× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Poczta WP - logowanie, opinie i plusy na Pinbook.pl

Redakcja Pinbook | 13-06-2019 | skomentuj

Poczta WP - logowanie, opinie i plusy na Pinbook.pl

Oceń


Czasy, kiedy całą korespondencję załatwiało się na poczcie już danwo za nami.

W XXI wieku wszyscy korzystamy ze skrzynek mailowych. To taki niemal znak, że żyjemy. Korzystanie z internetu jest bardzo ograniczone kiedy nie posiadamy poczty elektronicznej. Sklepy internetowe, portale społecznościowe i wiele innych serwisów wymaga od użytkowników podania adresu email przy rejestracji. Niezbędny okaże się on również, gdy chcemy założyć konto internetowe, kryptowalutowe, czy stworzyć podpis elektroniczny. Powodów do posiadania skrzynki mailowej jest mnóstwo i każdy się zgodzi, że jest ona dzisiaj niezbędna.

 

  Zobacz także  


Wśród dziesiątek możliwych możliwości na posiadanie poczty e-mail, kilka z nich wyróżnia się szczególnie. Jeszcze 10 lat temu, 90% polskich internautów posiadało konta na tlen.pl, wp.pl, onet.pl, czy interia.pl. Rynek internetowy był wtedy znacznie mniej rozbudowany, a maila używało się nie tylko w celach "formalności", ale również stanowił on popularny komunikator. Przez lata rozwój social mediów zdjął ze skrzynek pocztowych część obowiązków listonosza. Żeby porozmawiać korzystamy z rozmaitych czatów online, a nie wysyłamy wiadomości e-mail. 

Przyjrzymy się dzisiaj jednemy z popularniejszych dostawców poczty elektronicznej.

 

  Zobacz także  


Poczta WP - to usługa oferowana przez serwis wirtualnapolska.pl. Jeden z głównych polskich portali informacyjnych niemal od początku swojego istnienia oferuje użytkownikom możliwość założenia swojej własnej skrzynki pocztowej na domenie wp.pl. Jak to zrobić?

To bardzo proste, wystarczy wejść na główną stronę i kliknąć w zakładkę "poczta". Kiedy załaduje nam się kolejna strona, pod okienkiem logowania dla obecnych użytkowników znajduje się przycisk "zarejestruj się", po którego kliknięciu przenosimy się do panelu rejestracyjnego. Podajemy swoje podstawowe dane i wybieramy swój login, czyli nazwę konta e-mail i gotowe! Poczta WP daje prostą i szybką możliwość rejestracji, liczne opcje personalizacji swojej poczty oraz segregrację wiadomości. Nie znajdziemy tam udziwnień i przerostu formy nad treścią. Prosta skrzynka, która działa jak trzeba. Jeśli będziemy uważać z podawaniem adresu e-mail, to nawet nie powinna nas męczyć ilość reklam, które z pewnościa będziemy otrzymywać. Jest to darmowa skrzynka, a więc nie da się tego wykluczyć, coś za coś.

Dowiedz się więcej o innych pocztach elektronicznych
Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz