×

Wyszukaj artykuł


Wszystko o...

"Królowe życia" - co słychać u gwiazd programu? Kim jest nowa "królowa"?

Redakcja Pinbook | 18-03-2020 | skomentuj

"Królowe życia" - co słychać u gwiazd programu? Kim jest nowa "królowa"?

AKPA

Oceń


„Królowe życia” powróciły z nowym sezonem programu. Oprócz dobrze nam znanych bohaterów – można poznać nową uczestniczkę. Widzowie niemal od razu polubili zaradną businesswomen. Mowa o niejakiej Asi, która swój majątek odziedziczyła po ojcu. W nowym sezonie programu czeka nas sporo zaskoczeń – można obserwować m.in. jak Dagmara przygotowuje się do swojej nowej roli – cioci. Gabriel i Rafał odbudowują dalej swój związek, a Iza zaproponowała Patrykowi pomyślenie o kolejnym dziecku. Co jeszcze w nowym sezonie programu?

  Zobacz także  

Video dnia:„Królowe życia” - co nowego?

Dagmara Kaźmierska, niekwestionowana gwiazda programu, ponownie zostanie ciocią – jej najlepsza przyjaciółka Edzia spodziewa się dziecka! Kobiety w nowym odcinku nowego sezonu postanowiły zaszaleć i wybrać się na zakupy dla nowego członka rodziny. Długo rozmawiały również o tym, jak nazwać malucha.

Jesteśmy również świadkami tego, jak Rafał i Gabriel kupują dwie kury, które mają im znosić świeżutkie jajka. Konstruują tym samym prowizoryczny kurnik dla nowych zdobyczy. Czeka na nich również niemałe zaskoczenie kiedy pójdą na urodziny do pani Sabinki.

U Kasi również sporo zmian – rozstała się bowiem ze swoim ukochanym Gabrielem. W nowych odcinkach jesteśmy świadkami jak rozpoczyna nowy etap w swoim życiu. Teraz cała jej uwaga skupia się na jej mamie i córce.

Z kolei u Izy i Patryka niemałe zamieszanie. Ich córka chce mieć rodzeństwo, czym bardzo przejmuje się Iza. Czy uda jej się namówić swojego męża na to, żeby postarać się o kolejnego potomka?

  Zobacz także  


Nowa uczestniczka programu

W nowej edycji programu mogliśmy poznać Joannę Paszkowską. Pojawia się dopiero w trzecim odcinku ósmego sezonu. Wiemy, że swój majątek kobieta odziedziczyła po swoim tacie. Na co dzień zajmuje się nieruchomościami. Ma ośmioletnią córkę – Maję. Kobieta jest posiadaczką posiadłości w Bułgarii, ale jej codzienne życie toczy się w Warszawie. Obecnie jest w trakcie budowy domu dla siebie i swojej córki.

Czy wprowadzi trochę świeżości do nowego sezonu?

Wszystko na temat:

Królowe Życia Dagmara Kaźmierska Wszystkie tagiDodaj komentarz