× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Konwertery MP3 z Youtube

Konwerter MP3 z Youtube. Darmowy przetwornik YT umożliwiający ściąganie muzyki z internetu

Redakcja Pinbook | 19-03-2019 | skomentuj

Konwerter MP3 z Youtube. Darmowy przetwornik YT umożliwiający ściąganie muzyki z internetu

Oceń


Słuchamy naszej nowej, ulubionej piosenki na YouTube i koniecznie chcemy ją mieć na swoim urządzeniu elektronicznym. Szukamy jej na programach do odtwarzania muzyki, chcemy ją kupić na swój telefon i nigdzie jej nie ma. Co w takiej sytuacji? Dzięki postępowi technologicznemu możemy bez problemu pobrać ukochane materiały z serwisu YouTube i ściągnąć je w formacie mp3, który na pewno obsłuży nasz telefon, tablet czy komputer. I gotowe! W szybki, prosty sposób możemy zrobić to ze wszystkimi materiałami, które są dla nas istotne i które chcemy mieć na swoim urządzeniu. Niezależnie od tego, czy zależy nam na posłuchaniu jakiegoś wywiadu, piosenki lub wykładu. Dzięki temu zawsze mamy do tego dostęp, a także nie musimy np. zużywać swoich danych komórkowych, chcąc posłuchać danej piosenki poza domem.

Czy Konwerter YT na mp3 JEST LEGALNY ?

Ciągle jednak słyszymy, że wszelkie ściąganie to działanie nielegalne i nie powinniśmy tego robić, ponieważ grozi nam za to kara np. grzywny. Nie chcemy przecież ryzykować. Warto więc wszystkich uspokoić – ściąganie filmu z YouTube w formacie mp3 jest jak najbardziej LEGALNE i DOZWOLONE. Są jednak pewne warunki, które trzeba przy tym spełnić. Trzeba przede wszystkim pamiętać o tym, że ściągamy to na nasz własny użytek lub chcemy go słuchać w otoczeniu przyjaciół lub rodziny. Zabronione jest udostępnianie dalej danego materiału, czyli korzystanie z serwisów np. p2p (np. Torrent) ponieważ wtedy nie tylko ściągamy, ale również udostępniamy dany materiał. Surowo zabronione, kompletnie niedozwolone, jest późniejsze dystrybuowanie danej piosenki i pobieranie za nią opłat, ponieważ łamiemy wtedy prawo autorskie. Za swój materiał pieniądze może otrzymywać tylko i wyłącznie osoba, która jest jego twórcą i właścicielem.

  Zobacz także  


Jak działają przetworniki muzyki mp3 z takich portali jak Youtube ?

W zasadzie stron na których można zamienić film z YouTube na mp3 i ściągnąć na swoje urządzenie jest cała masa. I w zależności od tego, która bardziej nam pasuje, można z nich korzystać. Niektóre z nich oferują tylko konwertowanie filmów na format mp3, a inne mają znacznie szerszą ofertę.
Na przykład  za pomocą konwertera yt można nie tylko ściągnąć dany materiał w mp3, ale również w oryginale – wraz z obrazem. Jak to zrobić? W pasku wystarczy wkleić link do interesującego nas wywiadu lub piosenki, a następnie wyszukać. Pokaże nam się dany materiał i wystarczy pobrać go w interesującym nas formacie. Jeśli nie mamy możliwości wyszukać materiału w YouTube i wkleić linku, możemy po prostu przeszukać bazę, aby pokazała nam to, co akurat pod podanym zagadnieniem jest popularne.
Robi się to bardzo prosto i zajmuje dokładnie kilkanaście sekund. Nawet osoba nie do końca biegła w obsłudze komputera jest w stanie sobie z tym poradzić i sprawić, że na jego telefonie pojawi się ukochana piosenka.

Coraz więcej osób pobiera darmową muzyke i filmy oraz teledyski. Czy to ma na prawdę same plusy ?

Ponieważ obecnie rynek jest często za drogi i jednocześnie nieco bardziej okrojony niż w Internecie. Obecnie twórcy coraz częściej wrzucają coś do sieci na wyłączność, nie wypuszczając tego na swojej płycie. I dlatego właśnie ciężko jest nam to dostać w inny sposób. A ponadto – nie wszystkich jest stać aby kupować wszystkie płyty twórców, których muzyka przypadła nam do gustu. Dlatego właśnie ściąganie muzyki z YouTube i zmienianie ich na mp3, do użytku własnego, okazuje się dla nas wybawieniem. Nie bójmy się więc z tego korzystać.

Sprawdź też Teksty piosenek

Wszystko na temat:

Internet Aplikacje Muzyka Wszystkie tagiDodaj komentarz


Kennethgon 18-01-2020

Hi! pinbook.pl Did you know that it is possible to send message perfectly lawfully? We tender a new unique way of sending request through contact forms. Such forms are located on many sites. When such business offers are sent, no personal data is used, and messages are sent to forms specifically designed to receive messages and appeals. Also, messages sent through contact Forms do not get into spam because such messages are considered important. We offer you to test our service for free. We will send up to 50,000 messages for you. The cost of sending one million messages is 49 USD. This offer is created automatically. Please use the contact details below to contact us. Contact us. Telegram - @FeedbackFormEU Skype FeedbackForm2019 Email - feedbackform@make-success.com