× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Poczta Interia - logowanie, opinie i plusy na Pinbook.pl

Redakcja Pinbook | 13-06-2019 | skomentuj

Poczta Interia - logowanie, opinie i plusy na Pinbook.pl

interia.pl

Oceń


 

Poczta online to rozwiązanie, dzięki któremu droga korespondencji została skrócona z dni do minut.

Dzięki skrzynkom pocztowym e-mail możemy w kilka minut przesyłać wiadomości, zdjęcia i inne pliki do odbiorców na całym świecie. Część z nas pamięta jeszcze czasy, kiedy żeby załatwić jakąkolwiek sprawę zdalnie, trzeba było dokument stworzyć odręcznie, zaadresować list, pójść na pocztę i odstać swoje w kolejce zanim droga jaką miała przebyć nasza przesyłka wogóle się rozpoczęła. Na szczęście te czasy już za nami. Nie musimy się zastanawiać, czy nasza wiadomość wogóle dotrze do właściciela i zamiast tracić czas na pocztowe sprawy, możemy nie wychodząc z domu w kilka chwil załatwić wszystko co dotychczas robiliśmy listownie. Posiadając pocztę elektroniczną ułatwiamy sobie życie nie tylko wysyłając wiadomości w ułamek czasu, który dotychczas na to poświęcaliśmy. Adres e-mail daje nam możliwość założenia konta na np. sklepie internetowym, czy portalu społecznościowym. Również dodatkową wygodą jest to dla poszukujących pracy. Nie trzeba robić całodziennych spacerów po wszystkich firmach w mieście i roznosić CV, które oczywiście też trzeba wcześniej wydrukować. Wszystko zrobimy drogą mailową, załączając odpowiedni plik do wiadomości. 

 

  Zobacz także  


Gdzie najlepiej założyć skrzynkę e-mail?

Obecnie na polskim internetowym rynku działa kilka wiodących serwisów, które oferują możliwość darmowego założenia adresu poczty internetowej. Jednym z nich jest Poczta Interia. Stanowi ona rozszerzenie usług świadczonych przez ogólnoinformacyjny portal Interia.pl. Jak założyć konto na Poczta.interia.pl? Jakie są opinie użytkowników i co ją wyróżnia?

Założyć konto możemy w kilka minut wypełniając prosty formularz rejestracyjny. Na głównej domenie Interia.pl w górnej części strony znajdziemy zakładkę "poczta", po której kliknięciu ukaże się nam menu logowania. W tym samym panelu znajdziemy również przycisk "Zarejestruj się", który przenosi nas na stronę z formularzem, po którego wypełnieniu utworzymy swoje konto w serwisie poczta.interia.pl

 

  Zobacz także  


Przez lata serwis ten zebrał wiele opinii zarówno pochwalnych jak i krytycznych. Jego początku wyglądały niemal tak samo jak u konkurencji, czyli wiele możliwości personalizacji np. kolory tła, ikonki itd. Oczywiście z czasem pomyślano również o bardziej praktycznych funkcjach jak np. możliwość automatycznej segregacji wiadomości (w tym wiadomości śmieci). Poczta Interia rozszerzyła również swoją działalność o urządzenia mobilne, na które pobierzemy nawet specjalne aplikacje obsługujące tą domenę. To co zawsze wyróżniało interię była mnogość możliwych domen do wybory. Sławne niegdyś końcówki adresów e-mail jak np. nazwa@amorek.net, nazwa@buziaczki.net, odeszły już wprawdzie do "lamusa", ale nadal Poczta interia oferuje nam aż trzy możliwości do wyboru (nazwa@interia.pl, nazwa@interia.eu, nazwa@poczta.fm), co zdecydowanie wyróżnia ją wśród konkurencji. Dodatkowo, właściciele chwalą się tym, że nie skanują wiadomości użytkowników, by wyświetlać im spersonalizowane reklamy.

Czy jest się czym chwalić? Ocenę pozostawiamy wam, niemniej, naszym zdaniem poczta.interia.pl stanowi bardzo dobry wybór dla chcących założyć kolejny adres e-mail, jak i dla tych, którzy robia to po raz pierwszy.

Przeczytaj również o innych pocztach elektronicznych
Wszystko na temat: