Rozśpiewane show!

Must be the Music. Tylko muzyka - prawdziwa fabryka wielkich talentów

Materiały promocyjne programu

„Must be the Music. Tylko muzyka” to polski program telewizyjny typu talent show, który emitowany był od 2011 do 2016 roku na antenie telewizji Polsat, oparty na brytyjskim formacie „Must be the music”, który emitowany był na antenie Sky One. W czerwcu 2016 roku telewizja Polsat poinformowała, że 11. edycja będzie ostatnią. Nadal jednak można oglądać program w Internecie – kompletnie za darmo. O co chodziło w tym programie? 

 

Zasady programu 

„Must be the Music. Tylko muzyka” jest konkursem, w którym udział mogą wziąć nie tylko wokaliści, ale również zespoły, chóry, beatbokserzy I instrumentaliści. Do castingów, które emitowane są w telewizji, przechodzi 150 uczestników spośród całej puli zgłoszonych. Uczestnicy występują przez jury, którzy oceniają wykonanie. Aby uczestnik mógł przejść do kolejnego etapu – musi uzyskać trzy pozytywne oceny od jury. W przypadku dwóch identycznych not – uczestnik prezentuje drugi, wybrany przez siebie utwór. Do odcinków na żywo przechodzi 32 uczestników. Każdy za swój występ zarabia pieniądze, co zależy od głosowania na portalu Facebook. Później są oczywiście półfinały, a potem wielki finał. Zwycięzca otrzymuje 100 tysięcy złotych oraz występ podczas festiwalu Sopot TOPtrendy lub podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów (zależnie od tego, jaka była pora roku). 

Jurorzy i prowadzący 

Jurorami programu byli do tej pory Adam Sztaba, Elżbieta Zapendowska, Olga „Kora” Jackowska, Tymon Tymański, Piotr Rogucki i Wojciech „Łozo” Łozowski. Program prowadzili Maciej Rock i Paulina Sykut-Jeżyna. 

Do tej pory w programie zwyciężyli m.in. Enej, LemOn, Piotr Szumlas i Jakub Zaborski, Besides oraz Olga Garstka. 

 

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO