× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Gry Kino Lotto Przepisy Radio Rekordy
×

Wyszukaj artykuł


Lajki na Instagramie. Co warto wiedzieć o ich kupowaniu?

Redakcja Pinbook | 04-10-2019 | skomentuj | Artykuł partnerski

Lajki na Instagramie. Co warto wiedzieć o ich kupowaniu?

Oceń

Instagram to ponad 800 milionów aktywnych użytkowników, z których wielu może być zainteresowanych ofertą twojej firmy. A to z całą pewnością najlepszy powód do tego, by nie bagatelizować marketingowego znaczenia tej platformy i wykorzystać ją do znalezienia nowych klientów. Aby jednak nasze konto na Insta miało odpowiednie zasięgi i mogło być wykorzystane do promocji marki, musi najpierw posiadać wystarczającą ilość obserwujących.

1. Kupowanie lajków na Instagramie – na czym polega?
2. Kupowanie lajków na Instagramie – możliwe pułapki
3. Kupowanie lajków na Instagramie – jak uniknąć problemów?
4. Kupowanie lajków na Instagramie – ile to kosztuje?

Ich zdobycie nie jest jednak łatwym zadaniem. Zdobycie pierwszych lajków dla nowo powstałej strony bywa naprawdę trudne – szczególnie, jeśli chodzi o działalność niszową, lub z drugiej strony, dobrze reprezentowaną na Instagramie. Na szczęście istnieją skuteczne sposoby na to, by uniknąć wielomiesięcznego nieraz czekania na moment, kiedy nasze konto zdobędzie odpowiednią ilość obserwujących. Chcąc szybciej przystąpić do kolejnych działań promocyjnych, możemy bowiem po prostu kupić lajki. Co należy wiedzieć o takim rozwiązaniu?

  Zobacz także  


Kupowanie lajków na Instagramie – na czym polega?

Sprzedażą lajków na Instagramie zajmuje się wiele firm. Niemal zawsze odbywa się to online – cała transakcja może odbyć się za pomocą płatnego SMS-a lub też poziomu dedykowanego panelu, w którym następnie można śledzić efekty. To drugie rozwiązanie oferuje między innymi serwis Polskielajki i jest ono szczególnie polecane dla marketingowców, potrzebujących miarodajnych narzędzi do oceny prowadzonych przez siebie działań. Na ofertę tej firmy warto zdecydować się również dlatego, że kupione lajki na Instagramie pochodzą z różnych krajów – zarówno Polski, jak i pozostałych państw. To duża różnica w porównaniu do wielu konkurencyjnych ofert, w ramach których sprzedawane są przede wszystkim z Chin czy Wietnamu.

lajki na instagram

Kupowanie lajków na Instagramie – możliwe pułapki

Kupowanie lajków na Instagramie może przynieść naszemu profilowi wiele korzyści, jednak związane jest z nim również pewne ryzyko. Chodzi przede wszystkim o wspomniane już lajki pochodzące z krajów Dalekiego Wschodu. Z punktu widzenia europejskiego Instagrama nie są one w ogóle wartościowe. Ich właściciele, ze względu na barierę językową i kulturową nie wchodzą w interakcję z naszymi postami, przez co tylko w niewielkim stopniu przyczyniają się do poprawy statystyk. Dużo lepszym rozwiązaniem będzie więc zakup lajków, których konta nawiązują dyskusje pod postami i lajkują poszczególne zdjęcia.

  Zobacz także  


Kupowanie lajków na Instagramie – jak uniknąć problemów?

Kupno takich niezbyt aktywnych lajków to z całą pewnością spory problem i – przede wszystkim – niepotrzebnie wydane pieniądze. Dla marketingowca takie sytuacje nie są pożądane, dlatego warto zawczasu dowiedzieć się, w jaki sposób możemy ich uniknąć. Najskuteczniejszy i zarazem najprostszy sposób na to, by kupować lajki na Instagramie bez ryzyka straty pieniędzy to przemyślany wybór firmy, od której je nabędziemy. Zanim zapłacimy, sprawdźmy zatem, skąd pochodzą dane konta i w ramach pakietu otrzymujemy też aktywność na naszym profilu – jest to niezwykle istotne dla budowania zasięgów konta.

Kupowanie lajków na Instagramie – ile to kosztuje?

Kupowanie lajków na Instagramie nie należy do największych inwestycji. Sto nowych lajków to koszt zaledwie około dziesięciu złotych, przy czym większość firm oferuje możliwość korzystniejszego zakupu przy większych zamówieniach. Warto na taki krok zdecydować się tym bardziej dlatego, że by nasze konto zdobyło wreszcie upragnione zasięgi, potrzebujemy co najmniej kilka tysięcy lajków.
Wszystko na temat:

Artykuł sponsorowany