×

Wyszukaj artykuł

Pierwsze zbliżenie w programie

"Hotel Paradise" - Martyna i Adam POSZLI NA CAŁOŚĆ

Redakcja Pinbook | 17-03-2020 | skomentuj

"Hotel Paradise" - Martyna i Adam POSZLI NA CAŁOŚĆ

Materiały promocyjne programu

Oceń


Od kilku tygodni widzowie kanału TVN7 mogą obserwować życie mieszkańców przepięknego hotelu na Bali. Pojawiają się już nie tylko sojusze, ale niektórzy uczestnicy stają się sobie coraz bliżsi. W poniedziałkowym odcinku zrobiło się naprawdę gorąco, a namiętność ewidentnie wzięła górę. W „Hotelu Paradise” zrobiło się bardzo… Parno.

  Zobacz także  


W końcu widzowie programu mieli okazję obejrzeć ostrzejsze momenty. Wszystko to dzięki Martynie i Adamowi.

Zbliżenie w „Hotelu Paradise”

W ubiegłym tygodniu drobne… uczucie, zrodziło się pomiędzy Martyną, a Adamem. Początkowo piękna dziewczyna była w parze z Łukaszem, ale podczas ostatniego „Rajskiego rozdania” z programem pożegnała się Ola – partnerka Adama – a także Łukasz. Więc Martyna postanowiła skupić swoją uwagę na Adamie.
Para zaczęła coraz więcej i częściej przebywać razem, a z czasem pojawiły się pierwsze poważniejsze deklaracje.

Po piątkowym „Rajskim rozdaniu” Adam i Martyna mieli szansę dzielić pokój. W łóżku doszło do pierwszych, intymnych chwil. Sielanka jednak nie trwała zbyt długo. W poniedziałkowym odcinku wszyscy uczestnicy musieli wymeldować się ze swoich pokoi. Panie miały SPA, a panowie musieli ozdobić wnętrza i przygotować kolację. Zrelaksowane uczestniczki po powrocie musiały odgadnąć, który pokój stworzył ich dotychczasowy partner.

Adam jednak przyznał się, że zainteresowany był dwoma kobietami. Przygotował pokój z myślą o Martynie i… Violi! Stwierdził, że jeśli znalazłby w pokoju Violę, mógłby powiedzieć jej, co czuje. Ostatecznie to właśnie Martyna znalazła się w pokoju mężczyzny – Adam był zadowolony, że odnalazł w nim właśnie ją. Po udanej kolacji poszli kompletnie na całość – nie krępując się zupełnie obecnością kamer.

Co będzie dalej w „Hotelu Paradise”?


Wszystko na temat:

TVN Telewizja Hotel Paradise Wszystkie tagiKomentarze: