× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Photoscape – darmowy program do obróbki zdjęć

Redakcja Pinbook | 28-06-2019 | skomentuj

Photoscape – darmowy program do obróbki zdjęć

Oceń


Sesja zdjęciowa w plenerze? A może pamiątkowa fotka z wakacji? Udało Ci się zrobić mega śmieszne selfie, ale czegoś Ci w nim brakuje? Wypróbuj programy do obróbki zdjęć i przekonaj się jak wiele mogą wnieść do twoich najlepszych zdjęć. 

Photoscape, to jeden z najlepszych darmowych programów do obróbki i edycji zdjęć. Pobierzesz go bez żadnej rejestracji i dodatkowych wymagań. Jego olbrzymią zaletą jest intuicyjność i przejrzystość. Nawet początkujący użytkownicy edytorów zdjęć szybko połapią się w jego funkcjach. A jest ich bardzo wiele! Od nakładania najprostszych, gotowych filtrów po tworzenie zaawansowanych kompozycji z wykorzystaniem korekty graficznej i przekształceń. Photoscape pozwala w bardzo krótkim czasie posiąść umiejętność wzbogacania zdjęć i czynienia ich jeszcze ciekawszymi do oglądania. 

  Zobacz także  


Photoscape - retusz i poprawianie zdjęć 

Zrobiłeś świetne zdjęcie, ale po przyjrzeniu się odnajdujesz na nim coś co zakłóca jego układ? Piękny widok górski, a gdzieś na drugim planie widzisz turystę dłubiącego w nosie? Nic straconego, skorzystaj z najprostszych funkcji kadrowania, by wyciąć całkowicie ten obszar lub skorzystaj z stempla i reprodukcji, aby precyzyjnie pozbyć się przeszkody.

Fotorelacja z imprezy? Niestety nie wszystkie pomieszczenia były wystarczająco doświetlone, więc musiałeś używać lampy błyskowej. Efekt? Czerwone oczy na zdjęciach osób. Z photoscape to żaden problem, jednym kliknięciem usuniesz automatycznie efekt czerwonych oczu. Funkcja programu samodzielnie zlokalizuje czerwone punkty i zniesie z nich efekt wampira.  Wyżej wymienione funkcje stanowią tylko małą część zalet programu. Przekonaj się już dziś, jakie możliwości daje zdolność edycji zdjęć wraz z Photoscape.

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz