× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


NapiProjekt - darmowe napisy do filmów

Redakcja Pinbook | 26-06-2019 | skomentuj

NapiProjekt - darmowe napisy do filmów

Oceń


Miłośnicy filmów często spotykają się z barierą językową, zwłaszcza jeśli produkcja nie ma polskiej wersji. Wówczas z pomocą przychodzi NapiProjekt, które za darmo pozwala pobrać napisy  odpowiednie do Twojej wersji filmu.

Niewielki program NapiProjekt pozwala pozbyć się problemów z obcojęzyczną wersją filmu. Niejednokrotnie oglądając pobrane materiały mamy problem z brakiem polskiego tłumaczenia. Pomocną dłoń wyciąga wówczas baza napisów, która pozwala na szybkie darmowe pobieranie napisów pasujących do wersji filmu, którą dysponujemy. Jest to świetne rozwiązanie dla kinomanów, którzy nie chcą tracić czasu na szukanie wersji z już zaimplementowanym tłumaczeniem.

  Zobacz także  


NapiProjekt pobieranie i konfiguracja

Ten niewielki program bez trudu pobierzemy ze strony głównej serwisu, jak i z wielu innych witryn dostępnych w internecie. Już podczas instalacji następuje wstępna konfiguracja. Podczas niej proszeni jesteśmy o wskazanie programu, za pośrednictwem którego oglądać będziemy filmy. W grę wchodzą niemal wszystkie najpopularniejsze odtwarzacze z ALLPlayer i VLC Media Player na czele. Mamy także możliwość wyboru formatu napisów, w jakim chcemy je pobierać. Gdy już zainstalujemy NapiProjekt wystarczy wybrać film, który nas interesuje i dodać do niego dopasowane napisy. Najprościej dokonamy tego najeżdżając kursorem myszki na materiał wideo i klikając prawym klawiszem myszy. Po zainstalowaniu programu, oprócz klasycznych opcji dostępnych systemowo, pojawią się opcje związane z NapiProjekt. Wystarczy kliknąć wówczas na pole „Znajdź i dopasuj napisy”. Program sam znajdzie i zainstaluje wersję tłumaczenia, która odpowiadać będzie wersji filmu. 

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz