaksacyjny połów pstrągów bardzo szybko dobiega końca. W ich samotni pojawia się bowiem niejaki Peter Neumann, który ucieka przed gangsterami. W międzyczasie pojawia się też niezwykle atrakcyjna rangerka Pia, która podąża tropem bandytów. W tej sytuacji Semir i Alex są zmuszeni zakończyć swój urlop.(n)

 • Kobra - oddział specjalny : Kosmos. Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei, s20e15 17:15

  Po próbie morderstwa na astronaucie Thomasie Bernharda komisarze rozpoczynają śledztwo w ISA (Międzynarodowej Agencji Kosmicznej) w Kolonii. Tam Semir spotyka Katję Schubert, którą kiedyś uczył w akademii policyjnej. Samotna matka pracuje obecnie w firmie ochroniarskiej. Niebawem staje się podejrzana o szpiegostwo przemysłowe.(n)

 • Dowody zbrodni : 8:03 rano. Cold Case, s04e14 18:15

  Do tej pory nikt nie powiązał dwóch morderstw - białej nastolatki i jej czarnego rówieśnika - którzy zostali zabici tego samego dnia, o tej samej godzinie. Dziewczyna była uzależniona od amfetaminy, a chłopak handlował narkotykami. To nie jedyny element, który łączy ich ze sobą. Lilly Rush poznaje kolejne fakty dotyczące życia tych dwóch ofiar i powoli zbliża się do odkrycia prawdy o okolicznościach ich śmierci.(n)

 • Dowody zbrodni : Skradzione życie. Cold Case, s04e15 19:10

  W 1981 roku zginęło pewne małżeństwo. Uznano wtedy, że para poniosła śmierć w wyniku wybuchu gazu. Po latach znaleziono dowód wskazujący na to, że kobieta i mężczyzna zostali zabici w zamachu bombowym. Lilly Rush ustala, że należeli oni do radykalnych przeciwników wojny w Wietnamie. Ładunek podłożył ktoś, kto działał w opozycji. Podczas gdy detektyw Rush pracuje nad tym śledztwem, Stillman musi się zaopiekować wnukiem.(n)

 • Zabójcze umysły : Pamięć afektywna. Criminal Minds, s06e14 20:05

  W Los Angeles dochodzi do trzech brutalnych morderstw. Każda z ofiar była kobietą i zginęła w podobnych okolicznościach. Agenci BAU ustalają, że sprawca jest typem aspołecznym, posiadającym pewną wiedzę naukową. Niebawem zawężają krąg podejrzanych do kierowców taksówek jeżdżących bez licencji. Również użyte podczas zbrodni chemikalia okazują się ważną wskazówką dla zespołu Rossiego. Tymczasem wychodzą na jaw nowe fakty z przeszłości Emily Prentiss.(n)

 • Zabójcze umysły : Trzynasty krok. Criminal Minds, s06e13 21:00

  Ekipa bada okoliczności masowego morderstwa, do jakiego doszło na stacji paliw w Montanie. Według relacji świadków sprawcami strzelaniny, która pochłonęła wiele ofiar, byli kobieta i mężczyzna. Dowody znalezione na miejscu zdarzenia wskazują, że mordercy to para nowożeńców. Kiedy dochodzi do kolejnej masakry podczas spotkania grupy anonimowych alkoholików, ekipa BAU podejrzewa, że zabójcy mogli poznać się właśnie w takiej grupie. Tymczasem Emily Prentiss otrzymuje alarmujące wieści od dawnego znajomego.(n)

 • Chicago P.D. : Na pełnych obrotach. Chicago P.D., s04e03 22:00

  Detektywi prowadzą śledztwo w sprawie, w której poszkodowani zostali Platt i jej ojciec.(n)

 • Chicago P.D. : Wielcy przyjaciele, wielcy wrogowie. Chicago P.D., s04e04 23:00

  Podczas koncertu dochodzi do strzelaniny. Linday i Ruzek rozpoczynają śledztwo w tej sprawie. Burgess spotyka brata Atwatera w miejscu, w którym nie powinno go być.(n)

Lista stacji