× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


TeamViewer - darmowe zdalne sterowanie innym komputerem

Redakcja Pinbook | 25-06-2019 | skomentuj

TeamViewer - darmowe zdalne sterowanie innym komputerem

Oceń


Okazuje się, że aby zdobyć zdalny dostęp do innego komputera nie ma konieczności instalacji serwera lub klienta na dysku komputera. Odpowiednim programem narzędziowym, który umożliwi nam zdalne sterowanie innym pulpitem jest TeamViewer. Do jego uruchomienia potrzebny jest jedynie dostęp do internetu i system operacyjny Windows. Program reklamuje się jako całkowicie bezpieczny – korzysta z kluczy kodowania sesji. Aktualna wersja programu oznaczona jest liczbą 14.1.3399. Program objęty jest licencją freemium. Oznacza to, że można z niego korzystać zupełnie za darmo – z wyłączeniem zastosowań komercyjnych.

  Zobacz także  


Funkcje i pobieranie programu TeamViewer

Podstawowymi funkcjami TeamViewer jest oczywiście zdalny dostęp do pulpitu innego urządzenia. Pomiędzy komputerami można także przesyłać pliki, otwierać karty w przeglądarce oraz prowadzić czaty audio i wideo. Możliwe jest także nawiązanie kilku połączeń za pomocą jednego okna. TeamViewer poradzi sobie również z danymi ze schowka, zaporami ogniowymi i lokalnymi adresami IP i NAT. Najczęściej wykorzystywany jest przy szkoleniach, prezentacjach, pokazach i materiałach odtwarzanych bezpośrednio. Warto odnotować, że program znajdziemy również w wersji przenośnej – wówczas pełna nazwa programu to TeamViewer Portable. Uruchomić ją można chociażby za pomocą portu USB lub innej zewnętrznej pamięci masowej. TeamViwer Portable nie wymaga instalacji. 

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz