× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Android na PC

BlueStacks – darmowy emulator aplikacji z Androida na PC

Redakcja Pinbook | 28-01-2020 | skomentuj

BlueStacks – darmowy emulator aplikacji z Androida na PC

Materiały promocyjne programu

Oceń


Dzisiejsze smartfony to tak naprawdę małe komputery, które mocą obliczeniową zawstydziłby niejeden pecet sprzed lat. Nic więc dziwnego, że na telefonach zagramy obecnie w wymagające gry, które jeszcze kilka lat temu były domeną blaszaków. Dziś powstają także produkcje przeznaczone właśnie na mobilne centra rozrywki, którymi stały się telefony. Okazuje się jednak, że wszystkie aplikacje z Androida jesteśmy w stanie uruchomić na naszym komputerze. Potrzebujemy jedynie emulatora – w tej roli świetnie sprawdzi się BlueStacks App Player.

  Zobacz także  


Program świetnie sprawdzi się jako narzędzie do testowania aplikacji i umożliwi mierzenie się w grach sieciowych z innymi graczami. Warto dodać, że możliwość korzystania z myszki i klawiatury jest znacznym ułatwieniem w grach takich jak Call of Duty Mobile czy PUBG Mobile.

Darmowy emulator Androida

Program pozwala też na synchronizację z telefonem komórkowym. Możemy więc z poziomu komputera zarządzać zainstalowanymi na mobilnym urządzeniu aplikacjami i kontami. BlueStacks poradzi sobie także z zainstalowaniem aplikacji bezpośrednio ze sklepu Google Play. Emulator Androida BlueStacks App Player pobrać można bezpośrednio ze strony producenta na zasadzie licencji freeware. Program dostępny jest także w innych serwisach – warto wówczas sprawdzić jego sygnaturę. Najlepiej pobrać oczywiście najnowszą wersję programu. Dobrej zabawy!

Wszystko na temat:

Technologia Programy i aplikacje Android Wszystkie tagiDodaj komentarz