×

Wyszukaj artykuł

Kiedy emisja?

"Dance, dance, dance" - zawieszono produkcję, ale odcinki nadal będą emitowane

Redakcja Pinbook | 18-03-2020 | skomentuj

"Dance, dance, dance" - zawieszono produkcję, ale odcinki nadal będą emitowane

AKPA

Oceń


Program „Dance, dance, dance”, zupełnie tak jak wiele innych programów, został zawieszony. Jednak TVN nie zamierza całkowicie zrezygnować z tego formatu. Na pewno program nie zniknie całkowicie z anteny. Do redakcji PAP Life wpłynął komunikat, który na pewno ucieszy fanów „Dance, dance, dance”. Kiedy będziemy mogli jeszcze zobaczyć odcinki tegoż programu? Sprawdźcie!

  Zobacz także  


„Dance, dance, dance” - odcinki

W komunikacie, który przesłano do redakcji PAP Life można przeczytać:

Mając na uwadze bezpieczeństwo wszystkich osób zaangażowanych w realizację programu „Dance Dance Dance”, podjęto decyzję o zawieszeniu zdjęć w związku z pandemią koronawirusa

Jednak na razie fani programu będą mieli co oglądać, bo, począwszy od najbliższej soboty, TVP będzie emitowało cztery zrealizowane w ubiegłych tygodniach odcinki. Harmonogram wygląda więc tak:

21 marca – emisja Duetów z czwartego odcinka
28 marca – emisja Solówek z czwartego odcinka
4 kwietnia – emisja Duetów z piątego odcinka
11 kwietnia – emisja Solówek z piątego odcinka

Dodatkowo w każdą sobotę widzowie będą mogli zobaczyć specjalne odcinki „Dane, dance, dance. The best off”. Program ten będzie podsumowywać zmagania uczestników 2. edycji show TVP2.

Kiedy wznowią zdjęcia? Nie wiadomo. Liczymy jednak na to, że wszystko uspokoi się jak najszybciej, i równie szybko będziemy mogli znów śledzić zmagania w tanecznym programie.


Wszystko na temat:

Dance, dance, dance Telewizja Programy telewizyjne Wszystkie tagiKomentarze: