× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Google Chrome - darmowa przeglądarka od internetowego giganta

Redakcja Pinbook | 25-06-2019 | skomentuj

Google Chrome - darmowa przeglądarka od internetowego giganta

extremetech.com

Oceń


Darmowa przeglądarka Google Chrome to najczęściej wybierany przez internautów program do korzystania z internetu. Pobieranie Google Chrome jest banalne i w kilka minut pozwala nam cieszyć się jej funkcjonalnością. Google to internetowy gigant, który okazuje się być także właścicielem jednej z najpopularniejszych przeglądarek internetowych. Darmowe Google Chrome to program, który pozwala w wygodny sposób korzystać z internetu i bez problemu przemieszczać się między serwisami. Jej pierwsza wersja ujrzała światło dzienne już w 2008 roku. Od tamtej pory program rozwija się wraz z oczekiwaniami użytkowników, którzy wydają się być zadowoleni z finalnego produktu. Świadczyć może o tym ogromna liczba internautów, którzy zdecydowali się na pobranie Chrome na swój komputer czy urządzenie mobilne. 

  Zobacz także  


Google Chrome - funkcjonalność i możliwości 

Po zainstalowaniu przeglądarki może zaskoczyć jej minimalizm. Na samym starcie nie oferuje rozbudowanych możliwości i wbudowanych elementów. O sile przeglądarki Google przesądzają jednak tysiące rozszerzeń, które możemy w kilka sekund zainstalować w naszej przeglądarce. Niektóre z nich proponują jedynie zmiany kosmetyczne – wygląd, skórka, motyw. Część dodatków idzie jednak dalej ze swoimi funkcjonalnościami i oferuje blokowanie reklam, wtyczki popularnych serwisów czy szybkie pozyskiwanie informacji. Program zintegrować można z mediami społecznościowymi, kalendarzem i skrzynką mailową. Pobieranie Google Chrome i instalacja przeglądarki są bardzo proste i intuicyjne.  Wystarczy pobrać plik instalacyjny ze strony producenta lub zaufanego serwisu internetowego. Następnie wystarczy podążać za instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Program pozwala także na zapisywanie haseł, danych kart płatniczych i tłumaczenie tekstów obcojęzycznych. Na uwagę zasługuje także opcja synchronizacji przeglądarki Google Chrome na naszym komputerze i smartfonie.  

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz