× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Poczta Gmail - logowanie, opinie i plusy na Pinbook.pl

Redakcja Pinbook | 13-06-2019 | skomentuj

Poczta Gmail - logowanie, opinie i plusy na Pinbook.pl

gmail.com

Oceń


Google to najpopularniejsza wyszukiwarka internetowa w Polsce.

Nie wszyscy wiedzą, że do kompanii Google LLC należy równiez np. serwis Youtube. Z biegiem lat, z prostej wyszukiwarki treści w sieci, Google stało się serwisem dostarczającym kompleks usług. Od jej pierwotnej funkcji, przez portal społecznościowy Google+ (wyłączony w kwietniu 2019r.); Google Drive, które umożliwia przechowywanie danych w chmurze; Google Maps i kończąc na Gmail. Czym jest ten ostatni? 

Gmail to obecnie jedna z najpopularniejszych możliwości na posiadanie swojej skrzynki elektronicznej. Na domenie gmail.com każdy z nas może całkowicie za darmo odbierać i wysyłać pocztę elektroniczną.  Uruchomiony w 2004 roku bezpłatny serwis webmail, przez 15 lat zyskał ponad 1,5mld użytkowników. Co to znaczy? Niemal co piąty mieszkaniec ma adres e-mail kończący się na gmail.com. Niesamowity wynik, ale nie ma się czemu dziwić, w końcu właścicielem Gmail jest Google, jedna z największych firm na świecie, a na pewno wiodąca w dziedzinie internetu. 

 

  Zobacz także  


Co czyni Gmail tak dobrym?

Na pewno jego schludny design i funkcjonalność. Bardzo przejrzysta skrzynka pocztowa, z wieloma możliwościami personalizacji. Przestrzeń naszej poczty możemy podzielić na różne foldery np. spam, wiadomości firmowe itd. Minimalizm w szafie graficznej pasuje idealnie do nowoczesnej i wielofunkcyjnej poczty na miarę XXIw. Oprócz oczywistej funkcji korespondencyjnej, gmail dostarcza nam również kalendarz, w którym możemy zaznaczyć ważne daty, czy przypomnienia a następnie zsynchronizować je ze wszystkimi urządzeniami, na których korzystamy z rozwiązań google. Wybierając Gmail, otrzymujemy również dostęp do szeregu rozwiązań od Google LLC, takich jak Google Drive, Google Maps lub Google Translate. Niewątpliwie, do tak wielkiej popularności tej domeny poczty elektronicznej w głównej mierze przycznił się znakomity statek-matka, który sam w sobie stanowi bardzo atrakcyjny serwis z wieloma rozwiązaniami przydatnymi dla internautów. 

 

  Zobacz także  


Jak założyć konto gmail?

Zrobimy to w 5 minut! Potrzebujemy tylko dostępu do internetu, by wejść na stronę gmail i wypełnić krótki formularz rejestracyjny. Po zatwierdzeniu otrzymujemy dostęp do jednego z lepszych narzędzi, z którego funkcji skorzystamy zarówno na komputerze, jak i na telefonie, czy tablecie.

 W naszym mniemaniu, Gmail stanowi wzorzec dla pozostałych poczt elektronicznych i to właśnie to rozwiązanie wybieramy.

 

Przeczytaj również o innym dostawcy poczty elektronicznej
Wszystko na temat: