× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Tidal - jedna z najlepszych aplikacji do odtwarzania muzyki

Redakcja Pinbook | 26-06-2019 | skomentuj

Tidal - jedna z najlepszych aplikacji do odtwarzania muzyki

tidal.com

Oceń


Tidal - jeden z najpopularniejszych odtwarzaczy muzyki

W dzisiejszych czasach zapotrzebowania konsumentów doprowadzają do powstawania coraz to nowych produktów i rozwiązań. Niezależnie od dziedziny, linia rozwoju staje się coraz bardziej pionowa. Powstają nowi dostawcy, którzy oferują nowe produkty, które to oferują coraz to nowe funkcje. Nie inaczej jest w branży muzycznych serwisów streamingowych. Spotify, Deezer, Apple Music, Amazon Music Unlimited, czy Tidal to najpopularniejsze rozwiązania, dla tych co od słuchania muzyki oczekują czegoś więcej niż tylko przycisku play. Przyjrzymy się dziś ostaniemu z nich. 

 

 

  Zobacz także  


Tidal - użytkownicy i właściciele

TIDAL – serwis umożliwiający słuchanie muzyki na żądanie w wysokiej i bezstratnej jakości. 4 kwietnia 2016 roku zawierał ponad 40 milionów utworów oraz 130 000 teledysków. Serwis wystartował 28 października 2014 roku dzięki szwedzko-norweskiej grupie Aspiro. W 2015 roku grupa została przejęta przez przedsiębiorstwo Project Panther Ltd., którego właścicielem jest amerykański raper Jay-Z, za kwotę 466 milionów koron szwedzkich. W marcu 2015 Tidal wchłonął uruchomiony w 2011 serwis streamingowy WiMP.W marcu 2016 Tidal miał 3 miliony subskrybentów z całego świata, z czego 45% korzystało z wersji Hi-Fi, zapewniającej bezstratne strumieniowanie muzyki. (źródło: Wikipedia)

 

  Zobacz także  


Tidal - czym się wyróżnia?

Czym różni się Tidal od reszty konkurencji? Przede wszystkim stawia na wysoką jakość muzyki. Dostępne są 3 wersje subksrypcji - darmowa (miesięczna), regularna i Hi-Fi, czyli pozwalająca na słuchanie naszych ulubionych utworów w najwyższej jakości formatów FLAC itp. Oprócz czysto technicznych właściwości, Tidal pochwalić się może świetnie komponowanymi playlistami, udostępnianymi dla jego użytkowników. Znajdziemy tam składanki utworów w naszych ulubionych gatunkach, na każdy nastrój i okazję. Dodatkowo, korzystający z serwisu mają możliwość eksplorowania bibliotek muzycznych. Jednym kliknięciem uruchomiamy funkcję "radio utworu", czyli niekończący sie strumień utworów dopasowanych na podstawie tego czego słuchamy. Wszystko po to by dać użytkownikowi możliwość poznania nowej muzyki i cieszenia się nią w jak najszerszym tego słowa znaczeniu.
Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz