Program Polo TV Online - Sprawdź program i oglądaj Polo TV na Pinbook.pl

Średnia ocena (5)

Telewizja online


01-164 Warszawa
woj. Mazowieckie
Banderii 4

www: adconnect.pl/telewizja

Wyślij wiadomość
 • Poniedziałek
  1:00 do 24:00
 • Wtorek
  1:00 do 24:00
 • Środa
  1:00 do 24:00
 • Czwartek
  1:00 do 24:00
 • Piątek
  1:00 do 24:00
 • Sobota
  1:00 do 24:00
 • Niedziela
  1:00 do 24:00
logo szare

Twoja reklama w tym miejscu

Program Polo TV Online. 

Polo TV Online to telewizja prezentująca muzykę disco polo oraz dance. Jest to polskojęzyczna stacja wytwórni Lemon Records należącej do Telewizji Polsat Sp. z o.o., a wcześniej do ZPR SA. Emituje głównie muzykę disco polo i dance oraz muzykę biesiadną, muzykę folkową, country, cygańską i zagraniczną muzykę dyskotekową. Poza teledyskami w ramówce obecne są programy rozrywkowe prowadzone przez największe gwiazdy disco oraz relacje z imprez i wydarzeń.

Największe gwiazdy tworzą wyjątkową stację jaką jest Polo TV - jedyny kanał disco w Polsce, na którym nie tylko posłuchacie utworów ale również poznacie od strony prywatnej gwiazdy pokroju Zenka Martyniuka, BOYS, Weekend, Czadomana, czy Bayer Full

Przetestuj  telewizję online i zyskaj nielimitowany dostęp do internetowego wydania Polo TV. Każdego dnia emitowane są audycje dla wszystkich fanów disco i nie tylko. "Dance mix", "Disco Studio" oraz oczywiście "Lista Przebojów" to główne programy, w których posłuchacie zarówno najnowszych utworów disco i polo jak i nieśmiertelnych hitów z przestrzeni wielu lat. 

Nie samym puszczaniem muzyki żyje ta stacja! Jako największy promotor tego typu muzyki, Polo TV staje na wysokości zadania i daje widzom możliwość zostania jedną z gwiazd. "Disco star" - to program rozrywkowy o formule znanej z np. "Mam Talent". Jego uczestnicy wykonują własne utwory lub covery Disco Polo przed jury złożonym z największych autorytetów tego gatunku. Do finału przechodzą tylko najlepsi, a zwycięzca ma wręcz otwarte drzwi do kariery króla Disco!

Tylko w Polo TV Online znajdziecie nowe klipy, a także stare niezapomniane hity, zobaczycie wywiady z artystami oraz ich wspomnienia związane z największymi przebojami. Będziecie mogli obejrzeć najsłynniejsze festiwale i koncerty zarówno współczesne jak i z lat 90-tych. Obejrzycie ciekawe opowieści gwiazd disco polo, o tym jak powstawały zespoły i jakie historie wiążą się z pisaniem piosenek, które stały się wielkimi przebojami. Na antenie spotkasz takie gwiazdy jak Boys, Classic, Akcent, Weekend, After Party, Czadoman, MIG i wiele wiele innych!

Nie czekaj i rozpocznij stream online Polo TV całkowicie za darmo. Ciesz się swoją ulubioną muzyką disco-polo gdziekolwiek jesteś!